Skocz do zawartości
IGNORED

Śmiać się czy ...? autentyczna historia


metalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja koleżanka miała zupełnie nieświadomie do frytkownicy podpięty kabel Furutech 314ag , nie wiedziała co to za kabel i używała tak z 2 lata .

Nie jesteście w stanie wyobrazić sobie mojej miny jak to zobaczyłem ........

Zastanawiam się czy taki kabel jest odpowiednio "wygrzany" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2021 o 15:51, metalowy napisał:

Moja koleżanka miała zupełnie nieświadomie do frytkownicy podpięty kabel Furutech 314ag , nie wiedziała co to za kabel i używała tak z 2 lata .

Nie jesteście w stanie wyobrazić sobie mojej miny jak to zobaczyłem ........

Zastanawiam się czy taki kabel jest odpowiednio "wygrzany" ?

To czy kabel jest wygrzany, to oczywiste. ? Usmażony wręcz. ? 

Bardziej mnie by frapowało, jak on się tam znalazł. Były chłopak był audiofilem i zapomniał podczas wyprowadzki? Czy może frytkownica była z alliexpress i chińczyk dołożył w gratisie podróbę furutecha? ? 

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Czy może frytkownica była z alliexpress i chińczyk dołożył w gratisie podróbę furutecha?

Jest jeszcze jedna możliwość- producent przewodów się pomylił i do producenta frytkownicy wysłał przewód z pomylony nadrukiem, a temu było obojętne, bo przewód taki sam. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znam taką miejską legendę. Grupka gnojków zjarała się trawą i na rondzie jeździli do tyłu . Aż do momentu jak wjechał im w tyłek samochód . Po przyjeździe policjant podchodzi do nich i mówi proszę się nie martwić kierowca mówi że na rondzie jeździliście do tyłu i jeszcze wydmuchał 2 promile. Słyszałem to od 2 różnych osób z różnych stron miasta nie mogących się znać . Prawda to czy fałsz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, naczesany napisał:

Nie ma się co śmiać.

04.thumb.JPG.3882abe18364465741f8626646cf9949.JPG

 

...tym bardziej, że i okablowanie wewnętrzne wymienione, kondensatory, na "for audio"...no, dla pasjonata Haj dźwięku, to dzień powszedni, przecież w kuchni czy pod namiotem (wtedy zasilanie aku!) nie będzie kaleczył ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat : ) 

Mam takie pytanie.

Aktualnie mam podpięty taki troszku " lepszy normalny " kabelek zasilający do konsoli, natomiast Furutech U - 2T, leży nieużywany. Zmieni się coś w grach w obrazie jak podepnę kabelek do PlayStation 4 Pro ? ...  

 

PlayStation 4 Pro.jpg

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Myszator napisał:

Zmieni się coś w grach w obrazie jak podepnę kabelek do PlayStation 4 Pro ? ...  

Głębia, rozdzielczość i czarne tło ? jest o co walczyć ?

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Myszator napisał:

Zmieni się coś w grach w obrazie

Kolory będą takie że ci oczy wypali. ? ps. U2t to kabel głośnikowy, nie zasiljący  ? Wiem bo mam, swoją drogą bardzo dobry kabel. ?

Edytowane przez staropolanka2000

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Głębia, rozdzielczość i czarne tło ? jest o co walczyć ?

Czyli dobrze zrobiłem. Premierowe konsole PlayStation 4 Pro były skierowane pod Kinomana - Gracza, można podłączyć kabelki z dużymi wtyczkami, a jak wiadomo pomiędzy przewodem a wtyczką zachodzą reakcje oczyszczania prądu z brudów, dodatkowo konsola się nie psuje, bo ma jak człowiek w lesie, " Świeże Powietrze " ... czytaj prąd ...  ?   

22 minuty temu, staropolanka2000 napisał:

Kolory będą takie że ci oczy wypali. ? ps. U2t to kabel głośnikowy, nie zasiljący  ? Wiem bo mam, swoją drogą bardzo dobry kabel. ?

Czyli ... PlayStation 4 Pro jest " GODNA " takiego Kabelka. Pokój Audiofila - Melomana bez PlayStation 4 Pro, to nie Pokój Audiofila - Melomana, to niedokończony Pokój Audiofila - Melomana.   

