Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy transport plików do 20000 PLN


moreno1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, m4tech napisał:

wiadomo co wchodzi do Qutesta po kolorze w centralnej części obudowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Jasne. Dzieki.

3 godziny temu, m4tech napisał:

 

Tak jak pisałem nie tylko Chord jest dowodem na możliwość 384/128 po spdif, nowe konwertery usb takie jak Gustard U16 czy Audio-GD DI-20HE również obsługują takie częstotliwości po spdif

 

Raczej nie używałbym określenia SPDIF. Po prostu po kablu koncentrycznym 75 ohm. A to jest dobre medium.

Ciekawe jak po AES/EBU? Tu nie ma takich złącz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pmcomp napisał:

Raczej nie używałbym określenia SPDIF. Po prostu po kablu koncentrycznym 75 ohm.

po kablu coax RCA ohm z przejściówką na BNC też nie było problemu z 384/128

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem to wiesz "jak i co grał" tylko po sygnalizacji kolorem w DACu?
W jaki sposób to jest pokazywane? Mozesz rozróżnić konkretne częstotliwości?
Mój dCS Debussy pokazuje mi kombinacją świecenia diód i wiem dokładnie jaka jest czestotliwośc próbkowania przyjmowanego sygnału:
dcs-debussy-dac_640x.jpg?v=1576094971
czyli czy 32, 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192, 352.8, 384 kHz czy DSD64, DSD128.
 
Pozdro

Czy uważasz Debussy za wciąż bardzo dobry dac czy pojawiły się jakieś braki w końcu ta technologia w audio idzie do przodu najszybciej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Debussy to dobry DAC. Nie wiem czy Bartok jest lepszy od kompletu Debussy plus Network Bridge.

Mi jego dźwięk pasuje, dlatego Audio Note DAC4 stoi i się kurzy. Jeśli można powiedzieć to ma dla mnie odpowiednia kombinację połączenia wody z ogniem czyli szczegółowości z muzykalnością. Poza tym po dwóch kablach SPDIF odtwarza DXD i DSD128.

Do tego ładnie komponuje się z moim transportem Jay's Audio 😉 .

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dCSy maja słabość, Oversampling dla maksymalnego odszumienia, i to słychać
Nowe DACi nie tylo dCS z różnymi filtrami ....., ale niektórzy lubią 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2021 o 19:28, pmcomp napisał:

Natomiast wpływ kabli zasilających (czyli żyły PE) jest jesli zajdą odpowiednie warunki w danym system np. długi i cienki interconnect i krótki i gruby zasilający i sygnał audio będzie płynął (zamykał się) w większości żyłą PE kabla zasilającego.

W moim systemie wszystkie urządzenia pracują w II klasie ochronności. Nie ma żadnego urządzenia w I klasie ochronności. Mimo to różnice pomiędzy sieciówkami są wyraźnie słyszalne.

W dniu 21.03.2021 o 21:44, pmcomp napisał:

czy jest na rynku jakieś combo streamer + DAC, które potrafi przesłać "nie po USB" cos więcej niż 24/192 i DSD64

A po co?

