Jump to content
IGNORED

Przesiadka z CXA80 na "coś" do 5000 . Może być używka

kubass
 Share

Recommended Posts

Cześć . Temat wzmacniacza powrócił u mnie bardzo szybko. Przestrzegaliście mnie przed tym ze cambridge może się szybko znudzić i faktycznie tak jest.

Gra cudownie ale .... ma za mało tego czegoś w wyglądzie 

Szukam wzmacniacza o spektakularnym wyglądzie. Myslę o czymś ze wskaźnikami wychyłowymi . Bardzo mi się podoba Technics SU-G700 ale ciężko o opinie w necie . 

Moje wymagania to wbudowany DAC na minimum 2x wejścia optyczne oraz wyjście na subwoofer . 

wzmacniacz ma grac z Monitor audio Bronze BX6. Będę chciał za jakiś czas zmienić kolumny wiec nie skupiam się na zestrojeniu wzmacniacza z tymi kolumnami ktore posiadam . 

Budżet 5000 max. Może być też coś używanego . 

44 minuty temu, kubass napisał:

Budżet 5000 max

do tych kolumn szkoda dobrego wzmacniacza w tej cenie?

46 minut temu, kubass napisał:

Będę chciał za jakiś czas zmienić kolumny

najpierw wymień

47 minut temu, kubass napisał:

wyjście na subwoofer

do dobrych kolumn niepotrzebne

55 minut temu, kubass napisał:

Szukam wzmacniacza o spektakularnym wyglądzie. Myslę o czymś ze wskaźnikami wychyłowymi

jungson ja88d ,kupiłem jakiś czas temu -każdy widzący oierwszy raz ten wzmacniacz mówił : o k.. ale piekarnik?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

4 godziny temu, szpotek73 napisał:

do tych kolumn szkoda dobrego wzmacniacza w tej cenie?

najpierw wymień

do dobrych kolumn niepotrzebne

jungson ja88d ,kupiłem jakiś czas temu -każdy widzący oierwszy raz ten wzmacniacz mówił : o k.. ale piekarnik?

Hidden Content

Ojej . Skąd taka opinia na temat  moich kolumn ? jest aż tak zle ? dobrze co byś polecał w takim razie zamiast nich do około 5000 ?

Hidden Content

no niestety ,totalna budżetówa,bez odsłuchu to nic Ci nie mogę polecić ,bo nie wiem jaki dzwięk preferujesz?,ale ... ja jestem tzw. diyerem ,czyli dłubaczem ,swoje kolumny robię sam ,natomiast słyszałem wiele różnych kolumn ,bo czasami je reperuję znajomym,natomiast gdybym nie robił swoich,to na pewno kupiłbym kolumny z jakiejś polskiej manufaktury,bo stosunek jakości do ceny mają dużo lepsze od tzw.mainstreamu audio,np BMN,Yb Audio,przetworniki ze światowego topu,a ceny normalne...

nie znam nikogo z tych firm ,nie jestem tzw.'wzmacniaczem' ale słyszałem u znajomego ,bardzo dobrze to grało za umiarkowaną cenę....

tak czy inaczej poszukałbym gdzieś blisko miejsca zamieszkania i pojechał posłuchać...

jest jeszcze akustyk,akkus itd..

o np.te ,nie wiem jak grają ,ale przetworniki zacne:

Hidden Content

tak czy inaczej ,bez odsłuchu nic nie kupuj,nie daj się nabrać na poetyckie recenzje

a tak a propos tego chinola jungsona- nie gorszy od hegla h 200 ,a sporo tańszy... tyle ,że trochę   hmmm,kiczowaty....

• 3 weeks later...
W dniu 21.01.2021 o 21:33, szpotek73 napisał:

no niestety ,totalna budżetówa,bez odsłuchu to nic Ci nie mogę polecić ,bo nie wiem jaki dzwięk preferujesz?,ale ... ja jestem tzw. diyerem ,czyli dłubaczem ,swoje kolumny robię sam ,natomiast słyszałem wiele różnych kolumn ,bo czasami je reperuję znajomym,natomiast gdybym nie robił swoich,to na pewno kupiłbym kolumny z jakiejś polskiej manufaktury,bo stosunek jakości do ceny mają dużo lepsze od tzw.mainstreamu audio,np BMN,Yb Audio,przetworniki ze światowego topu,a ceny normalne...

Zgodzę się ze zdaniem kolegi.

Mam BMN 3 II kupione jakiś czas temu i to zacne kolumny. Jeżeli masz blisko do Bydgoszczy to odwiedź konstruktora i posłuchaj jak grają jego kolumny. W klubie BMN chyba ktoś połaczył je z CXA80. Sam nawet myślałem o tym wzmaku ale wybrałem Lectora.