Skocz do zawartości
IGNORED

ROCKPORT ATRIA II czy MAGICO S3 mkII ?


Profi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, babatular napisał:

Widzę że nie zrozumiałeś mojego wpisu. No cóż- nic na to nie poradzę.

Babatular Ciebie nikt nie rozumie ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maciek36 napisał:

 

Jesteś zdecydowany na jedne lub drugie.  Ja bym wybrał chyba Atrie, mają na dole 22cm, co brzmi bardziej sexi niż 2x18cm. Wg mnie przynajmniej.

Nie wiem jak Magico z metrażem, ale Atria właśnie jest skrojona do mniejszych pomieszczeń jak na takie kolumny. 

Bierz te kolumny i energię przeznacz na dobór elektroniki, bo pewnie można znacznie lepiej niż Devialet ?

Może Electro AW400, AW600 do tego ? ten sam sklep, dobra cena będzie. Tylko kabli sporo przy takim secie.

 

Maćku, serdeczne dzięki. Właśnie o to mi chodzi: decyzja i uzasadnienie. Konstrukcja basu to jest dla mnie największy znak zapytania właśnie. Obudowa zamknięta vs. bas reflex ... jak to widzicie?

Tak jak już kilkakrotnie wspominałem nie jestem audiofilem, chcę po prostu kolejny raz kupić najlepsze dostępne granie by cieszyć się muzyką, a nie tracić czas na niekończące się testowania i dopasowywania. Nie mam na to czasu Panowie, zbyt wiele innych, ciekawszych atrakcji w życiu czeka ?

I zdaję sobie sprawę, że to co robię po Waszemu jest niepoważne. Ale jeśli dzięki temu choć trochę zwiększe swoje szanse na trafniejszy wybór i uniknięcie pomyłki to cel osiągnięty i jeszcze raz dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maciek36 napisał:

Może Electro AW400, AW600 do tego ?

Jeśli brać pod uwagę Electro to zdecydowanie lepiej AW600.....

a w temacie z tych dwóch propozycji też bym wybrał Rockporty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef Blade 1 - para ma 8 (!) głośników 9 calowych na basie. Para Atrii tylko 2 . I to mniejszych . Piszą że to 9 , ale są to tylko 8” . I tu będzie największe zaskoczenie , że dołu brakuje . To samo będzie z Magico . 
U mnie nawet Avior szybciutko wrócił do dystrybutora , bo było chudziutko na dole. Alexia również wymiękła przy porównaniu z Blade 1 , pod względem zejścia i kontroli niskich tonów. 
Zostaw Blade’y i zainwestuj w porządny piec. Ja swoje napedzam Mc 1.25kW. I konkurencji nie widzę do 300kpln . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, blokers napisał:

Kef Blade 1 - para ma 8 (!) głośników 9 calowych na basie. Para Atrii tylko 2 . I to mniejszych . Piszą że to 9 , ale są to tylko 8” . I tu będzie największe zaskoczenie , że dołu brakuje . To samo będzie z Magico . 
U mnie nawet Avior szybciutko wrócił do dystrybutora , bo było chudziutko na dole. Alexia również wymiękła przy porównaniu z Blade 1 , pod względem zejścia i kontroli niskich tonów. 
Zostaw Blade’y i zainwestuj w porządny piec. Ja swoje napedzam Mc 1.25kW. I konkurencji nie widzę do 300kpln . 

Kolumny w których głośniki niskotonowe nie są na froncie nie potrafią oszukać wyrobionego słuchacza że bas jest poprawnie odtwarzany z całą resztą przetworników.  Rockport też zrobił takie kolumny z 15calowcami (37,5cm) po bokach i zaliczył sprzedażową wpadkę.

 Jak meteor przeleciał wszechkierunkowy model Bang Olfsena a miało być genialnie. Masę takich kolumn z głośnikami niskotonowymi na boczkach od spodu i z góry się przewaliło przez rynek, już mało kto o nich pamięta. Moc wzmacniacza nic w wadliwej koncepcji nie pomoże, zaraz doradzą żeby subwoofery dołożyć i DSP :)))

 

Sabo nie idź tą drogą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, ASURA napisał:

Kolumny w których głośniki niskotonowe nie są na froncie nie potrafią oszukać wyrobionego słuchacza że bas jest poprawnie odtwarzany z całą resztą przetworników.  Rockport też zrobił takie kolumny z 15calowcami (37,5cm) po bokach i zaliczył sprzedażową wpadkę.

