Jump to content

Open Club  ·  403 members

Sansui Klub
IGNORED

"Prawda i tylko prawda o Sansui" (T).

Recommended Posts

8 minut temu, Audio.Japan napisał:

Wlasciciel sansuja alpha nie wytrzymal cisnienia jak nikt nie chcial bic poklonow jego wydmuszce. 

A skąd to wiesz, jak tam nie byłeś i są sprzeczne relacje obu stron? Towarzystwo krakowskie ma monopol na źródło informacji? Przecież sami oszukali w sprawie tego jak grało Sansui, po tym jak się przestali lubić. Nie mają oporów ściemniać, nie są wiarygodni. Prawie tak bardzo jak ty Najman. 

12 minut temu, rutekm napisał:

Znowu klubiki? Celowo musisz obrażać, umniejszać? 

Inaczej nie potrafi. Przecież od dawna wiadomo , że nie słyszał, nie był na odsłuchu a ma najwięcej radości z pisania o czyimś odsłuchu. 

8 minut temu, don111 napisał:

A skąd to wiesz, jak tam nie byłeś i są sprzeczne relacje obu stron? Towarzystwo krakowskie ma monopol na źródło informacji? Przecież sami oszukali w sprawie tego jak grało Sansui, po tym jak się przestali lubić. Nie mają oporów ściemniać, nie są wiarygodni. Prawie tak bardzo jak ty Najman. 

No właśnie . Jak wyżej napisałem. 

Tutaj zaciekłość ataku ma jakieś drugie dno. Nie możliwe, co Bartosz wyprawia. Nikt inny tak się nie zachowuje i nie ma takich pokładów bajania. 

Edit 

Zaczynam się obawiać. 

Edited by Fashi
Dopisek
  • Like 1

Alea iacta est  

5 minut temu, don111 napisał:

Nie mają oporów ściemniać, nie są wiarygodni

Jak juz pisalem. Jak nie mozesz zniesc ze komus sansuj nie zagral, to takie kity sobie wciskaj. Teraz juz wiem ze nawet gdybym mial sansuja u siebie na odsluch, nawet gdybym u kogos uslyszal I mi sie nie podobalo to I tak bylbym niewiarygodny, gluchy albo cos jeszcze

No Panowie poziom fanatyzmu u was max??

• Like 1
3 minuty temu, Audio.Japan napisał:

Jak juz pisalem. Jak nie mozesz zniesc ze komus sansuj nie zagral, to takie kity sobie wciskaj. Teraz juz wiem ze nawet gdybym mial sansuja u siebie na odsluch, nawet gdybym u kogos uslyszal I mi sie nie podobalo to I tak bylbym niewiarygodny, gluchy albo cos jeszcze

Przynajmniej byłbyś wiarygodny. A tak...

• Like 1

Alea iacta est  

Witajcie, 

Po tym wszystkim co się wydarzyło w moim wątku jestem zmuszony do rewizji swoich poglądów. Wraz z zięciem daliśmy się "podpalić" i dołączyłem do krytyków Sansui po jednym zestawieniu z Heco. 
Mieliście racje , że być może to złe połączenie itp.

Niestety wzmacniacz znalazł nowy dom , i nie jestem w stanie odsłuchać a707Dr po raz kolejny z innymi kolumnami.
Dodam tylko , że mając sposobność, odsłucham jeszcze coś z Sansui. Nie będę skreślać.

Jak zauważyliście, wątek rzucił nowe światło na sprawę Sansui ,i zapewne przekonał kilka osób w tym mnie i zięcia. Mimo wszystko "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło"

Przepraszam za swój styl i mam nadzieję, że spojrzycie inaczej na moje przyszłe wpisy.

Pozdrawiam, 

Edited by Edition
Błąd ortograficzny
  • Like 2
4 godziny temu, Audio.Japan napisał:

Sami sie podkladacie. Normalny czlowiek nie bronilby wzmacniacza jak wy to robicie. Tyle ze normalny czlowiek wie ze nie ma najlepszego sprzetu. Fanboje za to mysla ze jest i to sansuj ???

Rzecz w tym, że pewni ludzie pozycjonują się według posiadanego sprzętu, tak jak niektórzy kierowcy wartościują się na drodze wedle posiadanego auta.

W tym stanie rzeczy każdy wpis, który taki delikwent odczytuje jako atak na ulubioną markę jest jednocześnie odbierany jako atak personalny na osobę właściciela takiego urządzenia.

Totalna piaskownica.

