Skocz do zawartości
IGNORED

Esoteric k-01 czy k-05x


bronx99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, wit-told napisał:

Gryphony to kluchony????

...łącznie z ich kolumnami, w tym referencyjnymi Gryphon Kodo - to kluchony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sovereign napisał:

...no to lipa XD :

...z tego wynika. Muł jak obecnie produkowane wzmacniacze mocy Gryphon Audio - tzw. kluchony.

Nie jest tak. Gram teraz na Esoteric N-01 XD. To nie jest muł. Szybki, rozdzielczy dźwięk, super holografia 3D, dynamika, namacalność, ale też gęstość, soczystość, zero jazgotu, dźwięk płynny, gładki, analogowy. To jest zupełnie inny DAC niż starsze Esoteric-i. Coś między MBL 16xx, a Audio Note 5 Signature, ale z szybkością, rozdzielczością i detalem dCS Vivaldi. No i czyta wszystkie formaty. 
Ale żeby go dobrze ocenić, to trzeba go porządnie wygrzać min.500h, a tego recenzenci nie mają kiedy zrobić. Do tego sprzęt reaguje na kable AC i IC. Kablami można nieco dostroić dźwięk. Można użyć dobre srebro i jeszcze bardziej ten DAC „otworzyć”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Sovereign napisał:

.łącznie z ich kolumnami, w tym referencyjnymi Gryphon Kodo - to kluchony.

Słuchałem, podobało mi się, kluchów nie było;-)

może to kwestia preferencji... ale nie wiem,... ale w audio takie granie to jednak jest już całkiem wysoki poziom....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciemne, zmulone (tzw. muł), stonowane, przeinaczone tonalnie i wolne. Nie toż, że ogólnie stonowane i ciemne, to jeszcze (wysokie AMT, średnie SS - w Gryphon Kodo) bardzo słabo dęciaki - dźwięk dzielił się na różny z AMT i SS - do tego zamulone, rozjechane, bez skupienia/kontroli i wyrazu. 

=======

2 godziny temu, sly30 napisał:

Nie jest tak. Gram teraz na Esoteric N-01 XD. To nie jest muł. Szybki, rozdzielczy dźwięk, super holografia 3D, dynamika, namacalność, ale też gęstość, soczystość, zero jazgotu, dźwięk płynny, gładki, analogowy. To jest zupełnie inny DAC niż starsze Esoteric-i. Coś między MBL 16xx, a Audio Note 5 Signature, ale z szybkością, rozdzielczością i detalem dCS Vivaldi. No i czyta wszystkie formaty. 
Ale żeby go dobrze ocenić, to trzeba go porządnie wygrzać min.500h, a tego recenzenci nie mają kiedy zrobić. Do tego sprzęt reaguje na kable AC i IC. Kablami można nieco dostroić dźwięk. Można użyć dobre srebro i jeszcze bardziej ten DAC „otworzyć”.

W takim razie... Najwyższy czas by Wojciech Pacuła, zmienił swe monitory - przynajmniej na takie zestawy jak u Ciebie!

Zawodowiec/rasowy recenzent z prawdziwego zdarzenia, musi mieć monitory jak w najlepszym Studio na świecie.

Westlake Audio SM-1FSM1-312P w trybie 6 way operation z (oddzielnie dokupionymi) sześcioma stereofonicznymi lub 12-ma monofonicznymi wzmacniaczami mocy.

Westlake-Audio-U-S-HI-FI-PRICE-SCHEDULE-

main.jpg&w=586&h=315

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sovereign napisał:

...no to lipa XD :

...z tego wynika. Muł jak obecnie produkowane wzmacniacze mocy Gryphon Audio - tzw. kluchony.

Wszyscy którzy MIELI/MAJĄ w SWOIM systemie Gryphona - właśnie ryją ze śmiechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, babatular napisał:

ryją

...''ryją ze śmiechu'' z gryphonów jak i ''ryli'' wcześniej, bo nie grają nawet jak starsze sprzed kilkunastu lat. Jedynie na LF mogą ujść. Podłączysz im jakieś równie zmulone, ciemno grające kolumny na duńskich przetwornikach i cało-pasmowa lipa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@babatular, pod nowe wzmacniacze mocy Gryphona - możesz sobie wypożyczyć/sprawić, zestawy takie jak: Triangle Magellan Grand Concert, Monitor Audio Platinum PL500 II, Tannoy Kingdom Royal Carbon (nowe pod mocną amplifikację tranzystorową, w ogóle inne od starszych Tannoy Westminster Royal SE) itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sly30 napisał:

 No i czyta wszystkie formaty. 
 

DXD i DSD128 nie czyta po dwóch AES/EBU jak to umieją dCSy.

A ja nie gram z komputera.

