Skocz do zawartości
IGNORED

High-endowy Subwofer do kina domowego


baron_bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za ps-1200 dałem 1200 zyli :D ... co uważam za okazję. Mam nadzieje, że bedzie warto :D od tej pory napotkanym kobietom, będę mówił że mam suba za 10k i od razu będę przystojniejszy :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, baron_bartek napisał:

Za ps-1200 dałem 1200 zyli ? ... co uważam za okazję. Mam nadzieje, że bedzie warto ? od tej pory napotkanym kobietom, będę mówił że mam suba za 10k i od razu będę przystojniejszy ?

Chciałeś hi-end, to będziesz go mieć. Przyjemność kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przesadziłem trochę z tą zniżką. Ja dla siebie patrzałem na sb16 ultra. To poniżej 10tyś. Pb będzie blisko ale mniej będzie ciężko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, STELVIO napisał:

Krótko mówiąc zaczęło się od svs pb16 ultra. I na nim się zakończy. Ma wszystko co chcesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No nie wiem, pb16 przy sub basie "furczy", ja bym na niego kasy nie marnował tylko poszedł w zabudowy. Przy takim pomieszczeniu i długiej fali dużo lepszy efekt uzyska mniejszymi ale sprytnie skonfigurowanymi subami, można pomyśleć o DBA

1 godzinę temu, baron_bartek napisał:

Jest taka wtyczka do foobara200 nazywa sie bas exciter - szczęka mi opadła jak zacząłęm używać. Z tego co rozumiem, jest to programowa implementacja jakieś dolby surround w stereo -  czyli bas nie jest w żaden sposób wzmacniaczny tylko przechwytywany i programowo przebudowywany..... działa fantastycznie - potestujcie sobie.... za darmo ?

zbędna rzecz, najprawdopodobniej masz problemy z akustyką i wydaje Ci się że wyższego basu masz dość a to tylko złudzenie. Subwoofer podbija rezonans i jest jeszcze gorzej dlatego go tak nisko tniesz. Oczywiście to tylko domyły bo Ty wszystko wiesz lepiej i niczego o swoim "projekcie" nie napiszesz.

Miałem minimum dwa zestawy kolumn, które potrafią utrzymać liniową charakterystykę od 20hz, obecne mam nadzieje zrobią to podręcznikowo. W przeciwieństwie do innych wiem że kolumny potrafią zamiatać na basie,  pytanie było poglądowe, chciałem wiedzieć co masz.

1 godzinę temu, paul klacska napisał:

Chciałeś hi-end, to będziesz go mieć. Przyjemność kosztuje.

no właśnie.. central leci na 3way jak u Ciebie..tylko dół słabszy bo okolice 18-20cm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fetek napisał:

Subwoofer podbija rezonans

To też zostało przewidziane w moim projekcie. Ps-1200 stoi na podłodze, ale planuje wyciąć płytę marmurową + zestaw kolców wbitych w płytę mdf i to na marmur, a sub na płytę... być może kółeczka pod marmur by popychać zamiast przesuwać. Zobaczy się bo to już sfera testów empirycznych.

6 minut temu, fetek napisał:

Oczywiście to tylko domyły bo Ty wszystko wiesz lepiej i niczego o swoim "projekcie" nie napiszesz.

Imponuje mi twoja zdolność do sarkazmu, ale nie jest trafiony bo o swoim projekcie faktycznie wiem może nie wszystko, ale więcej niż ludzie pozbawieni  błogosławieństwa telepatii..... żartuje, telepatia to by była raczej klątwa prowadząca do skrajnego introwertyzmu i izolacji... słuchać co to stado ma do powiedzenia ;) ... ale tobie by się przydała jako alternatywa czytnia - ile razy mam się powtarzać co kombinuje?

