Skocz do zawartości
IGNORED

Mały zestw stereo / miniwieża do sypialni - do 2500zl


jwaldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecanie niedrogiego jako grajek do sypialni - nie potrzebuje niczego głośnego, zależy mi na jako takiej jakości dźwięku,  dobrze pasujące do czarnych mebli (docelowo miejsce -  regał), ma odczytywać różne źródła dźwięku - radio, cd, mp3, internetowe serwisy z muzyką, musi mieć pilota. Pomieszczenie ma około 20 metrów , budżet około 2500zł.
Myślałem o jakiejś mini wieży lub małe kolumienki + źródło dźwięku. Może ktoś ma coś sprawdzonego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie zwróć uwagę na Yamaha pianocraft mcr470d. Jeżeli masz możliwość to warto trochę dołożyć do wyższego modelu mcr670d. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także polecę odsłuchać Yamahę MCR470D, u nas można odsłuchać ten zestaw w kilku konfiguracjach kolumnowych. Funkcjonalnie ta Yamaha ma wszystko co potrzebujesz. Z ciekawych rzeczy dodam tylko, że np ma dwukierunkowy bluetooth, a więc można także z wieży wysłać dźwięk na słuchawki bezprzewodowe lub na głośnik bluetooth jakiejkolwiek firmy. Świetna sprawa ?

Zapraszamy do nas ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli miałaby to być mini wieża to Yamaha MCR470d byłaby odpowiednim rozwiązaniem posiadającym wszystko na czym Ci zależy. 
Jeśli nie brałbyś pod uwagę odtwarzacza CD to zestaw Topping MX3 + Heco Aurora 300 lub Q-Acoustic 3030i byłby dobrym rozwiązaniem. Masz bluetooth przez którego będziesz mógł przesyłać bezprzewodowo muzykę. Niestety bez telefonu się nie obędzie. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Podepnę się do wątku, ponieważ podobnie jak osoba, która założyła wątek szukam zestawu do sypialni.

Aktualnie posiadam kilkuletniego Denona CEOL z fabrycznymi głośnikami i gra to średnio.

Myślałem nad zmianą głośników na Monitor Audio Silver 100 lub B&W 606 S2 lub 607 S2.

Nie wiem też czy nie wymienić Denon CEOL na coś nowszego. Jak będzie brzmiał Bluesound Powernode 2i podpięty pod któreś z w/w głośników. Jak gra Bluesound Powernode 2i w porównaniu do CEOL'a lub np. PianoCraft MCR-N470D lub model wyższy - MCR-N670D.

Zależy mi na streamingu muzyk z NAS'a, spotify, radio internetowe.

Doradźcie coś, proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.02.2021 o 14:52, yingko napisał:

Witam wszystkich.

Podepnę się do wątku, ponieważ podobnie jak osoba, która założyła wątek szukam zestawu do sypialni.

Aktualnie posiadam kilkuletniego Denona CEOL z fabrycznymi głośnikami i gra to średnio.

Myślałem nad zmianą głośników na Monitor Audio Silver 100 lub B&W 606 S2 lub 607 S2.

Nie wiem też czy nie wymienić Denon CEOL na coś nowszego. Jak będzie brzmiał Bluesound Powernode 2i podpięty pod któreś z w/w głośników. Jak gra Bluesound Powernode 2i w porównaniu do CEOL'a lub np. PianoCraft MCR-N470D lub model wyższy - MCR-N670D.

Zależy mi na streamingu muzyk z NAS'a, spotify, radio internetowe.

Doradźcie coś, proszę.

Powernode 2i rozjeżdża dźwiękowo Yamahę i Denona ? Jednak sam sprawdź. Zapraszam do nas. Częśto klienci go łączą z B&W ale nie tylko. No i w Bluesound świetna apka i HDMI ARC.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzam nadal myslec nad zmianą kolumn a jesli wystarczy gotówki to wowczas reszta.. najwiekszych zmian nie uzyskuje sie zmieniajac wzmacniacze lecz kolumny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bawić się w podmianki bo jak nie jedno to drugie będzie wąskim gardłem dla zestawu. Jak dla mnie lepiej odczekać i wymienić całość.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.