Skocz do zawartości
IGNORED

Ekran Projekcyjny Elektryczny


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Witajcie poszukuje ekranu rozwijanego elektrycznie z napinaczami bądź bez w cenie 4500-6000 zł w formacie 2:39 : 1 (21:9)... mam bardzo dużo filmów w tym formacie, mógłby być tez 16:9 ale znów miałbym pasy na górze oraz na dole a tego nie chce bo w tego typu ekranach nie ma paneli maskujących (bordery)... wielkość do 220 cm w podstawie, owszem mogę bazę między kolumnami jeszcze poszerzyć o jakieś 20 cm na stronę chodź chciałbym pozostawić  tak jak jest... ściany i sufit mam ciemne w macie... odległość ekran vs projektor wynosi około 420 cm... 

Mile widziane były by linki do podanych typów...

Z góry bardzo dziękuje za pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholercia, Martin czegoś jednak nie wie w temacie audiovideo ?

Kauber,

Adeo - poczytaj ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobertG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, RobertG7 napisał:

O cholercia, Martin czegoś jednak nie wie w temacie audiovideo ?

A no widzisz nigdy nie miałem PJ wiec nie wiem z czym to się je... byłem już na tej stronie ale i tak nie wiem jaki wybrać ekran... ekran się dobiera do PJ jasność, gain i te inne sprawy musza pasować idealnie by obraz był żyleta a ja sam nie wiem, stad ta prośba o Pomoc osób znających się na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Aha zapomniałem dodać, ma być z 

- silnikiem i pilotem do sterowania automatycznego 

- trigger by podłączyć do projektora ( podczas uruchamiania PJ ekran by się sam wysuwał/chował)

- czarną kasetką 

Tak myśle ze to musi być by to spiąć razem... jeżeli nie to pomóżcie... 

2 minuty temu, STELVIO napisał:

Martin Ty teraz w projektor i ekran wchodzisz? A gdzie duży tv? Za Tobą na prawdę nie można nadążyć. emoji16.png

Zmieniłem konfiguracje, a na oknie TV nie powieszę wiec musi być to ekran rozwijany elektrycznie... 

PS. Mam kupca na TV wiec czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin, ekrany możesz powiesić dwa. Jeden za drugim. Będzie 16:9 i legalna panoroma. Kiedyś ekrany były koszmarnie drogie a teraz i za 150€ przyzwoity kupisz. Nikt jeszcze na to nie wpadł.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez WARMSTONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
29 minut temu, STELVIO napisał:

16:9 to będzie mniej więcej 90". To Ci się opłaca zmieniać? Przy formacie kinowym to jeszcze mniejsze będzie. emoji57.png

16:9 = 108’ vs 75’

21:9 = 103’ vs75’

a uwierz mi ze 103’ przy 21:9 jest znacznie większy niż przy 16:9 i wyświetlany obraz 2:39

31 minut temu, WARMSTONE napisał:

Martin, ekrany możesz powiesić dwa. Jeden za drugim. Będzie 16:9 i legalna panoroma. Kiedyś ekrany były koszmarnie drogie a teraz i za 150€ przyzwoity kupisz. Nikt jeszcze na to nie wpadł.

 

 

Zawsze jest to jakiś pomysł by pogodzić 16:9 z 21:9

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Martin, ekrany możesz powiesić dwa. Jeden za drugim. Będzie 16:9 i legalna panoroma. Kiedyś ekrany były koszmarnie drogie a teraz i za 150€ przyzwoity kupisz. Nikt jeszcze na to nie wpadł.

 

 

Który przyzwoity za 150€ z napinaczami, elektryką itd i z dobrą powłoką? Podeślij link

6 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Ile powinien mieć Ekran gain w takim pomieszczeniu i jakiego koloru/materiału? By uzyskać jak najlepszy kontrast/ czerń...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piloty w torebkach foliowych ? tego jeszcze "nie grali" ? normalnie jak w latach 80/90 i tv 20" Sanyo ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RobertG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze X-pedzik dostał bana i tylko same buźki wstawia... oj biedactwo nie może se pokomentować...
W chwili obecnej mam trzy typy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 
Jak masz miejsce, to ja bym wybrał pierwszy.
Adeo ładnie się trzyma, bez napinaczy.
U mnie 3m szerokość, minimalnie same brzegi do środka się zawinęły (na powierzchni ramki), sama powierzchnia projekcyjna jest gładka i równa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RobertG7 napisał:

Który przyzwoity za 150€ z napinaczami, elektryką itd i z dobrą powłoką?

