Skocz do zawartości
IGNORED

Klony / podróbki / "repliki" wzmacniaczy ACCUPHASE - co o nich sądzicie?


Tweeter2016
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przecież jest już tyle czysto chińskich firm audio oferujących dobry sprzęt,że nie ma najmniejszego sensu kupowanie podróbek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kucykall napisał:

Pamiętajmy o jednym fakcie to chińska cywilacja jest starsza od naszych i to my kopiowaliśmy ich wynalazki (...)

Nie do końca to prawda. Wymiana była w obydwie strony.

Sęk w tym, że aż do czasów Mao Chiny nie interesowały się w zasadzie światem zewnętrznym i zadowalały się same sobą. Teraz odkryły, że jest coś poza nimi i próbują to zawłaszczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, rochu napisał:

Nie do końca to prawda. Wymiana była w obydwie strony.

Sęk w tym, że aż do czasów Mao Chiny nie interesowały się w zasadzie światem zewnętrznym i zadowalały się same sobą. Teraz odkryły, że jest coś poza nimi i próbują to zawłaszczyć.

Zawłaszczyć? Czemu wszystkie firmy pchają się do nich z produkcją obniżając tym koszty produkcji i często jakość produktów . Czemu nie ma to odzwierciedlenia w cenach końcowych ? To markowe firmy pchając tam produkcję sami oddają im technologie. Wszyscy domagają się wolnego rynku bo jest on gwarancją zdrowej konkurencji czemu więc nie konkurujemy z nimi tylko przenosimy do nich produkcję? Przez złodziejskie podatki akcyzy i zachłanność firm które narzucają sobie kilkaset procent marży ..... Kto z nas nie pisiada w domy nic wyprodukowanego u skośnookich rączka w górę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zawłaszczyć.

Gra idzie o to kto będzie numero uno, kto będzie hegemonem.

 

A to o czym piszesz to jedynie przejaw krótkowzroczności i żądzy krótkotrwałego zysku reszty świata.

I pożądania tanich zakupów wśród proletariatu.

Reszta świata sama się podstawia Chinom. A Chiny prowadzą politykę nastawioną nie na lata czy dziesięciolecia lecz na pokolenia. Powolutku, kropelka po kropelce wyssają z nas wszystko co jest wartościowe i trzecim światem będą Europa i Stany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego?
Kradzież to kradzież a kopia oryginałem nigdy nie będzie.
 
Gdybyś miał Rolexa z Chin to chwaliłbyś się na prawo i lewo że masz podróbę i jaki to jesteś cwany bo nie przepłaciłeś?
Myślę, że wątpię.

Rochu nie popieram kradzieży praw autorskich żebyś mnie źle nie zrozumiał ale jeśli coś nie jest prawnie chronione lub taka ochrona wygasła po xxx latach (patrz np produkcja leków genetycznych) to ktoś kopiując nie łamie prawa i to jest ok. Nie wiem jaki to odsetek bo chinole mają w d.. każde prawo.
Co do np. Pana Grzegorza to nie znam człowieka i nie mam w moim systemie ani pół kopii czegokolwiek jednak solidny rzemieślnik robiąc taka kopię to już raczej DIY na czyimś projekcie i co do jakość użytych komponentów może i być lepiej niż w oryginale. W accuphase też są księgowi. Weźcie to pod uwagę.
Miałem kiedyś DIY kolumny . Grają dziś u mojego przyjaciela. Super konstrukcja gdzie bez krępacji powiem że dopiero firmowe konstrukcje 2.5x droższe były lepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie, ja z kolei znam np serwisantów z PIA, oni tez potwierdzaja selekcje elementów, ja serwisujac te urzadzenia tez to potwierdzam, tam nic nie jest pozostawione przypadkowi.
Co do serwisu w JP, bardzo ciezko od nich cokolwiek nawet kupic, bez znajomosci sie praktycznie nie da, niemieckie PIA zreszta tez nie serwisuje oficjalnie urzadzen innych niz te kupione na ich rynku, z kolei nie ma problemu z pozykaniem dokumentacji, tak jakby byli swiadomi bledow w nich zawartych i tego, ze bez odpowiednich elementow nie da sie skopiowac ich urzadzen

Co do mojego wpisu powyżej jak poczytałem wasze wypowiedzi to refleksja taka że mogę się mylić tzn użycie nawet "mudorfow" nic nie gwarantuje. Mam świadomość że trafa są na zamówienie robione i ich skopiowanie to może być mission impossible


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rochu oczywiście ma rację co do zasady.

