Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz na start


Music-fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Jaki wzmacniacz zintegrowany proponujecie na start do słuchania TIDAL HIFI.Za około 3.5 - do 4 tys.Niech on zagra jak dawniej radmor( a może lepiej?).Obecnie mam amplituner pioneer do kina domowego i w stereo jest słabizna.Kolumny jamo c 405 też nie najlepsze (będą inne) ale teraz chcę kupić wzmacniacz.I pytanie:czy Tidal puszczany z nowego tv po światłowodzie będzie ok? czy lepszy będzie jednak wzmacniacz z obsługą TIDAL.Z góry dziękuję za sugestie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Creek jest świetny w takich pieniądzach i na pewno dużo lepszy niż kolumny, ale może na początek (skoro te kolumny mają zostać jeszcze jakiś czas) umów się do 2-3 salonów na odsłuch wzmaka z kolumnami w założonym budżecie. Wziąłbym też Jamo do porównania no i zgrania z wybranym wzmakiem, aby się nie męczyć do czasu zmiany kolumn.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to wzmacniacz kupuje się pod kolumny, pomieszczenie i własny gust a nie do Tidala. Tzn im większe pomieszczenie to trzeba zwykle więcej mocy. Druga kwestia to wydajność prądowa takiego wzmacniacza. Jedne kolumny napędzi taki przypadkowy zakup a inne już niekoniecznie i przy kupnie kolumn może się okazać o znowu kiepścizna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Yamahę AS 501 - ma optyka, srebrną, bo się nie kurzy ?  a resztę dołożył do kolumn,

bo jak zwykle okaże się, że to one decydują o jakości systemu. Mocy powinno wystarczyć ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Telewizor nigdy nie będzie dobrym źródłem, owszem będziesz miał dostęp do Tidala ale zdecydowanie wyższą jakość dźwięku uzyskasz na wzmacniaczu + streamerze. W zakładanym budżecie masz Audiolaba 6000a Play czyli wzmacniacz z pełną obsługą sieci. Możesz także rozważyć rozdzielenie systemu czyli Yamaha AS701 jeśli lubisz dynamiczniejsze brzmienie + Audiolab 6000n do obsługi sieci. 

 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 10:08, Q21 napisał:

Cześć,
Telewizor nigdy nie będzie dobrym źródłem, owszem będziesz miał dostęp do Tidala ale zdecydowanie wyższą jakość dźwięku uzyskasz na wzmacniaczu + streamerze. W zakładanym budżecie masz Audiolaba 6000a Play czyli wzmacniacz z pełną obsługą sieci. Możesz także rozważyć rozdzielenie systemu czyli Yamaha AS701 jeśli lubisz dynamiczniejsze brzmienie + Audiolab 6000n do obsługi sieci. 

 

Do A S701 bralbym do kompletu NP S303 ,bardzo dobra aplikacja do obsługi i dźwięk za te pieniądze tez bardzo dobry 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
W dniu 29.11.2020 o 22:22, sls napisał:

Przede wszystkim to wzmacniacz kupuje się pod kolumny, pomieszczenie i własny gust a nie do Tidala. Tzn im większe pomieszczenie to trzeba zwykle więcej mocy. Druga kwestia to wydajność prądowa takiego wzmacniacza. Jedne kolumny napędzi taki przypadkowy zakup a inne już niekoniecznie i przy kupnie kolumn może się okazać o znowu kiepścizna...

A jednak mój kierunek był dobry tylko droga do sukcesu zawierała wiele pułapek.

1. kombinacje typu " kupię dobry wzmacniacz i podłączę światłowodem z tv do tidala NIC nie daje.MUSI być streamer.

2.Podłączę stare kolumny pod nowy wzmacniacz- NIC nie daje. Nie grają lepiej.

3.kupię nowe kolumny i wzmacniacz i podam tidala z tv- NIC nie daje bo nie ma w dalszym ciągu źródła( tidal z tv gra tak jak polsat.

