Skocz do zawartości
IGNORED

Przetwornik, DAC - przegląd rynku w poszukiwaniu nowego źródła


szpakowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mr.Jones napisał:

RMI ADI za 3900 ? Bo jak dla mnie to jesli sprzeda to moze kupic nowego i jeszcze mu kasa w kieszeni zostanie.

Będzie trudno, bo nowy w okolicy 4k niestety. A będzie drożej, bo gramy na osłabienie złotego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przemak napisał:

Będzie trudno, bo nowy w okolicy 4k niestety. A będzie drożej, bo gramy na osłabienie złotego...

830EUR w Niemczech do dostania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech nawet wywóz śmieci jest tańszy niż u nas ?. Pzdr

13 minut temu, przemak napisał:

Będzie trudno, bo nowy w okolicy 4k niestety. A będzie drożej, bo gramy na osłabienie złotego...

My to wogole gramy do jednej bramki swojej na dodatek.

Najtaniej nie całe 4100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mr.Jones napisał:

830EUR w Niemczech do dostania.

Czyli 3800 i różnica w VAT, czyli 4000. Plus wysyłka. Zresztą nie chodzi o dwie stówy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sklepy nie dolicza Ci roznic VAT /obecnie juz spowrotem 19%/ za maly obrot poza swoj kraj to nie Amazon.

Rw75SyG.jpeg

@dedal75 : to raczej polscy dystrybutorzy graja na wieksza wygrana, w Niemczech np. nie wszedzie jest segregacja smieci bo jak jest jakis mniejszy blok to nie sa wstanie upilnowac wiec nie ma segregacji jest jeden kosz na wszystko. A plastiki to powinny byc rozwiazane na poziomie producentow i kaucji butelek jak w Niemczech a nie na spoleczenstwie zeby jeden donosil na drugiego

Ostatnio dwoch znajomych rodowitych Niemcow kupowalo Yamahe M-5000 - jeden kupil i oddal, a drugi poczekal az sklep obnizy ten wzmacniacz jako rozpakowany i go kupil taniej niz 'rynkowa cena'. I sklepy Niemieckie musza z takimi realiami zyc i jakos ciagna mimo covida.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ten OT 

Każdy wie że POLAK POTRAFI ? .Pzdr

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, szpakowski napisał:

Nie chodzi o pieniądze ... 

Schemat jest zawsze taki sam. Najpierw robi się szum na forach, kreując jakieś urządzenie na objawienie audio i złoty środek na uzyskanie cudownego dźwięku za niewielkie pieniądze. Rusza sprzedaż, sprzęcik sprzedaje się jak świeże bułeczki. Potem przychodzi otrzeźwienie, bo okazuje się, że urządzenie gra w najlepszym przypadku po prostu dobrze lub przeciętnie ale nie rewelacyjnie. Audiofile, niespokojne dusze szukają dalej ... wtedy pojawiają się kolejne sztuki na portalach ogłoszeniowych ... coś tak czuję, że w przypadku RME bedzie podobnie tylko na mniejszą skalę, bo to nie jest audiofilska marka a co za tym idzie jest mało popularna.

Warto spojrzeć w lustro i przypomnieć sobie kto robił szum wokół Toppingów, he, he, he ...

Miałeś swoją szansę porównania do mojego dCSa.

13 godzin temu, szpakowski napisał:

Nie mam pojęcia co nim kierowało i nie zamierzam w to wnikać.

 

To nie pisz głupot bo tak odbieram to co teraz napisałeś.

BTW mam częściowo zrobioną akustyke pomieszczenia tak jak na to pozwalają warunki w duzym otwartym salonie. A gdybym nie miał to Twoim zdaniem nie zasługuję na dCSa? BTW właśnie przy niezaadaptowanym pomieszczeniu parametryczna equalizacja w RME pozwoli na chociaż częściową niwelację upierdliwych modów pomieszczenia.

 

Jesli już jestem marketingowcem i promotorem jakiegoś sprzętu audio to i owszem: starych ale jarych rozwiązań z lat 70/80 ubiegłego wieku, szczególnie w temacie kolumn(czyli tzw. korników), które rozkładają dzisiejsze rozwiązania na łopatki, kosztując 10-20 razy mniej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, pmcomp napisał:

Warto spojrzeć w lustro i przypomnieć sobie kto robił szum wokół Toppingów, he, he, he ...