Nie ma żadnych ograniczeń aby obecnie nie zbudować urządzenia parametrami nie dorównywało modelem wielkich marek. 

Oczywiście nie każdy to potrafi albo ma na to czas.

Dlaczego zatem jakiś, wymieniamy tu, pan Grzegorz mówi, że buduje klony?

No bo inaczej by tego nie sprzedał. 

W związku z tym jest złodziejem. 

Druga kwestia to niezarobkowe dzierganie rozmaitych klamotów. Któż to nie posiłkował się gotowymi schematami markowych układów? 

Jakby dobrze ucha nastawić to nawet wśród wielkich są kłótnie o korzystanie z opracowań konkurenta. 

Ale to wzajemne podglądanie przechodzi już do historii bo zwyczajnie niczego już tu się nie wymyśli. problem znika samoistnie.

Kopiowanie płytek to zawsze dla mnie była jakaś patologia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:


Rochu nie popieram kradzieży praw autorskich żebyś mnie źle nie zrozumiał ale jeśli coś nie jest prawnie chronione lub taka ochrona wygasła po xxx latach (patrz np produkcja leków genetycznych) to ktoś kopiując nie łamie prawa i to jest ok. Nie wiem jaki to odsetek bo chinole mają w d.. każde prawo.
 

Co innego domena publiczna a co innego składanie klona na chama. Jest taki geniusz co na alle sprzedaje to klona Accu to klona Naima.

Z 10 -12 lat temu była taka międzynarodowa chryja o sklonowanie Gaincarda przez naszego rodaka. Były tam jakieś zawody z prawnikami i tylko dlatego, że 47 Labs zbudowało swój wzmacniacz w oparciu o powszechnie dostępną notę aplikacyjną rzecz nie skończyła się w sądzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szpotek73 napisał:

przecież jest już tyle czysto chińskich firm audio oferujących dobry sprzęt,że nie ma najmniejszego sensu kupowanie podróbek

Tez prawda, za 12k kinki studio ex-1m to tez swietna propozycja 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kucykall napisał:

ostrożnie z ocenami tym bardziej że większość firm tam produkuje i wtedy nikomu nie przeszkadza wyzysk ludzi do pracy itd

Też nie popieram takiego kopiowania, ale jak kolega zauważył chcąc być konsekwentnym, trzeba by nago chodzić.

Co do podróbek Accu. Przecież to jest sprzęt luksusowy dla ludzi z płacą o wiele wyższą jak średnia krajowa. Ten kogo stać na takie zabawki, kupuje i się nawet nie zastanawia czy coś takiego jak podróbka jest dostępna, więc producent na tym nie traci i pewnie to olewa. Prawdziwym przestępstwem byłoby dopiero, gdyby sprzedawca w legalnym salonie zaproponował coś takiego jako oryginał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2020 o 19:47, Tweeter2016 napisał:

Witam!

Co sądzicie o klonach wzmacniaczy, końcówkach mocy bazujących na produktach firmy Accuphase??? ? 

 

Witaj!

A na pewno potrzebujesz końcówki Accu czy tylko marka na masce się liczy?! Końcówka P71 jest Ci niezbędna bo kolumny nie wyrabiają?

p71 sprosta jak mało która ciężkiemu i chimerycznemu basowi starych infinity czy Grandów. Jednak każdemu posiadaczowi  Renaissance 90 za chwile od pasa w górę marzyła się już barwna lampa ?

Sam słuchałem znanych, ciepłych zestawów na najtańszej integrze ~e211 i tak błyszczały jak mało które.

Są zestawy którym wystarczy integra roxany, a pewnym pylonom to najtańszy nad i gra muzyka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pierote

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, pierote napisał:

 

Witaj!