Jedyny sposób na domowe studio: wzmacniacz z obsługą sieci i streamerem + dobre kolumny.Wybrałem Arcam SA 30 i heco Aleva GT 602.Rewelacja !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2021 o 15:48, Music-fan napisał:

A jednak mój kierunek był dobry tylko droga do sukcesu zawierała wiele pułapek.

1. kombinacje typu " kupię dobry wzmacniacz i podłączę światłowodem z tv do tidala NIC nie daje.MUSI być streamer.

2.Podłączę stare kolumny pod nowy wzmacniacz- NIC nie daje. Nie grają lepiej.

3.kupię nowe kolumny i wzmacniacz i podam tidala z tv- NIC nie daje bo nie ma w dalszym ciągu źródła( tidal z tv gra tak jak polsat.

Jedyny sposób na domowe studio: wzmacniacz z obsługą sieci i streamerem + dobre kolumny.Wybrałem Arcam SA 30 i heco Aleva GT 602.Rewelacja !

No ale chyba samym Arcamem SA30 to sporo przekroczyłeś budżet ,no to jeszcze z czasem zmienisz te Heco na lepsze(nie że są złe ,ale SA30 zasługuje na lepsze) i będzie git.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2021 o 15:48, Music-fan napisał:

Jedyny sposób na domowe studio: wzmacniacz z obsługą sieci i streamerem + dobre kolumny.Wybrałem Arcam SA 30 i heco Aleva GT 602.Rewelacja !

Jak czytam o tych Waszych bojach z tym Arcamem, to ta obsługa sieci mocno kulawa 😉.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Franz-007 napisał:

Jak czytam o tych Waszych bojach z tym Arcamem, to ta obsługa sieci mocno kulawa 😉.

Te boje rekompensuje to jak on gra ,a z czasem soft dojdzie do takiego poziomu że przestanie się o tym mówić  i pisać.Obsługa sieci jest bardzo dobra (nie bardzo rozumiem o co ci chodzi),jeśli jest na co narzekać to na przejrzystość menu i trochę skomplikowaną obsługę pilota ,ale dla jakości dzwięku warto się pomęczyć.Sama obsługa z sieci jest w pewnych aspektach idealna,nawet przy wyłączonym Arcamie ,włączam apkę Mconnect wybieram tylko Play to i pózniej Tidala z Browses i po puszczeniu płyty czy playlisty Arcam sam się włącza i odtwarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tomaszkluczynski@gmail napisał:

(nie bardzo rozumiem o co ci chodzi)

Piszę to na podstawie wątku Arcam SA30 vs Hegel H120 ? 

Dla mnie to nieporozumienie, żeby wypuścić na rynek niepełnowartościowy produkt. Ale angole nie byliby sobą, gdyby czegoś nie zepsuli. Mam TelluriumQ Black II głośnikowe i są w porządku, ale napisy na przewodach są tak fatalnie zrobione, jakby ktoś je wypalał z folii aluminiowej gwoździami albo lutownicą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Franz-007 napisał:

 

Dla mnie to nieporozumienie, żeby wypuścić na rynek niepełnowartościowy produkt. Ale angole nie byliby sobą, gdyby czegoś nie zepsuli.

Ja jestem bardzo zadowolony ,w cenie jaką zapłaciłem nie kupi się tak dobrego wzmaka ,z bardzo dobrym dackiem i streamerem plus jeszcze korekcją akustyki Dirac Live.A te niedogodności o których się pisze są bardzo rzadkie i w sumie nie mają dla mnie znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zadowolony to najważniejsze 👍.

