Skocz do zawartości
IGNORED

RME ADI-2 Pro FS R - przetwornik AD i DA z rynku pro


pmcomp

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, .:Gerard:. napisał:

RME sygnał jest lekko przytłumiony

Zapewniam cie ze na każdym poziomie podania sygnału RME brzmi tak samo przytłumione, to opisywałem na poczatku testu, można podbić korekcja ale............, nie chce mi sie powtarzać


Z McIntosha czy Esoteric jest otwarte i zalety nie do wyłapania z wideo,
Podam ci następny link z przykładem z RME vs McIntosh, to było nagrywane UMIKiem i jakość nie ma nic wspólnego z realem, chodzi tylko o wyłapanie ze jest różnica, w tym przypadku Mak jest znowu jaśniejszy, przestrzenny itd. W tym przypadku zasugerowałeś ze Mak ma zakłócenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wiem ze masz wiedze, ale proszę cie, nie komentuj o przesterowaniu na podstawie takich wideo

To może tak?

dist.gif

Jeden z plików z filmu ma zniekształcenia rzędu  3-5%, drugi 0,1%.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic więcej nie mam do dodania, jaśniejsze to Esoteric i Mak, ciemniejsze i stonowane to RME

Rożnicę słychać i to jest sedno
czy to przez przejeżdżający tramwaj to mi to lotto,
Będziesz w Monachium, podjedz, zaprezentuje co sie stanie po wpięciu jednego srebrnego kabla zasilającego, zapewniam ze będziesz słyszał lepiej różnice niz na tych wideo, gdybym podpiął transport dCS to dźwięk sie zagęści, podbije w kickbasie ale ze świetlistą górą, można wiele szczegółów wymieniać, ale najlepiej posłuchać na własne uszy 

A jak nie chcesz aby świat ci sie zawalił to nie przyjeżdżaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 16:31, .:Gerard:. napisał:

Ustawiłem mikrofon wyrównaliśmy poziom SPL dźwięku 1kHz
nagrałem krótkie video bo zaskoczyło nas ze dziwek sygnału brzmi inaczej przy RME

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sygnał jest przesterowany. Wpierw przeczytać instrukcję RME a potem się bawić. Poziomy wyjściowe się kłaniają w tym RME. Tam najniższy poziom wyjściowy stały (fixed output) to +7dBu czyli około 1,7Vrms czyli za cicho w porównaniu z wyjsciem standardowego CD. Następny poziom stały (fixed) to +13dBu czyli około 3,45Vrms czyli za dużo dla niektórych wzmacniaczy, choć większość powinna przyjąć takie wartości bez problemów.
Jakie były ustawione wartości na wyjściu RME?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy porównaniu z Makiem RME ustawiłem chyba na około +3dB (m/w) a McIntosha w pre przyciszyłem chyba na -4,5dB, interesowało mnie wyrównanie SPL ale powiadomienie mialem w glowie aby nie żyłować RME
Natomiast do porwnania trzech RME - Esoteric- McIntosh musieliśmy minimalnie podkręcić RME ale nie na maxa, a -6dB dla Estoteric, choć teraz głowy nie dam ile dokładnie

Szczerze nie pamiętam dokładnie

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, .:Gerard:. napisał:

...chyba na około +3dB (m/w) [...] chyba na -4,5dB [...]  ...minimalnie podkręcić RME ale nie na maxa, a -6dB dla...

To jest bez sensu. Nie czytałeś manuala. Należało ustawić stały poziom wyjściowy na RME przy wartości +7dBu by wykluczyć nieumiejętną obsługę regulacji wzmocnienia. To wartość rekomendowana przez RME.
A tak nie wiadomo co i jak zostało wykręcone i tym sposobem masz przester na sygnale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie odpowiedziales na pytanie @jajacek.

A instrukcje nt. ustawienia poziomów wyjsciowych przed testem poczytales? Wszystko jest bardzo dokladnie opisane.