• Like 2

Flat Earth Audio

Jeśli czujesz, że to nie Twój poziom to nie przebywaj z ludźmi z piaskownicy. No jaki jest cel tego wpisu? Znowu chciałeś polepszyć swoje samopoczucue i ZNOWU napisać, że inni są na niższym poziomie?

Edited by rutekm
Interpunkcja
  • Like 1
51 minut temu, rochu napisał:

Rzecz w tym, że pewni ludzie pozycjonują się według posiadanego sprzętu, tak jak niektórzy kierowcy wartościują się na drodze wedle posiadanego auta.

W tym stanie rzeczy każdy wpis, który taki delikwent odczytuje jako atak na ulubioną markę jest jednocześnie odbierany jako atak personalny na osobę właściciela takiego urządzenia.

Totalna piaskownica.

Panie Szekspir rzecz w tym że pewni ludzie pozycjonują użytkowników marki jako ludzi gorszego gatunku z tylko sobie znanego powodu. Bez logicznych przesłanek. A sory przesłanką jest to że chwalą swój sprzęt, jak to możliwe, przecież powinni zebrać się i mówić, moja XRka to syf, a co ty stary moja 2105 to dopiero padaka, nawet Kasprzak grał lepiej. Obrazowo mówiąc, podejdź do gościa który zaparkował "malucha" (jak poruszyłeś temat aut) i powiedz spieprzaj z tym złomem. Gość Cię wtedy spozycjonuje. Tutaj Ci pewni ludzie bawią się w tłumaczenie rzeczy oczywistych i normalnych. A Ty Szekspir mimo to potrafisz wyzywać i zachowywać się jak tchórz edytując wpis. Mocny jesteś za kompem, jak to mówią kozak w necie tchórzofretka w świecie (w oryginale było inaczej ale wystarczy że Ty nie trzymasz ciśnienia).

A rozmowa z Japanem to jest jak walenie kotka za pomocą młotka. Nie wiem czy Bartuś dopiero się edukuje czy na edukację już jest za późno. Japan są takie normy społeczne, ogólnie przyjęte, poczytaj sobie w wiki z czym się to je. Ludzie którzy tych norm nie przestrzegają są marginesem. Postaraj się rozmawiać zgodnie z jakąkolwiek logiką i przestrzegaj tych norm. Nie wiem jakie przesłanki Tobą kierują ale nie warto siebie takim bełkotem pozycjonować. Zaorałeś siebie w tym wątku.

• Like 2
1 godzinę temu, rochu napisał:

Totalna piaskownica.

Nie mierz kogoś swoją miarką. Piaskownicę to sam uprawiasz wrzucając teraz do jednego worka wszystkich kierowców pewnych marek aut jak i Sansui. Nie każdy jest zapatrzony tylko w siebie i swój sprzęt, żeby miał klapki na oczach, choć i tacy w każdej grupie się znajdą. To że na takich (być może) trafiłeś, nie oznacza że wszystkich możesz szufladkować. A na pewne kłamstwa i manipulacje jakie wrzucaliście, nawet najbardziej spokojni użytkownicy, zareagowaliby. I bardzo słusznie, nie jest to oznaką agresji czy fanbojstwa, tylko reakcją na chamstwo, które trzeba zwalczać. 

• Like 1

Znowu wyszydzasz? Zdrabniasz słowo klub, w tym samym celu jakby komuś powiedzieć "jaką pensyjkę zarabiasz, słaby ten samochodzik". Nie masz nic NOWEGO do powiedzenia o Sansui lub Sansui vs inna marka to po co to znowu to robisz? 

Cieszy Cię by wywołać reakcję, żeby każdy się na to zdenerwował. I znowu napiszesz, że jesteś powyżej tego a reszta ludzi to piaskownica. Retoryka z emotikonkami i od skrajności w skrajność. Jak nie NAZWIESZ LUDZI IDIOTAMI LUB AWANTURNIKAMI to może uda się ich sprowokować elementami religijnymi, nadać im cechy wspólnoty. Znowu sądzisz, że możesz nazywać, oceniać i Twoja ocena jest właściwą miarą. 

Napisz coś proszę o odsłuchach, nie atakuj już ludzi. Czy naprawdę coś Ci to daje?

Czy ktokolwiek ma teraz negować, że nie jest moralistą, nie jest w kółku różańcowym? Użyj słowa klub, jak klub każdej innej marki. Masz za cel dolewać oliwy?

