Skocz do zawartości
IGNORED

RME ADI-2 Pro FS R - przetwornik AD i DA z rynku pro


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, pmcomp napisał:

Liczę tylko tą moja ciężko zarobioną, którą ci inni próbuja wyciągać z mojej kieszeni.

To nie pozwól na to. Zabarykaduj się w chacie i odżywiaj się Praną lub światłem. I zamów sobie trumnę z dużymi kieszeniami...na zaoszczędzone pieniądze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To nie pozwól na to. Zabarykaduj się w chacie i odżywiaj się Praną lub światłem. 
To nic nie da. Dzisiaj kupuje się z chaty jednym kliknięciem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sly30 napisał:

Masz poważny problem z kasą lub raczej jej brakiem.

 

Nieladnie Panie sly30.

Poczytaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja w ten spsób nigdy nikomu tego bym nie napisał czy nie powiedział. Powiedz to w ten sposób np. bezdomnemu albo komuś kto zastawił swoja furę i chate na leczenie swojego dziecka.

Zapewne róznimy się nie tylko w tej kwestii.

 

 

 

18 minut temu, sly30 napisał:

To nie pozwól na to. Zabarykaduj się w chacie i odżywiaj się Praną lub światłem. I zamów sobie trumnę z dużymi kieszeniami...na zaoszczędzone pieniądze. 

 

A co ma piernik do wiatraka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Wuelem napisał:

Piernik jest z mąki, a mąkę robi wiatrak.

Komentarz wystawiłem.

Ale jednak pattrząc nie doslownie ale zgodnie z przyslowiem ciekawi mnie odpowiedź Sly’a ... co ma posiadanie/nie posiadanie kasy do zabarykadowania sie w chałupie i żarcie światła???

 

PS. umówiłem sie z jednym forumowiczem, audiofilem, muzykiem na dokładkę, na powtórzenie mojego drugiego testu czyli 16/44 vs. wszystkie geste. Pewnie w lutym. A On jest zagorzałym zwolennikiem przewagi SACD ? .

Przygotuję dla Niego specjalny random blind test !!! Bez ucyfrowionych trzasków vinyla. Bedzie sie działo, trzecie uszy?
 

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli niektórych, że przetwornik z tematu gra nie gorzej niż DCS. Ot tyle.
Miej to gdzieś i bądź nadal sobą. A na niektórych po prostu nie zwracaj uwagi - każda strona będzie zdrowsza.
Nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja nadal będę Ci kibicował.


Pozdro
P. S
I nie daj się prowokować jak czasem ja się daję :)
Za starzy jesteśmy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj czas na sesję muzyczną, wczoraj była kinowa ? .

Gram aktualnie moje ostatnie ripy Tsuyoshi Yamamoto, te z trzaskami, z tego „znienawidzonego” dCSa. Na torze anlogowym ze sklepów second hand „wszystko za 5 zł”. Czyli Studer + Sumo + Jensen. Audiofilska tanizna. Dno i sto metrów mułu. Ale ... koorwa jak to gra ?. Nawet z cyfry. A wczesniej była np.płyta Jazz of the 50’s z SACD w mono. Jak to jest zrealizowane !!!. Jakkis podbarwiony bas, ocieplona średnica, czarne tło? Kogo to k... obchodzi? Gra muzyka, a nóżka dryga aż miło.

Moze ze trzy prezentacje na Audio Show z tego wieku zbliżają się do tego dźwięku ? . I dobrze ki z tym bo najwarzniejsze w naszym hobby, jak wspomniał Lechu, jest dobre samopoczucie ?.

A w zanadrzu mam jeszcze system A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Właśnie dzisiaj czas na sesję muzyczną, wczoraj była kinowa  .
Gram aktualnie moje ostatnie ripy Tsuyoshi Yamamoto, te z trzaskami, z tego „znienawidzonego” dCSa. Na torze anlogowym ze sklepów second hand „wszystko za 5 zł”. Czyli Studer + Sumo + Jensen. Audiofilska tanizna. Dno i sto metrów mułu. Ale ... koorwa jak to gra . Nawet z cyfry. A wczesniej była np.płyta Jazz of the 50’s z SACD w mono. Jak to jest zrealizowane !!!.
Moze ze trzy prezentacje na Audio Show z tego wieku zbliżają się do tego dźwięku  . I dobrze ki z tym bo najwarzniejsze w naszym hobby, jak wspomniał Lechu, jest dobre samopoczucie .
A w zanadrzu mam jeszcze system A.


Na AVS to wiesz co... Jeździmy z kumplami i doszliśmy do tych samych wniosków. W pokojach gdzie naprawdę coś dobrze gra zawsze jest mało ludzi...
Oczywiście mnie to bardzo cieszy bo w spokoju można posłuchać i pogadać. Ale powiedz (albo lepiej nie mów) o czym to świadczy? Dobra ja powiem za Ciebie :)
My jesteśmy perdolnięci a cała reszta idzie za "trędem".