A poziomy wyjsciowe roznych urzadzen, albo lepiej wujasniajac poziomy wejsciowe na pre z tych urządzeń najlepiej mierzyc nie mikrofonem tylko np. wbudowanym w pre wskaznikiem VU. I tu przydaje sie sprzet z rynku pro 😁. Płyta testowa czy plik testowy załatwiaja sprawę. Rózowy szum, a nie 1kHz.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .:Gerard:. napisał:

Ja nic więcej nie mam do dodania, jaśniejsze to Esoteric i Mak, ciemniejsze i stonowane to RME

Rożnicę słychać i to jest sedno

Czyli jak rozumiem przesterowany jest ten referencyjny, a nie rme? I on z tym przesterem jest lepszy? Pogratulować systemu 😉 

39 minut temu, pmcomp napisał:

Rózowy szum, a nie 1kHz

Raczej jednak 1k, bezpieczniej. Może niekoniecznie full scale 😉

1 godzinę temu, .:Gerard:. napisał:

Będziesz w Monachium, podjedz, zaprezentuje co sie stanie po wpięciu jednego srebrnego kabla zasilającego, zapewniam ze będziesz słyszał lepiej różnice niz na tych wideo, gdybym podpiął transport dCS to dźwięk sie zagęści, podbije w kickbasie ale ze świetlistą górą, można wiele szczegółów wymieniać, ale najlepiej posłuchać na własne uszy 

A jak nie chcesz aby świat ci sie zawalił to nie przyjeżdżaj

Dziękuję, ale... nie wiem, czy chcę tego słuchać na systemie ze zniekształceniami 3%, świat by się faktycznie zawalił  😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemak napisał:

Dziękuję, ale... nie wiem, czy chcę tego słuchać na systemie ze zniekształceniami 3%, świat by się faktycznie zawalił  😉 

Nie znasz się, te zniekształcenia to esensja 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcinmarcin napisał:

Nie znasz się, te zniekształcenia to esensja 😉

Ja wiem, mój biznes (o który tak się obawiał kolega) to urządzenia do nagrywania przesterowanych gitar, także ten 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmcomp napisał:

Niestety nie odpowiedziales na pytanie @jajacek.

A instrukcje nt. ustawienia poziomów wyjsciowych przed testem poczytales? Wszystko jest bardzo dokladnie opisane.

A poziomy wyjsciowe roznych urzadzen, albo lepiej wujasniajac poziomy wejsciowe na pre z tych urządzeń najlepiej mierzyc nie mikrofonem tylko np. wbudowanym w pre wskaznikiem VU. I tu przydaje sie sprzet z rynku pro 😁. Płyta testowa czy plik testowy załatwiaja sprawę. Rózowy szum, a nie 1kHz.

Pozdro

Nie czytałem, wszedłem w menu zrobiłem reset co mozliwe to wyłączyłem
u siebie także ustawiłem na pomijanie układu korekcji
jedynie regulowałem potencjometrem

Jezeli twierdzicie ze jest dodatkowo co ukrytego w ustawieniach to ja to pominąłem, ale już nieważne bo przemak stwierdził ze jednak RME nie byl przesterowany tylko mój system 

Ja używałem testów z Quboz, maja parę plyt

 

 

P.S ostatnie video co podałem to tez nagrywane telefonem, pomyliło mi sie,
WAVy mam z UMiKa a nie video
 

41 minut temu, przemak napisał:

Czyli jak rozumiem przesterowany jest ten referencyjny, a nie rme? I on z tym przesterem jest lepszy? Pogratulować systemu 😉

Dziękuje,
.... za ten sarkazm 😉

41 minut temu, przemak napisał:

Dziękuję, ale... nie wiem, czy chcę tego słuchać na systemie ze zniekształceniami 3%, świat by się faktycznie zawalił  😉 

Ja tylko takie, wieczorem to nawet 14% mi wchodzi

 jakby RME tak zniekształcał to by juz stal za mną na polce i czekał na wpięcie słuchawek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Ja tylko takie, wieczorem to nawet 14% mi wchodzi

 jakby RME tak zniekształcał to by juz stal za mną na polce i czekał na wpięcie słuchawek

Możesz się śmiać, ale wychodzi, że tak słuchasz z tymi zniekształceniami, a to już mało śmieszne. To znaczy dla mnie śmieszne 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki z 1kHz które porównujesz to
RME i Esoteric (jaśniejszy) ze zniekształceniami
RME i McIntosh to tam gdzie leci muzyka, ostatni video

 

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Ścieżki z 1kHz które porównujesz to
RME i Esoteric (jaśniejszy) ze zniekształceniami

Czyli Esoteric popsuty albo niedobrze podłączony. Jeżeli popsuty, to bardzo popsuty - takie zniekształcenia sugerują poważny problem. Może popsuty przedwzmacniacz, nie wiem, bo skąd. Tak nie może być. Jeżeli ktoś to uznaje za wyznacznik hajendu i nazywa "jaśniejszym" to jest głuchy, po prostu.

