Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  376 członków

Atoll Klub
IGNORED

Odtwarzacz CD Atoll, pomoc w wyborze


grzegryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie?, przymierzam się do zakupu odtwarzacza CD. Niestety troche mam mętlik bo wybor wydaje się być duzy..  z niewiadomych powodów uwage moja przykul Atoll.. i mam nadzieję ze to dobry trop ?. Odtwarzacz będzie grał z kolumnami Audio Academy Hyperion IV plus, i wzmacniaczem Vincent cv 227mkii. Zastanawiam się nad 3 modelami, Atoll CD 200 signature, Atoll CD 100 signature i Atoll CD 100SE 2. Czy mógłby mi ktoś doradzić ktora z tych opcji bedzie lepsza? Slucham muzyki filmowej, klasycznej, jazz, blues. W brzmieniu cenie sobie najbardziej detaliczność, stereofonię i muzykalność.

Z góry dzięki za pomoc ?

Edytowane przez grzegryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • grzegryn zmienił(a) tytuł na Odtwarzacz CD Atoll, pomoc w wyborze
44 minuty temu, grzegryn napisał:

Nie wiem czy to dobry pomysł bo dystrybutor napewno będzie zachwalał produkt którym handluje. 

To poszukaj w Internecie sklepów, które mają w ofercie Atoll CD, zadzwoń lub zlokalizuj sklep najbliżej Twojego miejsca zamieszkania i podjedź na odsłuch. Osobiście nie miałem do czynienia z CD Atoll, lecz wybieram się na odsłuch wzmacniacza Atoll. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2021 o 21:33, grzegryn napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie?, przymierzam się do zakupu odtwarzacza CD. Niestety troche mam mętlik bo wybor wydaje się być duzy..  z niewiadomych powodów uwage moja przykul Atoll.. i mam nadzieję ze to dobry trop ?. Odtwarzacz będzie grał z kolumnami Audio Academy Hyperion IV plus, i wzmacniaczem Vincent cv 227mkii. Zastanawiam się nad 3 modelami, Atoll CD 200 signature, Atoll CD 100 signature i Atoll CD 100SE 2. Czy mógłby mi ktoś doradzić ktora z tych opcji bedzie lepsza? Slucham muzyki filmowej, klasycznej, jazz, blues. W brzmieniu cenie sobie najbardziej detaliczność, stereofonię i muzykalność.

Z góry dzięki za pomoc ?

Kompakty bez CD100, CD200 bez SE2 to juz bym odpuścił-za stare są.

Ktoś kiedyś miał na forum CD200, chwalił sobie, ale chyba nie porównywał z CD100. Ja miałem CD100SE2, ale nie porównywałem. Na pewno grał lepiej od Oppo 95.

Może gdzieś zalega jeszcze w jednym sklepie 100 i 200, żebyś sobie porównał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.