"Tsuyoshi Yamamoto" - która płytka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Zapewne róznimy się nie tylko w tej kwestii.

Na pewno. Bezdomny nie poucza innych jak i nie wyśmiewa ich, co ty robisz notorycznie. Nie kreuje się też na guru w temacie o którym ma bardzo średnie pojęcie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie śmiem się porównywać do tego co Ty tam nazbierałeś za graty ale doskonale czuję klimat. Ja staram się zrobić z cyfry najlepsze co mogę. Analog (gramofon) na jakiś czas odpuściłem ale wrócę. Z taśmą nie mam szans już - życia mi już zabraknie.

Na pewno. Bezdomny nie poucza innych jak i nie wyśmiewa ich, co ty robisz notorycznie. Nie kreuje się też na guru w temacie o którym ma bardzo średnie pojęcie. 
Sly sorki, że wtrącę.
Każdy z nas ma fiksum dyrdum. :)
Wystarczy czasem przymknąć oko jak ja staram się to robić w stosunku do Ciebie. Spróbujesz też wobec innych?
A pmcompowi - i tu prawdę trzeba powiedzieć - ani ja ani ty do pięt nie sięgamy. I ja takich ludzi właśnie szanuję. I od takich ludzi mogę przyjąć na klatę każdy cios bez zbędnego gadania. Czujesz to Sly? Potrafisz odnaleźć ukryte szczegóły na tym obrazku? Jeśli nie to ten rebus nie jest dla Ciebie.
Albo w końcu to zrozumiesz albo na zawsze pozostaje Ci tylko rola błazna choć stroisz się w szaty króla.
Wybacz za szczerość - nie chciałem nikogo obrazić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, sly30 napisał:

Na pewno. Bezdomny nie poucza innych jak i nie wyśmiewa ich, co ty robisz notorycznie. Nie kreuje się też na guru w temacie o którym ma bardzo średnie pojęcie. 

Co ty wiesz o bezdomnych?

Już wiem ... naczytałeś sie w necie ...

Zapuść sobie dzis jakąś fajną muzę ... będzie fajnie, masz fajne kolumny, a reszta toru zapewne też nie od macochy. Całe szczęście, że juz nie jesteś tym starym Sly’em. Nawet da sie z Tobą pogadać ... czasami. Czasmi dam nawet lajka.

Miłego.

 

 

Zacytuje przy okazje jednego mojego fana „o stu twarzach” ktory ostatnio hejtuje mnie nie priva ... tylko  nie wiem po co. Też mnie kocha. Oto jego produkt z przed chwili:

 

Cześć kompuś!

To cytat z twojej twórczości. Widzę, że zapowiada się wieczór z nalewką na myszach. Wiem, wiem, single malted. Ty innej nie pijesz, bo to obciach.

Walnąłeś sobie już troszeczkę, prawda? Wskazuje na to mnogość błędów w twojej wypowiedzi.  Najważniejsze pisze się przez ż a nie przez rz! Zapamiętaj to sobie, o ile jesteś w stanie ?

Ale wiedz kompuś, że to co ty tam masz, i co odczuwasz słuchając, mało kogo obchodzi. I tak wszyscy wiedzą, że wszystko mierzysz kasą. Przecież po to kupiłeś twgo dcsa. Teraz możesz się nim chwalić. Normalny człowiek wie, że ta firma (i wiele innych) to marketingowa wydmuszka, pułapka na takich jeleni jak ty, co to wszystko mierzą liczbą cyfr w cenie. Im dłuższa cena tym lepiej. 

No nie kompuś?

Zdrówko, następna szklaneczka!

 

 

Oto kolejna próbka:

 

Z wódą to ty masz problem, przepraszam z whisky single malted. Ja wódy nie piję. Whisky też nie.

A z kasą to ty masz problem, Przecież napisałeś kiedyś, że głosujesz kasą (przy okazji któregoś dcs'a, tórym się wtedy zachwycająco chwaliłeś ? )

Ciekawy jestem kiedy zrozumiesz wreszczie, że te wszystkie dcsy accuphasy i inne takie  to zwykły badziew z częściami za 300 zł w środku ? 

:Miłego picia ?

 

 

 

 

Sly30 ma przynajmniej odwage „prosto w oczy”, za to go lubię. ? .

Nie to co ta łachudra ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, piorasz napisał:

ani ja ani ty do pięt nie sięgamy

Nie wiem jak ty, ale ja się gorszy od niego jakoś nie czuję. 

26 minut temu, piorasz napisał:

od takich ludzi mogę przyjąć na klatę każdy cios bez zbędnego gadania. Czujesz to Sly?