13 minut temu, .:Gerard:. napisał:

RME i McIntosh to tam gdzie leci muzyka, ostatni video

A to nawet nie zamierzam otwierać, szkoda pasma. Co by niby z tego miało wynikać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemak napisał:

Czyli Esoteric popsuty albo niedobrze podłączony. Jeżeli popsuty, to bardzo popsuty - takie zniekształcenia sugerują poważny problem. Może popsuty przedwzmacniacz, nie wiem, bo skąd. Tak nie może być. Jeżeli ktoś to uznaje za wyznacznik hajendu i nazywa "jaśniejszym" to jest głuchy, po prostu.

Ale trzeba przyznać ze naśmiewanie i obrażanie to u ciebie na najwyższym poziomie

Dalej wymyślasz
W tym przedwzmacniaczu był podłączony do 1 portów RCA- RME a do 2 portów RCA-Esoteric
wniosek nasuwa sie sam

2 minuty temu, przemak napisał:

A to nawet nie zamierzam otwierać, szkoda pasma. Co by niby z tego miało wynikać?

Poza tym ze różnie to nic

Chciałem podrzucić WAVy ale juz mi sie odechciało z tobą dyskutować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Ale trzeba przyznać ze naśmiewanie i obrażanie to u ciebie na najwyższym poziomie

Nie dajesz wyboru.

1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Dalej wymyślasz

Co wymyślam?

1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

W tym przedwzmacniaczu był podłączony do 1 portów RCA- RME a do 2 portów RCA-Esoteric
wniosek nasuwa sie sam

Wniosek taki nasuwa się sam - albo przedwzmacniacz jest uszkodzony (ewentualnie się przesterowuje, czyli w sumie jest uszkodzony) albo ten esoteric. Jakiś inny się Tobie nasuwa?

 

4 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Poza tym ze różnie to nic

No właśnie. Próbujesz odwrócić uwagę od wtopy, że "brzmią inaczej". Możliwe, na pewno na filmiku z komórki tego nikt nie usłyszy. Ale jeden jest przesterowany. Mój błąd - napisałem na podstawie filmiku, że to RME jest przesterowany (nie wiedząc z filmu który jest który) no bo jak w testach wychodzi, że scena, plany itp do niczego, no to wiadomo. Ale nie, bardziej wam się podoba esoteric, mimo, że przesterowany. No i dobrze, ale nadal jest przesterowany. Jak ktoś to nazywa jaśniejszym, to jest głuchy. Zgłoś mnie do moderacji za to jak chcesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania niestety kiepskiej jakości, sami posłuchajcie czy ja cos odwracam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

juz mi sie odechciało z tobą dyskutować

Jasne. To jeszcze cytacik gdzie kłamię i będzie koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest smieszne to jest absolutna zenada

Ten watek najlepiej demaskuje znawcow ultra hiendu

Gerard powinien po takim blamazu zapasc sie pod ziemie i wiecej nie osmieszac bo dowiodl tylko ze kazda jego opinia to nic nieznaczace fantazje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez suxon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemak napisał:

Jasne. To jeszcze cytacik gdzie kłamię i będzie koniec.

Podawałem przykład, cytowałeś kogoś innego jako mnie i do mnie odnosiłeś   

Następnym razem jak nazwiesz kogoś głuchym to zacznij od siebie, bo czy u siebie słyszę to ja wiem a ty wymyślasz,
Jak nie usłyszysz to polecam (u kogoś innego) nawet zwykłym pomiarem akustycznym w REW, widać różnice jak na dłoni
Wtedy juz nie będziesz musiał wymyślać, będziesz pewny kto jest głuchy

Godzinę temu, suxon napisał:

To nawet nie jest smieszne to jest absolutna zenada

Ten watek najlepiej demaskuje znawcow ultra hiendu

Gerard powinien po takim blamazu zapasc sie pod ziemie i wiecej nie osmieszac bo dowiodl tylko ze kazda jego opinia to nic nieznaczace fantazje

Demaskuje Trolli i jaki panuje tutaj hejt

Ja przetestowałem sprzęt na różne sposoby i różnych konfiguracjach
a wasz guru wyciągnął wnioski z nagrania telefonem
Profesjonalizm !!!

