Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt Hołownia - o co chodzi?


jar1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zbig napisał:

On nie ma dużych wymagań.  Dożywotnia emerytura 15 tys zł, biuro, ochrona, plus jakieś wykłady w szkole u Rydzyka i na narty wystarczy. 

Oraz oszczędności na koncie...jakieś kilkanaście-kilkadziesiąt milionów PLN.
Nie potrzebuje wykładać. Tym bardziej, że jest głupszy od Wałęsy. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Oraz oszczędności na koncie...jakieś kilkanaście-kilkadziesiąt milionów PLN.

A tyle niby skąd?  Nawet jakby oszczędzał 100% wynagrodzenia to przez dwie kadencje zbierze około milion osiemset...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zbig napisał:

A tyle niby skąd?

Nie bądź naiwny. Nawet taki pionek jak długopis obłowi się przez te lata tak, że Tobie to się nawet nie śniło. Chyba nie sądzisz, że zarabia tylko swoją prezydencką pensję? A dodruki pieniądza to tylko na pomoc przedsiębiorcom? A dofinansowanie z Unii to tylko na potrzeby gospodarki? Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak głębokie jest koryto. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zbig napisał:

Ani przez moment tego nie podejrzewałem.  Po prostu zastanawia mnie że w porywach zyskuje poparcie rzędu 15%. Niestety wszystko wskazuje na to, że znaczna część społeczeństwa traktuje wybory i sprawowanie władzy jako kolejny celebrity tv show.

Tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek sensownej alternatywy. Głosowaliby i na Małysza, gdy wystartował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cir napisał:

męskie przekwitanie może być bardziej przerażające  ?

Jak widać po męskiej części PO niewątpliwie tak, o was wcale przecież nie piszę.
Ty i Wy jak widać nie możecie się opędzić od własnych obsesji.
Może jednak coś więcej poza eliminowaniem dowiem się od was, bo przecież wasza obsesja nie pozwala o niczym innym, ale może jednak.

Wracając do Hołowni, to "ruch" albo raczej pewnego rodzaju koło ratunkowe dla centrolewicowego i lewicującego odłamu PO, kolejna hybryda dla bezideowych politycznych ciuli, kolejna polityczna pułapka dla elektoratu nastawionego antypis. Generalnie nic ciekawego kolejna wydmuszka. Niczego to nie zmieni na politycznej scenie w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xniwax napisał:

Ty i Wy jak widać nie możecie się opędzić od własnych obsesji.

chłopie jakich obsesji ??

piszesz o mordowaniu ludzi i sadzisz ze ja mam obsesje bo reaguje na to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cir napisał:

piszesz o mordowaniu ludzi i sadzisz ze ja mam obsesje bo reaguje na to

Kolejny manipulant. 
Mordowanie ludzi to nie ten wątek, tylko ten o koronawirusie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, d-t-x napisał:

Tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek sensownej alternatywy. Głosowaliby i na Małysza, gdy wystartował.

Nie wiem czy Małysz nie byłby lepszy ?

Dla mnie problemem jest zaraza kompletnego braku kwalifikacji u kandydatów / nominantów.

Prezydentem jest zdewociały bezpłciowy miękiszon wyciągnięty z trzeciego szeregu.  Szefem największej polskiej spółki jest wójt z zabitej dechami pipidówy bez żadnego doświadczenia w branży, wykształcenia, żadnego punktu zaczepienia, żeby chociaż na stacji benzynowej staż zrobił...  Ministrem sprawiedliwości jest trójkowy magister prawa, ewidentny socjopata.  Gdzie nie spojrzeć, takie przykłady się mnożą, a zejdź niżej to dopiero zobaczysz.  Przecież to nie ma prawa działać.

24 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie bądź naiwny. Nawet taki pionek jak długopis obłowi się przez te lata tak, że Tobie to się nawet nie śniło. Chyba nie sądzisz, że zarabia tylko swoją prezydencką pensję? A dodruki pieniądza to tylko na pomoc przedsiębiorcom? A dofinansowanie z Unii to tylko na potrzeby gospodarki? Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak głębokie jest koryto. ?