Nie, nie czuje tego. Ale ty możesz mu czyścić buty skoro chcesz lub czujesz taką potrzebę. 

12 minut temu, pmcomp napisał:

Sly30 ma przynajmniej odwage „prosto w oczy”, za to go lubię. ? .

To kto Ciebie tak kocha? Bumek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sly30 napisał:

 

To kto Ciebie tak kocha? Bumek?

Nie wiem ... może Jerzy Połomski? Nie lubi mnie bo sie kiedys smiałem, że nosi perukę. Panie Jurku ... przepraszam.

Teraz nazywa sie robert1. Tydzień temu jeszcze inaczej. Gwiazda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak ty, ale ja się gorszy od niego jakoś nie czuję. 
Wysoka samoocena to świetna cecha - jednak ja nie o tym.. 
Nie, nie czuje tego. Ale ty możesz mu czyścić buty skoro chcesz lub czujesz taką potrzebę. 
Czuję potrzebę docenić każdego kto jest tego wart. Mamy wpojone zupełnie inne wartości i zupełnie inne wychowanie. 
Kłaniam się każdemu z szacunkiem za całokształt i wkład do życia.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=57250]piorasz[/mention], przestań prosze bo się czerwienię ...
Nie musisz. Po prostu wk***ia mnie dzisiejszy świat i dzisiejsze jego "wartości".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno muzyka łagodzi obyczaje, polecam z dobrego vinyla, miłego muzycznego wieczoru życzę:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 
 
Podobno muzyka łagodzi obyczaje, polecam z dobrego vinyla, miłego muzycznego wieczoru życzę:
 
 
Ja idę na "The Crown" do jutra :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego ogladania. Kino było wczoraj. Rewelacyjny serial jak dla mnie.

 

 

 

8 minut temu, pmcomp napisał:

 

 

Podobno muzyka łagodzi obyczaje, polecam z dobrego vinyla, miłego muzycznego wieczoru życzę:

 

 

 

 

To raczej jest kojarzone z wykonania Pumpernikla ? .

 

 

 

 

Dzisiaj takie muzy juz sie nie robi i nie gra. Szkoda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dwie „melodie” jak to sie gadało ... ach te niemieckie orkiestry z lat 70ych. Sekcja bigbandowa (gitara basowa zamiast kontrabasu) plus zestaw smyków i wychodziły przepiękne dźwięki, warte hajendowych zestawów. A niewiele ich potrafi dzisiaj to zagrać. Podobnie jakdużą orkiestrę symfoniczną. Bardzo proszę:

 

 

 

 

A wracając do pieniedzy za ten vinyl, skladanka Super Stereo 4 ( 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  ) w stanie M zapłaciłem w szrotowni ... 1 zł ? . Na cyfrze chyba nie wyszło, Sly30 ...zostaje Ci tylko YT ? . Ew. kaseta ale to też ten słabiutki analog. Ew. jak bedziesz chciał mój rip w DSD128.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Ray Conniff Orchestra z USA. To zupełnie inny wymiar muzyki easy listening niz niemieckie orkiestrygrajace raczej ... szlagiery. A jesli juz szlagiery to w swoich wybitnie dziwnych aranżacjach.

Ta muzyka zawsze kojarzy mi sie z filmem Podróż za jeden usmiech. Dlaczego? Posluchajcie sami.

Ostatnio brytyjska wytwórnia  Vocalion zaczęla wydawać to na SACD. Mozze znajdziecie chwilke na posluchanie. Nie jest to realizacja najwyzszych audiofilskich lotów ale zajmuje swoje miejsce w galerii sław tamtych czasów.

 

Tu My Sweet Lord, moze nie jest to wykonanie George’ea Harrisona ale ... aranzacja i 8nterpretacja jest pierwszej próby:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między odcinkami "The Crown" :)

Najsmutniejsze jest to, że wątku obok, z którego mnie gospodarz wyrzucił (w Hiend) ludzie nie mają pojęcia o podstawach nawet hifi a kupują kolumny za 40 tys i więcej po 10s odsłuchu pisząc, że na droższe ich nie stać (dosłownie).
Niektórzy nawet nie wiedzą co to jest tor symetryczny/asymetryczny ale gospodarzowi to zupełnie obojętne. Te same osoby piszą o kablach za pierdylion PLN ale testy robią "na ucho" twierdząc, że wyrównanie poziomów głośności jest zbyteczne. I kiedy się patrzy na zdjęcie pokoju tego kogoś pełnego modów pomieszczenia to ja się kurna pytam - czy w ogóle jest tu ktoś normalny?

I w sumie w ogóle by mi to było wszystko jedno gdyby nie fakt ze strony tej ekipy skierowanej w moja stronę, że to ja mam coś z głową!

