Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt Hołownia - o co chodzi?


jar1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, xetras napisał:

Podobno lokatorzy nie mieli praw wtedy.

Dobrze ,że napisałeś ,,podobno" bo nie masz o tym pojęcia . W tym kraju to właściciele nie mają prawa do własnych domów a lokatorzy wpędzają ludzi w problemy finansowe  i nie można ich eksmitować . Doucz się i nie powtarzaj bajek komuchów i cynicznych cwaniaczków zajmujących cudze domy albo lokale gminne . Nie płacą latami a właściciele i gminy mają obowiązki i muszą dbać o te domy - dokładają do ich złodziejstwa a gminy robią to z naszych podatków . Mieszkałem na osiedlu gdzie było kilka przedwojennych domów z lokatorami posiadającymi tytuł prawny wystawiony w latach 40 i 50 minionego wieku . Sam miałem dwóch takich śmierdzieli we własnym domu . Zajmowali 60% mieszkania , które trzeba było podzielić na trzy mniejsze lokale .  Właściciele i gminy płacą za remonty ( wymiana okien i drzwi , tynki , remonty dachów , piece itd ) bo nie chcą dopuścić do degradacji tych lokali a ci szmaciarze nawet nie płacą za wywóz śmieci . I NIC im nie zrobisz . 

 

Godzinę temu, xetras napisał:

Spekulanci nie mogą bezprawnie krzywdzić lokatorów przy bierności samorządu.

Spekulantów dotyczą kilku procent całego tego bałaganu . A 95% to uczciwi ludzie , którym komuchy zabrały domy po rodzicach i oddały w użytkowanie plebsowi . Po wojnie to miało jakieś uzasadnienie bo miasta były w ruinie ale dzisiaj kiedy każdy młody człowiek musi wziąć kredyt żeby sobie kupić mieszkanie to gdzie tu jest ,, sprawiedliwość społeczna" ? " Młodzi ludzie maja się zarzynać aby spłacać kredyty a postkomunistyczne menty dojące z programu 500+ mają mieszkać za darmo w cudzych domach i jeszcze robić długi ich właścicielom ? 

,,Filozujesz" jak typowy PIS-owski kato-komuch a nic nie wiesz albo z premedytacją kłamiesz .

We Wrocławiu w 2019 roku średnie zadłużenie , ,,gospodarstwa domowego " tych nierobów ( czyli lokatorów mieszkań komunalnych ) wynosiło 10,7 tys. PLN ! A zadłużonych było około 10 tys. lokali . I co można im zrobić ? NIC - nie można eksmitować i nie można ściągnąć należności bo dziady nic nie mają na siebie . Gminy spłaciły długi wobec wodociągów , energetyki itd - z naszych podatków . W Warszawie umorzono 60% tych długów - spłacono je z budżetu miasta . Z naszych pieniędzy zapłacono za długi nierobów . 

W tym kraju tylko szmaciarze żyją dobrze a uczciwych ludzi doją ciągle rosnącymi podatkami i opłatami . Tak było z czasów komuny , liberałów a rozkwit tego rozdawnictwa nastąpił za rządów PIS-u . 

Teraz jak ktoś chce wypieprzyć z własnego domu dziada , który nie płaci za wynajem to jest nazywany ,, kombinatorem " i spekulantem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż po epidemii ?

 Sąsiad czyha za ścianą ?

 

10 minut temu, arturp napisał:

właściciele nie mają prawa do własnych domów

 

11 minut temu, arturp napisał:

Młodzi ludzie maja się zarzynać aby spłacać kredyty 

 

Patowa sytuacja - deweloperzy górą.

I gdzie jest państwo, skoro jest to problem społeczny ? 

 

PS.

Gorzej jak się zarzynają na rzecz oszustów bez szans na wyjście z uzależnień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H. chodzi o to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

H. jest agentem hierarchii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

No i Hołownia na pierwszym miejscu w sondażu kolejny podstawiony "bezpiecznik" który nic nie zmienia w systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, jakub102 napisał:

No i Hołownia na pierwszym miejscu w sondażu kolejny podstawiony "bezpiecznik" który nic nie zmienia w systemie.

System od 89 roku jest tak skonstruowany, żeby zmieniali się ludzie, a system żeby trwał do końca świata i jeden dzień dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki system jest lepszy? Warto rozważyć. Jakieś pomysły albo przykłady?

Bez systemu jest anarchia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2021 o 12:35, xetras napisał:

Patowa sytuacja - deweloperzy górą.

I gdzie jest państwo, skoro jest to problem społeczny ?