Miałeś swoją szansę porównania do mojego dCSa.

Kolega mnie z kimś innym pomylił ... sprawdź sobie dokładnie następnym razem zanim mnie o coś pomówisz!

17 minut temu, pmcomp napisał:

BTW mam częściowo zrobioną akustyke pomieszczenia tak jak na to pozwalają warunki w duzym otwartym salonie. A gdybym nie miał to Twoim zdaniem nie zasługuję na dCSa?

Wpisy odnośnie dCS,a i akustyki to była wymiana żartów z kolegą @dedal75, widocznie nie zaczaiłeś ...

BTW nikomu do kieszeni ani do pokojów odsłuchowych nie zaglądam. Jednak jeżeli ktoś wypisuje takie sensacje na publicznym forum to wybacz, że zwraca to uwagę czytelnika.

25 minut temu, pmcomp napisał:

BTW właśnie przy niezaadaptowanym pomieszczeniu parametryczna equalizacja w RME pozwoli na chociaż częściową niwelację upierdliwych modów pomieszczenia.

Nigdzie nie negowałem również funkcjonalności tego RME. Każdy dochodzi do optymalnych rozwiązań w dowolny sposób.

29 minut temu, pmcomp napisał:

Jesli już jestem marketingowcem i promotorem jakiegoś sprzętu audio to i owszem: starych ale jarych rozwiązań z lat 70/80 ubiegłego wieku, szczególnie w temacie kolumn(czyli tzw. korników), które rozkładają dzisiejsze rozwiązania na łopatki, kosztując 10-20 razy mniej. 

Tak, to wiele tłumaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, szpakowski napisał:

Jeżeli chodzi o zwykłe hifi to masz rację, można wykorzystać takie funkcje. Na poziomie hifi można sobie na to pozwolić ... ale jeżeli porównuje się urządzenie do dCS'a to trzeba mieć świadomość, że wchodzimy na inny poziom i takie rzeczy koryguje się wyłącznie akustyką.

Niby tak. Jak ktoś ogarnął profesjonalnie akustykę, to cyfrowa korekcja jest dla niego zbędna. Ale jak komuś się wydaje, że jego sprzęt stał się hiendem, bo on sam neguje cyfrową korekcję, choć za adaptację akustyczną robi u niego kanapa i dywan...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, szpakowski napisał:

... ale jeżeli porównuje się urządzenie do dCS'a to trzeba mieć świadomość, że wchodzimy na inny poziom i takie rzeczy koryguje się wyłącznie akustyką.

Jak widać inny DAC grający nie na poziomie dCSa tylko identycznie jak dCS, pozwala na korekcję także z poziomu parametrycznego equalizera i Twoje twierdzenie nie jest prawdziwe.

 

Moja częściowa adaptacja akustyczna nie ogarnęła modów na basie więc zlikwidowałem je innym urządzeniem. Należy poniekąd pamiętać, że RME czy inny "mądrzejszy" DAC nie załatwią nam sprawy jesli gramy też pure analog.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Jak widać inny DAC grający nie na poziomie dCSa tylko identycznie jak dCS, pozwala na korekcję także z poziomu parametrycznego equalizera i Twoje twierdzenie nie jest prawdziwe.

Owszem można stosować takie protezy. Jednak lepszym wyjściem jest adaptacja akustyczna. Moje twierdzenie jest prawdziwe jeżeli chcemy podejść do tematu profesjonalnie.

Jeżeli ktoś chce poza tobą kontynuować tę rozmowę proszę moderację o przeniesienie wpisów do wątku o RME.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, szpakowski napisał:

Kolega mnie z kimś innym pomylił ... sprawdź sobie dokładnie następnym razem zanim mnie o coś pomówisz!

 

Sorry, to był @#Szakovsky, jak widzisz bardzo podobny nick ? .