Przypomnę - nazwałeś wszystkich posiadaczy Sansui IDIOTAMI lub AWANTURNIKAMI. To trzeba zapamiętać w jaki sposób się wyrażasz, w jaki sposób osądzasz wszystkich, do czego prawo sobie uzurpujesz. Niewielu jest takich, którzy w ten sposób się wyrażają. To nie jest kwestia, że nie jesteś poprawny politycznie. Ty tak nazwałeś wszystkich w tym wątku, bez wyjątku. A nie znasz większości tych osób.

• Like 1
  • Thanks 1

Obojętnie do kogo piszesz. To też element gry. Nic nie da to, że epatujesz frazesami, okrągłymi zdaniami i przepowiedniami.

Nie piszesz nic na temat sprzętu. Ustawicznie próbujesz tylko prowokować. Liczysz, że uda Ci się wywołać kontrowesje. Co wpis to oceniasz innych lub cytujesz powiedzenia, które się mają ziścić. To temat o Sansui. Nie temat o zaczepkach i prowokacjach. Jeśli jak podkreśliłeś wszyscy to IDIOCI i AWANTURNICY lub członkowie zgromadzenia religijnego lub "piaskownica" i co miałeś powiedzieć to już powiedziałeś a całe towarzystwo jest Ciebie niegodne to co tu robisz? Co Ci daje satysfakcję? Muzyka, sprzęt czy sianie fermentu w tym wątku?I

Przypomnę - nazwałeś wszystkich posiadaczy Sansui IDIOTAMI lub AWANTURNIKAMI. To trzeba zapamiętać w jaki sposób się wyrażasz, w jaki sposób osądzasz wszystkich, do czego prawo sobie uzurpujesz. Niewielu jest takich, którzy w ten sposób się wyrażają. To nie jest kwestia, że nie jesteś poprawny politycznie. Ty tak nazwałeś wszystkich w tym wątku, bez wyjątku. A nie znasz większości tych osób.

• Like 1
  • Thanks 1

Rochu napisz wszystkim dlaczego czujesz się tak pewnie w tym wątku i na tym forum. Pokaż że masz cojones. Możesz wyzywać, drwić  prowokować. Powiedz nam jak kosi się konkurencję. Napisz nam które miejsce zajmujesz w punktacji pucharowej audiostereo. Co ty zrobisz jak wykosisz wszystkich rozmówców? Zanudzisz się w święta.

Piszę o Twoim poziomie wypowiedzi, o zaczepkach. Odpowiedziałem po raz kolejny na Twoje pytanie. 

Natomiast Ty po raz kolejny nie odpowiedziałeś. Określasz się, że jesteś ze "starej szkoły", widzisz znaki zapytania i doskonale wiesz, że to nie pytania retoryczne. Niestety je pomijasz.

Odpowiadasz tak samo jak ja. W takim samym stopniu nie daje Tobie to spokoju. Nie przypisuj sobie prawa do oceny innych, z góry. Nie wiesz czy nie mogę zasnąć. Uciekasz się do opisów stanów, o których nie masz pojęcia.

Nie wiem jak było u Ciebie nas odsłuchach. Nie komentuję, bo nie byłem. A Ty nie mieszkając ze mną wiesz czy mam kłopoty ze snem? Nie wiesz. Nie uciekaj się do takich argumentów, skoro wszystkich (i słusznie) pouczasz, że nie mają prawa komentować czegoś, czego nie widzieli. Zgadza się? To jest pytanie, mam nadzieję, że odpowiesz. 

Wiesz, że nie rozmawiamy o Sansui niestety. W oczy kole obrażanie ludzi, wyszydzanie. To tak. Bo nie masz prawa obrażać wszystkich. Kompletnie nie rozmawialiśmy o sprzęcie. Dobrze wiesz. Nazwałeś ludzi IDIOTAMI i opisujesz to jako "prawdę". Rościsz sobie prawo do rozpowszechniania i głoszenia tego. Jeśli ktoś posługuje się w dyskusji argumentem "to jest prawda" to po to by uwiarygodnić swoją wypowiedź, gdy brakuje argumentów. To takie nadużywanie pojęcia. Nie mam monopolu na prawdę ani wiedzę. Ale wiem, że wyzywanie i obrażanie wszystkich jest nie na miejscu. A jeśli tych osóbnie znasz to nie możesz ich tak nazwać, ocenić.

Mam propozycję, która dotyczy nas obu. Ty nie obrażasz wszystkich, ja tego nie komentuję. Piszesz o Sansui merytorycznie, obojętnie czy dobrze, czy źle na bazie NOWYCH odsłuchów ja nic nie piszę (zauważ, że tak do tej pory było, każdy ma prawo do własnej oceny, to tak oczywiste, że nie ma tego co pisać). To pytanie nr 2 i propozycja. Wydaje mi się, że uczciwa. Co Ty na to?