Czyli co, ceny regulowane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Widać System zaatakował tych którzy go rozpracowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
6 godzin temu, jakub102 napisał:

No i Hołownia na pierwszym miejscu w sondażu kolejny podstawiony "bezpiecznik" który nic nie zmienia w systemie.

To jest najgorsza mieszkanka : pisowskie katooszołomstwo i platformerski bandycki kapitalizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Widać System zaatakował tych którzy go rozpracowali.
To taki "Folwark zwierzęcy" od 89 roku, tylko świnie przy korycie zmieniają się co jakiś czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, stench napisał:

To jest najgorsza mieszkanka : pisowskie katooszołomstwo i platformerski bandycki kapitalizm.

***** *** i **

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gromg napisał:
6 godzin temu, Jaro_747 napisał:
No i nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Widać System zaatakował tych którzy go rozpracowali.

To taki "Folwark zwierzęcy" od 89 roku, tylko świnie przy korycie zmieniają się co jakiś czas.

No i co z tego wynika?

Takie smętne pier...nie to ja czytam od młodych lat a w międzyczasie na świecie jednak zmieniło się mnóstwo rzeczy.

7 godzin temu, jar1 napisał:

A jaki system jest lepszy? Warto rozważyć. Jakieś pomysły albo przykłady?

 

Jak widać nie ma żadnych. I z tym jest właśnie problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak widać nie ma żadnych. I z tym jest właśnie problem.

Oczywiście, to wódz, ksiądz albo prezes określa, jak ma być. I więcej im nie potrzeba. 

Jedyne co im potrzeba do szczęścia , to wskazywanie kolejnych wrogów, jako przyczynę tego, że mają tak ch...wo.  A tu nie ma ograniczeń żadncyh ograniczeń Tusk, Niemcy , lewactwo, system, LGBT, uchodźcy. EU.... Żydzi, ... macice.... elyty...media polskojęzyczne...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jar1 napisał:

Oczywiście, to wódz, ksiądz albo prezes określa, jak ma być. I więcej im nie potrzeba. 

Jedyne co im potrzeba do szczęścia , to wskazywanie kolejnych wrogów, jako przyczynę tego, że mają tak ch...wo.  A tu nie ma ograniczeń żadncyh ograniczeń Tusk, Niemcy , lewactwo, system, LGBT, uchodźcy. EU.... Żydzi, ... macice.... elyty...media polskojęzyczne...

To chyba nawet nie do końca tak bo część wyznawców wiary w System wcale nie popiera PiS  -co więcej - uważają że PiS tez jest jego częścią.

Dla mnie to jakiś wyraz intelektualnej bezradności wobec rzeczywistości. Co nawet nie jest jakimś epitetem, bo współczesny świat w pewnych aspektach rzeczywiście mocno się skomplikował, a z drugiej strony tzw. "zwykły człowiek" ma coraz mniejszy wpływ na cokolwiek. Stąd poczucie bezradności i wizja Systemu który rządzi wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jar1 napisał:

Jedyne co im potrzeba do szczęścia , to wskazywanie kolejnych wrogów, jako przyczynę tego, że mają tak ch...wo.  A tu nie ma ograniczeń żadncyh ograniczeń Tusk, Niemcy , lewactwo, system, LGBT, uchodźcy. EU.... Żydzi, ... macice.... elyty...media polskojęzyczne...

...i Janusz co Passatem TDI kupionym za 500+ jedzie na Mazury, żeby w rytmie disco-polo opier...lić rybę z frytkami i zalać ją piwem... a sory, to akurat Twój wróg a nie PiS-u. Pomyliłem bo jedni do drugich jak bracia bliźniacy podobni. PiS przejął władzę obietnicami rozprawienie się z poprzednikami, teraz następcy chcą przejąć władzę obiecując rozprawienia się z PiS. Taka wada demokracji, że głos mają laicy i dyletanci, więc wygrywa ten, co motłochowi lepiej modne pierdoły naopowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, stench napisał:

platformerski bandycki kapitalizm

Bandycki kapitalizm za pis ma się dobrze a nawet jeszcze lepiej

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

...i Janusz co Passatem TDI kupionym za 500+ jedzie na Mazury, żeby w rytmie disco-polo opier...lić rybę z frytkami i zalać ją piwem... a sory, to akurat Twój wróg a nie PiS-u

A Twój nie?  Chyba że to Ty? ?

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

teraz następcy chcą przejąć władzę obiecując rozprawienia się z PiS

Mylisz rozprawienie się z PiS z naprawieniem tego co PiS zepsuł.  A w to że prokuratura ochoczo rzuci się dawnym mocodawcom do gardła, to bym się nie mieszał, no chyba że zaczną przeginać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Taka wada demokracji, że głos mają laicy i dyletanci, więc wygrywa ten, co motłochowi lepiej modne pierdoły naopowiada.