Pewnie do tego sa te złącza ES-link dla produktów Esoterica. Ale to kabel HDMI więc puryści beda płakać. Co dziwne niższe playery sieciowe nie maja tego złącza, a transport SACD i owszem ?

 

n-03t_rear.jpg

 

 

p1x_rear.jpg

 

d1x_rear.jpg

 

d-02x_rear.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

DXD i DSD128 nie czyta po dwóch AES/EBU jak to umieją dCSy.

N-01 XD ma wbudowany streamer i czyta wszystko, nawet DSD512. Nie potrzebuje żadnych dodatkowych połączeń, ale nie ma napędu SACD. Tyle że napęd SACD stawia mniejsze wymagania przesyłu danych niż pliki hires, dlatego taka opcja moim zdaniem jest lepsza. Można dokupić transport SACD. Ale do K-01 i K-03 po usb można przesyłać dowolne formaty plików i wcale nie trzeba do tego używać typowego komputera. Lumin U-1 albo Aurender dobrze sobie z tym radzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co jest ES-link ???

 

Poza tym, to że ma wbudowany streamer nie oznacza, że uzytkownik MUSI z niego korzystać. I po to są wszelkiej masci inne porty wejściowe, nieprawdaż?

Podobnie jak dCS Bartok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pmcomp napisał:

To po co jest ES-link ???

 

Poza tym, to że ma wbudowany streamer nie oznacza, że uzytkownik MUSI z niego korzystać. I po to są wszelkiej masci inne porty wejściowe, nieprawdaż?

Podobnie jak dCS Bartok.

ES-Link służy do podłączenia transportu SACD. W N-01 XD po hdmi ale swoim protokołem przesyłu. Wyjścia XLR można też przełączyć na specjalny tryb pracy dedykowany do preampów lub integr Esoterica. To się chyba nazywa tryb prądowy.

A co do wbudowanego streamera, to można używać ale nie trzeba. Jest to jednak wygodne, bo omija się dodatkowe połączenia. Ale jeśli komuś wystarcza zakres pracy PCM do 24/192 a to większość dostępnej muzyki, to może użyć wejść SPDIF lub AES/EBU, albo USB. Optyka pomijam. Przy czym po USB można przesyłać wszystkie formaty i dowolne próbkowania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

ES-Link służy do podłączenia transportu SACD.

A jak prześlesz do tego urządzenia jako DACa pliki DSD czy DXD (pomijam USB)?

Albo po ES-link albo ... wcale ? . Bo Esoteric zdublowanego AES/EBU jak dCS nie stosuje

 

Cytuje ze strony producenta:

The N-01XD supports Esoteric’s proprietary ES-LINK digital wideband transmission standard. An Esoteric transport can also be connected using either two HDMI cables or a single XLR cable to enable playback of Super Audio CDs.
*ES-LINK is an ultra-wideband digital interface developed exclusively by Esoteric. Like our flagship Grandioso D1X Monoblock D/A Converter, the N-01XD’s ES-LINK has also been upgraded to Version 5 to support wide-range transmission using two HDMI cables (Max: 22.5MHz DSD  or 768kHz/48-bit PCM). The HDMI multi-cable configuration is used for fully balanced audio data, LR clock, and bit clock signal transmission. In contrast to regular digital transmission, no processing is required for signal modulation at the sending side or for demodulation at the receiving side, thus allowing a significant reduction in the DAC’s digital processing load to help realize pure digital signal transmission with near perfect optimization.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma tak dobre usb, że nie potrzebne mu zdublowane AES/EBU. Dla ludzi, którzy kupują ten sprzęt, to nie problem, że nie ma Dual AES, które zresztą wysokich DSD czy najwyższych PCM też nie przesyła. Kto chce mieć wszystkie możliwe pliki bez użycia usb , to może kupić N-01 XD. I zero problemu. A chcąc też mieć SACD, może do tego dokupić transport SACD. Przecież ty i tak nie jesteś zainteresowany kupnem tego sprzętu, to o co te pretensje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, sly30 napisał:

Bo ma tak dobre usb, że nie potrzebne mu zdublowane AES/EBU. Dla ludzi, którzy kupują ten sprzęt, to nie problem, że nie ma Dual AES, które zresztą wysokich DSD czy najwyższych PCM też nie przesyła. Kto chce mieć wszystkie możliwe pliki bez użycia usb , to może kupić N-01 XD. I zero problemu. A chcąc też mieć SACD, może do tego dokupić transport SACD. Przecież ty i tak nie jesteś zainteresowany kupnem tego sprzętu, to o co te pretensje?

Pretensje? Do ciebie? O co?

Ale skoro tak szanowna firma winszuje sobie takie pieniadze to sie zastanawiam co i jak to to potrafi.

BTW dla mnie port USB słuzy najczęsciej do ładowania (zasilania) i czasem do przesyłu danych w sposób offline, a na pewno nie do audio ? .

