Skocz do zawartości
IGNORED

Blog Szymonfaber- spróbujcie dodać negatywną recenzję kolumn studio 16Hz, mnie się nie udało.


Ricambi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zdajesz sobie sobie sprawę ale tym graniem pogrążasz się. Może masz 30 lat i czujesz się mistrzem świata ale generalnie to jest żałosne. Zachowaj to dla siebie tak jak jak sprawy wstydliwe... nie musisz cieszyć się swoim onanizmem.

Czy Ty człowieku nie masz naprawdę większych zmartwień ? Zajmij się czymś pożytecznym, jakieś drzewko szczęścia sobie zasadź, zjedz Snickersa, nakarm rybki, poczochraj kota, albo nakarm kota rybkami. Znajdź sobie coś co daje Ci szczęście, uwierz mi - świat jest wtedy piękniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, barni napisał:

poczochraj kota

Najpierw onanizm. Teraz czochranie kota. Z audio robi się nam forum erotyczne. W każdym razie obrany kierunek należy uznać za słuszny. Gorzej gdybyśmy zaczęli od czochrania a skończyli na koniobijstwie 

Bo potem zostanie tylko gra na konsoli.........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, barni napisał:

Czy Ty człowieku nie masz naprawdę większych zmartwień ? Zajmij się czymś pożytecznym, jakieś drzewko szczęścia sobie zasadź, zjedz Snickersa, nakarm rybki, poczochraj kota, albo nakarm kota rybkami. Znajdź sobie coś co daje Ci szczęście, uwierz mi - świat jest wtedy piękniejszy.

Barni ; ) może ten Pan nie ma Pasji. Ja lubię oprócz gier poganiać rowerem, poćwiczyć na siłowni. 

Co do kolumn które słuchałem, grają dźwiękiem zrównoważonym, no ale brakuje tego czegoś, i ... Dynamiki, takich kolumn już się nasłuchałem. Dobre kolumny, ale nie są najlepsze. Mam w domu kolumny o powierzchni czynnej membran basowych 1440 cm2, takie Studio 16 Hz to może sobie zrobić ...    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2021 o 11:40, Audio.Japan napisał:

Byly kiepski prezydent T nie ma problemow z cenzura a raczej mial problemy z pogwalceniem zasad obowiazujacych na twitterze itp. To Roznica. Dla tych ktorzy nie wiedza o Co chodzi ponizej cytat z zasad twittera

 

You may not promote violence against or directly attack or threaten other people on the basis of race, ethnicity, national origin, caste, sexual orientation, gender, gender identity, religious affiliation, age, disability, or serious disease. We also do not allow accounts whose primary purpose is inciting harm towards others on the basis of these categories.

Donald Trump rzeczywiście kiepskim i złym prezydentem był...dla: lewaków, socjalistów, komunistów, różnej maści watażków, zielonych czyli niedojrzałych czerwonych, gangsterów gospodarczych, faszystów nazywających siebie antyfaszystami itp popaprańców. Gorszym od Ronalda Reagana.

...a tego bełkotu po angielsku nie rozumiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Myszator napisał:

Dobra, idę grać, czeka The Last of Us Part II ( Gra Generacji !!! ) 

Prawda, prawda. 

A dorwałeś już swoją PS5 czy cierpliwie czekasz, aż zakończy się ten cały kryzys z prockami graficznymi z Tajwanu i PS5 będzie można na spokojnie, stacjonarnie kupić w markecie? Widziałeś ceny kart graficznych do PC, ale jaja ?

Ps. Wybaczcie, że nie o S16hz ale ile jeszcze można po tym producencie jechać... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Adam 38 napisał:

Prawda, prawda. 

A dorwałeś już swoją PS5 czy cierpliwie czekasz, aż zakończy się ten cały kryzys z prockami graficznymi z Tajwanu i PS5 będzie można na spokojnie, stacjonarnie kupić w markecie?

