Skocz do zawartości
IGNORED

Klasa A lub...


Manolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trafił do mnie przypadkowo Xindak Pa-M grający w klasie A i zostawił bardzo dobre wrażenie. Zagrał ocieploną średnicą, ale też bez przygaszenia góry, zaintrygował mnie do tego stopnia, że zacząłem kminić. 

Najprościej byłoby podejść, podoba się, to kupuj, ale wygląda, że jestem w stanie mieć większy budżet niż potrzeba na Pama. Szukam czegoś co będzie miała dobrą barwę, nasycona średnicę, nie musi być za całkowicie netrualny. Budżet: nowy +/-12k, używany powiedzmy 7-8k. 

Musi mieć trochę pary, bo do zasilenia są 3 drożne kolumny z SS Illuminatorami. Lampa nie, bo w domu są dzieci, a nie dam rady "ukryć" sprzętu. Raczej integra niż dzielonka. 

Wiem że jest xindak a600e, ale to już za duży klocek. Jakieś propozycje czym warto się zainteresować? Może Sugden? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, obcymars napisał:

Jak nie masz urazy do Chińczyków możesz posłuchać Kinki Studio.

Absolutnie nie mam, więc dzięki za trop 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Manolo napisał:

Wiem że jest xindak a600e, ale to już za duży klocek.

No nie przesadzaj ; ) nie jest aż tak duży piecyk. No dobra jest spory, ale jeszcze mieści się w ludzkich wymiarach : ) Wygląda lepiej niż nie jeden piec w takich cenach HIJEND  

Na obecną chwilę to jeden z naj - fajniejszych wzmacniaczy zintegrowanych w klasie A pod względem brzmienia, wyglądu, szczególnie wyglądu. Jedyne co można w nim zmienić w wyglądzie, to zmiana nóżek na mniejsze pod względem wysokości, gałka powinna być czarna, i guziory na przednim panelu też w takim kolorze ... ; )   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Myszator napisał:

No nie przesadzaj ; ) nie jest aż tak duży piecyk. No dobra jest spory, ale jeszcze mieści się w ludzkich wymiarach : ) Wygląda lepiej niż nie jeden piec w takich cenach HIJEND    

Nie no, jasne. Gabaryty jeszcze tak nie straszne, ale waga i (z tego co słyszałem) emisja ciepła zawstydza podobno niejedną lampę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Manolo napisał:

Nie no, jasne. Gabaryty jeszcze tak nie straszne, ale waga i (z tego co słyszałem) emisja ciepła zawstydza podobno niejedną lampę.

Jak przełączę mój wzmacniacz zintegrowany do klasy A grzeje się tak że lepiej nie dotykać odwróconą ręką radiatorów, także ja jestem już przyzwyczajony do ... Lampy : ) 

Waga bardzo dobra, akurat pod moje wymagania : ) chodzi o piecyk XINDAK A600E 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Myszator napisał:

No nie przesadzaj ; ) nie jest aż tak duży piecyk. No dobra jest spory, ale jeszcze mieści się w ludzkich wymiarach : ) Wygląda lepiej niż nie jeden piec w takich cenach HIJEND  

Na obecną chwilę to jeden z naj - fajniejszych wzmacniaczy zintegrowanych w klasie A pod względem brzmienia, wyglądu, szczególnie wyglądu. Jedyne co można w nim zmienić w wyglądzie, to zmiana nóżek na mniejsze pod względem wysokości, gałka powinna być czarna, i guziory na przednim panelu też w takim kolorze ... ; )   

chyba sa takie wysokie.zeby byla cyrkulacja powietrza do chlodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się ograniczać do wzmacniaczy grających w samej klasie A - to bez sensu. Każdy wzmacniacz klasy AB do pewnego momentu gra w klasie A, poza tym jak trzeba "pary" to A klasa jest słabym pomysłem chyba że idziemy w klocki które trzeba wciągać do domu paleciakiem.

Bardzo dobre efekty można uzyskać na innych konstrukcjach i tutaj nie dzieliłbym wzmacniaczy na klasy a jedynie na dobre i złe. Przykładowo lyngdorf sdai2175 gra świetną średnicą, spójnym i plastycznym dźwiękiem a to przecież klasa D (nawet nie T). Miałem kilka lat estradową końcówkę mocy crest audio ca9 która pogoniła mi z domu krella, końcówka grała w kazdym aspekcie lepiej - klasa H (taka wariacja klasy AB ze zmiennym napięciem). Można by tak długo wymieniać, moja rada - skup się na cechach brzmieniowych, dostępnej mocy i obsługiwanej impedancji a nie na tym, w jakiej klasie pracuje wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomek7776 napisał:

chyba sa takie wysokie.zeby byla cyrkulacja powietrza do chlodzenia.

