Skocz do zawartości
IGNORED

RME ADI-2 Pro FS R - przetwornik AD i DA z rynku pro


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, slawek.xm napisał:

zaspiewaj sobie 🙂

 

To jest Twoja ulubiona muzyka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lech36 napisał:

To jest Twoja ulubiona muzyka?

tak postrzegam twoje wpisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, .:Gerard:. napisał:

Na pewno błędem jest przypisywanie skrajności całej grupie,

Z reguły piszę że nie wszystkich to dotyczy, np. założyciel wątku po raz pierwszy przy porównywaniu plików przekonwertowanych do różnych formatów dokonał wyrównania poziomów głośności. Dotychczas to się wielu nie zdarzało. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Lech36 napisał:

Z reguły piszę że nie wszystkich to dotyczy, np. założyciel wątku po raz pierwszy przy porównywaniu plików przekonwertowanych do różnych formatów dokonał wyrównania poziomów głośności. Dotychczas to się wielu nie zdarzało. 

No i brawo jak mu się udało wyrównać poziomy
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Terrapin napisał:

Nie przypominam sobie, żebyś mi się kręcił po domu i słuchał mojego gramofonu. Mój gramofon też Ciebie nie kojarzy…


A może rzeczywiście, w końcu, powinieneś posłuchać dobrego toru analogowego? Wprawdzie nie piję z audiofilami, bo mają słabe główki, ale mogę zrobić wyjątek..,

Zdrowie nie pozwala wypić na zdrowie. Pozdrawiam twój gramiak ale jest po prostu słaby, jak każdy inny. Parametry mam w głębokim poważaniu ale dynamika gramofonu w stosunku do dynamiki CD/DAC to jakaś porażka - i na papierze i przy odsłuchu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, .:Gerard:. napisał:

No i brawo jak mu się udało wyrównać poziomy

Czemu mnie pytasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lech36 napisał:

Czemu mnie pytasz?

jak , nie jest pytaniem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

jak , nie jest pytaniem 🙂

Pewnie że nie jest 😉.

10 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Nie pytałem, nie użyłem znaku zapytania

To co chciałeś wyrazić przez tą wypowiedź która nie jest pytaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lech36 napisał:

Pewnie że nie jest 😉.

To co chciałeś wyrazić przez tą wypowiedź która nie jest pytaniem?

przestań się czepiać Gerarda bo ja zacznę Ciebie 🙂

jego wpis jest jasny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lech36 napisał:

To co chciałeś wyrazić przez tą wypowiedź która nie jest pytaniem?

Stwierdzenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, babatular napisał:

Pozdrawiam twój gramiak ale jest po prostu słaby,

Mój gramiak pozdrawia Ciebie, rzeczywiście jest trochę osłabiony przy tych upałach. 

30 minut temu, babatular napisał:

dynamika gramofonu w stosunku do dynamiki CD/DAC to jakaś porażka

Betonu, zwłaszcza "teoretycznego", nie da się skruszyć, nawet nie spróbuję.

16 minut temu, slawek.xm napisał:

przestań się czepiać Gerarda bo ja zacznę Ciebie 🙂

@Lech36Lepiej uważaj, to jakaś zorganizowana grupa audiofilska...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Terrapin napisał:

epiej uważaj, to jakaś zorganizowana grupa audiofilska...

przeciez to tylko żarty 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Terrapin napisał:

Mój gramiak pozdrawia Ciebie, rzeczywiście jest trochę osłabiony przy tych upałach. 

Betonu, zwłaszcza "teoretycznego", nie da się skruszyć, nawet nie spróbuję.

@Lech36Lepiej uważaj, to jakaś zorganizowana grupa audiofilska...

Siemka Terrapin.

Widzę, że dałeś się wciągnąć w bezsensowną walkę. Bezsensowną dlatego, że mimo Twojego stronienia od skrajności typu zadeklarowany audiofil, a z drugiej strony zatwardziały piewca wszelkich pomiarów, dostajesz z fleka z każdej ze stron. To niestety ostatnio tutaj standard.😉 I  zapewniam Ciebie, bez znaczenia byłaby nawet wiedza, że jako jedyny z grupy 13 osób podczas profesjonalnie zorganizowanego testu "cyfryzowania" płyty winylowej - kilku doktorów nauk ścisłych na niestety już zdechłym forum "Audiofreakowo" pół roku ustalało, jak w profesjonalny sposób udupić chętnych do sprostania zadaniu, na 13 prób 12 razy wytypowałeś prawidłową konfigurację - mocny był jeszcze Dino, ale jadąc z Wrocławia się spóźnił i bez szans na dogłębne poznanie procedury zaliczył jedynie ostatnie 8 pozytywnych trafień na 8 pozostałych do końca prób, czy gramy przez DAC-a w Tascam-ie, czy po czystym analogu. W dzisiejszych czasach nie ma to znaczenia. Liczy się wytrwałość w głoszeniu bez znaczenia czy słusznych, czy nie, ale najważniejsze, że swoich racji. A że racja jest jak "d" i każdy ma swoją, to i odmiennych zdań od metra.