Ja z kolei poszedłem inną drogą. Wybrałem Node 2i, który jest transportem plików ze względu na stabilny soft, oraz dobry wzmacniacz z niezłym DAC. Gdybym za jakiś czas chciał wymienić streemer to nie będę musiał zmieniać wzmacniacza. Tak to sobie wymyśliłem 😉.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że co najmniej 10-12 lat nie będę musiał nic szukać nowego jeśli chodzi o wzmaka ,prędzej zrobię przemeblowanie i poprawię akustykę pokoju ,ewentualnie po tych zmianach poszukam innych kolumn .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za '5' lat moze nie byc ani spotifów ani czegokolwiek dzis znanego i wszystko co poza wzmacniaczem bedzie nic warte a czesto własnie wzmacniacz jest w konstrukcjach po trosze do wszystkiego nic warty .. wzmacniacz to wzmacniacz a reszta to reszta

 

to ze dzis ktos mysli na 12 lat w przod to iluzja 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, erazm2 napisał:

za '5' lat moze nie byc ani spotifów ani czegokolwiek dzis znanego i wszystko co poza wzmacniaczem bedzie nic warte a czesto własnie wzmacniacz jest w konstrukcjach po trosze do wszystkiego nic warty .. wzmacniacz to wzmacniacz a reszta to reszta

 

to ze dzis ktos mysli na 12 lat w przod to iluzja 🙂

 

 

Nie masz się czego obawiać ,wzmak z daciem jest na tyle dobry ,ze na te10-12 lat jeśli się nie popsuje ,to mi wystarczy .Gdyby natomiast zabrakło Tidala to oprócz cd ,pomyśli się nad innym źródłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie pije do Twojego wzmacniacza ot do koncepcji bo wielu uwaza ze kupujac dzis jakies all in one sa zabezpieczeni.. jest wrecz odwrotnie własnie ulegli propagandzie i kupili przysłowiowe powietrze w worku

 

tak ze jaki wzmaciacz ? odpowiedz wzmacniacz (czym materiałowo drozszy i z mniejszą iloscia bajeru tym lepiej , nie ma wbudowanego daca 50 bit super) i to najlepiej solidny produkowany z mysla o wzmacnianiu , taki na jaki nas stac a reszte pomyslec odzielnie bo jest odzielną sprawą ktora jeszcze niejednokrotnie sie zmieni

 

wzmacniacz ma byc wzmacniaczem  to głowna mysl a reszta to iluzja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, erazm2 napisał:

wcale nie pije do Twojego wzmacniacza ot do koncepcji bo wielu uwaza ze kupujac dzis jakies all in one sa zabezpieczeni.. jest wrecz odwrotnie

Masz swoje zdanie to dobrze,ale po co chcesz je wciskać innym?Ja mam dwa all in one i z obu jestem bardzo zadowolony i nie przewiduję z nimi żadnych problemów ,a jeśli coś się zmieni to też wiele nie zmieni ,bo wszystko można sobie zgrać na dyski i pendrivy.Mam sprzęty w jednym klocku ,zajmują mało miejsca i nie mam plątaniny kabli i wcale mnie nie podniecaja zdjęcia gdzie widzę całą scianę zawaloną sprzętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie do Ciebie beposrednio ani w tonie krytyki  ale w odpowiedzi na wątek.. wykorzystuje tylko Twoja koncepcje by pokazac ze uwazam ja za nie w pełni słuszną

nic mi do krytykowania czyjegos sprzetu ani wciskania czegokolwiek poza koncepcją

 

Ty masz taką ja przeciwną .. wszystko gra

 

zwracam tylko uwage ze wydajac przykładowe 3 tys na wszystko w kupie kupilismy z reguły bardzo mało samego wzmacniacza, na moje najwartosciowszego elementu

tak ze ja wolalbym kupic za 3 tys wzmacniacza i mu dolozyc z alibaby funkcyjne pudelko za 299 ktore za rok zmienie

niz za 3 tys wzmacniacza all in one gdzie wartosciowosc wzmacniacza jest ( przesadziłem , moze byc) zadna, jakas tam marginalna w porownaniu

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne zdanie bo wiem że w cenie jaką za Arcama  zapłaciłem nie kupił bym lepiej grającego samego wzmaka z dackiem.Jeśli chodzi o tanie all in one ,masz rację tam bardziej postawiono na funkcjonalność ,a sam wzmak jest niskich lotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tomaszkluczynski@gmail napisał:

Mam trochę inne zdanie bo wiem że w cenie jaką za Arcama  zapłaciłem nie kupił bym lepiej grającego samego wzmaka z dackiem.