Jak bardzo chcesz wiedzieć to skonstruuj pełną listę pytań z cyferkami jakimiś dla uporządkowania. Na pytanie powyższe (chociaż mi się wydaje, że zbędne) odpowiadam. Kolumny podłogówki castle knight 4 + centralny tannoy z serii m (do zmiany, pewnie na castle keep 2....a może coś z wyższej półki - się zobaczy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, baron_bartek napisał:

Zobaczy się bo to już sfera testów empirycznych.

raczej prostych pomiarów, mówiłem że źle zaczynasz.

13 minut temu, baron_bartek napisał:

To też zostało przewidziane w moim projekcie. Ps-1200 stoi na podłodze, ale planuje wyciąć płytę marmurową + zestaw kolców wbitych w płytę mdf i to na marmur, a sub na płytę... być może kółeczka pod marmur by popychać zamiast przesuwać.

będziesz jeździł z subem a jak Ci wyjdzie w niekomfortowej pozycji to co ? olewasz podstawy a marnujesz energię na ciekawe ale zbędne pomysły.

13 minut temu, baron_bartek napisał:

Jak bardzo chcesz wiedzieć to skonstruuj pełną listę pytań z cyferkami jakimiś dla uporządkowania. Na pytanie powyższe (chociaż mi się wydaje, że zbędne) odpowiadam. Kolumny podłogówki castle knight 4 + centralny tannoy z serii m (do zmiany, pewnie na castle keep 2....a może coś z wyższej półki - się zobaczy)

te kolumienki zapewniają Ci bas ? bez żadnego wsparcia ?  czyli klasyka gatunku, słuchasz modu i myślisz że masz bas, myślisz że jest go dużo bo jest "wyciągnięty" i podbity.

Nie marnuj kasy na suby tylko kup mikrofon za 400 zł i zacznij od pomiarów, potem zdefiniuj problem, napraw go i dopiero wtedy kup subwoofer. Zobaczysz że będziesz go używał w standardowym paśmie a nie tylko na samym dole.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, fetek napisał:

będziesz jeździł z subem a jak Ci wyjdzie w niekomfortowej pozycji to co ? olewasz podstawy a marnujesz energię na ciekawe ale zbędne pomysły.

23 minuty temu, baron_bartek napisał:

Raczej wolałbym nie pchać 70 kg suba.... no ale jak się okarze, że podstawka antyrezonansowa którą skonstruowałem źle działa, to się przekonstruuje... wykręcić 4ry półka to chyba nie problem.

 

13 minut temu, fetek napisał:

te kolumienki zapewniają Ci bas ? bez żadnego wsparcia ?  czyli klasyka gatunku, słuchasz modu i myślisz że masz bas, myślisz że jest go dużo bo jest "wyciągnięty" i podbity.

 

Zapewniają mi go tyle co mi potrzeba i w takiej konfiguracji jak chce. Na ampli mam podbicie basu +3 a treble chyba 0 (skala-6/_6).... i to tyle, ale fakt, że wysoki bas jest szczupły .... i taki ma być bo ja tak w kinie lubie lubię + bas trzęsienia ziemi z suba.... Znowu się muszę powtarzać, ale jak którego pięknego dnia spodoba mi się inaczej to przesunę gałkę w sumbie o parę hertzów wyżej i będę miał więcej wyższego basu..... a najlepiej jak w tym svs ultra sobie ustawię pełną charakterystykę taką jak chce, bo ma taką możliwość (narazie robię to pc equalizerem).

"Kolumienki" mają ponad metr wysokości więc bym nie przesadzał :), ale fakt: w filmach mi tak pasuje, w muzyce jest słabo - w muzyce faktycznie bas jest zbyt szczupły.... i ponownie svs sterowany telefonem by to załawił bo tam jednym kliknięcie sobie można ustawić wybrany preset (ino/muza normalna/muza bum)..... tylko, że ja do muzy mam naprawdę wypasiony zestaw słuchawkowy (akg k812pro + wzmacniacz lampowy).