Pozdro. J.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, umka napisał:

dałeś się wciągnąć

Jacku drogi! Miło Cię widzieć!!! Kiedy jakieś piwko?

Dzięki za dobre słowa, ale ja tu o nic nie walczę. Po prostu czasem próbuję prezentować swój punkt widzenia i podyskutować z fajnymi ludźmi. Tu jest dużo fajnych ludzi, ale strasznie są spięci, bronią swoich wyobrażeń i poglądów jak Częstochowy i używają ich jako pałki na „innych”. I jedni i drudzy…

AF było fajne, ale nic nie trwa wiecznie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wkurzenie na audiofilizm wzięło się z totalnego nie respektowania obiektywizmu w ocenie sprzętu, bajkopisarstwa różnej maści recenzentów (dorabiających w sprzedaży lub nie) co nakręciło chory wzrost cen w ostatnich 2 dekadach, co z kolei daje jeszcze większe pole do popisu bajkopisarzy, bo przeciętny konsument nie zweryfikuje ich zgrabnych esejów z powodów finansowych. Ich twórczość zalicza się do portfolio ich "doświadczenia" i "osłuchania tego co najlepsze = najdroższe". Tak buduje się autorytet. A chodzi tylko o sprzedaż i kasę. Prawda jest "względna" wg nich, więc mają usprawiedliwienie własnych sumień. Każdy może lubić coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Waldek-Wadia9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Waldek-Wadia9 napisał:

Ogólne wkurzenie na audiofilizm wzięło się z totalnego nie respektowania obiektywizmu w ocenie sprzętu,

Nie wiem, czy ustnieje jakieś ogólne wkurzenie na audiofilizm, po pierwsze dlatego, że poza kilkoma forami audiofilia mało kogo interesuje. Może czasem ten i ów recenzent załapie się na „Wykop” 🙂 


Co do obiektywizmu: można znaleźć strony z opisami wrażeń recenzenta, którym towarzyszą rzetelne pomiary sprzętu (np. Audiofanatyk), ale opis wrażeń nigdy przecież obiektywny nie będzie. A pomiary? One mówią o bardzo wielu aspektach brzmienia, ale czy tylko patrząc na wykresy ktoś powie: „o, ten wzmacniacz będzie mi się podobał”? Przecież dochodzą jeszcze inne zmienne: reszta systemu, akustyka i słuchacz ze swoimi upodobaniami. Gdzieś warto w tym wszystkim znaleźć równowagę. Tymczasem jest coraz większa polaryzacja.


Hardkorowa audiofilia, ignorująca podstawowe prawa fizyki stała się ekwiwalentem alchemii, oto starsi panowie mieszają w swoich jaskiniach cudowne kable z wyklepanymi w garażach nieziemskimi DACami, zdobywając wielkie „doświadczenie”, które odróżnia ich od nierozumnego motłochu i daje poczucie wyższości.


Pomiarowi fetyszyści biegają za „alchemikami” i wymachują wykresami, których czasem sami nie rozumieją. Według „uczonych” wszystko jest zmierzone i policzone w królestwie muzyki i najlepszy jest sprzęt z najlepszymi pomiarami. Flekowanie audiofili i wykazywanie ich ignorancji daje im poczucie wyższości. 

