Skocz do zawartości
IGNORED

Czy AS zamyka nam mordy i cenzuruje?


skynyrd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, hi_aro napisał:

Na ciebie to nie działa... So...

Kolega jak zwykle nie zrozumiał, tym razem, że to nie na mnie ma działać. No a na mnie nie działa, bo ja już nie mam 15lat i swoich poglądów politycznych nie opieram o efektowne hasła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Kochani!

To zapewne mój ostatni wpis na AS. Nie zamierzam bowiem uczestniczyć w forum, gdzie najwyraźniej wróciły szczęśliwe czasy adminofaszysty Vlado i szerzy się lewacki terror ideologiczny.

Komuchy - wiadomo: bez cenzury nie istnieją. Więc najpierw wprowadza się cenzurę, a potem pali ludźmi w piecach. Nie chcę być cząstką takiego porządku. Każdy uczciwy człowiek powinien zbojkotować to forum. Niech będzie jak za czasów adminofaszysty Vlado: drastyczny spadek wejść = drastyczny spadek dochodów z reklam. Wówczas może właściciel forum ocknie się i zrozumie, że lewacki terror ideologiczny to zła droga (spadek dochodów!!!) i pogoni osobnika McGyvera, który najwyraźniej rozkochał się w nowo otrzymanej władzy, upaja się niszczeniem ludzi, dzieli i rządzi... Do czasu. Bojkot forum powinien otrzeźwić jego właścicieli.

Przy okazji: osobnik McGyver nasyła na mnie prowokatorów! Piszą do mnie prywatne prowokacyjne wiadomości, ja im odpowiadam i wtedy osobnik McGyver mnie banuje. Teraz nie było mnie przez 10 dni nie dlatego, że napisałem coś na forum, tylko dlatego, że odpowiedziałem na PRYWATNĄ(!!!) wiadomość. Prywatną!!!  Kto wie - może robi to sam, dla zabawy. UWAGA NA PROWOKATORÓW - SŁUGUSÓW OSOBNIKA MCGYVER!!! OTO ICH PROFILE:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak widzicie - są to wszystko nowe profile, tworzone przez lewactwo ad hoc, wyłącznie w celu prowokowania. Oczywiście osobnik McGyver ma to gdzieś, chociaż nie wolno mieć dwóch czy więcej kont na raz. Moim zdaniem osobnik ów sam tworzy te profile, by mnie ostatecznie wyeliminować z forum.

Oto przykłady prowokacyjnych maili, jakimi zasypywane jest moje konto:

f0ef5ad7595de.png

005091502a64d.png

ea2ea8a45cd31.png

ZWRACAM SIĘ DO WŁAŚCICIELA FORUM: OSOBNIKA MCGYVER NALEŻY POZBAWIĆ UPRAWNIEŃ MODERATORA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM JEŚLI NIE CHCECIE BY POWTÓRZYŁA SIĘ HISTORIA Z ADMINOFASZYSTĄ VLADO!!!

 

 

Skynyrd - dzięki za założenie tematu!

Pozdrawiam - ostatnia okazja, nim komuchy mnie stąd wyrzucą. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zbig napisał:

A jak ktoś ma pompę ciepła i nie posiada kominka, to co ma począć?

No tak, to jest problem. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)
11 minut temu, il Dottore napisał:

Witam, Kochani!

To zapewne mój ostatni wpis na AS. Nie zamierzam bowiem uczestniczyć w forum, gdzie najwyraźniej wróciły szczęśliwe czasy adminofaszysty Vlado i szerzy się lewacki terror ideologiczny.

Komuchy - wiadomo: bez cenzury nie istnieją. Więc najpierw wprowadza się cenzurę, a potem pali ludźmi w piecach. Nie chcę być cząstką takiego porządku. Każdy uczciwy człowiek powinien zbojkotować to forum. Niech będzie jak za czasów adminofaszysty Vlado: drastyczny spadek wejść = drastyczny spadek dochodów z reklam. Wówczas może właściciel forum ocknie się i zrozumie, że lewacki terror ideologiczny to zła droga (spadek dochodów!!!) i pogoni osobnika McGyvera, który najwyraźniej rozkochał się w nowo otrzymanej władzy, upaja się niszczeniem ludzi, dzieli i rządzi... Do czasu. Bojkot forum powinien otrzeźwić jego właścicieli.