21 minut temu, fetek napisał:

kup mikrofon za 400 zł

Mam mikrofon dołączony do ampli.... coś tam testowanie dało, ale bez szału....każdy ma inne wymagania, ja wiem czego chce..... a moje pomieszczenie jest naprawdę dziwne i trudne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o ten mikrofon chodzi.
Tylko pomiarowy na USB, do pomiarów zarobionych programem na komputerze.

(Niekoniecznie na USB, ale tak jest najprościej, żeby już bardziej nie komplikować)

(Program jest darmowy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, baron_bartek napisał:

Raczej wolałbym nie pchać 70 kg suba.... no ale jak się okarze, że podstawka antyrezonansowa którą skonstruowałem źle działa, to się przekonstruuje... wykręcić 4ry półka to chyba nie problem.

mylisz pojęcia, problemem jest fala akustyczna nie subwoofer.

25 minut temu, baron_bartek napisał:

Mam mikrofon dołączony do ampli.... coś tam testowanie dało, ale bez szału....każdy ma inne wymagania, ja wiem czego chce..... a moje pomieszczenie jest naprawdę dziwne i trudne.

trzymajta mnie ... bo znowu polecę na urlop za stwierdzenie prawdy. Bez zdefiniowania problemów nie osiągniesz celu, nawet najlepszy sub świata nie spełni Twoich oczekiwań

Błądzisz jak dziecko w ciemnym lesie a co gorsza wszystko robisz na "wydaje mi się" i na ucho, zero obliczeń, zero przygotowania.

normalnie brat kolesia od JVC... Warm znowu sobie jaja robisz ?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, RAF77 napisał:

Nie o ten mikrofon chodzi.
Tylko pomiarowy na USB, do pomiarów zarobionych programem na komputerze.

(Niekoniecznie na USB, ale tak jest najprościej, żeby już bardziej nie komplikować)

(Program jest darmowy).
 

Ok, mogę kupić.

Można prosić o jakaś nazwę konkretnego urządzenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, fetek napisał:

Błądzisz jak dziecko w ciemnym lesie a co gorsza wszystko robisz na "wydaje mi się" i na ucho, zero obliczeń, zero przygotowania.

 

ehhhhhhh. Wiec co pomiar na moje ucho jest dla mnie bardzo ważne.... bo to moje ucho :) Mogę sobie zrobić (tak z ciekawości) pomiar mikrofonem (proszę konkretną nazwę urządzania do kupna), ale prawda jest taka (na biblie, koran i komiksy kajko i kokosz!), że ja wiem jaki chce dźwięk :Dw kinie, nie  w muzyce.

Zresztą słuchawki są też dlatego, żę w muzyce średnio byłem w stanie osiągnać w swoim pomieszczeniu efekt jaki chciałem.... a w ogóle zrobienie sprzętu uniwersalnego do muzy + kina jest trudne chyba, że zrobię tak jak opisałem z presatami, ew mogę sobie mieć nawet 2 subwofery. ps-1200 go generowania wyższego basu, a trzęsienie ziemi svs.

A wogóle to nie lubię subów w muzyce. Jakbym kiedyś miał pomieszczenie i pieniadzę na zbyciu to lampa i .... kolumny do przemyślenia.

8 godzin temu, fetek napisał:

trzymajta mnie ...

Trzymać cię nie potrzeba, na początek melisse polecam. Nawet wyczuwam u ciebie dużo intencji, tylko po co się denerwować :)

2 minuty temu, RAF77 napisał:

Umik-1.

ok, dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, baron_bartek napisał:

ehhhhhhh. Wiec co pomiar na moje ucho jest dla mnie bardzo ważne.... bo to moje ucho ?

tylko że na ucho nie ustawisz a co gorsza stracisz masę czasu i  energii na walkę z wiatrakami.

2 godziny temu, baron_bartek napisał:

ale prawda jest taka (na biblie, koran i komiksy kajko i kokosz!), że ja wiem jaki chce dźwięk :Dw kinie, nie  w muzyce.

to już jest zupełnie inna sprawa, może będziesz miał mod który ułatwi a nie utrudni życie.

