Skocz do zawartości
IGNORED

T. Labs Prism BiWire vs Cardas Quadlink


shinobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z Was porównywał bezpośrednio w/w kable głośnikowe? Obecnie używam Tary, ale ponieważ IC mam Cardasa Quadlink, pomyślałem o stworzeniu kompletu Cardasa. Z Tary jestem zadowolony, lecz pomyślałem, czy nie możnaby więcej wyciągnąć z systemu w zakresie dynamiki i mikrodynamiki.

 

Za pomoc z góry dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Tara ci pasuje, to sprawdż AudioQuesta. Brzmi łagodniej, bardziej kulturalnie a jednocześnie nie ustęuje dynamiką, czy czytelnością. AQ możńa wypożyczyćza kaucją w Top Hi Fi, Tarętrudno znależć , możew Combicie używane, A Cardasa nie ma we Wrocku nikt, chyba , że osoby prywatne.

Nie weim ile kosztowała twoja Tara sprawdź Aq z tej ceny -jeśłi chcesz więcej dynamiki może CV6 170zł/mb, tańszy jest CV4 ok 75zł/mb - na dnim Slate 100zł/mb, no i Bedrock 200zł/mb. Można i drożej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o lagodnosci i kulture, nic tarze nie moge zarzucic. ale brakuje mi tego "czegoś", sam nie wiem czego. Na razie jeszcze szukam. Nie ukrywam, ze sklaniam sie ku Cardasowi. Po tym jak go uslyszalem (Quadlink'a), mysle, ze glosnikowy stworzy fajny tandem z IC. Ale dzieki za sugestie. Jak bede mial kase, to wypozycze jakiegos Audioquesta na odsluch.

pozdr.

m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinobi, jesli sie zdecydujesz na tego cardasa, i zechcesz pozbyc sie tary, (biwire oczywiscie- bo takiej szukam) za jakas przystepna cene (warunek - musi miec pow. 2,3 m dlugosci:)) to daj znac, prosze. Bo ja szukam wlasnie tego kabla do biwiringu. A nie chce za bardzo przeplacac:))

rybak ([email protected] poczte sprawdzam nie za czesto, ale raz w tygodniu na pewno:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Cardasy to kojarzę tylko ic - ostatnio sprawdzaliśmy jeszcze model 300B - bardzo kulturalny i czysty jedynie dynamika kuleje, Twój ic chyba troszkę lepszą średnią prezentował - 300B ewidętnie do troszkę nerwowo grających systemów. CV4 miałem jakieś czas temu, co prawda ostatnio coś tam zmienili w jego konstrukcji, ale zapamiętałem go jako kabel grający stosunkowo żywo jak na AQ, z całą pewnością szybciej i dynamiczniej niż podstawowy Type 4 czy dawne Indygo, jednak na moim ówczesnym systemie robiło się nieco za nerwowo. Nie wiem na ile grozi to tobie - CD ma tendencje do trzymania ładu i porządku, za to wzmak "wyrywa trochę do przodu". Ja bym szukał chyba jednak gdzie indziej - może wśród ciutkę wyższych AQ - popożyczać zawsze coś tam można. Ciekawe, że ostatnio u moje dobrego kolesia który ma tani, ale sensowny systemik Type 4 okazał się dużo lepszy od chwalonego pod niebiosa Resona - jak widać wszystko możliwe, trzeba się nagimnastykować:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.