W dniu 14.01.2021 o 19:56, szpakowski napisał:

No to chyba trzeba pożyczyć tego RME i przekonać się na własnym systemie

To chyba najmądrzejsze co można zrobić ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, szpakowski napisał:

Owszem można stosować takie protezy. Jednak lepszym wyjściem jest adaptacja akustyczna. Moje twierdzenie jest prawdziwe jeżeli chcemy podejść do tematu profesjonalnie.

 

Powtarzasz się.

BTW z ciekawości jaką masz tą profesjonalnie zrobioną adaptację akustyczną? Zlikwidowała Ci mody na basie? Bo że były/są to ręczę.

 

Jak już ktoś powyżej napisał niektórym wystarczy parametryczna equalizacja. Mozna ją zrobić na rózne sposoby i analogowo i cyfrowo. A jesli jakieś urządzenie daje to w bonusie to tylko się cieszyć co nie znaczy musieć wykorzystywać ? .

 

PS. jakis nerwowy w tym temacie się zrobiłeś. Czemu?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pmcomp napisał:

PS. jakis nerwowy w tym temacie się zrobiłeś. Czemu?

Ogólnie jestem nerwowy ...

42 minuty temu, pmcomp napisał:

To chyba najmądrzejsze co można zrobić ? .

Zrobiłem rozeznanie odnośnie tego RME, nie interesuje mnie on zupełnie. Nie interesuje mnie również żadna equalizacja. Mody na basie nie przeszkadzają mi zupełnie. Masz swój temat o RME prowadź tam swoją dyskusję. Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, pmcomp napisał:

PS. jakis nerwowy w tym temacie się zrobiłeś. Czemu?

Ps. Tak to bywa gdy merytoryczna dyskusja przynosi odmienne wnioski od oczekiwanych.

16 minut temu, szpakowski napisał:

Mody na basie nie przeszkadzają mi zupełnie.

Skąd wiesz? Wiesz czy je masz? Wiesz jak grałoby bez nich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, szpakowski napisał:

 

Zrobiłem rozeznanie odnośnie tego RME, nie interesuje mnie on zupełnie. Nie interesuje mnie również żadna equalizacja. Mody na basie nie przeszkadzają mi zupełnie. Masz swój temat o RME prowadź tam swoją dyskusję. Bez odbioru.

Chodzi o każdy DAC. Prze zakupem posłuchaj w swoim systemie. Mniej gadaj i pisz, więcej słuchaj.

A czy będziesz słuchał RME, dCSa czy Chorda ... who cares?

? 

 

PS. nie odpowiedziałeś na moje pytanie jaką masz tą adaptację akustyczną, dalej jestem ciekaw ...

 

ta jest moja:

W4bppz.jpg

Oxl4oi.jpg

CWge9k.jpg

 

plus cyfrowa korekcja modów, włączona tylko w zakres 20-225 Hz, zrobiona tym:

dbx-driverack-480-125238.jpg

0725568926.jpg?rule=medium

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pmcomp napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Patrząc na kształt krzywej, to jesteś Pan zwykły miłośnik V-ki, a nie żaden audiofil.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, szymon1977 napisał:

Patrząc na kształt krzywej, to jesteś Pan zwykły miłośnik V-ki, a nie żaden audiofil.

Uśmiech dyskoteki wzmocniony zawartością ... ? ? ? . Stare DJ-skie czasy w klubie Amplitron się przypominają, aż się łezka kręci. Czy nie dlatego sprawiłem sobie ... mixer? ? . Nie wiem co w nazwie było bardziej magicznego ... czy AMP czy jednak LITR?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tutaj zdjęcie w lepszej jakości bo w tej equalizacji liczy się jakość ? :

98isXM.jpg

 

a najlepsza stoi na najwyższych tonach:

pol_pl_Inchmoan-Vintage-1992-Peated-Loch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pmcomp napisał:

ta jest moja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oxl4oi.jpg

CWge9k.jpg

Nie nazwałbym tych kilku paneli i dyfuzora za sprzętem adaptacją akustyczną -  ~ 5% powierzchni sufitu i kilka deseczek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Moja częściowa adaptacja akustyczna nie ogarnęła modów na basie więc zlikwidowałem je innym urządzeniem. 

Jak zwał tak zwał, ważne że jest i działa. Człowiek przyjechał, pomierzył, wykonał i jest.