Przy okazji: osobnik McGyver nasyła na mnie prowokatorów! Piszą do mnie prywatne prowokacyjne wiadomości, ja im odpowiadam i wtedy osobnik McGyver mnie banuje. Teraz nie było mnie przez 10 dni nie dlatego, że napisałem coś na forum, tylko dlatego, że odpowiedziałem na PRYWATNĄ(!!!) wiadomość. Prywatną!!!  Kto wie - może robi to sam, dla zabawy. UWAGA NA PROWOKATORÓW - SŁUGUSÓW OSOBNIKA MCGYVER!!! OTO ICH PROFILE:

https://www.audiostereo.pl/profile/86222-jerryporcupine/

https://www.audiostereo.pl/profile/74556-hopsahopsa/

https://www.audiostereo.pl/profile/60965-łakomy/

Jak widzicie - są to wszystko nowe profile, tworzone przez lewactwo ad hoc, wyłącznie w celu prowokowania. Oczywiście osobnik McGyver ma to gdzieś, chociaż nie wolno mieć dwóch czy więcej kont na raz. Moim zdaniem osobnik ów sam tworzy te profile, by mnie ostatecznie wyeliminować z forum.

Oto przykłady prowokacyjnych maili, jakimi zasypywane jest moje konto:

f0ef5ad7595de.png

005091502a64d.png

ea2ea8a45cd31.png

ZWRACAM SIĘ DO WŁAŚCICIELA FORUM: OSOBNIKA MCGYVER NALEŻY POZBAWIĆ UPRAWNIEŃ MODERATORA W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM JEŚLI NIE CHCECIE BY POWTÓRZYŁA SIĘ HISTORIA Z ADMINOFASZYSTĄ VLADO!!!

 

 

Skynyrd - dzięki za założenie tematu!

Pozdrawiam - ostatnia okazja, nim komuchy mnie stąd wyrzucą. ?

Sam sobie jesteś winny.

Przynajmniej dwukrotnie ostrzegałem Ciebie przed językiem jakiego używasz.

To że wrócił zamordyzm to zasługa Twoja a przede wszystkim lewusów którzy umieli podsycić Twój gniew .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
19 minut temu, il Dottore napisał:

Oto przykłady prowokacyjnych maili, jakimi zasypywane jest moje konto:

Jeszcze takiego debila , trutnia , idioty , imbecyla , e.t.c. nie widziałem , co by maile upublicznił .. 

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@il Dottore - Jesteś dla nich zbyt inteligentny, masz za dużo niewygodnej wiedzy, a przy tym jesteś niepoprawnie (politycznie) dowcipny.
Pomijam wpisy mocne i czasem przekraczające pewne granice, ale często trafne.
Jak to dobrze, że mnie uważają za nieszkodliwego trolla, ignoranta. ?
Przynajmniej tak to odbieram...chociaż punkty karne za głupoty zaczęły mi wpadać ostatnio również.
Pozdrawiam i nie odchodź. Może zmień trochę formułę swoich wpisów tak, by nikt się nie czepiał, że obrażają jakieś uczucia religijne. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki uprzejmości moderacji miałem bana przez ostatni miesiąc nie wiem za co zresztą, nie mogłem złożyć życzeń świątecznych i noworocznych naszym forumowym lewakom .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mysza 13 napisał:

Jeszcze takiego debila , trutnia , idioty , imbecyla , e.t.c. nie widziałem , co by maile upublicznił .. 

Zależy jakie. Te maile to czysta prowokacja. Zastanów się co piszesz. Odróżniaj dobre od złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mysza 13 napisał:

Jeszcze takiego debila , trutnia , idioty , imbecyla , e.t.c. nie widziałem , co by maile upublicznił .. 

Oczywiście zgłosiłem. Oczywiście nie bój się - punktów nie dostaniesz. Lewakom tu punktów nie dają.

Autorzy ( a raczej autor) tych wpisów SAMI JE PIERWSI UPUBLICZNILI bo wysłali do McGyvera (a może McGyver wysłał sam do siebie) moje odpowiedzi na nie.

Więc wiesz. ?

13 minut temu, glazior napisał:

Przynajmniej dwukrotnie ostrzegałem Ciebie przed językiem jakiego używasz.

Jakiego znowu języka??? Tu nie chodzi o to co ja piszę, tylko o to, żeby mnie usunąć. Raz i na zawsze.

Wiesz jak to u mnie wygląda? Co jakiś czas osobnik McGyver daje mi punkty i nawet kurka NIE RACZY NAPISAĆ ZA CO!!!

Mój wujek, jak był w wojsku, dostał tydzień ancla. Jak się zapytał dowódcy, za co? to mu ów odpowiedział: ZA ŻYWOTA! 

Ten sam mechanizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
5 minut temu, il Dottore napisał:

Oczywiście zgłosiłem.

A zglaszaj sobie ile chcesz bido nieszczęsna . Od nowego moderatora mam 11pkt .. Mogę mieć 20 .. Od lewaków mnie nie wyzywaj helikopterku posrany , bo nigdy lewakiem nie byłem .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

A zglaszaj sobie ile chcesz bido nieszczęsna . Od nowego moderatora ma 11pkt .. Mogę mieć 20 .. Od lewaków mnie nie wyzywaj helikopterku posrany , bo nigdy lewakiem nie byłem .

