Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SU-V900


Hevelius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zafascynował mnie ostatnio ten wzmacniacz. Tak właściwie to mało o nim wiem, a zafascynował mnie wyglądem. Nie chcę sugerować się tym co pisze tutaj ->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) sprzedający więc się pytam. Co Wy sądzicie o tym wzmacniaczu ? Czy za tą cenę można dostać coś o niebo lepszego ? Czy może jakiś inny model jest lepszy ? Aha, a jakby ktoś miał jakąś dokładną specyfikację techniczną to już wogóle byłbym bardzo wdzięczny :) Proszę o szczere wypowiedzi, może ktoś z Was taki ma ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wyszukiwarce. Sam BARDZO dużo o nim pisałem jak i o zmianach jakie w nim przeprowadziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hevelius --- a czytales co ten kretynek wypisuje w opisie aukcji o samurajach, etc....??? Nie wzbudza to Twoich podejrzen? Jesli nie, to zycze powodzenia, jesli tak - daj sobie spokoj :)

Puchatek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hevelius -> nie za te cene. Nowy SU-A900 (nowsza, dzielona wersja SU-V900) kosztowalby kolo 2kzl NOWY. Sprzedajacy sobie chyba zarty robi. Nawet jesli jest nieuzywany wiecej niz 800 zl nie jest wart. Poza tym brzmieniowo - przecietniak.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go jednak do A900 nie porównywał. Nie ta moc i zasilanie.2kzł to przesada i owszem ale A900 wyprzedza i to bardzo!!

 

Jest w ładnym stanie i tego mu nie moge odmówić jednak jeśli szukasz dobrego,czystego (nie sterylnego) dźwięku to poszukaj czegoś innego.

 

Ja go trzymam tylko i wyłącznie z racji iż zasilam nim dyskoteki dla małej liczby osób (tak do 500),a średnio od 150 osób. Do tego jest dobry bo prawie 130V zasilania,24000uF i 460W poboru na kanał swoje robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem się właśnie dlatego że sprzedający jakoś podejrzanie go opisał. Ci Samurajowie i wylatujące membrany...(chociarz te ostatnie to kto wie :P zależy od głośników) THX za odpowiedzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.