I tu do Moderacji.
Piszcie co chcecie ludziska ale pozwólcie też innym pisać bo to co się dzieje ostatnio na forum to jest po prostu żałosne. I to w dziale Hiend!
Ograniczenie pisania w wątku Hiend i pisanie w nim takich debilizmów świadczy o poziomie tego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly30 sie ucieszy .... to jest kasa, kasa, kasa ? .

Co to za wątek? Sorry ze pytam ale nie sledze wszystkiego, staram sie byc zdrowszy.

 

 

23 minuty temu, piorasz napisał:


I tu do Moderacji.
Piszcie co chcecie ludziska ale pozwólcie też innym pisać bo to co się dzieje ostatnio na forum to jest po prostu żałosne. I to w dziale Hiend!
Ograniczenie pisania w wątku Hiend i pisanie w nim takich debilizmów świadczy o poziomie tego forum.
 

 

Ostatnio?

Masz na mysli jakieś 5-7 lat ?

? 

 

To aż dziw, ze ten wątek przetrwał ( na razie ). Moze RME pragnie zamieszać na polskim rynku? A moze ja jestem ZAPŁACONY ? ? ? ? 

23 minuty temu, piorasz napisał:

Między odcinkami "The Crown" ?


 

Wstydź się !!!

Ja czwarty seznon zrobiłem z żoną (dobrze to brzmi ? ) w dwa wieczory.

A wcześniej, dla przypomnienia, pierwsze trzy w jakieś niecałe dwa tygodnie, z czego dwa pierwsze z blu-raya bo to hiendowa jakość w porownaniu do streamingu z Netfllixa. Tam na szczęście róznice widać gołum okiem, o dźwieku już nie wspominam, i nie ma takich wojenek.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

Jesli ktoś napisze, że wykonał podobny test i u niego czwarta czy siódma kopia płyty CD brzmi identycznie jak oryginał  ... ja nie mam z tym problemu i będę z tym żyć ?

a możesz dokładnie opisać sprzet na którym kopiowałeś?

Bo tak jak Lechu pisał - jeżeli cały tor był cyfrowy to raczej niemożliwe

ale jeżeli gdzies po drodze był analog... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, M-K napisał:

a możesz dokładnie opisać sprzet na którym kopiowałeś?

Bo tak jak Lechu pisał - jeżeli cały tor był cyfrowy to raczej niemożliwe

ale jeżeli gdzies po drodze był analog... 

Zapewne bezpośrednio napęd - napęd (raczej jakieś Pioneer'y) w komputerze PC pod prockiem AMD i jakąś Windą, softu nie pamiętam. Nero? exact Copy?

Stare dzieje. Mało nie spadłem z krzesła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pmcomp napisał:

Jesli ktoś napisze, że wykonał podobny test i u niego czwarta czy siódma kopia płyty CD brzmi identycznie jak oryginał  ... ja nie mam z tym problemu i będę z tym żyć

Trochę podważasz to, co za pieniądze robię ponad pół życia, ale co tam ? Grabowanie jest perfekt, co pokazałem tu:

Pozostaje zatem zrobienie płyty - i to też robię (robiłem) na okrągło i jakoś z tłoczni nie przychodziło, że źle. No to po co marnować płyty? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś tak szybciej po polsku poprosze?

Nie mam ochoty na ogladanie filmow boslucham muzyki. Kino bylo wczoraj.

 

Basta Panowie.

Powtórzcie to co zrobiłem ja, własnorecznie, to bedziemy dalej gadać. Bo szkoda czasu na erotomanów gawędziarzy, wrrrrrrr ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poswieci dwie godziny i cztery CD-Ry, opisze swój sprzęt, konfigurację itp. zrobi i .... napisze .... drogi pmcompie ... sorry, u mnie brzmi tak samo. 

 

!!!

 

Bo pie.....ć to kazdy potrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pmcomp napisał:

Powtórzcie to co zrobiłem ja, własnorecznie, to bedziemy dalej gadać

Przecież piszę, że robię to za kasę od ponad ćwierć wieku. Ty próbujesz udowodnić, że tak jest zawsze, że to reguła, że się nie da. Będzie trudno. Udowodnienie tezy przeciwnej, czyli że się da, wymaga tylko jednego pozytywnego przykładu. A że ktoś nie umie, to już trudno ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie ... dokładnie ... post #296, powtórz moje doświadczenie na swoim sprzęcie, opisz wszystko dokładnie to będziemy dalej dyskutować.

 

Mam nieodparte wrazenie, ze KTOŚ probuje PRZYKRYC TEN WĄTEK ?

 

 

Jak to klasyk mawiał? Nie chce mi sie z Tobą (Wami) gadać.

Strzępicie tylko jęzory. A proba jest taka prosta.

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.