Jump to content
IGNORED

yamaha mnie otacz pomocy!!!

atom110

Recommended Posts

witajcie.

jestem tu pierwszy raz i serce mi peka ze strachu. od razu pytam: czy warto kupowac zestaw yamahy tzn wzmak ax 396 i cd cdx 396. dotad muzyki sluchalem na technicsie mniej wiece jakies 12 lat . przyszedl czas na zmiany.

mam oczywiscie ograniczony budzet. lubie dosc mocny wykop muzyczny ale nie pogardze czyms spokojniejszym. generalnie dobra muza. przekrojowka od bacha do sepultury. kapele tj dream theater, metallica., iron. rush, vivaldi, bach, chick korea i wiele wiecej wspanialej muzy.

pomocy!czy ta yamaha to jest cos co warto kupic. oczywiscie to tego jeszcze jakies kolumny co graja.

pozdrawiam i czekam ze sztywnymi ze strachu nogami.

tomek.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

no nie, kolumny mam jeszcze stare altony bardzo bobrze sluzyly. ale mam zamiar co kupic w dalszej kolejnosci.tylko nie wim co? moze cos z wharfedale albo studio lab,bw, albo koda.

Hidden Content

To raczej kup najpierw kolumny (aż się prosi o wymianę) a później sukcesywnie wymieniaj elektronikę rozpoczynając od wzmacniacza. W ten sposób uzyskasz od razu dużą poprawę.

Hidden Content

niewiem jaki rodzaj brzmienia preferujesz, ale ja na twoim miejscu na kolumny bym wydał z 1500 albo i więcej (jakieś dali - fajnie grają z taką muzą jakiej słuchasz tzn. Dream Theater, Rush, (Samael, Cradle of Filth) itp. Bacha jeszcze nie słuchałem... :-)). Jeżeli ten wzmak ma cyfrowe wejścia do CD, to lepiej kup CD z cyfrowym wyjściem, a jak nie to niema sensu przepłacać. (duża poprawa brzmienia, w porównaniu z intercectem). Też maiałem zestaw Technics-a i w porównaniu z Yamahą wypadał blado (tyle że ja bazuję na Ampli zamiast wzmaka - KD i te sprawy bardziej mnie rajcują :-)).

pzdrv

Hidden Content

123... test

Wstereo połączenia cyfrowe się nie sprawdzą, choćby dlatego że współczesne wzmacniacze stereo nie mają wejść cyfrowych. Yamaha AX396 to jeden z najbardziej udanych nowych wzmacniaczy stereo w tej cenie. Jego zakup nie jest błędem, ale za taką kwotę w lepiej grających używkach już można przebierać.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.