6 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

dCSy maja słabość, Oversampling dla maksymalnego odszumienia, i to słychać

Konkrety poproszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety

link-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z translatora

Cytat

Nie tylko przyjmuje zupełnie inne podejście fizyczne niż konwencjonalne konwertery, ale również dokonuje wyczynów w zakresie przetwarzania sygnału, które są nie lada wyczynem. Do tego bardzo ważnego zadania nie zamówiono "zwykłego" układu przetwornika od znanego producenta półprzewodników, lecz zaimplementowano nasze własne dyskretne procedury przetwornika. Tak, dobrze przeczytałeś. Na płytce konwertera jest mnóstwo "błędów" z układami scalonymi, które przejmują zadanie konwersji. Pomiędzy nimi można znaleźć niezliczoną ilość rezystorów, które zamieniają prąd wyjściowy z pierścieniowego przetwornika C/A na napięcie sygnału. Sam wysiłek związany z opracowaniem takiej płytki DAC musi być brany pod uwagę. Wszystkie sygnały cyfrowe docierające do konwertera są nadpróbkowane do 2,822 lub 3,07 MS/s przy 5-bitowej głębi danych. To 3 miliony próbek pobieranych na sekundę! Dzięki temu
nie tylko osiąga znacznie dokładniejsze próbkowanie, ale również zapewnia, że stosunek sygnału do szumu i liniowość przetwornika są znacznie poprawione. Po nadpróbkowaniu następuje kształtowanie szumu, zanim trafi on do pierścieniowego przetwornika C/A w celu ostatecznego przetworzenia. Kształtowanie szumu jest w tym przypadku również pilnie potrzebne, ponieważ w przeciwnym razie, ze względu na redukcję długości słowa do 5 bitów, mielibyśmy do czynienia ze stosunkiem sygnału do szumu, który nie jest akceptowalny dla celów audiofilskich. Stosując tę metodę, przesuwa się jednak hałas w zakresy niesłyszalne dla człowieka i można z tym znowu bardzo dobrze żyć. Pozostają jednak pozytywne efekty, jakie niesie ze sobą ekstremalnie wysoka częstotliwość próbkowania: prawie całkowity brak aliasingu, brak szumów i najlepsze możliwe warunki do bezbłędnego próbkowania również w dziedzinie czasu. To niezwykle wymagające zadanie zostało pewnie oddane w ręce potężnych procesorów sygnałowych, w przeciwnym razie obsługa takiego natłoku danych byłaby w ogóle niewykonalna. Niemniej jednak, stabilny zegar pozostaje istotnym elementem doskonale funkcjonującej konwersji. Oczywiście, twórcy dCS również o tym wiedzą i dołożyli wszelkich starań, aby to zapewnić. Zegar karty sterującej jest zablokowany do zegara sygnału przychodzącego przez stabilny krystalicznie PLL. Po dwa kryształy kwarcu dla rodziny 48 kHz i 44,1 kHz grają w tym rolę, bo na nic innego się nie zdecydujemy. W sumie jest to po prostu wyjątkowe, nie kojarzę żadnego innego konwertera, który tak konsekwentnie idzie własną, sensowną drogą. Technicznie rzecz biorąc konwerter Debussy jest po bezpiecznej stronie, ale niestety istnieje potencjalne źródło błędów w skomplikowanym łańcuchu sygnałowym pomiędzy konwerterem a komputerem: system operacyjny komputera. Ponieważ komputer PC nie został zbudowany wyłącznie do odtwarzania muzyki, w systemie operacyjnym na stałe zaimplementowano mikser kanałów, który zapewnia, że kilka procesów może obsługiwać odtwarzanie dźwięku. Na przykład, program pocztowy chce zasygnalizować dźwiękiem, że otrzymałeś nową wiadomość e-mail, nawet jeśli w rzeczywistości zamierzasz właśnie słuchać muzyki. Aby to osiągnąć, system Windows musi współpracować z systemem, który traktuje je wszystkie tak samo i w razie potrzeby łączy sygnały dźwiękowe, tak aby były słyszalne w tym samym czasie. Tylko właśnie ta ingerencja w nasz sygnał zapisany w postaci pliku jest oczywiście wrogiem przejrzystości bitowej, a więc i audiofilskiej. Można to jednak obejść za pomocą specjalnych sterowników programowych. Muszą one być naprawdę wyjątkowe, ponieważ dCS przeprogramował nawet układ odbiornika USB i zoptymalizował go do własnych celów, uniemożliwiając komunikację standardowych sterowników z odbiornikiem USB. Zadaniem dołączonych sterowników jest również nauczenie systemu Windows przesyłania sygnałów 192 kHz przez USB, czyli zainstalowanie USB Class 2. Od czasu OS/X Snow Leopard komputery Macintosh mogą to robić bez wsparcia sterowników, dlatego też zacząłem generować pierwsze tony na Macu.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze

Cytat

Aplikacja Bartók zapewnia łatwy dostęp do ustawień DAC-a. Z upsamplingiem DXD jako standardem, wielopoziomowa konstrukcja oversamplingu oferuje opcjonalny upsampling DSD, jak również szeroki wybór filtrów DSP, aby dopasować się do indywidualnych gustów i wyborów muzycznych. Funkcja strumieniowania sieciowego Bartók jest sprawdzona pod względem jittera, łatwości obsługi i jakości dźwięku. Interfejs sieciowy obsługuje wszystkie najważniejsze kodeki bezstratne, a także DSD w formacie DoP oraz natywne DSD. Bartók wspiera wysoce efektywną architekturę dCS dla automatycznego taktowania, zastosowaną w Vivaldim, minimalizując jitter i znacząco poprawiając jakość dźwięku.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Meitner chyba ma podobnie bez opcji wyłączania, Esoteric tez stosuje filtry i nie wiem czy m pominiecie
itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, McGyver napisał:

 

A po co?

 

Bo zapewne jak masz jakąś muzę w DXD czy DSD128 to chciałbyś ją odtworzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pmcomp napisał:

jak masz jakąś muzę w DXD czy DSD128 to chciałbyś ją odtworzyć.