 Jak meteor przeleciał wszechkierunkowy model Bang Olfsena a miało być genialnie. Masę takich kolumn z głośnikami niskotonowymi na boczkach od spodu i z góry się przewaliło przez rynek, już mało kto o nich pamięta. Moc wzmacniacza nic w wadliwej koncepcji nie pomoże, zaraz doradzą żeby subwoofery dołożyć i DSP :)))

 

Sabo nie idź tą drogą

A nie ma na to jakiegoś lekarstwa? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, blokers napisał:

Kef Blade 1 - para ma 8 (!) głośników 9 calowych na basie. Para Atrii tylko 2 . I to mniejszych . Piszą że to 9 , ale są to tylko 8” . I tu będzie największe zaskoczenie , że dołu brakuje . To samo będzie z Magico . 
U mnie nawet Avior szybciutko wrócił do dystrybutora , bo było chudziutko na dole. Alexia również wymiękła przy porównaniu z Blade 1 , pod względem zejścia i kontroli niskich tonów. 
Zostaw Blade’y i zainwestuj w porządny piec. Ja swoje napedzam Mc 1.25kW. I konkurencji nie widzę do 300kpln . 

Szanowny kolego,

Blade jedne i drugie na szczęście już sprzedane. Jedynki to w ogóle pełna porażka i nikomu po kilku latach słuchania nie polecam, bo dwójki sa nawet całkiem ok. Dlaczego? To są zwykłe muły, które nie nadążają za muzyką, nie wyrabiają się dynamicznie. Z jazz`em i lżejszym repertuarem sobie radzą, ale przy dynamicznych rockowych kawałkach nie da się tego słuchać. Bas powłoczy się i ciągnie gdzieś za "peletonem" - i to odkryłem ja sam, amator. I co z tego, że tyle go jest jak tego na dłuższą metę nie da się słuchać. Chociaż przyznam, że jak nie miałem żadnego doświadczenia to byłem pod wrażeniem. Z basem w Blade 1 jest dokładnie tak jak w niniejszej recenzji Rockport`a cytuję autora:

"Doskonałym przykładem braku kompromisów w Atrii II jest bas. Nie wyczuwam w nim ani ograniczeń, ani nie pragnę, by schodził głębiej. W odpowiednich momentach potrafi zawstydzić niejeden 12-calowy subwoofer. A już w kwestii szybkości chyba trudno znaleźć coś równie spektakularnego, nawet poszukując wśród konstrukcji zamkniętych. Sęk w tym, że większość audiofilów lubi bas spowolniony, rozciągnięty w wybrzmieniach i, przede wszystkim, powiększony. Trzy czwarte konkurentów w cenie Atrii II taki właśnie zaproponuje, ona zaś pokaże kontrabas jak kontrabas, a z bębna wielkiego nie zrobi zbożowego silosu. Chcecie fali, poruszającej powietrzem? Posłuchajcie najlepszych nagrań organów albo muzyki klubowej, w której bas ma zapędzić ludzi na parkiet. Jeżeli nagranie jest właśnie tak „zrobione” (czyli dopalone w postprodukcji), dostaniecie to, na co czekacie."

I dokładnie taki bas wydobywa się z Blade 1 jak z 3/4 produktów - dla mnie na dziś niestrawialne. I myślę, że nie ma to nic wspólnego z wydajnością pieca, ponieważ napędzałem je dwoma Devialet`ami o wydajności około 0,5 kw każdy na każdą kolumnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to, co pisało tu kilka osób. Eksperymenty z basami po bokach, czy z tylu, są super, ale tylko dla żon, które później nie czepiają się wyglądu takich kolumn. To jedyny plus. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie wzmacniacz, tylko wzmacniacze skonfigurowane na mono

2) użytkowałeś je kiedykolwiek, miałeś w "ręce" - jeśli nie to przeczytaj przynajmniej recenzje, służę pomocą: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3) porównywałeś kiedykolwiek z innym sprzętem - ja tak

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Roxi napisał:

A nie ma na to jakiegoś lekarstwa? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak chcesz jakieś niereformowalne miśki podłączać to Quality Recovery System to im nie pomoże bo nie do tego służy. 
 

Znalazłeś zdjęcie to i znajdziesz recenzję Produktu Roku, przeczytaj uważnie o co biega w topowych systemach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Profi napisał:

Blade jedne i drugie na szczęście już sprzedane. Jedynki to w ogóle pełna porażka i nikomu po kilku latach słuchania nie polecam, bo dwójki sa nawet całkiem ok. Dlaczego? To są zwykłe muły, które nie nadążają za muzyką, nie wyrabiają się dynamicznie. Z jazz`em i lżejszym repertuarem sobie radzą, ale przy dynamicznych rockowych kawałkach nie da się tego słuchać. Bas powłoczy się i ciągnie gdzieś za "peletonem" - i to odkryłem ja sam, amator. I co z tego, że tyle go jest jak tego na dłuższą metę nie da się słuchać.