Oczywiście znowu zgłosiłem.

I oczywiście nic się nie obawiaj. Taki osobnik jak ty jest na tym forum 100% bezpieczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja toczy się w złym kierunku. Powiem, co jest problemem:

MAMY NA FORUM CO NAJMNIEJ 3 KONTA TROLLSKIE ZAŁOŻONE AD HOC W CELACH PROWOKACYJNYCH!!! DLACZEGO MODERACJA NIC Z NIMI NIE ROBI???

MOŻE DLATEGO, ŻE... SAMA JE ZAŁOŻYŁA?

2 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Spadaj . EOT .

Oczywiście znowu zgłosiłem. Bądź jednak spokojny. Lewakom włos z głowy nie spadnie na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, il Dottore napisał:

osobnik McGyver daje mi punkty i nawet kurka NIE RACZY NAPISAĆ ZA CO!!!

Jest podany paragraf Regulaminu, np. za słowo trollu -  dostaje się taki komentarz: "Nieodpowiedni język (Regulamin §6 pkt. 5)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sie zastanawiałem gdzie nasz doktor....juz myślałem zaszczepil sie i może jakies zmutowane wirusy go dopadly...

nie daj się, nie poddawaj, jakby co załóż nowe konto i pisz, ja juz oduczylem sie dawać sprowokować,  zwisa mi jak ktos do mnie się zwraca, staram sie pisać tak żebym kiedys nie musiał sie tego wstydzić,  bo w Sieci  nic nie ginie...

Najlepszego w Nowym Roku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorek olej ich oni cie podpuszczaja, wiecej złego lewactwu narobimy będąc na forum . Trzeba tępić poprawność polityczna jak robactwo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie nadużywaj tego słowa. Lewactwo jest wszędzie.
Nie prawda ,nie wielu ma skrajnie lewicowe poglądy jak na tym forum . To jest mniejszość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

"By McGyver, 12 minut temu

Użytkownik wyłapał punkty za ten wpis, więc proszę już nie zgłaszać. 
Można natomiast podziwiać radosną twórczość ?"

Jestem tu od samego początku powstania tego forum , przeżyłem wielu Moderatorów i jestem ciekawy jak Ty skończysz za miesiąc , rok ?

bo raczej nie jak cir który nadal piszę tutaj  .

Najpewniej dołączysz do godnego siebie grona osób takich jak dumny ślazak, karmazynowy król czy nieomylny vlad,

Zdrowia ,szczęścia i pieniędzy życzę w nowym roku.

Byłbym zapomniał ?

 

 

 

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Niech będzie jak za czasów adminofaszysty Vlado: drastyczny spadek wejść = drastyczny spadek dochodów z reklam. Wówczas może właściciel forum ocknie się i zrozumie, że lewacki terror ideologiczny to zła droga (spadek dochodów!!!) i pogoni osobnika McGyvera, który najwyraźniej rozkochał się w nowo otrzymanej władzy, upaja się niszczeniem ludzi, dzieli i rządzi... Do czasu. Bojkot forum powinien otrzeźwić jego właścicieli.

Dzięki Vlado forum przetrwało najtrudniejszy w swoich dziejach okres w którym użytkownicy robili wszystko, co w ich mocy aby forum upadło. Powodem tego kryzysu były wieloletnie zaniedbania poprzedniej moderacji i zostawienie samowoli użytkowników jak polskiej szlachty. Vlado zrobił czarną robotę i dostał czerwoną kartkę. Człowiek z zasadami, wykształcony i kulturalny. Należy mu się szacunek i uznanie za zasługi dla forum ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Roxi napisał:

Vlado zrobił czarną robotę i dostał czerwoną kartkę. Człowiek z zasadami, wykształcony i kulturalny. Należy mu się szacunek i uznanie za zasługi dla forum

Ale nie za prywatę i megalomanię. Taki człowiek nie jest kulturalny i z zasadami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, soundchaser napisał:

Ale nie za prywatę i megalomanię. Taki człowiek nie jest kulturalny i z zasadami.

Być może posunął się za daleko. Pamiętaj, że był to czas w którym w którym głównym celem było maksymalne wyciągnięcie użytkowników z tego portalu, wyśmiewanie forum i wszystkich osób które wtedy jeszcze na nim pozostały. Lojalne powstrzymywanie się przed wpisami tutaj itd. Krew się lala strumieniem i trzeba było to zatamować i zrobił to Vlado. A przez to tez ma wielu wrogów. Ale łatwo prześledzić, że splot okoliczności który doprowadził do założenia kolejnych forów miał swoje źródło zanim Vlado został moderatorem i nie można go za to obwiniać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.