A ja Ci powiem, że kupiłem - Moon Neo 240i. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Franz-007 napisał:

A ja Ci powiem, że kupiłem - Moon Neo 240i. 

No dobry sprzęcik ,nie będę się licytował ,który lepiej brzmi ,ale na pewno zapłaciłeś sporo więcej niż ja za Arcama .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze dodać, że zwrot "lepiej grający" to rzecz bardzo subiektywna 😄.

Dwie raczej odmienne szkoły dźwięku - ale to już dobre granie w obu przypadkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2021 o 18:45, tomaszkluczynski@gmail napisał:

No ale chyba samym Arcamem SA30 to sporo przekroczyłeś budżet ,no to jeszcze z czasem zmienisz te Heco na lepsze(nie że są złe ,ale SA30 zasługuje na lepsze) i będzie git.

Ciekaw jestem , które to są te lepsze.wymienię ( subiektywnie) gorsze: monitor audio bronze 500,monitor audio silwer 300,triangle borea 08, focal hora,b&w 603 s2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Music-fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2021 o 20:28, tomaszkluczynski@gmail napisał:

Nie masz się czego obawiać ,wzmak z daciem jest na tyle dobry ,ze na te10-12 lat jeśli się nie popsuje ,to mi wystarczy .Gdyby natomiast zabrakło Tidala to oprócz cd ,pomyśli się nad innym źródłem .

Może za 10 lat Tidal będzie albo nie będzie...kto to wie ale skąd DZIŚ  wziąść takie źródło? z gramofonu za 30 tyś? a płyty -ile kosztują...więc na razie ( na 10 lat) Tidal jest znakomity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Music-fan napisał:

Ciekaw jestem , które to są te lepsze.wymienię ( subiektywnie) gorsze: monitor audio bronze 500,monitor audio silwer 300,triangle borea 08, focal hora,b&w 603 s2

No tak z kolumnami to za bardzo nie trafiłeś ,nic z tego co wymieniłeś.Jeśli już Monitor Audio to z serii Gold,po za tym Audio Physic Classic 8 i wyższe,Dali Opticon 6lub8 mk2,Piega Classic 5 lub 7.Warto też pomyśleć nad polskimi manufakturami :Studio 16 Heartz,YB ,od pana Rafała Radziszewskiego(radzik2) z Piotrkowa Trybunalskiego.Ewentualnie Pylon Diamond 25-28.Parę dobrych jeszcze by się znalazło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Music-fan napisał:

Może za 10 lat Tidal będzie albo nie będzie...kto to wie ale skąd DZIŚ  wziąść takie źródło? z gramofonu za 30 tyś? a płyty -ile kosztują...więc na razie ( na 10 lat) Tidal jest znakomity.

wcale nie chodzi o krytyke tidala ani nawet  o to co bedzie . chodzi dokladnie o to

W dniu 23.03.2021 o 21:24, tomaszkluczynski@gmail napisał:

Mam trochę inne zdanie bo wiem że w cenie jaką za Arcama  zapłaciłem nie kupił bym lepiej grającego samego wzmaka z dackiem.Jeśli chodzi o tanie all in one ,masz rację tam bardziej postawiono na funkcjonalność ,a sam wzmak jest niskich lotów.