Robercik, po co Martinowi napinacze do małego ekranka, elektryka kiedyś luksus dziś niemal gratis, parę lat temu na ceracie zmarszczki jak u słonia a teraz trzeba mieć pecha. Jeżeli Martin ma zamiar kupić Jvc to do czego mu potrzebny drogi ekran skoro to taki projo, którego nawet włączać nie trzeba aby uzyskać wyśmienity obraz. A jak kupi Optomę za 2 tysie to ma 4 wydać na ekran ?  To i tak nie będzie Steward.  Co to za magiczna powłoka ma być na ekranie Robercie ?

56 minut temu, RobertG7 napisał:

Piloty w torebkach foliowych

Żeś ty to wypatrzył, to prawie jak vintage xxx.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Widzę ze X-pedzik dostał bana i tylko same buźki wstawia... oj biedactwo nie może se pokomentować... ?

W chwili obecnej mam trzy typy: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja mam Adeo Elegance Tensio z powłoką reference white i polecam Ci do Twoich warunków właśnie tą powłokę. Miałem zarówno ref. grey jak i ref. white i na białej powłoce biel jest śnieżnobiała. Poza tym gain będzie wyższy. Rozważ Kaubera, będzie tańszy i równie dobry

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, burz napisał:

kup sobie logitecha (póki jeszcze są), zastąpisz ten zbiór pilotów jednym.

Byc dobry dej linka ? moze sobie sprawie

Martyn a taka opcja jak ekran ramowy i maly tv gdzies z boku do pisuarowej propagandy, wchodzi w gre ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Zochu91 napisał:

Ja mam Adeo Elegance Tensio z powłoką reference white i polecam Ci do Twoich warunków właśnie tą powłokę. Miałem zarówno ref. grey jak i ref. white i na białej powłoce biel jest śnieżnobiała. Poza tym gain będzie wyższy. Rozważ Kaubera, będzie tańszy i równie dobry

Rozmawiałem z firma Cinematic z Wrocławia zajmująca się instalacjami kinowymi i tez właśnie polecali ten sam Ekran co kolega ma i tez ref. white 

21 minut temu, hifibloke napisał:

Martyn a taka opcja jak ekran ramowy

A gdzie miałbym go zamontować? Za Kotarami mam okno do którego chciałbym mieć dostęp by wietrzyć i wpuszczać światło gdy nie używam kina... 

23 minuty temu, hifibloke napisał:

maly tv gdzies z boku do pisuarowej propagandy

Nie oglądam żadnej telewizji już od dobrych paru lat, tylko syf tam się znajduje a na czele to jeb...na Polityka, po drugie to reklamy mnie wkur...ją

8 godzin temu, burz napisał:

Chodzi o wygodę

Ta prędzej o wydanie kasy na zbędna rzecz... 


Pilota od tv używam tylko do włączenia i wyłączenia, tak samo Ampli, jedynie BD w pierwszej chwili przy uruchamianiu filmu jest używany, później leży... wiec nie widzę sensu wydawać 600-1000 zł na uniwersalny pilot... a że leżą na stoliku to mi nie przeszkadza...

Edytowane przez Gość
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

@Zochu91 mam malutka prośbę do kolegi...

Mógłbyś zmierzyć jak nisko sięga krawędź ekranu przy opuszczeniu/rozwinięciu ? W miejscu szafki chce dać zrobić stand pod centralny i chciałbym mniej więcej wiedzieć jak nisko sięga ekran by wiedzieć jak wysoki zamówić stand.

Z góry dziekuje za pomoc ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Martin Rejek napisał:

@Zochu91 mam malutka prośbę do kolegi...