Nie, nie kupiłem, i raczej nie kupię. Sądziłem że pojawi się czarna wersja to jeszcze bym jakoś przeżył, ta biała ohyda u mnie nie przejdzie. Najbardziej martwi brak wyjścia optycznego do bezpośredniego podłączenia PlayStation 5 do wzmacniacza zintegrowanego, to już chamstwo !!!. Tak ogołocić konsolę z tak ważnego podłączenia, nie każdy korzysta z Kina Domowego, oczywiście miałem Kino Domowe i miło wspominam, jednak wolę stereo. Każdą konsolę PlayStation kupowałem na premierę w sklepie, obecnie czekam na lepszą wersję PlayStation 5. Dzisiaj kumpel mówił że Sony planuje wypuścić nową wersję PlayStation 5, klimatem przypominająca z wyglądu chyba tą pierwszą dużą PlayStation 2 ?. 

Aktualnie ( teraz ) gram The Last of Us Part II, lubię grać w nocy. Niedługo będę miał Kozaka " Purchlak " jestem w tym gigantycznym Wieżowcu ... 

nervous monkey GIF by PG Tips

 

The Last of Us Part II ... Klimat + Strach  ( Arcydzieło )     

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wg niektórych granie w gry komputerowe jest głupie, to jak nazwać kupno dwóch skrzyneczek z kilkoma głośnikami za kilkadziesiąt tysięcy złotych lub i kilkaset nawet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, rochu napisał:

Znalezione na fejsie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widze robi sie tam sekta. Calkiem jak wiesniaki od qanon I trumpa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Misio38 napisał:

Jeśli wg niektórych granie w gry komputerowe jest głupie, to jak nazwać kupno dwóch skrzyneczek z kilkoma głośnikami za kilkadziesiąt tysięcy złotych lub i kilkaset nawet?

Najlepsze gry " Single Player "  wyłącznie na PlayStation !!! 

Co do kolumn, no nie zgodzę się że z Tobą ; ) że kupno kolumn sklepowych za jakąś tam kwotę jest głupie, tutaj trzeba oddzielić te dwa pojęcia. Są konstrukcje wybitne, warte ceny jaką sobie życzy konstruktor, poświęcił swój czas na dopracowanie konstrukcji, także na dopracowaniu ze sobą głośników, testował wiele kombinacji. Oczywiście taki zwykły początkujący " Meloman Gimbus "  nie rozumie dlaczego kolumny sklepowe kosztują aż tak tyle, te znakomicie grające, nie rozumie co to znaczy porządny dźwięk, nie ma pojęcia tak ogólnie żadnego. Rozumie tyle że chce wydać jakąś tam kwotę na system stereo, i ma grać tak jak ten obok zestaw za pięć razy tyle. Z czasem jego upodobania co jakości dźwięku mogą się zwiększyć, jeżeli oczywiście jest bardziej ogarnięty, a z tym już jest różnie. 

Praca w Salonach Audio także nie jest różowa, że do Salonu przychodzą tylko  " Wyjadacze " Audiofile którzy przez swoje Życie nie jeden głośnik zespawali, Życie to nie Bajka w salonach Audio - Video.

Zgodzę się z Tobą pod względem " Głupie " z takiej przyczyny ... 

Większość tanich kolumn sklepowych jest lepiona pod Motłoch, nie ma co się oszukiwać. Niedopracowane konstrukcje, lepione na szybko, przeważnie drugi rząd, najłatwiej się robi, jedynie trzeba dobrać głośniki, chociaż niektóre głośniki zagrają bardzo fajne, ale to już raczej temat dla chłopaków DIY.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porcja kolejnych, niezależnych testów:
9c81b519f514b745d0837d78fda5d95a.jpg

Oraz równocześnie niezalezny sklep z akustyką Nikosia Sz.Fabera:

3ca1b264aa24d5b8c5e140c8ffe739ab.jpg

To co ? Obstawiamy wynik :) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie czegos innego do roboty niz szczucie jednych na drugich ? Typowo po polsku .... . Zagladnijcie na wlasne podworko co do testow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 13:54, Myszator napisał:

Większość tanich kolumn sklepowych jest lepiona pod Motłoch, nie ma co się oszukiwać. Niedopracowane konstrukcje, lepione na szybko, przeważnie drugi rząd, najłatwiej się robi, jedynie trzeba dobrać głośniki, chociaż niektóre głośniki zagrają bardzo fajne, ale to już raczej temat dla chłopaków DIY.    