Ja jestem amator który sie tylko w to bawi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Podawałem przykład, cytowałeś kogoś innego jako mnie i do mnie odnosiłeś 

Ty to napisałeś, a ja zapytałem. Użyłem liczby mnogiej. 

8 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Następnym razem jak nazwiesz kogoś głuchym to zacznij od siebie, bo czy u siebie słyszę to ja wiem a ty wymyślasz,

Różnice między sinusami słychać nawet na absurdalnie cichym filmiku z komórki. Słychać (i widać na spektrogramie czy mierniku zniekształceń) spore zniekształcenia jakiegoś urządzenia. Myślałem, że to niewłaściwie podłączone do testu rme, bo nigdy bym nie przypuszczał, że w miarę choćby obyty użytkownik sprzętu (mieniącym się doświadczonym audiofilem) od dłuższego czasu może słuchać przesterowanych nagrań i wypowiadać się na temat planów, przestrzeni i innych takich, jednocześnie dyskutując straszliwych spustoszeniach wnoszonych przez korekcję. A jednak... 

Głusi jesteście nie dlatego, że słyszycie/nie słyszycie tych różnic. One są ewidentne i nie o to chodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, przemak napisał:

Ty to napisałeś, a ja zapytałem. Użyłem liczby mnogiej. 

Różnice między sinusami słychać nawet na absurdalnie cichym filmiku z komórki. Słychać (i widać na spektrogramie czy mierniku zniekształceń) spore zniekształcenia jakiegoś urządzenia. Myślałem, że to niewłaściwie podłączone do testu rme, bo nigdy bym nie przypuszczał, że w miarę choćby obyty użytkownik sprzętu (mieniącym się doświadczonym audiofilem) od dłuższego czasu może słuchać przesterowanych nagrań i wypowiadać się na temat planów, przestrzeni i innych takich, jednocześnie dyskutując straszliwych spustoszeniach wnoszonych przez korekcję. A jednak... 

Głusi jesteście nie dlatego, że słyszycie/nie słyszycie tych różnic. One są ewidentne i nie o to chodzi. 

Tematem bylo czy sa roznice
Opisując różnice odnowicielem się do ścieżki audio a nie sygnału
Bawiłem się tez parę godzin DSP, na koniec wyzerowałem ustawienia i zrobiłem pomiary akustyczne dla 3 urządzeń
Na filmiku tonacja jest inna, przez co to nie wiem nie ja jestem konstruktorem, wyrażając sie "tonalnie wyżej" czy "jaśniej" chciałem tobie wskazać który sygnał przyporządkować urządzeniu 
Jakbys posłuchał u mnie tych urządzeń to bys wiedział który czym sie charakteryzuje, a tak .........

 

P.S
cos z PW u ciebie nie tak albo u mnie

wczoraj chciałem parę materiałów podesłać ale wyskoczyło ze nie można przesłać wiadomości, moze tez u mnie sie ciągnie po banie chyba do 17tego

ale juz nieważne, żadnych materiałów, za duzo tutaj ........

 

Róbcie sobie co chcecie, niech wam to wszystko gra tak samo
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Róbcie sobie co chcecie, niech wam to wszystko gra tak samo

No, Tobie nie gra tak samo, bo ten "lepszy" jest przesterowany. Tak trzymać, ku chwale audiofilskiej braci 😉

29 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Na filmiku tonacja jest inna, przez co to nie wiem nie ja jestem konstruktorem, wyrażając sie "tonalnie wyżej" czy "jaśniej" chciałem tobie wskazać który sygnał przyporządkować urządzeniu 

Ale od pięciu stron każdy pisze, że to Twoje "tonalnie wyżej" czy "jaśniej" oznacza nieparzyste harmoniczne, na filmiku zniekształcenia "jaśniejszego" urządzenia to jakieś 3%. To nie jest żadne jaśniej ani nic tonalnie inaczej tylko przester. Nie trzeba być konstruktorem, wystarczy słyszeć. Ty nie słyszysz, dałeś dowód, ciągle go powtarzasz. Niby żaden wstyd, ale trochę głupio, dlatego proponowałem, żebyś zniknął choć na pewien czas, aż ludzie zapomną 😉

 

29 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Jakbys posłuchał u mnie tych urządzeń to bys wiedział który czym sie charakteryzuje, a tak ........