Złośliwie: może ze szczęściem dla obu par kolumn, bo trafiły na lepsze warunki akustyczne ?

Ze zdjęć nie powinno się oceniać, ale patrząc na zdjęcia A i B to cytując klasyka: tam tak duże kolumny nie mogły zagrać... Pomieszczenie wyglada na zupełnie gołe, w tych warunkach energia wydmuchana przez taką ilość wooferów w tych kolumnach była zapewne jak słoń w składzie porcelany; nie miała się gdzie wygasić stąd efekt mulenia i przeciągania i zapewne też bałaganu dźwiękowego, ściana - słuchałeś ładnych parę lat jak piszesz, ale imo nie miałeś szansy usłyszeć jak te kolumny mogłyby zagrać w innych warunkach....dobrze lub swietnie ?

Nie znam Devaliet’a wiec się nie wypowiem czy te 0,5 kw prądu tam faktycznie jest czy nie, ale Kefy są wymagające w dolnym zakresie - to kolejny element składanki do mulącego grania jak wzmak pada na siłowni na dużych ciężarach....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez will66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) tak się składa, że grały w różnych pomieszczeniach i wszędzie było podobnie, skoro sprzedałem to chyba "lepszej" rekomendacji nie trzeba, a przede wszystkim nie o to tutaj idzie - jeśli komuś pasują Blade to tylko się nimi cieszyć. Można też założyć dedykowany im wątek. Z moje strony intencją było jedynie przedstawienie okoliczności zakupu nowych kolumn.

2) skoro nie znasz Devialet`a to czemu służyć ma Twoja opinia? Nieco wyżej wstawiłem link do recenzji właśnie o modelu, który posiadam - zachęcam do lektury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Profi napisał:

skoro nie znasz Devialet`a to czemu służyć ma Twoja opinia?

A co napisałem ?

3 godziny temu, will66 napisał:

Nie znam Devaliet’a wiec się nie wypowiem czy te 0,5 kw prądu tam faktycznie jest czy nie

Rozumiem, że masz dylemat wyboru, ale być może powodem słabego grania było/-y pomieszczenia... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ASURA napisał:

Jak chcesz jakieś niereformowalne miśki podłączać to Quality Recovery System to im nie pomoże bo nie do tego służy. 
 

Znalazłeś zdjęcie to i znajdziesz recenzję Produktu Roku, przeczytaj uważnie o co biega w topowych systemach...

Kolego, chyba sam nie znasz wszystkich zalet QRS'a! Pozwolę sobie zacytować recenzenta, bo chyba tego właśnie poszukuje autor wątku...

...To samo nagranie pokazało, że polska platforma pozwala niżej zejść basowi. Jest on również gęstszy i mocniejszy. Acoustic Revive gra bardziej „do przodu”, dźwięk ma z nią twardsze krawędzie i w porównaniu do „podłogi” to znaczny krok naprzód, ponieważ poprawia się i selektywność, i rozdzielczość, i przejrzystość; „podłoga” wydaje się tępa, bez życia. Ale to Asura buduje pełniejszy dźwięk bez podkreślania, z ciemniejszą górą. Co szczególnie dobrze wyszło przy nagraniach Nat ‘King’ Cole’a. Jego wokal jest notorycznie rozjaśniany, przez co staje się chrapliwy. A przecież wcale taki nie miał być, to crooner, a jego znakami rozpoznawczymi są: zmysłowość i aksamitność. A dokładnie to dała mu polska platforma....

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Roxi napisał:

Kolego, chyba sam nie znasz wszystkich zalet QRS'a! Pozwolę sobie zacytować recenzenta, bo chyba tego właśnie poszukuje autor wątku...

...To samo nagranie pokazało, że polska platforma pozwala niżej zejść basowi. Jest on również gęstszy i mocniejszy. Acoustic Revive gra bardziej „do przodu”, dźwięk ma z nią twardsze krawędzie i w porównaniu do „podłogi” to znaczny krok naprzód, ponieważ poprawia się i selektywność, i rozdzielczość, i przejrzystość; „podłoga” wydaje się tępa, bez życia. Ale to Asura buduje pełniejszy dźwięk bez podkreślania, z ciemniejszą górą. Co szczególnie dobrze wyszło przy nagraniach Nat ‘King’ Cole’a. Jego wokal jest notorycznie rozjaśniany, przez co staje się chrapliwy. A przecież wcale taki nie miał być, to crooner, a jego znakami rozpoznawczymi są: zmysłowość i aksamitność. A dokładnie to dała mu polska platforma....

