Jump to content
IGNORED

Bladelius Oden. Czy są osoby mające własne opinie po osobistym odsłuchu?

Recommended Posts

ja proponuję, żeby kolega sam posłuchał różnych wzmacniaczy, w tym rzeczonego Bladeliusa, i wybrał to co się najbardziej koledze spodoba, a odsprzedawalnością bym się nie przejmował. Ten sprzęt ma dawać satysfakcję ze słuchania muzyki. Kupno markowego sprzętu tylko dla tego że jest łatwo odsprzedawany mija się z  celem, chyba że kolega nie będzie słuchał na tym żadnej muzyki, tylko ma to stać i cieszyć oczy... ale w tym też nikt nie pomoże , każdy ma inną wrażliwość 🙂

5 godzin temu, PMD napisał:

ja proponuję, żeby kolega sam posłuchał różnych wzmacniaczy, w tym rzeczonego Bladeliusa, i wybrał to co się najbardziej koledze spodoba, a odsprzedawalnością bym się nie przejmował. Ten sprzęt ma dawać satysfakcję ze słuchania muzyki. Kupno markowego sprzętu tylko dla tego że jest łatwo odsprzedawany mija się z  celem, chyba że kolega nie będzie słuchał na tym żadnej muzyki, tylko ma to stać i cieszyć oczy... ale w tym też nikt nie pomoże , każdy ma inną wrażliwość 🙂

Masz racje Bladieliusa najlepiej jakby porównał z innymi wzmacniaczami 

Nie masz racji ,odsprzedawalność jest bardzo ważna i  to kryterium zawsze trzeba brać przed zakupem pod uwage , no chyba że ktoś narzeka na nadmiar kasy a znam i takich 🙂 , było wiele firm kogucików i wiele osób popłyneło z kasą przez nadmuchany marketing, Bladeliusa znam i wiem że jest to sprzet bardzo dobry ale w tej cenie należy rozważyć bardziej bezpieczny zakup który tak samo bedzie cieszył swoim dzwiekiem a nie tylko urodą , całkiem niedawno był do kupienia streamer Bladeliusa Embla który w detalu kosztował 30.000 pln , ledwo sie sprzedał po paru miesiacach za 6.000 pln, takie jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzać

Zgadzam się. Z odsprzedażą byłby kłopot a raczej nie kupuje na całe życie. . Kupiłem więc ML no 585. W przyszłości myślę nad zmianą właśnie na Accu E800. Będą bardziej dostępne na rynku wtórnym. 

Teraz, Mgrzybek napisał:

Zgadzam się. Z odsprzedażą byłby kłopot a raczej nie kupuje na całe życie. . Kupiłem więc ML no 585. W przyszłości myślę nad zmianą właśnie na Accu E800. Będą bardziej dostępne na rynku wtórnym. 

Bardzo dobra i świadoma decyzja ,życze miłych odsłuchów 

Koledzy to ja dodałem film, niestety film nie oddaje dźwięku w "realu", nagrywałem telefonem. Co do średnicy trzeba posłuchać na żywo, trzeba mieć dobrze dobraną "biżuterię", między innymi wg. mnie świetny i pogłębiający średnicę kabel zasilający Gargantua, który po wielu testach wybrałem.  Pozdrawiam 

13 godzin temu, piotrlcom1 napisał:

Koledzy to ja dodałem film, niestety film nie oddaje dźwięku w "realu", nagrywałem telefonem. Co do średnicy trzeba posłuchać na żywo, trzeba mieć dobrze dobraną "biżuterię", między innymi wg. mnie świetny i pogłębiający średnicę kabel zasilający Gargantua, który po wielu testach wybrałem.  Pozdrawiam 

Jakie porównywałeś przewody? Trochę jestem na etapie zmian i zastanawiałem się też nad Gargantuą do ML 585. Mam teraz SR Uef Atmosfere Level 3 ale myślę nad czymś co ociepli średnicę. Rozważam też np. Hijiri SM2R Sound Matter, który miałem na odsłuchu ale z Modwrightem KWI 200 i wtedy było zbyt słodko i mięsiście. ML585 to jednak inna sygnatura, ale boję się trochę zbyt mocnego basu. W Odenie jest on też niczego sobie więc jeśli do niego pasuje Gargantua to i u mnie może będzie ok.

Edited by Mgrzybek