Owszem, ale czy koniecznie po SPDIF?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lucek1 napisał:

 

Muszę przewietrzyć mój system, sprzedam - przetworniki DAC: dCS Debussy, Audio Note DAC4, Weiss Engineering DAC2/Minerva pod marką WLM Gamma Reference DAC; dużo kabli Transparent i MIT (RCA, XLR, głośnikowe).

PETARDA.

Wszyscy to widzą, jest w mojej sygnaturce. Widzisz jakis problem? Mam jeszcze kilka innych DACów.

Napisałem wyraźnie dlaczego sprzedaję. Poza tym zainteresowany kupił dCS Debussy ale nie ode mnie. Cieszę się, że będzie słuchac porządnego DACa.

Bedziesz z tym żyć czy rzucisz sie pod pociąg 😉 ?

14 minut temu, McGyver napisał:

Owszem, ale czy koniecznie po SPDIF?

Ja nie korzystam z komputerów, moim zdaniem USB to zło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2021 o 09:13, m4tech napisał:

wiadomo co wchodzi do Qutesta po kolorze w centralnej części obudowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak jak pisałem nie tylko Chord jest dowodem na możliwość 384/128 po spdif, nowe konwertery usb takie jak Gustard U16 czy Audio-GD DI-20HE również obsługują takie częstotliwości po spdif

 

Mam obecnie poza innymi odtwarzaczami esoteric x05 podlaczony do chord qute hd po optyku. Sacd to nie zagra, ale takie zestawienie gra duzo lepiej niz esoteric bez chord (a powinno byc odwrotnie). Rewelacyjny dac za smieszne pieniadze. Toppingi, audiolaby, arcamy I inne w takich samych czy nawet wiekszych pieniadzach to nedza. Qutest nie sluchalem, ale zamierzam poszukac dave w rozsadnych pieniadzach I go tez sprawdzic. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Huberto1984 napisał:

takie zestawienie gra duzo lepiej niz esoteric bez chord (a powinno byc odwrotnie). Rewelacyjny dac za smieszne pieniadze. Toppingi, audiolaby, arcamy I inne w takich samych czy nawet wiekszych pieniadzach to

 

tak zgadzam się trochę z tym, jedno to grać czysto a jeszcze co innego grać muzykę.

U mnie jednak po optyku szklanym, z hifiberry było trochę zbyt sucho,
słuchając w odniesieniu do usb po dobrym kabelku takim jak żółty Curious , z usbridge sig

 

Warto jednak sprawdzić dobre kable coax czy też usb... to tak ogólnie w temacie transportów plików.
Jeśli ktoś wydaje 20000zł na transport to powinien uszykować też nie małą sumkę na kabelek,
inaczej zabawa nie ma sensu wg mnie 🙂 dobre kable cyfrowe najczęściej niestety nie są też tanie 😞 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, m4tech napisał:

 

tak zgadzam się trochę z tym, jedno to grać czysto a jeszcze co innego grać muzykę.

U mnie jednak po optyku szklanym, z hifiberry było trochę zbyt sucho,
słuchając w odniesieniu do usb po dobrym kabelku takim jak żółty Curious , z usbridge sig

 

Warto jednak sprawdzić dobre kable coax czy też usb... to tak ogólnie w temacie transportów plików.
Jeśli ktoś wydaje 20000zł na transport to powinien uszykować też nie małą sumkę na kabelek,
inaczej zabawa nie ma sensu wg mnie 🙂 dobre kable cyfrowe najczęściej niestety nie są też tanie 😞 


 

Neotech srebrny 110 ohm na AES/EBU plus terminale Neutrika, x2 na połączenie podwójne (dwa kable) wyszło mnie kilkaset złotych i 30 minut lutowania. Znakomity kabel.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

T1Lvu0FaRcXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg

 

Zapewne Transparent Audio Reference za kilkadziesiat tysięcy będą lepsze 😉 .

Oooo, znalazłem, 2 szt 1,5 mtera to cena 40.000 zł bez grosików: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

transparent-reference-xl-110-ohm-aes-ebu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmcomp napisał:

Neotech srebrny 110 ohm na AES/EBU plus terminale Neutrika, x2 na połączenie podwójne (dwa kable) wyszło mnie kilkaset złotych i 30 minut lutowania. Znakomity kabel.

Grunt, ze cieszy skromnego twórcę 🙂 Niektórzy jednak maja poprzeczkę oczekiwań postawioną wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hoobi napisał:

Grunt, ze cieszy skromnego twórcę 🙂 Niektórzy jednak maja poprzeczkę oczekiwań postawioną wyżej.

Obawiam się, że to poprzeczka wydawania kasy i kupowania metek.

Zanim będziesz gadać o poprzeczce to ... posłuchaj obu i porównaj. Ja mam w domu Transparent Reference 75 ohm i Neotech Silver 75 ohm więc wiem co piszę o tych kablach. A transporty i DAC ki też nie od macochy.

