Jump to content
IGNORED

Najlepszy transport plików do 20000 PLN

moreno1973
 Share

Recommended Posts

W dniu 9.07.2021 o 16:05, kaviter napisał:

Wyjaśnienia technicznego nie mam na to, a ze względów praktycznych do uziomu u siebie nie robiłem żadnych testów przewodów, ale przy tzw. "ground boxie" przewód robi różnicę, więc do uziomu pewnie też.

Jasne- tak pytałem, bo może będę mógł sobie coś takiego poprowadzić

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

3 godziny temu, absinth3 napisał:

Jasne- tak pytałem, bo może będę mógł sobie coś takiego poprowadzić

Jak będziesz miał zamiar przekonwertować fragment instalacji zasilającej sprzęt do układu TT to weź do tego fachowego elektryka, żeby potem ktoś z rodziny nie miał pretensji do kolegów z forum.

• 2 weeks later...
Posted (edited)
57 minut temu, rivage napisał:

....Dlaczego na tym forum, do kazdego tematu o słyszeniu czegoś lub nie, wbija dyzurny elektrotechnik z oscyloskopem i neguje jak leci wszystkie spostrzezenia dyskutantów ?? 

Znam elektronika z doktoratem, który po tescie zakupił sieciówke za 5 kPLN. Moze wystarczy troche odwagi i uczciwosci wobec siebie ? To nie religia ...

Widać, że chyba dawno nie zaglądałeś na forum. Zmiany, Panie, zmiany...

Ale poniekąd sam podsunąłeś właściwy trop, który pozwala odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Tutejsi "elektronicy" nie mają doktoratów.  😁

Edited by dzarro

W dniu 7.04.2021 o 14:32, moreno1973 napisał:

Jeśli ten komputer za kilka tysiaków będzie lepszy niż markowe streamery za 20 tyś to czemu nie:)

A ja nadal nie mogę znaleźć przyjemnego w użytkowaniu transportu plików który gra muzykalnie pliczki. SOTM jest jak dla mnie zbyt męczący w użytkowaniu i te wszystkie dodatkowe zasilacze, koszmar. Auralic zagrał zbyt technicznie, Esoteric rozczarował na pełnej linii. 

Coś nowego na rynku?

Cześć, czy udało Ci się już znaleźć odtwarzacz jak w temacie? Pytam, bo jestem na tym samym etapie i widzę, że mamy zbieżne potrzeby 🙂

• 4 weeks later...
W dniu 23.07.2021 o 14:44, Sebastian_2020 napisał:

Cześć, czy udało Ci się już znaleźć odtwarzacz jak w temacie? Pytam, bo jestem na tym samym etapie i widzę, że mamy zbieżne potrzeby 🙂

A Lumin, Linn, Naim Uniti Atom, T+A, Mytek?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moze jeszcze HiFi Rose

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Panowie,

już to kiedyś pisałem - rozważcie złożenie sobie komputera pasywnego z zasilaczem HDPLEX liniowym oraz dobrą kartą z wyjściem USB / SPDIF / I2S z zainstalowanym precyzyjnym zegarem.

Mam taki komputer, jest pasywny, bezgłośny, sam się włącza, nie wymaga dostępu do ekranu, nie grzeje się, ma potężną wydajność, pracuje na ROON który włącza się samodzielnie, można włączyć upsampling, czy konwersję PCM - DSD. Obsługa komputera jest przez telefon albo tablet przy użyciu aplikacji Roon.

Naprawdę ciężko o prostsze i bardziej intuicyjne rozwiązanie z możliwością rozbudowy czy upgrade.

Najlepsze streamery na świecie aktualnie sprzedawane to własnie komputery podrasowane do audio.

W dniu 28.08.2021 o 00:26, sir.jax napisał:

Sorry 😉

Gratulacje. To świetnie wyposażony i dobrze grający sprzęt - ma to, czego mi w Luminie brakuje, czyli wejścia cyfrowego na przetwornik. 

Nie widzę, gdzie mieszkasz ale jak masz ochotę wpaść kiedyś do Gdyni ze swoim Moonem to zapraszam 😉