Skocz do zawartości
IGNORED

Kawał


Cortazar

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi facet do sklepu audio , widzi na półce wzmacniacz rotela i mówi :

-O rotel , parę lat temu też miałem wzmacnicz rotela i bardzo mi się on podobał , ciekawę jak by zagrał ten ?

-On nie "zagra" - mówi sprzedawca

-Jak to nie zagra ? , to nie pokaże mi go pan ?

-Nie - mówi sprzedawca

- No to do widzenia .

-Do widzenia - mówi sprzedawca

Jak ktoś śledzi wpisy to wie w jakim mieście się to odbyło ( jakieś 3 dni temu ).

Aha ... puenty nie będzie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie forum jest po to, aby puenta byla. Zebysmy wszyscy wiedzieli ktory to sklep i ktory sprzedawca. Nie rozumiem, przeciez to nie kryptoreklama a nasze forum to nie tv.

Zlo wraca i do tego faceta tez trzeba zadbac zeby wrocilo.

A tak swoja droga, to nie jest kawal, to tragikomedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisany sprzedawca nie umywa się do gości w sklepie z artykułami hydraulicznymi nieopodal mojego domu. Obiecałem sobie, że następnym razem napiszę im w nocy sprayem: Obsługujemy tylko tych klientów, którzy dobrze wiedzą czego chcą. Pozostałych zapraszamy do Castoramy.

 

A w ogóle to jakieś popłuczyny po pamiętnym Z TYŁU SKLEPU Laskowika. To był sprzedawca!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jozwa maryn/cortazar

(Konto usunięte)

Informuje, ze relacje przyjalem tarzaniem sie po dywanie i wierzganiem nogami w powietrzu z radosci. A slyszelisci chlopaki, ze podobno recesje straszna mamy, sprzet sie czemus to nie sprzedaje, I W OGOLE! Hi hi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jacieżniepierdolę! No rozumiem żeby w komisie nie dawali do ręki telefonów komórkowych, ale wzmacniaczyk Rotela??? JESUS CHRIST!!! Gdybym był takim klientem zrobiłbym wszystko żeby facetowi narobić koło wentyla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) oj dostalo sie Piotrusiowi :)) ale jakbys spytal czy lampa z ukrainy zagra z audo notami to bys ze sklepu nie mogl wyjsc tak by cie zagadal :)

pozdrawiam

Pawel

ps a we Wroclawiu to faktycznie brak sklepu... a w Combicie zawsze mozna cos kupic posluchac.. a wlasciwie to w domu bo mozna pozyczyc :)

P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co mi powiecie Panowie? Jakiś czas temu nazwałem Wrocław pierd...nym audio-grajdołem, i miałem z tego tyle, że jeden z kolegów na Forum zarzucił mi niedostatki inteligencji (czy coś takiego). Co do Katowic - to prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocław zawsze mial audiofilskie sklepy na "poziomie" jak to dobrze ze z Wrocka do berlina jest tak niedaleko..tam nik nie mówi "nie zagra" i sprzedawca bardziej cierpliwy....ehh chamstwo...a tak ostanio tez wlasnie czytalem w ktoryms z kolorowych komoksow..ze polski rynek audio ..recesja..slaby zbyt..zagladam do autogieldy..allegro..itd..i tam goscie jakos sciagaja co kto chce i nie maja problemow...i taniej..mam kolege takiego co sciaga rozne klocki z zachodu...wiecie ze u niego jakos nie ma recesjii i problemu ze zbytem..aa po pewnych wpisach w tym forum sens słowa "gwarancja" całkiem nieistnieje..zreszta czy ktokolwiek z was wczytywal sie w karte gwarancyjna swego klocka??tam jest napisane w w zasadzie ze niewazne co zrobisz i tak to nie podlega gwarancjii..a pod spodem pisze z zasady jeszcze kilka punktow "malym druczkiem"..w ktore warto sie wczytac...Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek>KoRnik

(Konto usunięte)

"Pan" dostaje od Admina tymczasowy zakaz wypowiadania sie na forum, gdyz uzyl "Pan" slow niecenzuralnych. (zart oczywiscie)

 

Ja tak niedawno mialem na Wirtualnej. Nie dosc ze forum jest beznadziejnie zorganizowane, a moje slowo nie bylo jakies obrazliwe, to obok spokojnie sobie jeszcze "lezal" banerek: "Sex horoskop".

I gdzie tu sprawiedliwosc spoleczna.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubeł

(Konto usunięte)