Mógłbyś zmierzyć jak nisko sięga krawędź ekranu przy opuszczeniu/rozwinięciu ? W miejscu szafki chce dać zrobić stand pod centralny i chciałbym mniej więcej wiedzieć jak nisko sięga ekran by wiedzieć jak wysoki zamówić stand.

Z góry dziekuje za pomoc ?

To zależy jaki rozmiar ekranu, czy ma mieć pas rozbiegowy i jaka jest wysokość pomieszczenia. Adeo i Kauber są w zasadzie indywidualnie konfigurowalne. Ja mam ekran w rozmiarze "300" czyli szerokość powierzchni aktywnej 250 cm. Dodatkowo mam chyba 60 cm czarnego pasa rozbiegowego u góry. Przy wysokości pomieszczenia 275 cm maksymalnie jestem w stanie zjechać (o ile pamiętam) na 40cm od podłogi. Położenie końcowe można wyregulować krańcówkami na silniku ekranu.

Jeśli weźmiesz mniejszy rozmiar ekranu to i wysokość będzie mniejsza, a tym samym ekran będzie w stanie mniej się wysunąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 06:45, Martin Rejek napisał:

Ile powinien mieć Ekran gain w takim pomieszczeniu i jakiego koloru/materiału? By uzyskać jak najlepszy kontrast/ czerń...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Martyn te kable z lewa i prawa, czy one sa za krótkie czy taki dizajn ?  

Sciane masz czarna, za kilka zl mozesz zalozyc czarne gniazda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 godziny temu, Zochu91 napisał:

To zależy jaki rozmiar ekranu, czy ma mieć pas rozbiegowy i jaka jest wysokość pomieszczenia. Adeo i Kauber są w zasadzie indywidualnie konfigurowalne. Ja mam ekran w rozmiarze "300" czyli szerokość powierzchni aktywnej 250 cm. Dodatkowo mam chyba 60 cm czarnego pasa rozbiegowego u góry. Przy wysokości pomieszczenia 275 cm maksymalnie jestem w stanie zjechać (o ile pamiętam) na 40cm od podłogi. Położenie końcowe można wyregulować krańcówkami na silniku ekranu.

Jeśli weźmiesz mniejszy rozmiar ekranu to i wysokość będzie mniejsza, a tym samym ekran będzie w stanie mniej się wysunąć.

Dziekuje koledze za odpowiedz jak i również za poinformowanie na temat ekranu.

Dziekuje ?

1 godzinę temu, hifibloke napisał:

Martyn te kable z lewa i prawa, czy one sa za krótkie czy taki dizajn ?  

W chwili obecnej są za krótkie... wcześniej gdy sprzęt był inaczej ustawiony gniazdka miałem za szafką dlatego kupiłem w tedy 1,5m, ale to nic przydadzą się... 

Następny będzie już 4-ro metrowy...

 

1 godzinę temu, hifibloke napisał:

Sciane masz czarna, za kilka zl mozesz zalozyc czarne gniazda.

Jak wyżej gdy było inne ustawienie to gniazdek nie było widać, z jednej strony była szafka a z drugiej kanapa/narożnik...

Kupiłbym gdyby sklepy były po otwierane... niestety poczekam jeszcze do 8 lutego o ile nie przedłuża znowu ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Martin Rejek napisał:

 

Kupiłbym gdyby sklepy były po otwierane... niestety poczekam jeszcze do 8 lutego o ile nie przedłuża znowu ?

A to w tym wolnym, demokratycznym i praworządnym niemiecki kraju nie działają sklepy online i kurierzy nie jeżdżą? Nie pytam złośliwie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, RobertG7 napisał:

A to w tym wolnym, demokratycznym i praworządnym niemiecki kraju nie działają sklepy online i kurierzy nie jeżdżą? Nie pytam złośliwie ?

Działają ale wole widzieć i pomacać co kupuje?

Po drugie dla mnie to ma małe znaczenie... wam przeszkadza to wasz problem... 

żyrandol tez mam kozacki...?

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.