PlayStation RZĄDZI !!!. Najważniejszy w całym systemie Stereo !!!   

Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Myszator napisał:

PlayStation 4 Pro jest " GODNA " takiego Kabelka.

Muszę cię rozczarować, bo ja mam xboxa one. Ale nie jestem do niego szczególnie przywiązany bo ja jestem starym pecetowcem. ?

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Muszę cię rozczarować, bo ja mam xboxa one. Ale nie jestem do niego szczególnie przywiązany bo ja jestem starym pecetowcem. ?

Dla mnie liczą się wyłącznie konsole, oraz najlepsze gry Single Player, a takie gry ma wyłącznie PlayStation. ? 

P.S. 

Miałem konsolę XBOX ONE, tą premierową, z wyglądu konsola wyglądała jak odtwarzacz VHS : )  

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Myszator napisał:

Dla mnie liczą się wyłącznie konsole, oraz najlepsze gry Single Player, a takie gry ma wyłącznie PlayStation. ? 

P.S. 

Miałem konsolę XBOX ONE, tą premierową, z wyglądu konsola wyglądała jak odtwarzacz VHS : )  

Tak jak powiedziałem, przywiązany do xboxa nie jestem, więc nie będę go bronił, może być i video. ?

Ja niezbyt umiem grać w moje ulubione strzelanki na padzie, wręcz bym powiedział, że nie umiem. Wolę wygodnie przy biurku na klawiaturze. Za to takie gry jak Fifa to już tylko na padzie.

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Ja niezbyt umiem grać w moje ulubione strzelanki na padzie, wręcz bym powiedział, że nie umiem. Wolę wygodnie przy biurku na klawiaturze. Za to takie gry jak Fifa to już tylko na padzie.

A ja lubię się " rozwalić z padem  " na podłodze przed telewizorem, i sprzętem, tak mogę grać, telewizor mam na wysokości 57 cm ... https://www.ppe.pl/spolecznosc/76697/_piotrek.html

Oczywiście z tyłu dwa koce i poduszeczka pod głowę, czasami jakieś paluszki, więcej owoców.  

  

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Myszator napisał:

A ja lubię się " rozwalić z padem  " na podłodze przed telewizorem, i sprzętem, tak mogę grać, telewizor mam na wysokości 57 cm ... https://www.ppe.pl/spolecznosc/76697/_piotrek.html

Oczywiście z tyłu dwa koce i poduszeczka pod głowę, czasami jakieś paluszki, więcej owoców.  

  

Fajny stoliczek, a ta końcówka to by napędziła pewnie estradówki. ?

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.01.2021 o 16:30, porlick napisał:

da brzmienie tłuste i gorące!

Czyli jakie ?

Przeciwieństwo suchego zapewne, czyli nasycone .

Tylko co to znaczy że "nasycone" ?

Właściwie jednak chodzi mi o potoczny termin.

Które jest tłuste a które nie ? 

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2021 o 12:40, xetras napisał:

Tłuste nie wyklucza motoryczności.

Chyba rozumiemy inaczej "tłustość". Różnica jest w rodzaju: tłusta baba vs babka która wszystko ma "na miejscu" w pełnej obfitości. Takie babki mogą kipieć albo seksapilem albo tłuszczem ?

Co do dźwięku: może być on soczysty o dobrym wypełnieniu i być jak najbardziej motoryczny. Dźwięk tłusty już raczej zbytnio motoryczny nie jest, raczej ociężały, oczywiście imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ktoś pisze o tłustym, to oczekuję przeciwieństwa do odchudzonego, suchego brzmienia.

Ociężały to raczej długo wybrzmiewający, zbyt długo.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, xetras napisał:

Gdy ktoś pisze o tłustym, to oczekuję przeciwieństwa do odchudzonego, suchego brzmienia.

Dla mnie przeciwieństwem odchudzonego, suchego brzmienia jest brzmienie soczyste, barwne, z dobrym wypełnieniem. Określenie tłusty dźwięk to jakoś negatywnie mi się kojarzy. Z resztą Twoich obserwacji się oczywiście zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i przy perkusji i przy gitarach ta różnica brzmienia jest wyraźna, a potocznie mówi się o tłustym dźwięku.Tylko że jest to dość nieprecyzyjna formuła. 

 

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.