Czytając kocopoły wypisywane przez jednych i drugich mam zawsze dwa pytania: czy wy w ogóle słuchacie muzyki, czy już tylko kabli i wykresów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście jedno pytanie, nie dwa 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofil to przede wszystkim słuchanie kabli, później paciorek, siusiu, spanie z opcją snu o wtykach

Jak już tak poważnie dyskutujemy to Audiofil teraz na kablach słucha od dechy do dechy - Dotyk (2020 Remaster) Edyta Gorniak, później pogłaszczę kable i zmienię album
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, umka napisał:

 I  zapewniam Ciebie, bez znaczenia byłaby nawet wiedza, że jako jedyny z grupy 13 osób podczas profesjonalnie zorganizowanego testu "cyfryzowania" płyty winylowej

Czy mówisz o tym teście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

18 godzin temu, umka napisał:

Bezsensowną dlatego, że mimo Twojego stronienia od skrajności typu zadeklarowany audiofil, a z drugiej strony zatwardziały piewca wszelkich pomiarów, dostajesz z fleka z każdej ze stron. To niestety ostatnio tutaj standard.

Standardem ma być technika a nie audiofilska "wiara", chyba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Standardem ma być technika a nie audiofilska "wiara"

W studio tak, w domu mam mieć dźwięk, jaki mi się podoba. Poza tym stawianie techniki w opozycji do „wiary” jest nadużyciem. To, co na papierze, niekoniecznie sprawdza się w konkretnych warunkach. Warto więc zarówno mieć pomiary, jak i czasem czegoś posłuchać i wiara nie ma tu nic do rzeczy.
 

Sprzęt profesjonalny jest budowany z założeniem, że będzie eksploatowany w warunkach studyjnych, w prawidłowo wytłumionym pomieszczeniu. Poza tym nie ma służyć przyjemności, tylko dokładnemu monitorowaniu nagrania, stąd płaskie jak decha charakterystyki i podniecające „uczonych” parametry. Mam do czynienia ze sprzętem studyjnym i nigdy bym sobie profesjonalnych Dynaudio, Geneleców, KRK czy studyjnych Yamah do domu nie wstawił (no, może z wyjątkiem Nautilusów z Abbey Road, ale to dość wyjątkowa konfiguracja). W typowym, współczesnym pokoju takie zabawki to krew z uszu.

Bo żeby było przyjemnie, czasem musi być niepoprawnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Terrapin

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Terrapin napisał:

W studio tak, w domu mam mieć dźwięk, jaki mi się podoba. Poza tym stawianie techniki w opozycji do „wiary” jest nadużyciem. To, co na papierze, niekoniecznie sprawdza się w konkretnych warunkach. Warto więc zarówno mieć pomiary, jak i czasem czegoś posłuchać i wiara nie ma tu nic do rzeczy.
 

Sprzęt profesjonalny jest budowany z założeniem, że będzie eksploatowany w warunkach studyjnych, w prawidłowo wytłumionym pomieszczeniu. Poza tym nie ma służyć przyjemności, tylko dokładnemu monitorowaniu nagrania, stąd płaskie jak decha charakterystyki i podniecające „uczonych” parametry. Mam do czynienia ze sprzętem studyjnym i nigdy bym sobie profesjonalnych Dynaudio, Geneleców, KRK czy studyjnych Yamah do domu nie wstawił (no, może z wyjątkiem Nautilusów z Abbey Road, ale to dość wyjątkowa konfiguracja). W typowym, współczesnym pokoju takie zabawki to krew z uszu.

Bo żeby było przyjemnie, czasem musi być niepoprawnie.

 

ktore "domowe" audiofilskie gotowce maja takie mozliwosci dopasowania do pomiesczenia i do wlasnych sluchowych preferencji, tak zeby bylo przyjemnie?

 

Moim zdaniem takie uwagi jak powyzej sa bez sensu.

 

Czy to nie profesjonalne rozwiazania poprzez aktywizacje/DSP itd daja ci te mozliwosci?

 

Wystarczy spojrzec na dyskutowany tutaj RME. Ktory Audiofilski DAC ma zabudowany EQs, umozliwiajace zrealizowanie wlasnej preferowanej "przyjemnej" home curve?

Ktore Dynaudio, Sonusy czy Harbety umozliwiaja precyzyjne indywidualne dopasowanie charakterystyki do wlasnych upodoban?

Jest dokladnie na opak, niz wiekszosc osob domniema.

A domniema, bo nigdy tych mozliwosci intensywnie nie wyprobowala. Wrecz przeciwnie, z czysto audiofilsko-purystycznych zapedow WYLANCZA te funkcje 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, xajas napisał:

ktore "domowe" audiofilskie gotowce maja takie mozliwosci dopasowania do pomiesczenia i do wlasnych sluchowych preferencji, tak zeby bylo przyjemnie?