Przypomnę - nazwałeś wszystkich posiadaczy Sansui IDIOTAMI lub AWANTURNIKAMI. To trzeba zapamiętać w jaki sposób się wyrażasz, w jaki sposób osądzasz wszystkich, do czego prawo sobie uzurpujesz. Niewielu jest takich, którzy w ten sposób się wyrażają. To nie jest kwestia, że nie jesteś poprawny politycznie. Ty tak nazwałeś wszystkich w tym wątku, bez wyjątku. A nie znasz większości tych osób.

• Like 1
1 godzinę temu, Baron napisał:

Rochu napisz wszystkim dlaczego czujesz się tak pewnie w tym wątku i na tym forum.

Przeszkadza ci to?

Co do mnie - lata temu przeżyłem starcie z niejakim seniczem i jego wesołą gromadką, mało tego - udało mi się ich pogonić.

To doświadczenie zmieniło moje postrzeganie tego forum oraz jego użytkowników.

Przestałem być miłym i grzecznym. Na tym forum gdzie człowieka wyzywają od lewaków i najmanów - widać tak trzeba.

2 godziny temu, rutekm napisał:

Co Ty na to?

Idź spać tato.

Flat Earth Audio

@Fashi @rutekm @Bumpalump @Baron @misiex i niektórzy inni Koledzy.

Jaki koń jest każdy widzi.

Brak Waszych komentarzy tak samo szybko zakończy popularność tego wątku jak ona się zaczęła. Nie pierwszy to i nie ostatni raz można tutaj zobaczyć dokładnie ta samą historię.

A liczba wyświetleń rośnie.

zatem po co kopać się z koniem?

@Edition co prawda nie zapraszam na odsłuch nieznajomych ? ale jestem gotowy rozważyć taką opcję dla Ciebie.

P.S.

i Wesolych Świąt, z dużą ilością muzyki życzę ???

Edited by Samcro

Czyli obrażasz bez argumentów. Wystawiasz sobie świadectwo. Szekspir, przysłowia a potem taka argumentacja, a w zasadzie jej brak. Grzecznie zapytałem się Ciebie. Czy wiesz, że o jakichkolwiek problemach z moim snem, że się wypowiadasz? Było też drugirme pytanie. 

Zastosowałeś unik, brak odpowiedzi. Bo nie wiesz co odpowiedzieć. Zabrakło Ci merytorycznych argumentóe i czegokolwiek. Skoro prowadzisz w teorii dyskusję na poziomie to byś tak odpowiedział. Tym pseudo obrażaniem próbujesz tylko pokazać pogardę. Zrobiłeś tak, bo nie wiesz co napisać. Nie umiesz. Zabrakło Ci pomysłów. Nie umiesz rzeczowo odpisać. Nie potrafisz i nie chcesz odpisać na grzecznie zadane pytania. Zastosowałeś znowu pryncypialny ton. Od skrajności w skrajność. Albo wykład z Szekspira albo pogarda. Niestety najgorzej jak nie potrafisz odpowiedzieć na najbardziej elementarne pytania. Inna rzecz to Twoim celem jest tu odpisywać nie na meritum sprawy. W ogóle nie piszesz o dźwięku. Ty obrażasz ludzi bez powodu. Jak masz odwagę to odpisz na te dwa pytania. 

Przypomnę - nazwałeś wszystkich posiadaczy Sansui IDIOTAMI lub AWANTURNIKAMI. To trzeba zapamiętać w jaki sposób się wyrażasz, w jaki sposób osądzasz wszystkich, do czego prawo sobie uzurpujesz. Niewielu jest takich, którzy w ten sposób się wyrażają. To nie jest kwestia, że nie jesteś poprawny politycznie. Ty tak nazwałeś wszystkich w tym wątku, bez wyjątku. A nie znasz większości tych osób.

• Like 1
11 minut temu, rochu napisał:

Przeszkadza ci to?

Co do mnie - lata temu przeżyłem starcie z niejakim seniczem i jego wesołą gromadką, mało tego - udało mi się ich pogonić.

To doświadczenie zmieniło moje postrzeganie tego forum oraz jego użytkowników.

Przestałem być miłym i grzecznym. Na tym forum gdzie człowieka wyzywają od lewaków i najmanów - widać tak trzeba.

Idź spać tato.