Tez jestem z Wrocławia. Chciałbym się podzielić kilkoma uwagami na temat rynku audio w tym mieście. Po pierwsze nie ma tutaj salonów hi-fi/hi-end z prawdziwego zdarzenia. Ani jednego. Visatex to kompletni amatorzy, a ich sprzedawca powinien mieć tytuł antysprzedawcy roku. Niekomunikatywny, niesympatyczny, od razu czuć totalny brak chęci robienia czegokolwiek. Z Combitem jest trochę inaczej. Znam jednego ze współwłaścicieli (swego czasu razem sprzedawaliśmy sprzęt) i zakładając ten interes robił to z pasji. Jak zwykle proza życia zrobiła swoje, aczkolwiek coś tam od czasu do czasu można znaleźć, a już na pewno posłuchać. Jednak jest bardzo skromnie. I teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli po drugie: wiecie dlaczego tak tu jest? Bo do Berlina jest stąd bliżej niż do Warszawy. Wiecie skąd bierze towar Combit? Zapewniam, że nie od polskich dystrybutorów :-))). Sam przed bodajże sześciu laty sprowadzałem sobie nowiutkiego Marantz'a 63SE z gwarancją w cenie 75% ceny w Polsce. Tu nie ma szans przetrwać porządny salon. Ci co są z Wrocławia: pamiętacie salon audio w Galerii Bielany (przy wejściu do Tesco)? Tam w pewnym momencie było sporo ciekawego sprzętu, porządne urządzenia za kilkanaście kzł, trochę lamp, gramofony Regi i Pro-Ject'a. Dziś jest salon z butami. Pamiętacie salon przy Zaporoskiej? Nazywał się o ile pamiętam Sound 2000. Też miał duże ambicje. Wychodząc kiedys z niego (tam była fajna obsługa), pomyślałem: "Kurcze, ciekawe ile ten sympatyczny facet tam popracuje zanim padną". I rzeczywiście, po kilku miesiącach śladu po nich nie ma. Pozostaje groszorób Zuber, facet panujący na tutejszym rynku elektroniki, ale ni w ząb nie kumający rynku lepszego audio. Ech, jeszcze trochę i do Berlina będę jeździć bez paszportu. Tam będzie Wrocław...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa moj brat pracował przez dwa lata w tym sklepie na bielanach znam temat z pierwszej reki ale tam tez polityka zarzadu była taka aby upychac wiecej telewizorów i kina domowego niz klocków hi-fi..chciałem tam wzmak luxmannna kupic ale nici wyszły bo nie szło sie z nimi dogadac co do marży..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak... Rzeczywiście, był to dobry sklep, ten "Sound 2000". A tego sympatycznego faceta (pan Grzegorz) spotkasz w... Exicie na Kościuszki. Sprzedają tam w zasadzie tylko Sony (mają czasem takie modele z wyższych półek), ale też całkiem niedawno temu widziałem tam... JM-Lab Electra. I amplifikator Radmora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bleach

(Konto usunięte)

Najgorszy sklep w Warszawie to "AUDIOFIL' na Boya.

Mowie do goscia czy bylby tak mily i podlaczyl mi kolumny Herbert (takie malutki monitory) a on na ze nie zagraja bo w pokoju odsluchowym stoi wzmak lampowy.

To ja mowie ze tu na polkach jest mnostwo mocnych wzmakow a on ze nie zagra ;

To ja sie pytam to z ktorym zagra jak z zadnym nie moze;

z zadnym nie zagra

To ja powiedzialem sobie ch..j CI W DUPE stary snobie;

Probowalem jaszcze odsluchac jedna plute ktora mieli na polce;

Tez ku...wa nie zagra!!! i wyszedlem skreslajac ten chu...jowy sklep ze swojej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca widocznie bardzo wrażliwy na takie "fo-pa" :))) Rzeczywiście po zmianie obsady Audiofila (obecnie na Kopernika w Club HiFi) nie można tam wejść dla przyjemności, bo jej tam nie znajdziesz, niestety. Jak jest upał to facet wystawia krzesełko przed sklep i niechętnie widzi wchodzącego klienta, bo musi się podnieść. To już wyczerpuje jego cały zapas energii i nie ma ochoty z nikim gadać, a o zestawieniu sprzętu i improwizowanym odsłuchu nie ma raczej co marzyć. Nawet jak wokół tylko przeciągi hulają. Niestety, podkreślam, bo na półkach m.in. Sugdeny, Tara Labs.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubeł>piotrek608

(Konto usunięte)

W polityce większości salonów musi się mieścić również sprzedaż kinowego badziewia, po prostu ekonomicznie jest to potrzebne aby utrzymać działkę lepszego audio. Tak niestety w absolutnej większości przypadków być musi i trzeba się z tym pogodzić. Z marżami jest też tak, że często nie ma z czego schodzić (wiem, bo siedzę w handlu od lat) i być może tak też było z tym Luxmanem. Jest po prostu granica poniżej której nie opłaca się sprzedawać towaru i już. Chociaż może w tym przypadku było inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubeł>Tuba

(Konto usunięte)

Tak, można go tam spotkać ale Exit juz dawno zszedł na psy. Kiedyś (parę lat temu) był to pierwszy salon we Wrocławiu gdzie audiofil tez mógł wejść i znależć coś dla siebie. Teraz to jest "Platynowy sklep Sony" :-))). Straszna kupa jednym słowem. Byłem tam ostatnio i rozglądałem się co też mają - oprócz kilku przyzwoitych kolumn głośnikowych było praktycznie samo Sony i to z niższej półki. Zapytałem, czy już nie mają sprzętu z wyższej półki, jakiejś oferty dla bardziej wymagających jak to drzewiej bywało. Facet szybciutko pokręcił przecząco głową. Pozostało podziękować i wyjść. I tak wygląda scena audio we Wrocławiu. Dobrze, że Berlin tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal jak przed laty JFK, niedlugo mozna bedzie powiedziec "jestem berlinczykiem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest natomiast to, że o ile we Wrocku z sensownego domowego audio praktycznie nic się nie kupi, to zaopatrzenie w sprzęt profesjonalny (dla muzyków, do studiów), mamy na poziomie ekstraklasy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek608> wrocławiacy

(Konto usunięte)

patrz post 1463 wychodzi na to ze jak ostatni salon Kombit tez padnie to na odsłuchy nasz "KLUB" bedzie wspólnie wynajmował busa i jezdził do berlina wyjdzie taniej przy 8 osobach niz karta miesieczna na okaziciela w MPK..:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kubeł

(Konto usunięte)

Hehe, to będzie tzw. wesoły autobus. Proponuję podróż przy jakiejśc muzyce. A jak muzyka, to i sprzęt odpowiedni trzeba wnieść do środka. Jako kolumny proponuję coś ciężkiego, żeby na zakrętach nie latało - może JM Lab Grand Utopia albo coś z Wilson Audio... No i trzeba będzie zwiększyć ilość akumulatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.