A sorki, zapomniałem że przecież jak się patrzy z perspektywy płaskiej Ziemi to horyzont zdarzeń i możliwości rozszerza się w nieskończoność ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zbig napisał:

A sorki, zapomniałem że przecież jak się patrzy z perspektywy płaskiej Ziemi to horyzont zdarzeń i możliwości rozszerza się w nieskończoność ?

Szacun....riposta celna. Godna kogoś, kto ma swój rozum i chce mieć zawsze rację, nawet jak jej nie ma.
Swoją drogą - postrzegałem Cię jako bardziej rozumnego.
Cóż...ja też nie zawsze mam nosa do ludzi. ?

10 minut temu, Zbig napisał:

Prezydentem jest zdewociały bezpłciowy miękiszon wyciągnięty z trzeciego szeregu.

To akurat prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cir napisał:

a znasz żródło finansowania ekipy Hołowni ?

Nie znam. Ale chętnie się dowiem.

1 godzinę temu, Zbig napisał:

No ale to jedna z wielu kalkulacji i pytanie co by się Hołowni bardziej opłacało?

Mnie w wyborach interesuje mój interes a nie Hołowni, czy innego polityka.

Hołownia zagrał wbrew mnie, więc mi z nim nie po drodze.  To raz.

Po drugie, jego paplanina z potokiem słów przypomina mi tandetne realizacje sportowe naszych obecnych komentatorów sportowych.  Jak najwięcej napaplać w jednostce czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Mnie w wyborach interesuje mój interes a nie Hołowni, czy innego polityka.

Każdego interesuje jego interes jak by nie było ?  Też bym wolał aby Hołownia zdecydowanie poparł Trzaskowskiego, ale czy jemu by się to opłaciło, to już nie mam pewności.

Godzinę temu, soundchaser napisał:

To akurat prawda.

Prawdą jest również to, że to jest tani cyngiel na posyłki, i nikt w PiSie mu nie pozwoli wyciągnąć ani złotówki ponad to co mu ustawowo przysługuje.

Godzinę temu, jar1 napisał:

Po drugie, jego paplanina z potokiem słów przypomina mi tandetne realizacje sportowe naszych obecnych komentatorów sportowych.  Jak najwięcej napaplać w jednostce czasu.

W końcu to dziennikarz, i to bez papierów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zbig napisał:

ale czy jemu by się to opłaciło, to już nie mam pewności.

Podobno chodzi mu o Polskę a nie własny interes.  Znaczy zwykły kłamczuch. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, artw napisał:

Najpierw wygrzebmy się z PISowskiego i poPISowskiego gó.na , potem grymaśmy.

Aaaa, z gówna? Niewielu tak sądzi jak ty. Od 6 lat PiS ma pierwsze miejsce w sondażach. Jak myślisz dlaczego?

Nie dlatego, że są tak dobrzy, a dlatego, że druga strona jest do d.py. Nic co ma jakikolwiek związek , czy choćby przypomina PO, nie ma szans w starciu z PiS-em.  PO i jego celebryci pokazali taką pogardę dla zwykłych Polaków (i całego tego gó,,,na - no właśnie) i tak się z tym nie kryli, że wszystko co z nimi związane to przekleństwo dla jakiegokolwiek projektu politycznego. Poparcie  Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, albo właśnie celebrytów, jest jak pocałunek śmierci. Dlatego ktoś kompletnie z nimi nie kojarzony, do tego katolik, ma takie poparcie. Nie ma programu, nie ma zaplecza politycznego i tak naprawdę wiemy o nim tylko tyle, ze jest z  TVN-u ? Ostatnio w jakimś sondażu 2050 było przed PO !

To powinno dać do myślenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jacchusia napisał:

Nie dlatego, że są tak dobrzy, a dlatego, że druga strona jest do d.py.