Nie o to chodziło, nie interesują mnie wątki Twojego życiorysu. Skąd taka pewność i bezkarność? O chamstwie pisać już nie będę. Musiałeś się męczyć będąc miłym i grzecznym, teraz jesteś sobą.

A pogonić to sobie możesz psa, chociaż byłoby go szkoda. Gonić to trzeba chamstwo na forum. Tylko nikt tego nie chce zrobić.

Przeglądając neta zapadają mi w głowie fajne cytaty, kiedyś sobie taki zapisałem:

"Elegancja jest łatwo rozpoznawalna i jest niejako wyrazem grzeczności, podczas gdy chamstwo jest usiłowaniem wyróżnienia siebie przez upokarzanie innych lub ostentacyjne pokazywanie swojej wyższości i bogactwa." Leszek Kołakowski

Wesołych Świąt!!! Magicznych dźwięków z ulubionych płyt słuchanych na najlepszych Piecach Sasnui!!!

• Haha 1
1 minutę temu, Baron napisał:

"Elegancja jest łatwo rozpoznawalna i jest niejako wyrazem grzeczności, podczas gdy chamstwo jest usiłowaniem wyróżnienia siebie przez upokarzanie innych lub ostentacyjne pokazywanie swojej wyższości i bogactwa." Leszek Kołakowski

Widzę, że wikipedia nie jest ci obca.

Odpowiem innym cytatem z pamięci bo nie chce mi się szukać.

"Otrzymałem bardzo staranne wykształcenie. Potem przez długie lata pracowałem nad tym by o nim zapomnieć".

Oskar Wilde

Flat Earth Audio

6 godzin temu, rochu napisał:

Ojej, nie daje ci to spokoju.

Ktoś raz nawał sprawy po imieniu i nie możesz już zasnąć.

A może, prawda w oczy kole?

Kolego Trauma wiem, że trudno się pogodzić z tym, że ciągle krytykujesz samego siebie. Krytykując swoje wady wciskasz je  innym. 

Czyli inaczej :

"Ktoś raz nawał sprawy po imieniu i nie możesz już zasnąć.

A może, prawda w oczy (za)kole?" 

I drugi cytat, który jest tu na miejscu: 

3 godziny temu, rochu napisał:

A przypominaj sobie. Mnie to nie przeszkadza.

Nic na to nie poradzę, że prawda boli.

Tu o Szekspira nie chodzi, to twoje.

Pisałęś, ze przesiadłeś się z Sansui (AU-X701, czy X901?) na MF A2, a trzeba było tylko "cofnąć się w czasie" odrobinę i posłuchać np. AU-777, czy też 555 i byś tej traumy nie przeżywał latami. Teraz za błędy będziesz płącił bez konca. Tu Szekspir także na nic się nie zda. Nie wyleczy z takich przypadłosci psychicznych, jak permanentna trauma. 

• Like 1
7 godzin temu, LJ3 napisał:

Pisałęś, ze przesiadłeś się z Sansui (AU-X701, czy X901?) na MF A2, a trzeba było tylko "cofnąć się w czasie" odrobinę i posłuchać np. AU-777, czy też 555 i byś tej traumy nie przeżywał latami. Teraz za błędy będziesz płącił bez konca. Tu Szekspir także na nic się nie zda. Nie wyleczy z takich przypadłosci psychicznych, jak permanentna trauma. 

Nie napisałem, że ja przesiadłem się z szajsuja.

Napisałem, że był taki przypadek. A to pewna różnica.

Czytanie ze zrozumieniem to pewna sztuka.

Pisanie zresztą też bo ni w ząb nie widzę logiki w pierwszej części twojego wpisu. Rozumiem chciałeś dowalić ale sił chyba brakło.

Edited by rochu

Flat Earth Audio

5 godzin temu, rochu napisał:

Nie napisałem, że ja przesiadłem się z szajsuja.

Napisałem, że był taki przypadek. A to pewna różnica.

Czytanie ze zrozumieniem to pewna sztuka.

Pisanie zresztą też bo ni w ząb nie widzę logiki w pierwszej części twojego wpisu. Rozumiem chciałeś dowalić ale sił chyba brakło.

Napisałełeś więc niezbyt jasno. 

Szkoda, że ni w ząb nie widzisz logiki. Tu właśnie jest problem. Tak. "Czytanie ze zrozumieniem to pewna sztuka." więc ....

Prosto z "mostu":

Widzisz wady u innych, a nie widzisz tych samych wad u siebie! 

Tak najlepiej, czy to tylko zaniedbania w edukacji? 

Życie bez lobiki jest smutne i jak widać, na opak. 

Edited by LJ3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.