Skocz do zawartości
IGNORED

Przydatność DACa USB


kocurek7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jędrekpędrek napisał:

pasują ich teorie do twojej teorii.

A może ich poglądy pasują do oficjalnej wiedzy, a Twoje nie?

Jak np zmienianie sobie krzywych F-M, albo innych nonsensach? Już tu kiedyś czytaliśmy o trenowaniu słuchu przez śpiewanie za młodu "Hej, Judę", a teraz wyjeżdżasz z podobnie niedorzecznym i wynurzeniami, w dodatku obrażając innych użytkowników. A może jesteś klonem SC? (Jeśli tak, wiesz o kogo chodzi. Ten chociaż oficjalnie się przyznawał, że naukę ma w dupie.)

Wstyd. Doucz się, a potem wróć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, jędrekpędrek napisał:

...możesz nie zgadzać się z tym co piszę o krzywych FM...

A specjaliści też mogą nie zgadzać się z tym co piszesz o krzywych FM, czy muszą przyjąć Twoje stanowisko sprawie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jędrekpędrek napisał:

Nie masz nic mądrego do powiedzenia to idź na sanki ...

Ide na narty (biegowki). U nas sypie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystko madre juz powiedzialem, ale coniektorzy nie chca tego zaakceptowac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, jędrekpędrek napisał:

...jeśli coś nie zgadza się z twoimi poglądami ...

Ale tu nie ma miejsca na własne poglądy: albo rozumiesz co obrazują krzywe FM, albo nie. A jak komuś krzywe FM kojarzą się z niską jakością taniego audio, a wydaje mu się że jego audio od krzywych FM jest wolne, to po prostu nie ma o temacia pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, szymon1977 napisał:

jego audio od krzywych FM jest wolne

Sprzęt- może być, o ile nie ma regulatorów.

Jego własne, osobiste "audio" pomiędzy uszami- NIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, szymon1977 napisał:

A jak komuś krzywe FM kojarzą się z niską jakością taniego audio, a wydaje mu się że jego audio od krzywych FM jest wolne, to po prostu nie ma o temacia pojęcia

Trochę się zagalopowałem. Sprzęt nie może być wolny, bądź nie wolny od krzywych FM, bo te ze sprzętem nic wspólnego nie mają.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: krzywe FM obrazują właściwość ludzkiego słuchu, a audiotrole wmawiają, że marną jakość taniego audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, szymon1977 napisał:

No właśnie: krzywe FM obrazują właściwość ludzkiego słuchu, a audiotrole wmawiają, że marną jakość taniego audio.

Znowu zaczynasz. Zerwałeś się z łańcucha? Tzn. moderacja ci odpuściła i będziesz nadal rozwalał wątki? Porlicka, przemaka, czy xajasa znam dłużej od ciebie i mam do nich szacunek. Nerwy trochę mnie poniosły, bo uważam, że chłopaki trochę się zacietrzewili w tych technicznych aspektach. Kiedyś inaczej podchodzili do wszystkiego związanego z audio. Nie uważam, że przemak nie zna się na swoim fachu, wiem że xajas buduje sam paczki, z nawet bardzo ciekawym skutkiem, jak widziałem na zdjęciach; możliwe że znam kogoś kto zna go osobiście. Wiem jaki tani i dobry patent porlick ma na widełki do łączenia przewodów z terminalami głośnikowymi. Słyszałem jak przemak gra na basie. Talentu mu zazdroszczę, a że nerwy czasami ponoszą, może zdążyć się każdemu. Nie nazwę ich, ani gamoniami, ani betonami, ani nie użyję wobec nich żadnych obraźliwych epitetów. Jeśli gdzieś to zrobiłem, przepraszam raz jeszcze. Mogę mieć odmienne zdanie na ten czy inny temat, ale lubię ich wszystkich, choćby z tego powodu, że łączy nas wspólna pasja i wiele się od nich nauczyłem. Jeśli natomiast chodzi o ciebie, jesteś ignorant i troll. Ostatnio jak przeczytałem, że napisałeś do gościa, który również przyczynił się do pomocy mi przy kompletowaniu stereo, żeby nie wydać fortuny i mieć przyzwoity dźwięk „skup się, zacznij myśleć logicznie i inne twoje egocentryczne teksty” ręce mi opadły. Myślę, za kogo uważa się ten człowiek. Przemaka też pouczałeś, aż dodał cię do ignorowanych. Teraz się podlizujesz. Myślę, że jeszcze nie w jednym wątku będziesz wykłócał się z ww. kolegami. Taka twoja paskudna natura. I na koniec powiem po raz ostatni. Wiem co obrazują krzywe FM, lubię fizykę, lubię wiedzieć dlaczego ogromne statki nie toną, dlaczego ogromne samoloty unoszą się w powietrzu, jak działa reaktor jądrowy i dlaczego pojedynczo wystrzeliwane elektrony przechodzące przez dwie szczeliny wykazują naturę falową, ale tylko wtedy, gdy nie są „obserwowane”. Tak, interesuję się fizyką i próbuję ją zrozumieć, a że słyszę bas dość wyraźnie, może nie tak silnie kiedy jest głośniej, nie oznacza że mi się wydaje. Nie odsyłaj więc mnie i wiele innych osób do zakładki start, tylko sam się odeślij. Nie pisz więcej, jeśli masz trochę oleju w głowie o jakichś Altusach i innych bzdetach, bo już mdli od tych twoich wypocin. A kiedy następnym razem będziesz doświadczonym userom podpowiadał skup się, to idź do toalety, sam się tak skup i przemyśl kogo pouczasz. 
 