 

Z moich doświadczeń i testów wynika, ze juz DXD to jest max. po ktory ew. siegnę bo mi sie bardziej podoba od DSD128. Ale jak na dziś mam slownie jedno komercyjne wydanie, moze sobie zrobie wiecej z moich analogów. A pogoń za 32/768 czy DSD od 256 do DSD1024 to czysty chłyt marketingowy, jak mawiał polski klasyk. A czemu tak twierdzę? Bo to taki sam chlyt jak współczesne vinyle.

Ale wybór pozostawiam każdemu, każdy ma uszy.

 

PS. dCS tez kiedys stosowal zdublowane firewire do przesylu SACD i z tego zrezygnował. SACD umarło juz dawno, podobnie jak dzis umiera CD. Jeszcze tylko moze klasyka kogos przy tym trzymać. Jak ktos chce to ma teraz DSD w plikach wszelkiej masci nawet w samochodzie i ... zapewne jakis stary player SACD stojacy na stoliku. Nawet ja.

24 minuty temu, sly30 napisał:

Bo ma tak dobre usb, że nie potrzebne mu zdublowane AES/EBU.

Jak widać potrzebne skoro wprowadzają ES-link w moim opisie powyzej. Zeby za rok ktoś nie powiedzial ze sprzet jest ułomny bo tego nie potrafi. I to kolejny chlyt bo jak sam napisałeś player, który ma na pokładzie to swiat i ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie usb może nie być ok, a dla innych jest ok, nawet bardzo ok, patrząc na rozwój plikowców firmy Taiko, gdzie ich obecny model Extreme jest uważany, za najlepszy na świecie i gra po...USB! Co do płyt CD, to jako masowy nośnik, to standard ten został wyparty przez streaming, ale dla audiofilów ma się ok, jako format do klasyki, jazzu, muzyki filmowej itd. Ja kupuje nadal płyty CD, ale tylko dobre wydania i bardzo lubię słuchać z CD. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem Ty, ja czy Taiko to nisza w niszy.

 

PS. Szkoda, ze nie skomentowales pogoni za wyzszym DXD czy DSD ....

PS. ja tez lubie kupowac stare CD z lat 80/90, takie po 10 zyla. Bo nowej muzyki nie slucham bo mi jej jakosc nie podoba. Poza tym malo jest prawdziwie nowego, ile mozna sluchac odgrzewanych kotletow, szczegolnie audiofilsko-jazzowych? To wszystko juz bylo. A klasyki nie slucham. BTW wszystko co chcialem miec na finylu juz mam. Nie przeslucham do konca zycia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pmcomp napisał:

Z calym szacunkiem Ty, ja czy Taiko to nisza w niszy.

Serio? A to jest forum audio i do tego zakładka high end, czy może Onet?

21 minut temu, pmcomp napisał:

Bo nowej muzyki nie slucham bo mi jej jakosc nie podoba.

To smutne. Ja fajnej muzyki słucham dla niej samej, a nie dla jakości. Nie będę się katował czymś czego nie lubię, bo ma super jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, pmcomp napisał:

Poza tym malo jest prawdziwie nowego, ile mozna sluchac odgrzewanych kotletow, szczegolnie audiofilsko-jazzowych?

A te twoje Big bandy z lat 40-70, to nie są odgrzewane kotlety? To dopiero odgrzewane starocie i to wielokrotnie! 

24 minuty temu, pmcomp napisał:

wszystko co chcialem miec na finylu juz mam

Pora umierać... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sly30 napisał:

A te twoje Big bandy z lat 40-70, to nie są odgrzewane kotlety? To dopiero odgrzewane starocie i to wielokrotnie! 

Pora umierać... :-))

To już totalna nisza w totalnej niszy ? .

 

PS. nie chce mi sie szukac watku wiec napisze tu. Pamietam, ze masz baaardzo wysoki model A&K. Posluchaj sobie mobilnego grajka Cayin N8 na lampach. Mam najnowszego mlodszego brata N3Pro ... rewelacja. Bez problemu napedza Senki HD800 z ktorymi A&K musial grac na maksa. Ma go moj sasiad (top z 2018 roku) i gra lepiej od N3Pro, tyle za jak napisalem na maksa ale ... jest osiem razy drozszy. Moze topowy N8 bedzie lepszy, polka cenowa ta sama co topowy A&K.

Ostatnio duzo slucham tego zestaw ... w lozku ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AK Kann. To nie jest topowy model, ale lubię go. Ma dużo pamięci i bardzo mocny wzmacniacz. Ale poczytam o tym, którego polecasz. Nie znam tego sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sly30 napisał:

Mam AK Kann. To nie jest topowy model, ale lubię go. Ma dużo pamięci i bardzo mocny wzmacniacz. Ale poczytam o tym, którego polecasz. Nie znam tego sprzętu.

