Skocz do zawartości
IGNORED

Które są lepsze stare (z epoki) czy nowe edycje winyli?


payong
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Jamówię napisał:

Half Speed Abbey Road dla Amy,czy dla Police też Brytole robili specjalnie dla Biedry. Co za debil!

...podobnie jak Zappy - Hot Rats i Sheik Yerbouti, The Eagles Hell Freezes Over, 2lp Dire Straits Brothers in Arms, czy edycja mono Dylana Highway 61 Revisited

jeden z drugim na oczy nawet tego z bliska nie widział, nie mówiąc już o słuchaniu - ale ego spuchnięte jak bańka ze starych cuchnących mydlin nadmuchana, nie pozwoli mu jadaczki przymknąć i nie brzękać po próżnicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Jamówię napisał:

Przestań łgać durniu. Zobacz sobie naklejki dystrybutora i np masteringu w przypadku Dire Straits. To są regularne tłoczenia takie same dla całej Europy. Trzeba być kompletnym debilem,żeby powielać takie brednie. Jeśli potrafisz czytać,w co wątpię,to sobie porównaj symbole na dead wax na Discogs i przestań pier**lić bez ładu i składu. Moderacja za twoją internetową działalność powinna wylać cię stąd na zbity ryj. Jesteś dla tej zakładki jak rak dla zdrowej tkanki.

Szanowny kolego. 

Proszę czytać ze zrozumieniem, a jak się czegoś nie zrozumiało, to przeczytać raz jeszcze , lub dopytać. 

Odnosiłem się w swoje wypowiedzi, do tego, że jedne tłocznie mają niższe ceny i lepsze warunki finansowe a inne gorsze. Jedne zrobią to lepiej, inne zrobią to gorzej. A jak wiadomo za ceną idzie jakość. Wydawca był świadomy tego, że decydując się na tą tłocznię będzie miał produkt gorszej jakości, ale lepsze warunki finansowe i niższą cenę. Target swojego produktu miał jasno określony, klient dyskontu spożywczego, sprzedaż spotowa. Warunki jakie postawiła sieć sklepów również. Wziął, ołówek, kartkę i policzył.

Podpowiem ci, rzecz dotyczyła sieci innej niż chrząszcz z rodziny biedronkowatych. Gdzie przeczytałeś w mojej wypowiedzi, że pisałem o płytach sprzedawanych w Biedronce? 

Co ja myślę o płytach sprzedawanych w Biedronce? Ja się niezmiernie cieszę, że w tym dyskoncie są sprzedawane płyty winylowe, ale kompletnie mnie nie interesuje, jakiej są jakości,  jakie to są wydania itd. Jeśli mam ochotę na winyla, to sobie kupię jakiś pakiet, 100 czy 200 płyt i mam zabawę na dłuższy czas.  Jestem zbyt ubogim człowiekiem aby wydawać  50 złotych na jedna płytę winylową.                           

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, iro III napisał:

nie pozwoli mu jadaczki przymknąć i nie brzękać po próżnicy.

jak widać miałeś rację , ciągnie dalej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Winylomaniak napisał:

Rozmawiałem kiedyś z osobą która robiła mastering nagrań pod płyty winylowe które były swojego czasu sprzedawane w popularnym dyskoncie spożywczym.

 to ile razy mam przeczytać , by nie było to jawną konfabulacją ?

Znaczy się zapraszali zespół , nagrywali i robili mastering specjalnie do spożywczaka . Czy wziął se pan janusz płytę i pozmieniał po swojemu cudze kawałki ? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Winylomaniak napisał:

 

Co ja myślę

Chłopie nie pochlebiaj sobie i odklej się od tej zakładki,którą z ruin usiłuje podnieść paru moich przyzwoitych forumowych Kolegów. Won stąd trollu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, bolo_senor napisał:

 to ile razy mam przeczytać by nie było to jawną konfabulacją ?

Nie jestem upoważniony do ujawniana szczegółów, więc musisz uwierzyć na słowo ?   

Lepiej zajmij się ratowaniem świat, a od handlu trzymaj się z daleka, bo nie masz o tym bladego pojęcia

 

Teraz, Jamówię napisał:

Chłopie nie pochlebiaj sobie i odklej się od tej zakładki,którą z ruin usiłuje podnieść paru moich przyzwoitych forumowych Kolegów. Won stąd trollu!

Tak to jest jak się nie przeczyta dokładnie, ze zrozumieniem, i człowiek wychodzi na głupka ?   

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Nie jestem upoważniony do ujawniana szczegółów

a do pisania głupot kto cię upoważnił ?

43 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Tak to jest jak się nie przeczyta dokładnie, ze zrozumieniem, i człowiek wychodzi na głupka ? 

to następnym razem czytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wróćmy proszę do mojego zapytania. A jeśli komuś nie pasuje/przeszkadza jakiś użytkownik to poprostu zbanujcie w ustawieniach, co ja uczynię niebawem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.