Tak, tak, bo w systemach totalitarnych rządzą wyłącznie profesorowie zwyczajni a jeśli propaganda to tylko troszkę i wg standardów BBC ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

To chyba nawet nie do końca tak bo część wyznawców wiary w System wcale nie popiera PiS  -co więcej - uważają że PiS tez jest jego częścią.

Konfederacja, anarchiści, fanatycy religijni nie tylko PiS, 

Działa ta sama zasada - rozpierd..ić wszystko, a wtedy poczuję się lepiej. Bo kazdy będzie miał tak samo ch.., jak ja. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
9 godzin temu, jar1 napisał:

Oczywiście, to wódz, ksiądz albo prezes określa, jak ma być. I więcej im nie potrzeba. 

Jedyne co im potrzeba do szczęścia , to wskazywanie kolejnych wrogów, jako przyczynę tego, że mają tak ch...wo.  A tu nie ma ograniczeń żadncyh ograniczeń Tusk, Niemcy , lewactwo, system, LGBT, uchodźcy. EU.... Żydzi, ... macice.... elyty...media polskojęzyczne...

 

Ale tu można wrzucić wszystkich. "My zieloni" vs benzyniarze i węglowcy, " Kapitaliści" i ci którzy chcą bardziej równomiernego rozdysponowania środków , katolicy vs chcący pracować w niedziele itd. wszelkie wyznania walczące o jedynie słuszną drogę do nieba...

Chodzi o to by dzielić i szczuć. Każdego można sprofilować i przydzielić mu wrogów. A przydzieleni wrogowie poniosą wzajemną wojnę w regiony, które ich wcześniej nie dzieliły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, stench napisał:

Chodzi o to by dzielić i szczuć. Każdego można sprofilować i przydzielić mu wrogów. A przydzieleni wrogowie poniosą wzajemną wojnę w regiony, które ich wcześniej nie dzieliły.

Nie każdego i nie w takim samym stopniu, bo to zależy od poziomu świadomości, kultury i wiedzy danego człowieka.

Dlatego każdy totalitaryzm i dyktatura zaczyna od tępienia tzw. elit. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

"Precz z komuną" zadziałało, "Sowieci do domu" zadziałało, to i "        PiS" zadziała.

 

 

Zadziałało PO won ? , jak tam zbiórka na Kontener Obywatelski i szukanie nowej Zielonej Wyspy ? , , Polska was nie chce , szok ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jarekb napisał:

Zadziałało PO won ? , jak tam zbiórka na Kontener Obywatelski i szukanie nowej Zielonej Wyspy ? , , Polska was nie chce , szok ? 

"Głosowanie na PiS zadeklarowało 32,9 proc. osób biorących udział w sondażu, co oznacza wzrost o 1,8 pkt proc. w porównaniu do badania IBRiS dla Onetu ze stycznia. Druga Koalicja Obywatelska ma poparcie 18,2 proc. respondentów (spadek o 1 pkt proc.). Na trzecim miejscu umacnia się ruch Szymona Hołowni Polska 2050 z wynikiem 17,3 proc., (wzrost o 0,4 pkt proc.). Do Sejmu weszłyby jeszcze Lewica (10,1 proc., wzrost o 1,2 pkt proc.), PSL-Koalicja Polska (5,9 proc., wzrost o 0,4 pkt proc.), Konfederacja (5 proc., spadek o 2,4 pkt proc.). Odpowiedzi "Nie wiem/Trudno powiedzieć" udzieliło 10,6 proc. respondentów."

"- Widzimy wyraźne wzmocnienie Lewicy oraz postępującą rywalizację, która już w zasadzie doprowadziła do statystycznego zrównania notowań Koalicji Obywatelskiej i Szymona Hołowni - mówił Duma. - PiS jest stabilny, ale to nie jest stabilizacja, która z punktu widzenia władzy jest satysfakcjonująca. Poziom 32 proc. powoduje, że w wyborach w 2023 r. ten sam wynik wypycha PiS do opozycji - dodał szef IBRiS."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie ponieważ to nie wątek astronomiczny to gwiazdki usunąłem.