A na pewno potrzebujesz końcówki Accu czy tylko marka na masce się liczy?! Końcówka P71 jest Ci niezbędna bo kolumny nie wyrabiają?

p71 sprosta jak mało która ciężkiemu i chimerycznemu basowi starych infinity czy Grandów. Jednak każdemu posiadaczowi  Renaissance 90 za chwile od pasa w górę marzyła się już barwna lampa ?

Sam słuchałem znanych, ciepłych zestawów na najtańszej integrze ~e211 i tak błyszczały jak mało które.

Są zestawy którym wystarczy integra roxany, a pewnym pylonom to najtańszy nad i gra muzyka ?

Te chińczyki nie mają ani znaczka ani nawet innego napisu accuphase ,to nie są podróbki tylko wizualnie podobne produkty.

Skoro już pogadaliśmy o aspektach moralnych to może ktoś napisze jak to gra? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swego czasu klona E450, grał lepiej od oryginalnego Accuphase E206 którego też w tym czasie miałem ale jakoś szału na mnie nie zrobił. Później poprawiałem trochę przedwzmacniaczem (klonem) lamm , a w końcu sprzedałem. Mój brat za to do tej pory używa klona E550 i ten gra super, raczej nie gorzej od mojego a klasowego luxmana. Koleś od którego kupił robił go dla siebie więc chyba nie żałował na materiałach. Osobiście nie dałbym więcej niż 4 tys za dobrego klona, choć zależy kto składa. Ale ja już to przerobiłem i wolę fabryczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla hecy testowałem też płytki z AliExpress niby klon e405, który z oczywiście z e405 nie ma też nic wspólnego. Grało to lepiej jak e206 , łatwo odpalić i miało potężny bas...ale wymaga niemałych kosztów w zasilaniu, najlepiej 400-500 wat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym chwalić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dune napisał:

Nie kupiłbym żadnego klona accu 100 razy wolałbym już tego starego E206...

Co do klonów - zgoda, ale ten geriatryczny E206 to niestety żaden cud. Co najwyżej poziom bardzo dobrej budżetówki. Ot tani sposób na wejście w posiadanie oryginalnego Accuphase, nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z przyjemnością posłuchałbym bym chińskich wzmacniaczy przypominających niektóre modele znanych firm aby wyrobić sobie o nich zdanie . Co do zasady jesteśmy na forum audio i powinniśmy dyskutować w zasadzie o aspektach brzmieniowych urządzeń a nie o "moralności Pani Dulskiej" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo można by porozmawiać o podrabianych Adidasach czy Levisach. Czy lepiej nosi się oryginały czy klony, które lepiej się pierze i czy nie widać różnicy.

Albo o różnicach w skuteczności pomiędzy podrabianymi lekami a oryginałami.

Nie krępuj się.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rochu napisał:

Tak samo można by porozmawiać o podrabianych Adidasach czy Levisach. Czy lepiej nosi się oryginały czy klony, które lepiej się pierze i czy nie widać różnicy.

Albo o różnicach w skuteczności pomiędzy podrabianymi lekami a oryginałami.

Nie krępuj się.

 

 

 Na podrabianych adidasach jest znaczek adidas to samo na levisach jest levis.  Jeżeli chińczycy zaczną wiec markować logiem producenta oryginału swoje wyroby to zgadzam się z Tobą w 100%, na chwilę obecna to jedynie produkt podobny wizualnie i w opisie zawierają, że zgodny z topologią danej marki. Skoro byłby to podróbki to wierz mi ze jednak sprawy trafiały by do sądów. Na praniu się nie znam , wiec się nie wypowiadam , ale gratuluje ogólnej wiedzy.

Co do leków staram się nie brać wgl. , ale widzę kolega również w dziedzinie farmakologii obcykany.

Nie krępuję się i nie jest dla mnie problemem posiadanie klocków od chińczyków , co zdaje się w Twoim przekonaniu jest oznaką ludzi gorszego sortu, biedniejszych. Uważam to za snobizm w najczystszej postaci gdyż ja staram się nie oceniać nikogo po tym jaki sprzęt i z jaką naklejką posiada. Skoro Tobie dobrze robi sama świadomość znaczka logo na klocku danej firmy to gratuluje bo dla mnie zdecydowanie ważniejsza jest jakość dźwięku generowana przez ten sprzęt.