Jestem ciekaw, gdzie Ty byś siebie pozycjonował na "drabinie społecznej" ? Też możesz być "motłochem" np. w literaturze, poezji, ekonomi itp. Słuchanie muzyki, nie jest zbyt poważnym zajęciem, aby się tym tak mocno przejmować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mr.Jones napisał:

Nie macie czegos innego do roboty niz szczucie jednych na drugich ? Typowo po polsku .... . Zagladnijcie na wlasne podworko co do testow.

Nie chodzi o szczucie. Koleś, który zarzuca wszystkim dysrybutorom płatne i nierzetelne testy zaczyna wychwalać absurdalnie wycenione kolumny swojego kumpla, który ma niejedno na sumieniu. Zawsze kupuję polskie produkty, pod warunkiem, że są co najmniej tak dobre jak inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ricambi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Ricambi napisał:

Nie chodzi o szczucie. Koleś, który zarzuca wszystkim dysrybutorom płatne i nierzetelne testy zaczyna wychwalać absurdalnie wycenione kolumny swojego kumpla, który ma niejedno na sumieniu. Zawsze kupuję polskie produkty, pod warunkiem, że są co najmniej tak dobre jak inne.

Pod warunkiem że są uczciwie wycenione tak bym to ujął  , a z resztą się zgadzam jak najbardziej trzeba piętnować i nagłaśniać cwaniaków co na nas żerują ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tlumaczcie sie, bo nic Was nie wytlumaczy - kto chce zaglada na tamten portal lub czyta ten - wolny wybor a podejscie takie jak z pierwszego postu tego topicu to poprostu wyciaganie trupa z szafy specjalnie aby poleciec po bandzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie trup z szafy a ja sie o tym dopiero tutaj dowiedziałem ,ale w sumie temat typowy do trollingu i wszystko już zostało powiedziane , a wszedłem poczytać wątek bo już dobrych kilka lat temu kolega miał na testach jakieś paczki tej firmy i był oburzony ze jak coś takiego może tyle kosztować po prostu niczym nie zachwyciły, i się zastanawiał czy nie poruszyć tematu na forum ale odpuścił ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Porcja kolejnych, niezależnych testów:
9c81b519f514b745d0837d78fda5d95a.jpg

Oraz równocześnie niezalezny sklep z akustyką Nikosia Sz.Fabera:

3ca1b264aa24d5b8c5e140c8ffe739ab.jpg

To co ? Obstawiamy wynik :) ?

To PS Audio pojawiło sie również w Studio999. wiec chyba Audiosystem zauważył, ze posiadanie produktów w dystrybucji nie oznacza, ze zaczną się same sprzedawać. A moze wreszcie zatrudnili profesjonalna osobę zajmująca się sprzedażą, bo na pewno nie był nią właściciel Audiosystem - osoba wręcz odpychająca w kontakcie z klientem. Zreszta jeden ze duzych sklepow audio mial o nim taka sama opinie jak próbowało sie pytać o produkty z dystrybucji Audiosystem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, h3x_Lukasz napisał:

3ca1b264aa24d5b8c5e140c8ffe739ab.jpg

Na tym zdjęciu widać nawet wzmacniacz AR 750 testowany ostatnio na łamach tego bloga. Podobnie było z kolumnami MBL czy Studio 16Hz. Ale to tylko zbiegi okoliczności ? Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia sprzęty na podstawie pozytywnego odbioru testującego ?

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Na Temat Audio napisał:

 ? Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia sprzęty na podstawie pozytywnego odbioru testującego ?

 

Z Lesznem nie wyszło to może w Krakowie się uda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, h3x_Lukasz napisał:

Porcja kolejnych, niezależnych testów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oraz równocześnie niezalezny sklep z akustyką Nikosia Sz.Fabera:

3ca1b264aa24d5b8c5e140c8ffe739ab.jpg

To co ? Obstawiamy wynik ? ?

Oni są jakoś powiązani ze studiem 999? wybierałem się tam. Ale jesli tak to nie będę.