2 godziny temu, baron_bartek napisał:

a w ogóle zrobienie sprzętu uniwersalnego do muzy + kina jest trudne chyba

jest pewnego rodzaju strzałem w kolano ale nie wiem czy jest sens o tym pisać skoro 90% użytkowników olewa zgranie fazowe centrala z kolumnami. 

2 godziny temu, baron_bartek napisał:

A wogóle to nie lubię subów w muzyce. Jakbym kiedyś miał pomieszczenie i pieniadzę na zbyciu to lampa i .... kolumny do przemyślenia.

pytanie czy sub w muzyce jest potrzebny... jak już to klasa D na bas , lampa na resztę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fetek napisał:

tylko że na ucho nie ustawisz a co gorsza stracisz masę czasu i  energii na walkę z wiatrakami.

3 godziny temu, baron_bartek napisał:

Kupię ten mikrofon i się pobawię, nawet dlatego że jeszcze tego nigdy nie robiłem i z chęcią coś się nowego nauczę.... natomiast nie liczę na za dużo, bo mikrofon może zbadać akustykę a nie preferencje słuchacza.... a jak się mylę to tym bardziej cudownie :D

 

1 godzinę temu, fetek napisał:

pytanie czy sub w muzyce jest potrzebny... jak już to klasa D na bas , lampa na resztę.

 

Tak, zakochałem się w lampie odpąd kupiłem słuchawkowy wzmacniacz lampowy - to jest poprostu to! Czuje że kobieta śpiewa DO MNIE, DLA MNIE! 

Optymalnie chciałbym mieć sprzęt do kina i muzy.... ale najpierw to bym musiał zmienić mieszkanie .... drogo się robi! :> :P ... ale podobno stanieć mają. Dlatego zresztą kupiłem sobie mega zestaw słuchawkowy - by pominąc problem akustyki - jak ogarnę sobie co chce zrobić w kinie to jeszcze następnym przejawem choroby będzie szukanie lepszego DAC'a, chociaż ten mój nie jest zły.

Za ten przyjazny komentarz z chęcią dam ci like (czy jak to się nazywa) kolego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez baron_bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, baron_bartek napisał:

Jest taka wtyczka do foobara200 nazywa sie bas exciter - szczęka mi opadła jak zacząłęm używać.

Pod foobara jest tego mnóstwo. Warto też się pobawić wtyczką FreeSurround, która ze stereo robi 5.1, 7.1 czy jaką kto tam ma konfigurację. I trzeba przyznać, że wychodzi jej to całkiem nieźle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, qbakos napisał:

Pod foobara jest tego mnóstwo. Warto też się pobawić wtyczką FreeSurround, która ze stereo robi 5.1, 7.1 czy jaką kto tam ma konfigurację. I trzeba przyznać, że wychodzi jej to całkiem nieźle.

No właśnie pod foobara są naprawdę sensowanie działające wtyczki - lepiej działają niż korporacyjny szajs hard montowany w tani sprzęt.

Jak dać Heńkom możliwości to potrafią zrobić lepiej niż duży kapitał.... szczególnie w programowaniu, bo nie potrzeba tam budżetu, ale troję inwencji i woli.

Tą wtyczką się pobawię w wolnej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, baron_bartek napisał:

Kupię ten mikrofon i się pobawię, nawet dlatego że jeszcze tego nigdy nie robiłem i z chęcią coś się nowego nauczę.... natomiast nie liczę na za dużo, bo mikrofon może zbadać akustykę a nie preferencje słuchacza.... a jak się mylę to tym bardziej cudownie ?

mikrofon to tylko urządzenie pomiarowe, co zrobisz se sprzętem i akustyką zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak chcesz mieć grubo na dole to możesz tak mieć.

5 godzin temu, paul klacska napisał:

To na czym w końcu stanęło? Może być na privat.