Łee tam, sprawdzałem, można zastosować mniejsze i ładniejsze nóżki, nie takie ... wieżowce. Ogólnie piecyk grzeje się dość mocno przy niskich poziomach głośności, przy większych poziomach ... no wiadomo. Kiedyś miałem piec w klasie A z aktywnym chłodzeniem. Piec posiadał dwa wentylatory które odprowadzały ciepło do góry, po bokach na zewnątrz radiatory. Przy niskich poziomach głośności, działał jeden wentylator, jak się napierdalało dosłownie, na wyższych poziomach przez dłuższą chwilę, włączał się drugi, no i dodatkowo radiatory czerwone z gorąca : ) no dobra czarne, ale pieruny gorące jak smok. 

XINDAK A 600E to bardzo fajnie wyglądający, i grający wzmacniacz zintegrowany.         

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, opteron napisał:

Nie ma sensu się ograniczać do wzmacniaczy grających w samej klasie A - to bez sensu. Każdy wzmacniacz klasy AB do pewnego momentu gra w klasie A, poza tym jak trzeba "pary" to A klasa jest słabym pomysłem chyba że idziemy w klocki które trzeba wciągać do domu paleciakiem.

Bardzo dobre efekty można uzyskać na innych konstrukcjach i tutaj nie dzieliłbym wzmacniaczy na klasy a jedynie na dobre i złe. Przykładowo lyngdorf sdai2175 gra świetną średnicą, spójnym i plastycznym dźwiękiem a to przecież klasa D (nawet nie T). Miałem kilka lat estradową końcówkę mocy crest audio ca9 która pogoniła mi z domu krella, końcówka grała w kazdym aspekcie lepiej - klasa H (taka wariacja klasy AB ze zmiennym napięciem). Można by tak długo wymieniać, moja rada - skup się na cechach brzmieniowych, dostępnej mocy i obsługiwanej impedancji a nie na tym, w jakiej klasie pracuje wzmacniacz.

Pewnie, wskazując na klasę A mówię o pewnym charakterze grania. Totalnie nie zamykam się na coś innego niż A, a nawet chętnie przyjmę rekomendacje czegos co nie będzie tak grzało, bo to jednak obniża znacząco WAF. 

Z tego powodu odsuwam pomysł o xindak a600, chociaż po spotkaniu z PA-M wierzę że może być to świetny klocek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolo, szukam podobnie jak Ty. Dla mnie a600e zagrał bardzo dobrze w swojej cenie. Jednak problemem okazała się lekko ściszona góra, a z kolei dolny środek zbyt podpompowany. Trzeba sprawdzić u siebie. 

Lepsze efekty uzyskałem z atoll in400se. Wszystko równo, a jednocześnie nasycony czysty środek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAM miałem a Xindaka akurat A600P. I wiele różnych innych wzmacniaczy do 35000 kończąc na 12W lampie Single Ended czyli Unison Research Simply Italy plus lampy NOS i wymienione kondensatory katodowe EL34. 

20 lat temu zrobiłem sobie wzmacniacz Pass Zen. Od tamtej pory szukałem czegoś podobnego i zatoczyłem koło z tym że teraz to lampowa A klasa. 

 

Czy uciągnie te kolumny to nie wiem nie wiem ale wiem że warto pod niego dobrać kolumny. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Lector? Hybrydowy ZXT70 u mnie zagrał bardzo ciekawie. Po dogadaniu można bez problemu wypożyczyć od dystrybutora.

Ewentualnie coś z Haiku Audio z serii Sol. Może 2 SE?

W/w nie są klasą A, ale grają przyjemnie miło. Przynajmniej dla mnie tak grały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie rekomendowałbym sprawdzić jeszcze Unisona Unico Due. Ostatnio jeden z naszych klientów porównywał go z tym Lectorem i wybrał Unisona więc może jest to jakiś trop.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2020 o 16:39, jaxcek napisał:

A może Lector? Hybrydowy ZXT70 u mnie zagrał bardzo ciekawie. Po dogadaniu można bez problemu wypożyczyć od dystrybutora.

Ewentualnie coś z Haiku Audio z serii Sol. Może 2 SE?