W przeciwieństwie do tej co ma kolega @szpakowski ?

 

 

Jak by się miało dedykowane pomieszczenie to pewnie byłoby np. tak:

Panorama1.jpg

fraktale panorama 1.JPG

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pmcomp napisał:

Jak by się miało dedykowane pomieszczenie to pewnie byłoby np. tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

fraktale panorama 1.JPG

To odsłuch chyba tylko na kolanach z modlitwą na ustach. ?

Ja tam preferuję zagracony pokój z regałami książek i płyt grubym dywanem i setką przedmiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jamelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu wątku kolego @szpakowski mój dCS Debussy jest do sprzedania. Znajdziesz go na zdjęciu pod flaszkami. Wszystko jak ze sklepu, pudło, papiery plus dodatkowy pilot. Najnowszy soft pozwalający na przesłanie DSD128 i DXD po 2xSPDIF.

Supergrające cacko, będzie Pan zadowolony.

Nie określiłeś budgetu, moja cena to 27.000 złociszów. Kontakt na PW.

Pozdro

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

BTW mam częściowo zrobioną akustyke pomieszczenia tak jak na to pozwalają warunki w duzym otwartym salonie. A gdybym nie miał to Twoim zdaniem nie zasługuję na dCSa? BTW właśnie przy niezaadaptowanym pomieszczeniu parametryczna equalizacja w RME pozwoli na chociaż częściową niwelację upierdliwych modów pomieszczenia.

Mam swoją teorię. Myślę, że masz świadomość, że cały czas u ciebie grało choojowo. Wszystkie twoje kombinacje były o kant doopy. Nawet jak kupiłeś dobrego daca ale efektu nie było. Więc w końcu zacząłeś robić akustykę ale zorientowałeś się ile kasy na to trzeba wydać. Żal dupę ścisnął i ratujesz się cyfrową korekcją, bo to taniej wychodzi. Znalazł się "tani" RME i dorobiłeś do tego teorię, że gra tak samo jak DCS tylko po to żeby twoja audiofilska duma nie ucierpiała i żebyś nie stracił na forum swojego audiofilskiego prestiżu. Przy okazji jeżeli wywiąże się jakaś napierdalanka to też będzie miło. Daczek jak daczek pewnie gra przyzwoicie i jest funkcjonalny i to by było na tyle, bo do dcsa to mu na pewno jeszcze brakuje.

Całe twoje podejście świetnie opisuje post z twojego tematu który pozwolę sobie zacytować tylko w części:

W dniu 17.01.2021 o 04:53, .:Gerard:. napisał:

Nie żalcie się więcej ze na innym forum opisują was jako przygłupy, albo trzymacie fason i jesteście normalni albo jesteście głuche ćwoki z kompleksami z JBLami

Kazdy przetwornik to różnica, jeżeli RME i dCS jest dla ciebie bez różnicy, to sam trollujesz, wypierdol kolumny, może w końcu więcej usłyszysz bo teraz tylko wymuszony charakter JBLow

Dłubiesz, kombinujesz widocznie bez pojęcia a w efekcie skoro u ciebie dcs i RME grają identycznie to wychodzi z tego jakaś kopa. Kup jakieś dobre niedłubane kolumny i dobry niedłubanywzmacniacz i wtedy porównasz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bruce Banner napisał:

Mam swoją teorię. Myślę, że masz świadomość, że cały czas u ciebie grało choojowo. Wszystkie twoje kombinacje były o kant doopy. Nawet jak kupiłeś dobrego daca ale efektu nie było. Więc w końcu zacząłeś robić akustykę ale zorientowałeś się ile kasy na to trzeba wydać. Żal dupę ścisnął i ratujesz się cyfrową korekcją, bo to taniej wychodzi. Znalazł się "tani" RME i dorobiłeś do tego teorię, że gra tak samo jak DCS tylko po to żeby twoja audiofilska duma nie ucierpiała i żebyś nie stracił na forum swojego audiofilskiego prestiżu. Przy okazji jeżeli wywiąże się jakaś napierdalanka to też będzie miło. Daczek jak daczek pewnie gra przyzwoicie i jest funkcjonalny i to by było na tyle, bo do dcsa to mu na pewno jeszcze brakuje.