Godzinę temu, Na Temat Audio napisał:

Ale to tylko zbiegi okoliczności ? Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia sprzęty na podstawie pozytywnego odbioru testującego ?

A no to chyba że tak ?

Ciekawe za ile te Studio 16 HZ dostał.

199 000 katalogowo? Hmm 43 000 do wyrwania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, MarkM napisał:

Jestem ciekaw, gdzie Ty byś siebie pozycjonował na "drabinie społecznej" ? Też możesz być "motłochem" np. w literaturze, poezji, ekonomi itp. Słuchanie muzyki, nie jest zbyt poważnym zajęciem, aby się tym tak mocno przejmować.

W tych kategoriach nie jestem akurat dobry, można powiedzieć że w tym temacie Jestem " Motłochem " każdy ma inne zainteresowania, ale My Jesteśmy na forum Audio.   

Jak już napisałeś A to trzeba napisać B. Jak tak Ciebie ; ) zabolało moje bazgrolenie na temat " Motłochu " to napisz jakie zestawy głośnikowe projektowałeś, ale nie tak, że sobie napiszesz nazwy głośników i już koniec tematu z Twojej strony. Skoro słuchanie muzyki dla Ciebie nie jest zbyt poważnym zajęciem, to powiedz czy konstruowanie zespołów głośnikowych też nie jest zbyt poważnym zajęciem ?. Bez porządnych konstrukcji głośnikowych to mógłbyś sobie posłuchać jedynie Disco Polo, tam nie potrzeba aż tak się angażować w muzykę, wystarczy że jest UMCYK UMCYK.

Ja się nie obrażam ; ) 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Na Temat Audio napisał:

Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia sprzęty na podstawie pozytywnego odbioru testującego

Czy może raczej:

Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia pozytywne testy sprzętu na podstawie stanu magazynowego sklepu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2021 o 00:40, freju napisał:

Pod warunkiem że są uczciwie wycenione tak bym to ujął  , a z resztą się zgadzam jak najbardziej trzeba piętnować i nagłaśniać cwaniaków co na nas żerują ? 

Uczciwości często nie znajdziesz w kościołach a w tym biznesie chodzi wyłącznie o kasę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z tego co słyszałem stoi większość sprzętu z testów bloga jako ex demo itp.


Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę naciągaczy na sprzęt który powinien kosztować co najmniej połowę ceny dla mnie jest po prostu tyle wart nie więcej a pisać i robić recenzje każdy może.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, war3z napisał:

 robić recenzje każdy może.

To rób,chętnie poczytamy.

Nie zapomnij tylko znaków interpunkcyjnych stosować w swoich recenzjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yankes napisał:

Uczciwości często nie znajdziesz w kościołach a w tym biznesie chodzi wyłącznie o kasę!

Salon ma zarabiać ale trzeba jeszcze umieć sprzedać z klasą tak, żeby klient audiofil za rok, dwa, trzy wrócił po kolejne zabawki do tego salonu ?

 

W dniu 30.01.2021 o 12:14, Na Temat Audio napisał:

Po prostu właściciel sklepu czyta bloga i zamawia sprzęty na podstawie pozytywnego odbioru testującego ?

Pozdrawiam,

Dobrze gadam Panie Michale? 

Ps. Może sprawdzimy mojego Cyruska z AP C3, co Pan na to. Warto? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lobo Srobo napisał:

To rób,chętnie poczytamy.

Nie zapomnij tylko znaków interpunkcyjnych stosować w swoich recenzjach.

Tylko po co sprzętu jest masę większość to klony w sprzęcie i recenzjach niczego nie wnoszące dla słuchaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

-=SLAYER RUL3Z =-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 12:19, Adam 38 napisał:

Ps. Może sprawdzimy mojego Cyruska z AP C3, co Pan na to. Warto? ?

Panie Adamie oczywiście możemy, czy warto? Sprawdzić zawsze warto ale podejrzewam, że po dużej fascynacji brzmieniem ATC sposób grania AP nie musi przypaść Panu do gustu, to inne granie. Ale jakby co jestem do dyspozycji na priv.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.