 

Moim zdaniem takie uwagi jak powyzej sa bez sensu.

 

Czy to nie profesjonalne rozwiazania poprzez aktywizacje/DSP itd daja ci te mozliwosci?

 

Wystarczy spojrzec na dyskutowany tutaj RME. Ktory Audiofilski DAC ma zabudowany EQs, umozliwiajace zrealizowanie wlasnej preferowanej "przyjemnej" home curve?

Ktore Dynaudio, Sonusy czy Harbety umozliwiaja precyzyjne indywidualne dopasowanie charakterystyki do wlasnych upodoban?

Jest dokladnie na opak, niz wiekszosc osob domniema.

A domniema, bo nigdy tych mozliwosci intensywnie nie wyprobowala. Wrecz przeciwnie, z czysto audiofilsko-purystycznych zapedow WYLANCZA te funkcje 😉

A myślisz ze dla hecy niektórzy producenci pomijają układ korekcji albo z opcją pomijania ?

A po drugie chodziło o DACi a nie EQ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Terrapin napisał:

W studio tak, w domu mam mieć dźwięk, jaki mi się podoba. Poza tym stawianie techniki w opozycji do „wiary” jest nadużyciem.

Ale "wiara" to podstawa w audiofilswie. Technika i zjawiska akustyczne wpływające na postrzeganie brzmienia to zjawiska drugorzędne 😉.

Godzinę temu, Terrapin napisał:

Sprzęt profesjonalny jest budowany z założeniem, że będzie eksploatowany w warunkach studyjnych, w prawidłowo wytłumionym pomieszczeniu

 RME chyba nie będzie reagował na wytłumienie takie czy inne pomieszczenia w którym będzie używany. Jak zareaguje to znaczy że nie nadaje się do użytku.

Godzinę temu, Terrapin napisał:

Poza tym nie ma służyć przyjemności, tylko dokładnemu monitorowaniu nagrania, stąd płaskie jak decha charakterystyki i podniecające „uczonych” parametry.

DAC-i z ryku audiofilskiego chyba też mają płaskie jak decha charakterystyki, przynajmniej te które były testowane na ASR. Jeżeli sugerujesz że mogą nie mieć takich płaskich charakterystyk to nie wiem jak można zaliczać takie do neutralnych/przeźroczystych?

Godzinę temu, Terrapin napisał:

Bo żeby było przyjemnie, czasem musi być niepoprawnie.

O.K, to jest jakaś zasada z którą trudno dyskutować.

1 godzinę temu, Terrapin napisał:

Geneleców

Myślę że Genelec to bym sobie wstawił i jeszcze byłbym z tego dumny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A myślisz ze dla hecy niektórzy producenci pomijają układ korekcji albo z opcją pomijania ?
A po drugie chodziło o DACi a nie EQ

nie, nie dla hecy. znaja swoja klientele i wiedza do czego jest zdolna: przetykania kabli

ps
gdybym byl producentem lamp i to by byla moja „core competence“, to tez nym wszystkim wmawial, ze tranzystor to syf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Terrapin napisał:

Jacku drogi! Miło Cię widzieć!!! Kiedy jakieś piwko?

Dzięki za dobre słowa, ale ja tu o nic nie walczę. Po prostu czasem próbuję prezentować swój punkt widzenia i podyskutować z fajnymi ludźmi. Tu jest dużo fajnych ludzi, ale strasznie są spięci, bronią swoich wyobrażeń i poglądów jak Częstochowy i używają ich jako pałki na „innych”. I jedni i drudzy…

AF było fajne, ale nic nie trwa wiecznie 🙂

Zawsze zapraszam. Tylko dawniej zawsze byłeś w rozjazdach pomiędzy Warszawą i Krakowem i pewnie z ostatnio umówionego spotkania nic nie wyszło. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, xajas napisał:


nie, nie dla hecy. znaja swoja klientele i wiedza do czego jest zdolna: przetykania kabli

ps
gdybym byl producentem lamp i to by byla moja „core competence“, to tez nym wszystkim wmawial, ze tranzystor to syf

 

Wiec DSP wyleczysz wszystko ? Kupic najtańszy wzmacniacz, CD itd. DSP i hej do przodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, .:Gerard:. napisał:

 

 

Wiec DSP wyleczysz wszystko ? Kupic najtańszy wzmacniacz, CD itd. DSP i hej do przodu

Jeszcze trzeba kolumny z "Ikei" ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.