Całe twoje podejście świetnie opisuje post z twojego tematu który pozwolę sobie zacytować tylko w części:

Dłubiesz, kombinujesz widocznie bez pojęcia a w efekcie skoro u ciebie dcs i RME grają identycznie to wychodzi z tego jakaś kopa. Kup jakieś dobre niedłubane kolumny i dobry niedłubanywzmacniacz i wtedy porównasz.

 

 

No widzisz. Jak ty dobrze znasz mój system, konfiguracje i co kiedy powstało. Lepiej ode mnie.

 

Jak rozumiem Ty zrobiłeś swoje własne porównanie tych DACów i wyszło Ci, że dCS zjada na sniadanie RME. Brawo. Niech i tak bedzie. Ja pozostane przy swoich doświadczeniac, a nie Twoim niczym nie popartym twierdzeniu.

25 minut temu, Bruce Banner napisał:

Znalazł się "tani" RME i dorobiłeś do tego teorię, że gra tak samo jak DCS tylko po to żeby twoja audiofilska duma nie ucierpiała i żebyś nie stracił na forum swojego audiofilskiego prestiżu.

 

Nie rozumiem, to RME twoim zdaniem zagrał lepiej od dCSa?

Zdecyduj się na coś.

Rence opadajom.

 

 

A teraz pocytuję więcej Twoich mądrości z innych wątków, to wszyscy poczytają w czym taki mądry młody user się specjalizuje:

 

Mędrzec powrócił! Alleluja!Chłopie, ty się nawet jak widzę do zakładki start nie nadajesz, bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Przeczytasz jakiś wpis, oczywiście nie zrozumiesz a potem cytujesz i wypisujesz te swoje głupoty. Nie sadzę, żebyś coś więcej zrozumiał ale poniżej masz cytat gamoniu który pozbawia sens twój powyższy wpis.

 

Kolejny post w którym obnażasz swój nikły poziom intelektualny. 

 

Tym, że nie potrafisz przeczytać w miarę prostego tekstu ze zrozumieniem.

 

Żałosne to jest to jak to twoje techniczne podejście ograniczyło twoje myślenie.

 

Tak żeś się chłopie zafiksował na tych pomiarach i wiedzy technicznej, że myślenie ci się wyłączyło. 

 

 

Ciekawe czyj to kolejny klon, mam swojego faworyta ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pmcomp napisał:

Nie rozumiem, to RME twoim zdaniem zagrał lepiej od dCSa?

Zdecyduj się na coś.

Rence opadajom.

Nie wiem jak wpadłeś na taki wniosek po przeczytaniu mojego wpisu ale rozumiem, człowiek w nerwach różne głupoty wypisuje. Wnioskuję przeto, że moja teoria się sprawdziła. Trafiłem w "mientkie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pmcomp napisał:

A teraz pocytuję więcej Twoich mądrości z innych wątków, to wszyscy poczytają w czym taki mądry młody user się specjalizuje:

Dostosowuje się do poziomu swoich rozmówców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szpakowski napisał:

Dostosowuję się do poziomu swoich rozmówców.

Ty się chcesz dostosować do poziomu @Bruce Banner ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmcomp napisał:

Ty się chcesz dostosować do @Bruce Banner ???

On się dostosowuje do poziomu swoich rozmówców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szpakowski napisał:

On się dostosowuje do poziomu swoich rozmówców.

Czyli do Ciebie?

 

Jak to leci ... wróg mojego wroga jest moim przyjacielem? Zyskałeś nowego? Lepiej uważać na takie znajomości.

 

No to jak mamy nową koalicję to poproszę obu panów (kolegę Szpakowskiego po raz trzeci bo się doprosić nie mogę) o pokazanie swojej adaptacji akustycznej. Może Bruce da radę bo Szpakowski już wymiękł. Wtedy może spróbujemy podyskutować na tej samym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmcomp napisał:

Ty się chcesz dostosować do poziomu @Bruce Banner ???

Mój poziom się nie podoba? Można mnie dodać do ignorowanych a przynajmniej nie cytować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.