Jesli lubisz wydawać 40 tys zł zamiast 800 zł to ... Twój wybór, mamy wolny kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ... żeby było jasne ... Transparenty to bardzo dobre kable. Tylko ceny nowych są z sufitu. Jak ktos reflektuje mam troche używek na sprzedaż. Ca. 40% ceny nowych.

 

Teraz zapraszam tego gościa co dał wpis nt. mojej sprzedaży dCS Debussy. Dawaj, cytuj moją sygnaturkę. Teraz wiesz czemu sprzedaję także kable Transparenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że to poprzeczka wydawania kasy i kupowania metek.
Zanim będziesz gadać o poprzeczce to ... posłuchaj obu i porównaj. Ja mam w domu Transparent Reference 75 ohm i Neotech Silver 75 ohm więc wiem co piszę o tych kablach. A transporty i DAC ki też nie od macochy.
Jesli lubisz wydawać 40 tys zł zamiast 800 zł to ... Twój wybór, mamy wolny kraj.
Po pierwsze to nie gadać a mówić lub pisać.
Po drugie, każdy ma swój system, swoje ucho, swoje wymagania i swoje oczekiwania. Do portfela nie zaglądam, szczególnie cudzego.
Mam jakiś przekrój kabli i marne doświadczenie, ale to wystarcza że mieć pojęcie. Masz długie doświadczenie i dobrze wiesz, że od pewnego poziomu każdy dodatkowy niuans kosztuje, niestety krocie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 20tys. można zbudować samemu komputer do muzyki. W tej kwocie będzie w obudowie  z pasywnym chłodzeniem, z zasilaniem liniowym, kartami USB, LAN,  kabelkami, z zakupionym oprogramowaniem  i żaden streamer, nawet za 40tys. plus kabelki  nie będzie w stanie zagrać na podobnym poziomie, a satysfakcja bezcenna 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, tatomek napisał:

...dlatego wiem o czym piszę. 

w takim razie napisz coś więcej o budowie, z czym porównywałeś , jakie kabelki USB itd itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tatomek napisał:

Zbudowałem, dlatego wiem o czym piszę. 

Brawo. Cieszę sie twoim szczęściem.

Tylko nt. kompletnych komercyjnych playerów za te 20.000 zł w sieci znajdę mnóstwo rzetelnych informacji plus info od userów. Nt. Twojego rozwiązania nie znajdę nic. Jest różnica?

 

Więc dalej nic nie wiem.

2 godziny temu, tatomek napisał:

W cenie do 20tys. można zbudować samemu komputer do muzyki. W tej kwocie będzie w obudowie  z pasywnym chłodzeniem, z zasilaniem liniowym, kartami USB, LAN,  kabelkami, z zakupionym oprogramowaniem 

Taki komp to można zbudować za 3 tysiące zł. 

 

Pytania:

Czy będzie można ten komp wysterować zewnętrznym zegarem (dwa wejścia dla 44,1 i krotność i 48 i krotność)?

Czy schowasz OS tak, że od razu zgłaszać będzie się wyłącznie player?

Czy będzie obsługiwany dedykowaną aplikacją na iOS/Android (i nie będzie to Roon)?

Jaka karta będzie karta dźwiękowa i jakie będzie miała wyjścia (SPDIF, AES/EBU, USB, I2S na HDMI)?

Obudowa, zasilanie, MB, procesor, chłodzenie to są pierdoły. Jaki będzie ten schowany OS (mam nadzieję, że nie Windows)?

 

jest kilka pytań ... 🙂 .

 

Tu jest trochę "markowych" rozwiązań i nie trzeba nic samemu budować. Od ok. 3.000 zł do 18.000 zł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu marketingu tez jest od pyty, to mi się podoba najbardziej: Dzięki tym opcjom i wysokowydajnym kablom sieciowym, takim jak np. dCBL-CAT7, Twój sieciowy system audio będzie brzmiał realistyczniej, z szerszą sceną dźwiękową i wybuchową dynamiką bez utraty szczegółów w całym zakresie pasma.

Nie wiem jak to gra, zawsze mozna do mnie wpaść i porównać z moim dCS Network Bridge. Zapraszam po covidzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to:

SMS-1000SQ Eunhasu jest standardowo wyposażony w dysk SSD, który koncentruje się na większej prędkości i mniejszym hałasie, co bezpośrednio wpływa na jakość dźwięku.

 

🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tatomek napisał:

Zbudowałem, dlatego wiem o czym piszę. 

To jak, dowiemy się co to jest i jak jest zbudowane czy pozostanie jako „moje najmojsze bo tak”?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.