tidala czy to tam chcesz sobie dobierz odzielnie

mozliwe ze nie masz  pojecia jak bardzo niskich byc moze .. nie daj sie wkopac w tej cenie 'bron boze' w klase d

tylko po to zwracam uwage bys kupował wzmacniacz a nie wzmacniacz z tym siamtym i owamtym.. marketing rzadzi swiatem i nawet nie zauwazysz kiedy zrobi Cie w trabę 😉 a kiedy zauwazysz ze zapłaciles za nic bedzie juz za pozno

grunt to zwrocic uwage na sekcje wzmacniacza by nie okazała sie palcem na wodzie pisana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, erazm2 napisał:

wcale nie chodzi o krytyke tidala ani nawet  o to co bedzie . chodzi dokladnie o to

tidala czy to tam chcesz sobie dobierz odzielnie

mozliwe ze nie masz  pojecia jak bardzo niskich byc moze .. nie daj sie wkopac w tej cenie 'bron boze' w klase d

tylko po to zwracam uwage bys kupował wzmacniacz a nie wzmacniacz z tym siamtym i owamtym.. marketing rzadzi swiatem i nawet nie zauwazysz kiedy zrobi Cie w trabę 😉 a kiedy zauwazysz ze zapłaciles za nic bedzie juz za pozno

grunt to zwrocic uwage na sekcje wzmacniacza by nie okazała sie palcem na wodzie pisana

Wiesz ja rozumię o co ci chodzi ,tylko ja nie aspiruję  do tego by mieć nie wiem jak wysokiej klasy dzwięk Hi-End.Mnie to jak gra Arcam w zupełności wystarcza i on gra w klasie A ,a przy dużym wzmocnieniu może przejść w klasę G.To co dla mnie jest do poprawienia to ewentualnie poprawa akustyki pokoju i z czasem wymiana kolumn na lepsze ,i wtedy będę miał spokój na dłuższy czas.Jeśli zaś chodzi o takie tanie all in one to one pewnie nie grają dobrze ,ale dla zwykłego człowieka taki sprzęt też może wystarczyć ,a przy tym jest bardzo ładny ,zajmuje mało miejsca i jest super funkcjonalny.Mam takiego złotego Marantza mcr612 i wcześniej grało mi to w dużym pokoju z kolumnami Dali Zensor 5 i jakoś dawało radę.Fakt po kupnie Arcama nawet te Zensor 5 zaczeły grać zupełnie inaczej i dostały strasznego kopa.Pomimo to zostały sprzedane a 612 poszła do sypialni i dokupiłem do niej małe kolumienki podstawkowe i sprawdza tam się rewelacyjne nawet jako sam dzwięk z tv ,czy radio internetowe.

Dla prawdziwego audiofila ,pełna zgoda niech kupuje sobie wszystkie klocki oddzielnie bo jakość z tego będzie na pewno wyższa ,ale dla zwykłych ludzi taki Arcam czy inne podobne sprzęty to świetne wyjście i nie ma ich co przekonywać by kupowali wszystko oddzielnie.Ja mam już swoje lata ,słuch też już nie jest bardzo dobry i dla mnie i mnie podobnych all on ine to najlepsze wyjście i jeśli będę w przyszłości musiał zmienić to na pewno wybiorę coś co gra nieźle i jest bardzo funkcjonalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam SA30,Canton Reference 8k,Neotech NES 3004mk2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu

 w ogole nie mysle o Twoim sprzecie, mowie wyłacznie w kwestii tego co  w watku i co sam poparłes ze prawda,  kupujac za trzy tys all in one mozna kupic prawie nic wzmacniacza

ani mi chodzi o audiofilzm ani sie zblizam myslą , myslą jestem wciaz w tym samym momencie - kupno wzmacniacza all in one za trzy tysiace moze (nie musi)   sie skonczyc katastrofą

i trzeba byc uwaznym własnie na aspekt co tam jest za wzmacniacz i ile go tam jest  by sie nie okazało ze sekcja wzmacniacza jest nic wartym 'dodatkiem gratis' do wszystkiego innego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.