Także nie krepuj się skoro Cie stać to kupuj sobie co chcesz i nic nikomu do tego,  ale nie oceniaj innych za to co oni kupują i na co stać ich bo to nie Twoja sprawa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kucykall napisał:

Na podrabianych adidasach jest znaczek adidas to samo na levisach jest levis.  Jeżeli chińczycy zaczną wiec markować logiem producenta oryginału swoje wyroby to zgadzam się z Tobą w 100%, na chwilę obecna to jedynie produkt podobny wizualnie i w opisie zawierają, że zgodny z topologią danej marki. Skoro byłby to podróbki to wierz mi ze jednak sprawy trafiały by do sądów. Na praniu się nie znam , wiec się nie wypowiadam...

Nie tylko na praniu się nie znasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupię oryginała renomowanej firmy Moon, ktora do swojej obudowy wkładał wnętrzności Denona za 2000$ i sprzedawał audiofilom bodajże za 16000$. Moon to Moon, a nie jakieś nędzne podróbki z Chin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MarkM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jest ileś tam typowych układów elektronicznych, które są stosowane w budowie wzmacniaczy audio. Już tutaj nic specjalnie oryginalnego się nie wymyśli, wobec czego trudno czynić zarzuty Chińczykom, że sprzedają układy podobne do stosowanych przez firmy sprzedające wyroby komercyjne. 

Też uważam, że kopiowanie urządzeń w 100% i sprzedawanie ich jako wyrób firmowy, to bandyterka, ale budowanie urządzeń bazujacych na topologii układów uznanych markowych urządzeń, to zupełnie coś innego i nie ma w tym żadnej hańby.

Poza tym, ktoś kto indywidualnie buduje/kupuje jakieś urządzenie (nie oryginalne) dla siebie, nawet jakieś Accu i tak nie kupi oryginału, bo albo jeśli jest klientem na wyrób gotowy, to go pewnie po prostu na niego nie stać, albo jeśli buduje, to go kupno oryginału nie interesuje, bo to jakiś tam kolejny układ wzmacniacza, który chciał zrealizować, posłuchać jak gra, zdobyć kolejne doświadczenie i nic złego w tym nie ma.

Jeśli ktoś kupuje gotową podróbkę, uważa że zrobił dobry interes i ma się czym chwalić, to jego problem. Posiadanie podróbki ani nie uczyni go lepszym, ani nie spowoduje, że firma której urządzenia kopię posiada zubożeje.    

      

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kucykall napisał:

Także nie krepuj się skoro Cie stać to kupuj sobie co chcesz i nic nikomu do tego,  ale nie oceniaj innych za to co oni kupują i na co stać ich bo to nie Twoja sprawa.

Kiedyś było takie słowo. Obecnie chyba nie ma już zastosowania i popadło w zapomnienie.

To słowo to przyzwoitość.

Kiedyś były rzeczy, których nie wypadało robić a tym bardziej roztrząsać ich na forum publicznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze przyszło mi do głowy i może wsadzę kij w mrowisko?

Ostatnimi czasy miałem przyjemność uczestniczyć w odsłuchu wzmacniacza firmy Hypex. Straszne parcie jest na te nowoczesne konstrukcje wzmacniaczy pracujących w klasie D, więc pomyślałem, może i ja się skuszę, ale muszę posłuchać na spokojnie. Wcześniej miałem tylko nieprzyjemność uczestniczyć w wielu nieudanych prezentacjach podczas AVS.

Nie będę tutaj rozpisywał się nad szczegółami, ale powiem, że system był oparty o kolumny za kilkadziesiąt kzł i nowoczesny DAC z regulacją głośności, żaden Topping, czy "sroping".  Kable też były niezłe, a wzmacniacz to mono końcówki mocy oparte o moduły NC400 w firmowej konfekcji Hypex'a.