Mam słuchać, czym charakteryzuje się poważnie przesterowany tor audio? Po co, opisujesz go od miesięcy 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez przemak

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sie do McIntoska i Esoterica bo sie marnujesz, w referencjach napisz ze z telefonu usłyszałeś zniekształcenia, Trolle cie poprą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Zgłoś sie do McIntoska i Esoterica bo sie marnujesz, w referencjach napisz ze z telefonu usłyszałeś zniekształcenia, Trolle cie poprą

Czyli idziesz w zaparte 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemak napisał:

Czyli idziesz w zaparte 😉

Ze nie podałem ci sygnału mojego toru. tak idę
Ze sugerujesz sie nagraniem z telefonu a nie mojego toru czy w realu z Esoteric, tak ide
Ze nie podobał mi sie RME, tak ide
Ze słyszałem różnice, tak ide

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, .:Gerard:. napisał:

Ze nie podałem ci sygnału mojego toru. tak idę
Ze sugerujesz sie nagraniem z telefonu a nie mojego toru czy w realu z Esoteric, tak ide
Ze nie podobał mi sie RME, tak ide
Ze słyszałem różnice, tak ide

Nienie, tego wszystkiego powyżej to nawet nie ma jak zweryfikować, więc jest jak jest i nikt tego nie wie a mi w tej kwestii wszystko jedno. Idziesz w zaparte, że na filmiku, który sam opublikowałeś, nie słychać (i nie widać) zniekształceń 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, przemak napisał:

Nienie, tego wszystkiego powyżej to nawet nie ma jak zweryfikować, więc jest jak jest i nikt tego nie wie a mi w tej kwestii wszystko jedno. Idziesz w zaparte, że na filmiku, który sam opublikowałeś, nie słychać (i nie widać) zniekształceń 😉

To ty sie znasz, jak piszesz ze na filmie sa to ja tobie wierze, ja pisze ze to nagranie jest telefonu a nie systemu, wiele razy pisalem ze kazde nagranie ktore tutaj przedstawiaja wlasnych systemow to dno, zeby nie brac w ogole pod uwage bo z realem nie ma to nic wspolnego, nawet UMIK-iem sie nie da zbliżyć do realu, zbiera nawet buczenia z rogów
gdybyś zrobił pomiar dobrymi aparatami to byłoby wiarygodne, kolega zabrał esoterica ze sobą a RME odesłałem wiec nie mogę więcej testować, sygnał esoterica byl najgłośniejszy nawet względem mojego DACa, ale przyciszałem go wejściu
Wypożycz esoteric-a pomierz i wtedy pisz, bo teraz to oceniasz iPhona
 

 

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, .:Gerard:. napisał:

To ty sie znasz, jak piszesz ze na filmie sa to ja tobie wierze, ja pisze ze to nagranie jest telefonu a nie systemu, wiele razy pisalem ze kazde nagranie ktore tutaj przedstawiaja wlasnych systemow to dno, zeby nie brac w ogole pod uwage bo z realem nie ma to nic wspolnego, nawet UMIK-iem sie nie da zbliżyć do realu, zbiera nawet buczenia z rogów
gdybyś zrobił pomiar dobrymi aparatami to byłoby wiarygodne, kolega zabrał esoterica ze sobą a RME odesłałem wiec nie mogę więcej testować, sygnał esoterica byl najgłośniejszy nawet względem mojego DACa, ale przyciszałem go wejściu
Wypożycz esoteric-a pomierz i wtedy pisz, bo teraz to oceniasz iPhona
 

 

 


 

Na filmie z nieruchomym telefonem na przemian raz jest przester a raz nie. Czyli ajfon umie nagrać bez przesterowania. Sprawa jest prosta, tylko nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajfon srajfon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard, odpusc, idziesz w zaparte a to droga do nikad.

Powinienes raczej posypac glowe popiolem, powiedziec przepraszam i zamilknać.

Przestery widać i słychać.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 36

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.