że trzeba sprzedać nerkę ? 2*accuton + sbacoustics

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fetek napisał:

że trzeba sprzedać nerkę ? 2*accuton + sbacoustics

 

Jedna nerka może nie starczyć, a bez 2 nie pociągniesz. Kawałem wątroby proponuje, bo odrasta :) .... chinole nawet tutaj robią konkurencje i psują rynek :P

3 minuty temu, fetek napisał:

mikrofon to tylko urządzenie pomiarowe, co zrobisz se sprzętem i akustyką zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jak chcesz mieć grubo na dole to możesz tak mieć.

5 godzin temu, paul klacska napisał:

No zdecydowanie... dlatego podchodzę do tego nieco sceptycznie, bo mikrofon mi nie powie co ja lubię.... ale pobawię się - czemu nie. Szkoda, że nie ma używanego, bo nie jest jakiś szczególnie drogi, ale i nie niezauważalnie tani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, baron_bartek napisał:

No zdecydowanie... dlatego podchodzę do tego nieco sceptycznie, bo mikrofon mi nie powie co ja lubię.... ale pobawię się - czemu nie. Szkoda, że nie ma używanego, bo nie jest jakiś szczególnie drogi, ale i nie niezauważalnie tani.

Ale powie ze cos jest *%&$# nie tak z subem, akustyka albo miejscem w ktorym sie znajduje. 

Poprzemieszczasz so go po pokoju w rozne miejsca i zobaczysz roznice. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lolo2 napisał:

Ale powie ze cos jest *%&$# nie tak z subem, akustyka albo miejscem w ktorym sie znajduje. 

Poprzemieszczasz so go po pokoju w rozne miejsca i zobaczysz roznice. 

Nom.... jak już zamierzam zainwestować parę K w suba to mikrofon za 500 zyli będzie pożądany :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, STELVIO napisał:

Ale sb nie pb. Może ktoś z forum akurat.
 

Jakby był PB to już bym tam jechał :> ja obserwuje te oferty na znanych portalach. Ale jeśli ktoś na forum ma, a chce zbyć..... to niech tego nie kryje dla siebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zamawiasz do tego głośnika dedykowaną obudowę,dajesz hypexa na wzmocnienie,masz high end na basie ,musisz tylko uważać ,żeby bas nie zabił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakieruje go na sąsiada co mnie denerwuje i zabije go :) Zbrodnia doskonała, bo wątpie by organy ścigania były przygotowane na broń akustyczną :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, baron_bartek napisał:

Wiec co pomiar na moje ucho jest dla mnie bardzo ważne.... bo to moje ucho :) Mogę sobie zrobić (tak z ciekawości) pomiar mikrofonem (proszę konkretną nazwę urządzania do kupna), ale prawda jest taka (na biblie, koran i komiksy kajko i kokosz!), że ja wiem jaki chce dźwięk

Też tak kiedyś myślałem, ale prawda jest taka, że jak nie pomierzysz to nie będziesz miał dobrze. Na początek to wystarczy Ci apka na telefonie do pomiaru mikrofonem i generator fali sinus na PC np. SineGen. Powinieneś od razu wykryć górki i dołki na basie. A mikrofonem możesz się pobawić później jak nabierzesz doświadczenia. Do tego potrzebujesz jeszcze jakiejś sensownej karty dźwiękowej, bo to co masz wbudowane w kompa to jest dramat. Tylko, że to wszystko ma sens przy normalnych ustawieniach suba, bo jeśli tniesz go na 30-35 Hz to co za różnica jak wszystko i tak jest wycięte. Ale ok, Ty tak lubisz, nie wtrącam się ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, qbakos napisał:

Do tego potrzebujesz jeszcze jakiejś sensownej karty dźwiękowej, bo to co masz wbudowane w kompa to jest dramat.

A po co karta dzwiekowa? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lolo2 napisał:

A po co karta dzwiekowa? 

Żeby podłączyć mikrofon i mieć miarodajne wyniki, a nie zakłócenia z kompa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.