Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  115 członków

Simaudio Klub
IGNORED

Kable zasilające do Moona ?


sarvaveda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów z klubu.

Proszę o poradę -jak w tytule,

Jestem  od dwóch lat na etapie poszukiwań kabla zasilającego cały system od gniazdka w ścianie do PowerPlanta który podaje prąd dalej do wszystkich klocków.

Przedtem Moon zasilany był trzema Harmonixami XDC Srudio Master 350 a PowerPlant kablem PSaudio AC 12.

Harmonixy zamulały system więc zastąpiły je TaryLabs Gold na CD i Przedwzmacniaczu a AC!2 przeszedł na końcówkę.

Próbowałem Harmonixa SM 350 ale zamula i rozmywa bas

HIJIRI SM2R Sound Matter - przepiękna góra, czystość, klarowność, środek cudowny ale nie wystarczająca ilość basu.

Shunyata R... Sigma NR C15 - ideał ale brak na rynku wtórnym a nowy nie kupię.

TaraLabs Gold - jak wyżej choć troszkę twardsza góra od Sigmy.

TaraLabs Cobalt- za dobry :) ,bas tak nisko schodzi, że wszystko dudni w pokoju, no i jak wyżej, nowy nie kupię.

MIT Z CORD III - wybitny w swojej cenie ale za słaby do systemu.

Cardas już nie pamiętam jaki - góra za bardzo wycofana.

Parę innych kabli nie wartych wspomnienia

Pomocy ! 

Podrzućcie jakieś wypróbowane przez Was propozycje do 6 tyś. za używki .

Proszę o konstruktywne wpisy i nie zróbcie syfu z tego wątku i wielkiej kłótni który kabel lepszy i kto ma rację.

Z mojego ponad dwudziestoletniego doświadczenia kable zasilające mają największy wpływ na dźwięk systemu, oczywiście jeśli inne elementy są na równie dobre.

i to jest moja prawda, nie musicie się z tym zgadzać, proszę o pomoc

20200221_152020_1600x900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie źle się urządziłeś w pokoju, gratulacje.

Z testowanych przeze mnie kabli między ścianą a listwą, został Audioquest Thunder. Operujesz na wyższym poziomie cenowym, więc spróbuj coś z wyższych modeli AQ. 

U mnie stwierdziłem, że Furutech`y z przedziału 3-4k jak i  Hijiri Nagomi duszą lekko dynamikę, a PAD Aqueous i Venustas zabrały mi moc z basu, innych nie testowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Nowy dywanik polecam i szklanka wody na ochłodę ? Wy tak ma serio z tymi kablami? 

Jak chcesz komuś sprzedać dywanik to pomyliłeś forum a mój mi się podoba.

Skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie to proszę nie marnuj naszego cennego czasu na czytanie twoich wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sarvaveda napisał:

Skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie

Nie mam, po prostu nie lubię patrzeć na nieszczęście ludzkie i opary absurdu... podsycane przez złotouchych redaktorów i dobre duszyczki na fora....

popatrz na to zdjęcie z boku i się zastanów nad proporcjami... czasem dobrze jak ktoś niezależny i postronny sprowadzi na ziemię, choćby brutalnie

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, sarvaveda napisał:

Dzieki,

jakoś nie wiem dlaczego mam uprzedzenie do Audioquestów ,ale może spróbuje

 
 
 
 
 
 

Poprzednio miałem całość drutów na AQ, ale wizytował u mnie Bazodrut i stwierdził, że mam "twarde" granie (byłem u niego i słyszałem lampowy Tor. ... ehh...), postanowiłem Gościa posłuchać, więc zastąpiłem wszystkie sygnałowe na PAD i był to dobry krok, teraz zamieniam i dobieram inne sieciowe (praktycznie, to już skończyłem), ale ten jeden AQ sprawdza się do listwy. Czy przepnę wzmacniacz (MA 252) do ściany czy do listwy, nie słyszę ograniczenia dynamiki jak było wcześniej, teraz gra mi tak samo i nie muszę ciągnąc osobnej sieciówki do ściany tylko dla Maca. 

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.