Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel polaczeniowy DIN


dudivan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozna gdzies jeszcze dostac kabel polaczeniowy DIN ? Konkretnie chodzi o kabel do magnetofonu polskiej produkcji, ktory umozliwia odtwarzanie i nagrywanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien, ze takie o ktore mi chodzi (wewnatrz okablowane do nagrywania i odtwarzania) ? Nowe ? znajduje tylko jakies przejsciowki DIN-jack.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to i byloby najlepsze rozwiazanie... czy w gre moze wchodzic przesylke poczta ? Jak uregulowac koszt przesylki ? Jezeli masz jakas propozycje - poprosze na priv ([email protected] - oczywiscie BEZTEGO nie wpisujemy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakis ichni instant messager ? Nie mam. A zanim zainstaluje i polapie sie o co w nim chodzi to poczte zdaze przeczytac 10 razy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

skoro masz poczte na hotmailu to masz na pewno windows messengera... tak mysle... i nie ichni tylko Microsoft Corporation:):):) Mam tam kumpla w Wawie w centrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę chciał sam sobie polutować kabelek DIN>RCA - połączenie starego tunera ze wzmakiem.

macie może jakieś wskazówki (instrukcje, może schemat) łączenia? za przewód będzie robił Gotham gac2 v1.

jak powinny być łączone wtyczki?

wystraczy link tylko.

próbowałem googlem, ale coś mi mizernie idzie. :/

z góry dziękuję.

pozdrawiam

k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

opis poszczególnych bolców w DIN5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ten oto i trzeba będzie szybko kabel dorobić.

[obrazekLUKASZ-258931_1.jpg] [obrazekLUKASZ-258931_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4291-100009909 1170264326_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnośnie łączenia din>rca

jak myślicie? jest sens robić każdy kanał na jednym kablu GAC?

czy wystarczy wykorzystać wewnętrzne przewody GACa (biały i brązowy) na kanał lewy/prawy i ekran jako masę? a jeśli tak to jak rozdzielić ekran przy prowadzeniu do wtyków rca?

bo wydaje mi się że trzeba postąpić tak jak w przypadku interkonektów i każdy kanał na osobnym kablu. brąz jako "gorący"; biały do masy razem z ekranem kabla od strony źródła, a do rca już bez ekranu.

..

co Forum na to?

pozdrawiam

k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, uruchomilem tego IM ale niestety nie moge sie zalogowac. Powtarzalem procedure juz trzy razy i za kazdym razem zadna z funksji opocz "zarejestruj" nie jest aktywna :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zyzio mam kumpla w Microsofcie w Wawie i nie podziela Twojego zdania:):):) A tak powaznie nie mam doswiadczenia z tym ze Messenger sciaga cokolwiek. Moze masz slabego antyvira? Pozdrowionka Zyzio:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o taki wam chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -całe 3,50zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, ale sa rozne kable DIN. Ja np. szukam takiego "dwustronnego", ktory ma zyly przewodzace sygnal odtwarzany i zyly przewodzace sygnal nagrywany. Jeden kabel obsluguje polaczenie magnetofon-wzmacniacz. Zwyczajne interkonekty to bylyby potrzebne 4 (2 x stereo).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

czyli potrzebujesz zwyklej standardowej "piatki" stereofonicznej dzialajacej w dwie strony... ten kabelek ktory mam byl dostarczony kiedys wraz z JVC KDA 33 ( kto pamieta takiego decka... ) choc kabelki chinch tez byly:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek DI-DIN piątka. Do dostania w Media Markt, Practikerze, Saturnie i na giełdach elektronicznych. Teoretycznie powinien być w Mechanicznej Pomarańczy, skoro prowadzą dystrybucję Naima ale kiedy tam (kiedyś) byłem, to nie mieli z tego asortymentu nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do Mechanicznej Pomarańczy, gdzie teoretycznie takie kable mieć powinni, tak jak i przejściówki (interesowała mnie właściwie dobra przejściówka), bo przeciez handlują sprzetem Naima i to powinno do czegoś zobowiązywać - ale nie mają. No, bo jak mi tłumaczono, są one sprzedawane w komplecie ze sprzętem Naima. Dla mnie to trochę niepoważne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne w gospodarce rynkowej. Naim jest jedyny i niepowtarzalny, synergia pieronska to i nawet jakies inne DIN-y by "nie pasowaly". A kto by sie tam martwil o posiadaczy czy kolekcjonerow starodawnego sprzetu z archaicznymi gniazdkami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.