Ja tez nie znalem. Zainteresowal mnie bo jest na lampach. I za 2 tysie zaryzykowalem ito byl strzal w 10-kę w porownaniu do dwochmoich iBasso. Na N8 mnie nie stać, poza tym za tyle kasy mozna kupic duzo fajnych starych klockow vintage ? albo RME ADI-2 Pro FS ale ... szkoda mi igły we wkładce do ripowania analogu. Co innego z tasmy.

17 minut temu, sly30 napisał:

A te twoje Big bandy z lat 40-70, to nie są odgrzewane kotlety? To dopiero odgrzewane starocie i to wielokrotnie! 

 

„Moje bigbandy” to muzyka z lat 30-40 ubieglego wieku. Oryginaly. Wszystko potem to odgrzewane kotlety wzorujace sie na swingu ... upraszczam.

A ze dzisiaj moze tylko ze dwie orkiestry w Europie umieja to zagrać na żywo w Filharmonii? Nic nie poradzę ... kupie wehikuł czasu aby przenieśc sie w tamte lata. BTW byla taka powiesc Stephena Kinga o cofnieciusie w czasie aby zapobiec zamachowi na Kennedyego ... i bylo o big bandach i Glennie Millerze ktorego glowny bohater uwielbial. Stad moj pomysl ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sly30 napisał:

Mam AK Kann.

 

A jakie słuchawki nim napedzasz?

 

Pytam bo HD800 sa trudne do napedzenia (wysoka impedancja) ale z trzema zrodlami pokazaly dzwiek: ten AK sasiada ... tak patrze po zdjeciach, chyba AK380, Cayin N3Pro i ... walkman SONY DD-30 ( dla mlodych to na kasete magnetofonowa ?  ). Gdzies juz o tym napisalem ale kaseta magnetofonowa to przezytek więc temat umarł. A kazdy audiofil powinie takiego zestawu posluchac.

Zadne inne z tych dynamicznych co mam, i nauszne i douszne, stare i nowe tak nie zagraly jak Senki. Pamietam ze z iBasso 100 zarabiscie zagraly HE-4 Hi-Fi Man’a

 

Zeby byla jasnosc ja raczej stacjonarnie slucham na Staxach napedzanych lampą ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmcomp napisał:

A jakie słuchawki nim napedzasz?

Audioquest Nighthawk Carbon, pady welurowe i kabel Fortza Noir zbalansowany. Bardzo dobre granie za relatywnie nieduże pieniądze. W sam raz na wyjazdy do słuchania w hotelu czy przy basenie sącząc drinki... :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sly30 napisał:

Audioquest Nighthawk Carbon, pady welurowe i kabel Fortza Noir zbalansowany. Bardzo dobre granie za relatywnie nieduże pieniądze. W sam raz na wyjazdy do słuchania w hotelu czy przy basenie sącząc drinki... :-))

Tez duze, moze ciut mniejsze, do saczenia drinkow sie nadają ale na rower czy do biegania juz raczej nie.

Moj top za mala kase to SONY MDR-CD900ST, do kupienia jedynie w Japonii, z rynku pro. Mozna nawet w tym wyjsc na kijki. Ale to nie jest top dzwiekowy tylko best value for money.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chwile podumalem i poporównywałem w głowie z przeszlosci i myśle, że Twój AK zasługuje na lepsze słuchawki, a Ty na lepszy z niego dźwięk.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Tak chwile podumalem i poporównywałem w głowie z przeszlosci i myśle, że Twój AK zasługuje na lepsze słuchawki, a Ty na lepszy z niego dźwięk.

? 

To sprzęt tylko na wyjazdy. Lubię te słuchawki. Wiem, że na rynku są lepsze modele, ale trudno wyciągnąć z nich ich potencjał z przenośnego grajka. A te świetnie grają z AK Kann. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham od mniej wiecej dwoch godzin na wspomnianym systemie stacjonarnym Staxa ... a temu raczej trudno podskoczyć ? .

 

BTW wlasnie przeskoczylo ze zripowanego vinyla na oryginalne CD i ... to slychac od razu. Mimo ze muza przednia ... „pozny” Ray Anthony czyli ex. Glenn Miller.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

image.thumb.jpeg.166a6aba658352539a64bf2e96ebc5f2.jpeg

 

 

Oj oj oj ... slychac ta cyfrę ? 

 

BTW to WZORCOWA plyta swingowo-bigbandowa ... niech mlodziez sobie poslucha. Obawiam sie ze krazek CD trzeba zakupic za niemale piniążki ? .

 

Scena nie za szeroka za to wgłąb i wprzód ze ho ho. Nawet na sluchawkach slychac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se slucham bo ... dzis na 16 cza fedrowac na grubie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.