Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  10 członków

Pier Audio
IGNORED

Pier Audio klub


hlary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakładam klub dla fanów i posiadaczy sprzętu Pier Audio (www.pier-audio.com).

Zakupiłem MS-680 SE Anniversary Edition. To integra z ukierunkowaniem na dźwięk lampowy. Sprzęt się wygrzewa, ale już skutecznie zamienił Vincenta SV-500. Gra głębiej, zdecydowanie lepszy i kontrolowany bas. Przy moich Tannoy Revolution XT6F nawet się nie spodziewałem takiego głębokiego i czarującego basu.

W każdym razie zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń wszystkich zainteresowanych tą marką. 

Edytowane przez hlary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wzmacniacz Pier Audio MS-680 Aniversary Edition został przyjęty z godnością i dużymi oczekiwaniami. Jest super. To integra z ukierunkowaniem na lampy. Lampy od razu dobrane typu NOS. Bez pierdół w postaci DAC-a, bo go mam osobno ?. Fajny sprzęcik przypominający złote czasy hi fi (lata 80-te poprzedniego wieku). I dlatego w kolorze złotym.

Pier Audio MS-680.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Espectro podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 26.11.2021 o 15:36, trimexpoland napisał:

Miło nam, że taki klub powstał. Pier Audio to naprawdę zacna marka, która zyskuje coraz większe uznanie w Polsce w zakresie wzmacniaczy hybrydowych, lampowych, a także urządzeń towarzyszących! 

Zapraszamy na stronę www.pieraudio.pl 😊

 spacer.png

Trimex można od Was wypożyczyć MS-680 SE na testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 25.02.2021 o 14:07, hlary napisał:

Witam,

zakładam klub dla fanów i posiadaczy sprzętu Pier Audio (www.pier-audio.com).

Zakupiłem MS-680 SE Anniversary Edition. To integra z ukierunkowaniem na dźwięk lampowy. Sprzęt się wygrzewa, ale już skutecznie zamienił Vincenta SV-500. Gra głębiej, zdecydowanie lepszy i kontrolowany bas. Przy moich Tannoy Revolution XT6F nawet się nie spodziewałem takiego głębokiego i czarującego basu.

W każdym razie zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń wszystkich zainteresowanych tą marką. 

Witam,

przymierzam się do tego modelu. Mam kolumny Monitor Audio Silver 500 6G.
Mam nadzieję, że Pier ociepli mi granie bo z poprzednim wzmacniaczem (CA CXA81) nie za bardzo się zgrały.
Mam pytanie jak ten wzmacniacz brzmi przy cichym graniu?
Czy regulacja głośności jest płynna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.