Słuchamy.........., słuchamy, repertuar różny,  od muzyki organowej po AC/DC i straszna kaszana. Owszem jest moc, wzmacniacz robi z głośnikami co chce, ale nie ma muzyki, jest ściana dźwięku, brak sceny, oderwania się dźwięku od kolumn, wybrzmień górnych rejestrów i różnorodności basu. Dźwięk siedzi w głośnikach, brak barwy, zero emocji, nic więcej tylko ta masa bezsensownych dźwięków.

Kolega, który uczestniczył w spotkaniu wziął ze sobą końcówkę mocy zbudowaną na chińskim kicie za 115 zł (1969, hood1969), czyli 2x10W w klasie A. To miała być ciekawostka. Nie spodziewał się, że ten wzmacniacz podejmie konkurencję z hypex'em i że w ogóle da sobie radę z kolumnami z ww. systemu.  A w efekcie skopał dupsko Hypex'owi pokazowo. Pod każdym względem. Owszem nie było rezerwy mocy, ale na "normalnym" poziomie głośności było OK.

Skutek - hypex'y natychmiast "poszły pod młotek", a ja wyleczyłem się z myślenia o klasie D.

Ten 1969 to (biorąc pod uwagę jego cenę) zabawka. Można zmieścić się w 1kzł z obudową i jestem pewien, że zagra lepiej niż każdy Cambridge, NAD, Audiolab, inne współczesne konstrukcje w przedziale do 6kzł

No i doświadczamy czegoś takiego i jak tu nie spróbować lepszych/droższych konstrukcji, opartych o rozwiązania stosowane przez Krell'a, Accuphase, Naim'a, inne?

Osobiście nie posiadam żadnej chińskiej kopii, ale mam kilka konstrukcji, które zbudowałem bazując na topologiach układów stosowanych przez różne zacne firmy. Funkcjonują, oferują bardzo dobrej jakości dźwięk, pewnie te chińskie również.  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niby klony sa i to rozniste modele i pojedyncze elementy accu czy makow na aliexpresie od cholery i to taniej niz ten gość życzy. 

Kumpel porownywał oryg. serwisówki accu z roznymi dostepnymi schematami z netu i twierdził ze rozrzut elementow nie ma wiele wspolnego. Mnóstwo błędów. 

Kiedys na forum składalismy jakos z 10lat temu ktorys accu i trany w wiekszosci czy kondy zamawialismy w Japonii z resztek magazynowych. Te Chinskie podroby mialy się nijak parametrami do Japonskich ostatkow. Kilka nawet bylo rozwalonych i to co tam było w środku to tragedia. 

Te klony to faktycznie na kims nie zorientowanym zrobią wrażenie. Źle nie wyglądają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez blomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj Szymona, powie Ci, że wzmacniacze nie grają.

Ja powiem, że im lepiej tym bardziej nudno. Decyduje realizacja wydawnictwa.

A ludzie rozmaite sądy głoszą. 

 

A klasy D również nie lubię, ale jak wpadnie tu @Lech36 to zrobi z wami porządek...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Nie tylko na praniu się nie znasz.

Ty za to zaimponowałeś mi swoją wiedzą niesamowicie.... po prostu Twoja sygnatura mówi wszystko więc używaj zgodnie z nią głowy do jedzenia bo myślenie Ci nie wychodzi ?, ale co tam ważne że licznik postów się kręci .....

Szkoda że tyle trolli jest na tym forum i rak jak szanuję zdanie innych chociaż jest niezgodne z moim jak w przypadku  rocha tak nic nie wnoszące zaczepki irytują mnie na maxa.

Nawiązując do tematu to jest zaledwie kilka schematów podstawowych wzmacniaczy lampowych a cała reszta nawet renomowanych producentów to wariacje na ich podstawie. To rownież jest dla was złe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

A klasy D również nie lubię, ale jak wpadnie tu @Lech36 to zrobi z wami porządek...

Jestem ?.
O klasie D już na forum zostało wszystko powiedziane z bogatą ilustracją pomiarową z portalu ASR. "Lubienie" to nietechniczne określenie. Lektura portalu ASR powinna skutecznie wyjaśnić co jest warta dobra klasa D oraz dobre zasilanie impulsowe, chyba że ktoś zabetonował się w swoich poglądach i mówi np. "nie bo nie" ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.