W/w nie są klasą A, ale grają przyjemnie miło. Przynajmniej dla mnie tak grały.

Dobre propozycje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wszystkie sugestie; dorzuciłem do tego parę godzin czytania opinii w internecie i pora przejść do etapu odsłuchów. 

Jednocześnie po drodze pomyślalem trochę o życiu, co jest dla mnie ważne i doszedłem do wniosku, że mogę zwiększyć budżet ? na tę chwilę wygląda, że będę mógł przeznaczyć na wzmacniacz używany do ok 12 a za nowy 18-20k (ceny katalogowej - zakładając rabat). 

Na pierwszy ogień, za kilka dni idzie Sugden a21 signature, bo tego słuchałem już kiedyś i bardzo mi się podobał, później może IA-4, podobno robi to co a21 ale lepiej, choć widzałem tez opinie, że brakuje mu tej A klasowej magii. 

Na short liście, z chęcią na odsłuchy mam aktualnie też:

modwright kwi 200,

haiku iovita (może sol 2/4?),

shanling a3.2,

kinki studio ex m1,

może xindak a600e - ale tu spotkałem się z opinią, że sprzęt może wymagać dość szybkiego re capu, no fabrycznie konstrukcja ma słabe podzespoły. 

Chociaż jest to i tak dość długa lista, to moja uwagę zwróciły też luxman 550 ax i pass XA 30.5 (to jadnak końcówka, nie integra). 

Z powodów finansowych, logistyczych i last but not least relacyjnych (z żoną) raczej nie będę miał możliwości brania więcej niż jeden kolcek na raz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć na uwadze, że w klasie A to on oddaje pewnie kilka W, producent zapewne zapomniał o tym napisać.
Moim zdaniem ten PA_M to taki raczej mułowaty, z podbitą niby lampową średnicą i kluchą na basie. Polecany wyżej 600 to zupełnie inna bajka, kilka klas wyżej, ale ciężko trafić używkę nie grzebaną.

Jeżeli podoba ci się taka prezentacja dźwięku, ale za mniejsze pieniądze, to możesz spróbować Xindaka 6950, ewentualnie Vincenta sv700/800. Nowe nie są warte tych pieniędzy, ale jakby trafić jakąś używkę? No i na pewno nie są to neutralnie grające wzmacniacze. Generalnie z tymi niby A klasowymi chińczykami jest tak, że pierwsze wrażenie jest łał, ale po dłuższym słuchaniu to nie jest fajne granie. Dobrze byłoby żebyś trochę dłużej posłuchał.

Jeżeli nastawiasz się na klasę A czy AB to nie możesz ich skreślasz z powodu grzania się. Tak d

Te SS potrzebują sporo prądu, żeby fajnie zagrały. Z Accuphase nieźle to wychodzi.
Niektórzy łączyli z Gato - mnie się nie podoba, ale innym bardzo. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, obcymars napisał:

Chętnie bym poczytał co i jak zagrało i co ostatecznie wybrałeś.

Więc proszę pisz :).

Jasne, postaram się skrobnąć kilka słów do każdym spotkaniu. ?

 

21 godzin temu, Allmr napisał:

Warto mieć na uwadze, że w klasie A to on oddaje pewnie kilka W, producent zapewne zapomniał o tym napisać.
Moim zdaniem ten PA_M to taki raczej mułowaty, z podbitą niby lampową średnicą i kluchą na basie. Polecany wyżej 600 to zupełnie inna bajka, kilka klas wyżej, ale ciężko trafić używkę nie grzebaną.

Jeżeli podoba ci się taka prezentacja dźwięku, ale za mniejsze pieniądze, to możesz spróbować Xindaka 6950, ewentualnie Vincenta sv700/800. Nowe nie są warte tych pieniędzy, ale jakby trafić jakąś używkę? No i na pewno nie są to neutralnie grające wzmacniacze. Generalnie z tymi niby A klasowymi chińczykami jest tak, że pierwsze wrażenie jest łał, ale po dłuższym słuchaniu to nie jest fajne granie. Dobrze byłoby żebyś trochę dłużej posłuchał.

Jeżeli nastawiasz się na klasę A czy AB to nie możesz ich skreślasz z powodu grzania się. Tak d

Te SS potrzebują sporo prądu, żeby fajnie zagrały. Z Accuphase nieźle to wychodzi.
Niektórzy łączyli z Gato - mnie się nie podoba, ale innym bardzo. 