Kolego @porlick. Nie wytykaj mi tym razem chamstwa. Przeprosiłem, odwołuje to co napisałem, bo zrobiłem to pod wpływem emocji, ale nie odwołuję tego co pisze o owym Szymonie, który nazywa wielu poważnych userów trollami i osobami, którzy nie posiadają wystarczającej wiedzy, w momencie kiedy sam nim jest a jego pseudowiedza opiera się na papugowaniu innych, o ile nie największym i nie jest to tylko moje zdanie. Przypomnij sobie te słowa, kiedy i Ciebie w którymś momencie zacznie pouczać ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jędrekpędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, jędrekpędrek napisał:

...

A coś w temacie masz do powiedzenia, czy tylko przyszedłeś swoje smutki wypłakać? Już dwie strony dyskusji poszło w piz...u po Twoim błysku kultury i intelektu, więc miej odrobinę honoru i po prostu skończ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jędrekpędrek napisał:

Zgoda?

Nie. Ale jak Ty będziesz kulturalny dla innych, to inni też kulturalni dla Ciebie będą. A skoro wpadłeś tu tylko po to, by korzystając z pojawienia się wzmianki o loudness pyskować, to po pysku dostałeś. Takie jest życie. Jeśli oczekujesz od innych to zacznij od siebie. Zgoda?

Ps.

Mnie interesuje merytoryczna wymiana poglądów, a nie czyj jest wątek więc wybacz, jeśli na coś ciekawego trafię, to nie będę sprawdzać czy ten aby nie jest Twój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 20:20, jędrekpędrek napisał:

Smutek to ja mam, że taki jak Ty w ogóle się tu pojawił ze swoim ignoranctwem. Twój debilny awatar i sygnaturka już powodują mdłości, o debilnych komentarzach nie wspominając. Czytając Twoje wypociny, czasami jestem za ograniczeniem wolności słowa. 

jędrekpędrek...witaj na Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2021 o 21:56, Yankes napisał:

jędrekpędrek...witaj na Forum.

Czy mnie też powitasz. Zawsze pragnąłem należeć do takiej elity, gdzie niejaki szymon1977 stał się już chyba legendą jako ekspert w każdej dziedzinie, zakładce i wątku na tym forum. Może jak stanę się jego pilnym uczniem, za pięć lat będę wiedział np. czym różni się wzmacniacz lampowy od tranzystorowego ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kostuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kostuch napisał:

Zawsze pragnąłem należeć do takiej elity, gdzie niejaki szymon1977 stał się już chyba legendą jako ekspert w każdej dziedzinie, zakładce i wątku na tym forum. Może jak stanę się jego pilnym uczniem, za pięć lat będę wiedział np. czym różni się wzmacniacz lampowy od tranzystorowego ? 

Pomarzyć zawsze można ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 19:49, jędrekpędrek napisał:

uważam, że chłopaki trochę się zacietrzewili 

Sądząc po stopniu toksyczności ścieków przelewanych w tym wątku to ani nie "chłopaki" ani nie "chłopacy" i chyba nawet nie "chłopace"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kostuch napisał:

Czy mnie też powitasz. Zawsze pragnąłem należeć do takiej elity, gdzie niejaki szymon1977 stał się już chyba legendą jako ekspert w każdej dziedzinie, zakładce i wątku na tym forum. Może jak stanę się jego pilnym uczniem, za pięć lat będę wiedział np. czym różni się wzmacniacz lampowy od tranzystorowego ? 

Witam także...każdy z nas cały czas się uczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.