 

 

Nie znam, po prostu sobie słucham i to mi wystarczy jak system z moimi wynalazkami gra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Przypomnę tylko że u pana Pacuły był testowany podstawowy model QRS 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, will66 napisał:

A co napisałem ?

Rozumiem, że masz dylemat wyboru, ale być może powodem słabego grania było/-y pomieszczenia... 

napisałeś, że nie znasz, ale ...

w takim razie wiedz, że to właśnie jedno z lepszych urządzeń do dolnego zakresu ... warto spróbować, albo przynajmniej poczytać

z pewnością moje pomieszczenia akustycznie są słabe, co nie zmienia faktu, że Blade 1 ma zbyt wiele mankamentów jak dla mnie i nie chcę już tego produktu, chociaż sentyment pozostanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2021 o 13:44, maciek36 napisał:

Jesteś zdecydowany na jedne lub drugie.  Ja bym wybrał chyba Atrie, mają na dole 22cm, co brzmi bardziej sexi niż 2x18cm. Wg mnie przynajmniej.

 

w obydwu konstrukcjach woofery mają tę samą wielkość 23 cm

W dniu 20.01.2021 o 13:44, maciek36 napisał:

Nie wiem jak Magico z metrażem, ale Atria właśnie jest skrojona do mniejszych pomieszczeń jak na takie kolumny. 

 

i tutaj kolejna zaleta Magico wynikająca z zamkniętej obudowy - mogą być użytkowane również w bardzo małych pomieszczeniach - jeden z testów został przeprowadzony w 11 m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
i tutaj kolejna zaleta Magico wynikająca z zamkniętej obudowy - mogą być użytkowane również w bardzo małych pomieszczeniach - jeden z testów został przeprowadzony w 11 m2
Albo rzut monetą, albo bierz tańsze, albo bierz droższe:D
Ja lubię bas mięsisty. Obudowa zamknięta ma swoje zalety pewnie, ale i specyfikę. Parę razy czytałem, że ludziom to nie pasowało.


Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Profi napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki Halcro dm68 mają bardzo fajne p...cie , jak masz takowe może będziesz happy co do basu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest bardzo blisko. Na ile to możliwe odsunąłem emocje na bok, przeczytałem jeszcze raz wszystko co jest na temat obydwu w sieci. Moje spontaniczne spostrzeżenia i odczucia w zakresie brzmienia Magico są całkowicie zbieżne z tym co piszą recenzenci. Magico jest technicznie bardziej zaawansowaną konstrukcją:

1) zamknięta aluminiowa obudowa,

2) przetworniki,

co przekłada się na takie charakterystyczne cechy, jak między innymi szybkość, otwartość i spójność (to było pierwsze co "rzuciło" mi się w uszy), naturalność brzmienia czy właśnie skalowalność. Ponadto design i gabaryty również bardzo mi odpowiadają.

W najbliższą środę powinienem mieć możliwość odsłuchu Atri i decyzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawości dodam, że Kef Blade 2 to moim zdaniem takie podobne granie, tyle że nieco przymatowione, a z czasem zabrakło mi właśnie większej otwartości, lekkości, swobody i dynamiki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Profi napisał:

Dla ciekawości dodam, że Kef Blade 2 to moim zdaniem takie podobne granie, tyle że nieco przymatowione, a z czasem zabrakło mi właśnie większej otwartości, lekkości, swobody i dynamiki.

A próbowałeś też inne wzmacniacze niż Devialety? Nie było lepiej? Nie podobało się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, sly30 napisał:

A próbowałeś też inne wzmacniacze niż Devialety? Nie było lepiej? Nie podobało się?

Przy zakupie Devialet`a próbowałem Mark Levinson oraz Pass i nie dostrzegłem istotnych różnic brzmienia. Być może z powodu braku doświadczenia.

Będę miał możliwość sprawdzić to ponownie, po zakupie nowych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Profi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Profi napisał:

Przy zakupie Devialet`a próbowałem Mark Levinson oraz Pass i nie dostrzegłem istotnych różnic brzmienia. Być może z powodu braku doświadczenia.

Będę miał możliwość sprawdzić to ponownie, po zakupie nowych kolumn.

to dość dziwne...ja pisał sly to zupełnie inne granie ale skoro nie ma różnicy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.