 

Pa-m był tylko prowodyrem i inspiracją tego zamieszana z wymianą sprzętu, jednak rzeczywiście cierpiał na bolączki, które powodują, że szukam czegoś innego. 

Z grzaniem A klasowym jestem ok, po prostu obawiam się, że jeśli będzie to więcej niż np 30W to będzie to dodatkowy kaloryfer. 

O Accuphase nawet myślałem, ale słuchałem tylko na audio show więc to słaby punkt odniesienia. Polecisz jakiś model? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem biegły w Accuphase, słuchałem wtedy chyba 470. Dobre opinie słyszałem o 270, ale sam nie sprawdzałem. Może popytaj w klubie? Może koledzy pomogą?
W założonym budżecie raczej będzie ciężko coś ustrzelić fajnego z tej firmy. Ja bym nie różnicował cenowo nowy/używany. Warto też pamiętać o ewentualnej stracie przy odsprzedaży, ta marka raczej trzyma się mocno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 14:32, Manolo napisał:

Ostatnio trafił do mnie przypadkowo Xindak Pa-M grający w klasie A i zostawił bardzo dobre wrażenie. Zagrał ocieploną średnicą, ale też bez przygaszenia góry, zaintrygował mnie do tego stopnia, że zacząłem kminić. 

Najprościej byłoby podejść, podoba się, to kupuj, ale wygląda, że jestem w stanie mieć większy budżet niż potrzeba na Pama. Szukam czegoś co będzie miała dobrą barwę, nasycona średnicę, nie musi być za całkowicie netrualny. Budżet: nowy +/-12k, używany powiedzmy 7-8k. 

Musi mieć trochę pary, bo do zasilenia są 3 drożne kolumny z SS Illuminatorami. Lampa nie, bo w domu są dzieci, a nie dam rady "ukryć" sprzętu. Raczej integra niż dzielonka. 

Wiem że jest xindak a600e, ale to już za duży klocek. Jakieś propozycje czym warto się zainteresować? Może Sugden? 

Jungson JA88D (09) w klasie A. 
Sugden to prawdziwa klasa A, chyba od nich się wogóle zaczeło (?)... Ten A21SE nie ma za wiele wspólnego z ciepłym mułowatym graniem z tego co pamiętam.

W dniu 17.12.2020 o 17:14, Manolo napisał:

Pewnie, wskazując na klasę A mówię o pewnym charakterze grania. 

Nie tylko o pewnym charakterze grania bo każda klasa A może zagrać trochę inaczej podobnie jak każdy A/B klasowy wzmacniacz. Bardzo charakterystyczne w klasie A jest to, że grają już od samego dołu, od delikatnie rozkręconej głośności. Wszystko słyszalne. Sam gram na Luxmanie L590AXII i to było elementem decydującym przed zakupem. Praktycznie wszystkie wzmacniacze A/B klasowe, które miałem w domu tego nie miały, do pewnego poziomu głośności nic się nie działo, bez emocji.

W dniu 2.01.2021 o 09:05, Manolo napisał:

Dzięki za wszystkie sugestie; dorzuciłem do tego parę godzin czytania opinii w internecie i pora przejść do etapu odsłuchów. 

Jednocześnie po drodze pomyślalem trochę o życiu, co jest dla mnie ważne i doszedłem do wniosku, że mogę zwiększyć budżet ? na tę chwilę wygląda, że będę mógł przeznaczyć na wzmacniacz używany do ok 12 a za nowy 18-20k (ceny katalogowej - zakładając rabat). 

Na pierwszy ogień, za kilka dni idzie Sugden a21 signature, bo tego słuchałem już kiedyś i bardzo mi się podobał, później może IA-4, podobno robi to co a21 ale lepiej, choć widzałem tez opinie, że brakuje mu tej A klasowej magii. 

Na short liście, z chęcią na odsłuchy mam aktualnie też:

modwright kwi 200,

haiku iovita (może sol 2/4?),

shanling a3.2,

kinki studio ex m1,

może xindak a600e - ale tu spotkałem się z opinią, że sprzęt może wymagać dość szybkiego re capu, no fabrycznie konstrukcja ma słabe podzespoły. 

Chociaż jest to i tak dość długa lista, to moja uwagę zwróciły też luxman 550 ax i pass XA 30.5 (to jadnak końcówka, nie integra). 

Z powodów finansowych, logistyczych i last but not least relacyjnych (z żoną) raczej nie będę miał możliwości brania więcej niż jeden kolcek na raz. 