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

"Głosowanie na PiS zadeklarowało 32,9 proc. osób biorących udział w sondażu, co oznacza wzrost o 1,8 pkt proc. w porównaniu do badania IBRiS dla Onetu ze stycznia. Druga Koalicja Obywatelska ma poparcie 18,2 proc. respondentów (spadek o 1 pkt proc.). Na trzecim miejscu umacnia się ruch Szymona Hołowni Polska 2050 z wynikiem 17,3 proc., (wzrost o 0,4 pkt proc.). Do Sejmu weszłyby jeszcze Lewica (10,1 proc., wzrost o 1,2 pkt proc.), PSL-Koalicja Polska (5,9 proc., wzrost o 0,4 pkt proc.), Konfederacja (5 proc., spadek o 2,4 pkt proc.). Odpowiedzi "Nie wiem/Trudno powiedzieć" udzieliło 10,6 proc. respondentów."

"- Widzimy wyraźne wzmocnienie Lewicy oraz postępującą rywalizację, która już w zasadzie doprowadziła do statystycznego zrównania notowań Koalicji Obywatelskiej i Szymona Hołowni - mówił Duma. - PiS jest stabilny, ale to nie jest stabilizacja, która z punktu widzenia władzy jest satysfakcjonująca. Poziom 32 proc. powoduje, że w wyborach w 2023 r. ten sam wynik wypycha PiS do opozycji - dodał szef IBRiS."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A jakie realne i sprawne koalicje można stworzyć z dzisiejszej opozycji ?

Nie chodzi mi o odsunięcie PiSu od koryta, tylko o stworzenie rządu który będzie dobrze i skutecznie działał.

Jak widzisz to w sprawach ekonomicznych i światopoglądowych ? Czy poza niewielką wierchuszką PO ktokolwiek niżej jest za regulacją aborcyjną ?

Jeśli chodzi o aborcję to ja nie widzę powodu by ktokolwiek miał się w to mieszać.

Natomiast potencjalna  koalicja KO i Hołownia to  w tej kwestii mieszanka całkiem wybuchowa i jeśli przyświeca im cokolwiek poza odsunięciem Pisu to w ogóle nie powinni iść razem.

To jak z ruchem Gowina. PiS-bis z gości, którzy nie lubią Jarka lub nie mieli szansy by się szybko i wysoko wdrapać a Gowin im to umożliwił. Natomiast uważam, że flirt z PO im nie przystoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, stench napisał:

Panowie ponieważ to nie wątek astronomiczny to gwiazdki usunąłem.

A jakie realne i sprawne koalicje można stworzyć z dzisiejszej opozycji ?

Nie chodzi mi o odsunięcie PiSu od koryta, tylko o stworzenie rządu który będzie dobrze i skutecznie działał.

Jak widzisz to w sprawach ekonomicznych i światopoglądowych ? Czy poza niewielką wierchuszką PO ktokolwiek niżej jest za regulacją aborcyjną ?

Jeśli chodzi o aborcję to ja nie widzę powodu by ktokolwiek miał się w to mieszać.

Natomiast potencjalna  koalicja KO i Hołownia to  w tej kwestii mieszanka całkiem wybuchowa i jeśli przyświeca im cokolwiek poza odsunięciem Pisu to w ogóle nie powinni iść razem.

To jak z ruchem Gowina. PiS-bis z gości, którzy nie lubią Jarka lub nie mieli szansy by się szybko i wysoko wdrapać a Gowin im to umożliwił. Natomiast uważam, że flirt z PO im nie przystoi.

- Dlaczego akurat dzisiaj??? Do wyborów jeszcze chwilkę czasu mamy.

- właśnie niżej niż w samej wierchuszce PO jest znacznie więcej chętnych do uregulowania tematu aborcji. Jak ktoś jest przeciw to niech wyp...dala. Prosta sprawa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Jak ktoś jest przeciw to niech wyp...dala. Prosta sprawa.

Ok. To dlaczego doły PO nie wywalą proaborcyjnej wierchuszki ??

Wierchuszka słaba i poglądy poronione. Po co trzymają takich kiepskich polityków ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezlitosna Niusia okres mojego życia, w którym bałem się o takie rzeczy minął bezpowrotnie, ale przyznać się muszę, że bałem się wtedy okropnie. I tak Polska straciła inżyniera, a w Anglii mają pozmywane naczynia. Z Tobą chyba było podobnie?

Patrząc na to co dziś w polskiej polityce się dzieje, decyzja była słuszna. Opozycja jakoś nie chce wygrać i przyjdzie poczekać, aż PiS umrze śmiercią naturalną, gdy umrze śmiercią naturalną pokolenie głosujących na PiS.

Może kiedyś wrócę. Na emeryturze. Jak moje dzieci zdecydują swoje dorosłe życie przenieść do Polski. Ale narność opozycji nie daje na to nadziei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.