Dokładnie

 

Dlatego każdy promyk trzeba obserwować

Nie jestem fanem Hołowni , natomiast cieszy mnie ,że ktoś robi coś więcej niż "Jeb.ć Pis"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artw

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzed wyborów prezydenckich:

"Przyszedłem do polityki po to, by zmieniać Polskę. Prezydent musi patrzeć do przodu, musi mieć odwagę kreowania nowej rzeczywistości. Mój pomysł dla Polski wypracowałem wspólnie z ekspertami, a także słuchając ludzi i rozmawiając z nimi. Chcę Was przekonać do tego abyśmy wspólnie go zrealizowali. Abyśmy zbudowali Polskę solidarną – demokratyczną – zieloną."

Polska solidarna:

1.edukację na miarę XXI w. To inwestycja w nowe pokolenia zaangażowanych obywateli, kompetentnych pracowników i wrażliwych ludzi.

2. powszechny i efektywny system ochrony zdrowia. Uznajmy go za fundament naszego bezpieczeństwa. Cóż może być ważniejszego niż dostęp do leczenia w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

3. opiekę dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami, która zapewni im samodzielność i godność.

Itd. Odkrycia na miarę...no nie ma takiej miary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Chyba, że coś się zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chołownia to znakomity mówca. Dodatkowo potrafi klarownie przedstawić o co mu chodzi. To ewidentne walory narzędziowe, których brak pozostałym politykierom. 

Czas na linię programową;

[1] rozdział państwa od kleryków kościoła katolickiego - świetne, nieagresywne uzasadnienie, które trafia do większości wierzących ziomali !!! 

[2] wyrwanie elektoratu ze szpon nudnego dualizmu PO - PiS.

[3] szeroki, laicki centralizm światopoglądowy.

PODSUMOWANIE: to bardzo atrakcyjna oferta dla zmęczonego społeczeństwa. Niestety przeszkadza wszystkim.

Jak widać na dwóch stronach nikt nie wysilił się na odpowiedź na pytanie postawione w temacie. Taki niski poziom liderów internetu w tym miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, jar1 napisał:

Oczywiście, zgoda. Popierałem od dawna wszelkie nowe próby stworzenia nowego obrazu w naszej scenie politycznej. Niestety, osobistości tych ruchów, szczzególnie w ostatnich czasach są zdecydowanie poniżej moich  oczekiwań a efekty opłakane. Kukiz, Petru, Biedroń..... 

Hołownia miał moment, w którym powinien zachować się odpowiedzialnie i też dał d.... Mianowicie w drugiej turze  wyborów prezydenckich powinien stanąć ramię w ramię z Trzaskowskim.

Gdyby nie było teraz Dudy, być może i cały PiS był juź już w rozsypce, Do tego, co mamy teraz również dołożył się Hołownia. 

Kombinowal wtedy jak koń pod gore ...pisaĺem w tamtym czasie gdzieś stancie  razem obok siebie...

Mamy teraz marionetkę na kolejne 5 lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz o Chołowni w czasie przeszłym bo Jego popularność stale rośnie. Bez wsparcie mediów. 

" Jak wynika z najnowszego sondażu IBRiS dla Wirtualnej Polski, Prawo i Sprawiedliwość wciąż cieszy się najwyższym poparciem. Oddanie swojego głosu na partię Jarosława Kaczyńskiego deklaruje 30 proc. respondentów (spadek o 3,2 pkt proc.). Gdyby wybory odbyły się w najbliższym czasie, do Sejmu weszłyby jeszcze: Koalicja Obywatelska z poparciem 19,6 proc. (spadek o 4 pkt. proc.), Polska 2050 - 17,5 proc. (wzrost o 8,4 pkt. proc.), Lewica - 9,5 proc. (wzrost o 0,6 pkt. proc.), Konfederacja - 7,5 proc. (wzrost o 3 pkt. proc.) oraz PSL - 5 proc. (spadek o 1 pkt. proc.). "

Przecież to jest trzęsienie ziemi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, janunio napisał:

Chołowni

 

23 minuty temu, janunio napisał:

Taki niski poziom liderów internetu w tym miejscu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, janunio napisał:

Nie pisz o Chołowni w czasie przeszłym bo Jego popularność stale rośnie. Bez wsparcie mediów. 

mała niescisłośc

obstawił media społecznościowe tak jak konfederacja

24 minuty temu, janunio napisał:

Przecież to jest trzęsienie ziemi.

kołuje sie od kilku miesięcy pomiedzy 11 a  15 wiec jakie trzesienie zwazywszy ze platforma robi wszystko aby osłabiac swoich liderów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, janunio napisał:

to znakomity mówca. Dodatkowo potrafi klarownie przedstawić o co mu chodzi. To ewidentne walory narzędziowe, których brak pozostałym politykierom. 

No właśnie nie. Jest zwyczajnie nudny i bezpłciowy, A jak już spróbował pokazać swoje emocje w walce o Konstutycję, to rozryczał się jak rozkapryszona kilkuletnia dziewczynka, która zobaczyła, ze jej koleżanka z przedszkola ma ładniejszą sukienkę.

Autentyczne w tym wszystkim jest jedynie znudzenie dużej części elektoratu naszą polityczną i jej standardami.  Ale to już trwa od wielu lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, janunio napisał:

[...]  Czas na linię programową;

[1] rozdział państwa od kleryków kościoła katolickiego - świetne, nieagresywne uzasadnienie, które trafia do większości wierzących ziomali !!! 

[2] wyrwanie elektoratu ze szpon nudnego dualizmu PO - PiS.

[3] szeroki, laicki centralizm światopoglądowy.  [...]

 

Zważywszy na najważniejsze fakty z CV :

 

21 godzin temu, jar1 napisał:

"

Ukończył Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego (obecnie Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Fabryczna 10”) w Białymstoku[2]. Zagrał w etiudzie filmowej „Człowiek z cienia”, zrealizowanej w 1994 w Klubie Filmowym „Projektor” w Białymstoku[3]. Przez 5 lat studiował psychologię w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, ale nie ukończył studiów[4].

Dwukrotnie przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

stwierdzić należy, że tak intensywne związki z katolskimi pralniami mózgów nie rokują pozytywnie w tym względzie.

Popieram Niusię w poście #5,  też odmawiam Hołowni jakiejkolwiek wiarygodności.

Ot, taka katolska V kolumna rozbijająca opozycę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, janunio napisał:

Wielkie PRZEPRASZAM za Hołownię przez ceha.

 

Odpuszczamy.

Tym bardziej, że pisanie nazwisk przez "ce-ha" jest zarezerwowane dla innych - Kurskiego, Ziobry, Dudy, a nawet (gdy komuś nie brak fantazji) - to i dla Przyłębskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artw napisał:

Dokładnie

 

Dlatego każdy promyk trzeba obserwować

Nie jestem fanem Hołowni , natomiast cieszy mnie ,że ktoś robi coś więcej niż "Jeb.ć Pis"

Fani PIS zdają się uprawiać nie tylko podobną taktykę - opozycja jest do bani dlatego głosujemy na PIS - ale potrafią w ten sposób skutecznie zastawić pułapkę na ewentualnego wyborcę innej partii, który niejako musi zacząć "tłumaczyć się" ze swoich preferencji. Nieodmiennie kojarzy mi się to z dyskusją z płaskoziemcem czy innym kreacjonistą który głosząc kompletne bzdury oczekuje od interlokutora obalenia pseudonaukowych tez przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek intelektualnego wysiłku ze swojej strony.

Z przykrością muszę stwierdzić że "J***ć PIS" jest ze wszech miar adekwatne i przynajmniej zrozumiałe dla przedstawicieli prymitywnego antyintelektualizmu. Równocześnie jak najbardziej podzielam radość że jest jednak coś więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się na dobre nie zaczęło a już zgrzyta. Pan Hołownia zbyt szybko uwierzył, że został nowym demiurgiem.

"Bunt działaczy ruchu Szymona Hołowni. Mamy oświadczenie zarządu Polski 2050"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.