Ten Shanling to suchotnik. Nie słuchałem ale kolega na forum miał go.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2021 o 10:05, Manolo napisał:

Dzięki za wszystkie sugestie; dorzuciłem do tego parę godzin czytania opinii w internecie i pora przejść do etapu odsłuchów. 

Jednocześnie po drodze pomyślalem trochę o życiu, co jest dla mnie ważne i doszedłem do wniosku, że mogę zwiększyć budżet ? na tę chwilę wygląda, że będę mógł przeznaczyć na wzmacniacz używany do ok 12 a za nowy 18-20k (ceny katalogowej - zakładając rabat). 

Na pierwszy ogień, za kilka dni idzie Sugden a21 signature, bo tego słuchałem już kiedyś i bardzo mi się podobał, później może IA-4, podobno robi to co a21 ale lepiej, choć widzałem tez opinie, że brakuje mu tej A klasowej magii. 

Na short liście, z chęcią na odsłuchy mam aktualnie też:

modwright kwi 200,

haiku iovita (może sol 2/4?),

shanling a3.2,

kinki studio ex m1,

może xindak a600e - ale tu spotkałem się z opinią, że sprzęt może wymagać dość szybkiego re capu, no fabrycznie konstrukcja ma słabe podzespoły. 

Chociaż jest to i tak dość długa lista, to moja uwagę zwróciły też luxman 550 ax i pass XA 30.5 (to jadnak końcówka, nie integra). 

Z powodów finansowych, logistyczych i last but not least relacyjnych (z żoną) raczej nie będę miał możliwości brania więcej niż jeden kolcek na raz. 

szkoda Twojego czasu na te konfekcje.

proponuje zainteresowac sie passem.pliniusem.first wattem.

np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marek K. napisał:

Jungson JA88D (09) w klasie A. 
Sugden to prawdziwa klasa A, chyba od nich się wogóle zaczeło (?)... Ten A21SE nie ma za wiele wspólnego z ciepłym mułowatym graniem z tego co pamiętam.

No od Sugdena właśnie zaczynam wypożyczenia i zobaczymy co on pokaże. Kiedyś pamiętam, że fajnie mi zagrał.

Ten Jungson trochę jak Xindak a600e, który ma o tyle mocnego plusa ze da się go w Polsce kupić. To byłoby trochę w ciemno. 

Godzinę temu, Marek K. napisał:

grają już od samego dołu, od delikatnie rozkręconej głośności. Wszystko słyszalne. Sam gram na Luxmanie L590AXII

To też spodobało mi w się w PAMie. A na tego Luxmana patrzyłem że spora ochotą, ale raczej przekroczy mi budżet. Czy słuchałeś też 550ax? 

 

Godzinę temu, Marek K. napisał:

Shanling

Na tego wcale nie jestem jakoś mocno nastawiony. Widziałem kilka opinii dobrych plus recenzje ma stereo i kolorowo (chociaż tam wszystko jest laurką). Pewnie to na koniec lub do odpuszczenia. 

 

53 minuty temu, tomek7776 napisał:

proponuje zainteresowac sie passem.pliniusem.first wattem.

np

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakoś po głowie bardziej chodzi mi integra, trochę z wygody, z oszczędności na kablach (niezły zasilający i dodatkowy interkonekt uszczupli budżet na elektronikę). Przyglądałem się Pass XA 30.5. 

Z drugiej strony mam dac z regulacją a poziomu głośności, więc na początek mógłbym bez pre się obyć lub pomyśleć o relatywnie niedrogiej pasywce. 

Tego alepha jadę słuchać w tym tygodniu, przy okazji xiandaka. Obawiam się, że może mi się spodobać, ale czuję ze żona nie pozwoli na taki klocek w niedużym salonie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna końcówka nie zagra dobrze z niedrogim pre. A na pewno nie z pasywką.
O tym xindaku już kiedyś pisałem gdy kolega Myszator szukał wzmacniacza, skontaktuj się z nim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no więc właśnie, dobre pre które nie ograniczy wzmacniacza to kolejny wydatek, który skłania mnie w stronę integry. Oczywiście nie zamykam się, ale dac z cyfrową regulacją z tego co wiem też zabierze co swoje z jakości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marek K. napisał:

Bardzo charakterystyczne w klasie A jest to, że grają już od samego dołu, od delikatnie rozkręconej głośności. Wszystko słyszalne.

Bardzo fajne granie, też polecam ... 

Wink Ok GIF     

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.