Skocz do zawartości
IGNORED

Brzmienie gramofonu


kulavi55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, kulavi55 napisał:

Nie chce mi się w to wierzyć, no bo na pewno są w nich jakieś przekaźniki itp. i z chęcią wysłucham opinii kogoś, kto zna temat od bebechów.

nic nie ma w gramofonach w torze audio co by mogło grać poza kablami , czasem trafi się jakiś wyłącznik i tyle

12 minut temu, piku bb napisał:

Powiem ci że wybrałeś niewłaściwy moment na kupno gramofonu-nie zaglądałem na aukcje ponad pół roku i z ciekawości dzisiaj sprawdziłem.I nie dowierzam jak ceny poleciały w górę-kenwood kd2055 w sierpniu zeszłego roku w stanie bdb był po ok.800-900zł teraz żądają po 1300-1700.

cały czas idą , a fajnych modeli już nie ma , albo ceny chore .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czy najpopularniejszy u nas portal aukcyjny opanowali przyjezdni albo co....

Wystarczy wpisać kenwood gramofon i...kd-2055 to 2025 i antyskating to antyskejping.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 godzin temu, piku bb napisał:

Poza tym nie wiem czy najpopularniejszy u nas portal aukcyjny opanowali przyjezdni albo co....

Wystarczy wpisać kenwood gramofon i...kd-2055 to 2025 i antyskating to antyskejping.

 

A zniszczona pokrywa to jest, nie do wypolerowania, tylko do spolerowania

Bywa że to nie jest pokrywa, tylko hauba ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KALIBER @piku bb @Winylomaniak  - dzięki za odpowiedzi ;).

Już rozumiem, na czym polega ta kwestia jakości dźwięku. Chodzi o sposób, w jaki te drgania powstaną, a im stabilniejsza konstrukcja, tym to odwzorowanie będzie najwierniejsze/najprzyjemniejsze. Już rozumiem, w jaki sposób gość z komisu chciał mnie przyciąć ?.

Jak już zaczęliśmy temat Kenwood'ów to te:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w przedziale od 950 do 1700 zł już są czymś wartym zwieszenia ucha?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kulavi55 napisał:

w przedziale od 950 do 1700 zł już są czymś wartym zwieszenia ucha?

są np to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

podaj resztę toru , by można było coś z odpowiedniej półki polecić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kulavi55 napisał:

a im stabilniejsza konstrukcja, tym to odwzorowanie będzie najwierniejsze/najprzyjemniejsze. Już rozumiem, w jaki sposób gość z komisu chciał mnie przyciąć ?.

nie do końca jest jak piszesz. W skrócie , to poza takimi oczywistymi sprawami jak trwałość i stabilność parametrów , liczy się rozkład drgań ramienia i inne drgania pasożytnicze które przenoszą się na wkładkę. To głównie od tego zależy jak gramofon gra. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kulavi55 napisał:

Reszta to cena za bajery typu sterowanie ramieniem, różne typu napędu, wyłączanie po czasie, sygnalizacja o końcu płyty, markę itp. Więc ciekawi mnie po prostu, który element z bebechów odpowiada za różnice w brzmieniu, wydobywanie z winylu większych pokładów jego potencjału poza wkładką i igłą.

I w tym tkwi całe sedno, bo właśnie za to wszystko się dodatkowo płaci.

Nie miej tu do nikogo pretensji, że ktoś próbuje cię zniechęcić do kupna nowego gramofonu za +-500 czy 800, bo takiego po prostu nie kupisz aby mieć satysfakcję z muzyki.

Czasami zdarzają się takie "gramofoniki" w tych cenach w MM, Lidlu itp. ale to jest sprzęcie pokroju kuchennego radyjka. Są to raczej zabawki niż coś co można polecić.

Na sam start w przyzwoicie grający gramofon jako nowy musisz się uzbroić w okolice 2 - 2,5 tys. Wówczas masz na to dobrą gwarancję, podstawową ale na początek w zupełności wystarczającą wkładkę a przy tym nie powinieneś narzekać na jakość muzyki. A z czasem jak się wyciągniesz (bo niektórych po czasie analog nie urzeka i rezygnują) to sobie zrobisz upgrade wkładki, może kabli sygnałowych, może wymienisz talerz z MDF na akryl, pasek z innego materiału itp.

W zdecydowanej większości jak ktoś się wciągnie to z czasem się okazuje i dochodzi do wniosku, że zakup samego gramofonu to był pikuś.

A gdzie cała reszta ? Pre, wzmacniacz, głośniki, kable, szczoteczki, gadżety kalibracyjne, myjki, płyny a o cenach płyt aby mieć jakąś kolekcję nawet nie wspominam bo to jest dopiero wydatek. 

Ostatnio jednemu koledze tutaj na forum pisałem ... kup sobie Pro-jecta z wersji Debut, Esprit lub Essential, wydaj na to max. 2-2,5 tys. i masz spokój na lata. Później już tylko upgrade i jedziesz dalej, cieszysz się muzyką a nie rozkminiasz temat na atomy co by grało jakby w środku było złoto. 

Jak bawisz się w DJkę to zainwestuje w Reloopa, też nowy w okolicach 2, 2.5 tys. ale masz gramofon do tego typowo przystosowany i zamkniesz również temat na lata.

Obecnie wraca moda na analog i niestety ale przyzwoity sprzęt kosztuje, nic na to nie poradzimy, że sklepy i sprzedający windują ceny.

Troszkę więcej luzu w gatkach, tu są ludzie/koledzy co nie jeden zęby zjadł na analogu. Nikt ci nie chce zrobić na złość tylko w zdecydowany sposób odradzić coś co się do muzyki po prostu nie nadaje. A że ciężko to odbierasz ... no trudno, są ludzie i ludziki. Po jednych to spływa a inni biorą sobie do serca.

Zrób jak ci napisałem a będziesz pan zadowolony. A ... i nie zapomnij zdać relacji jak to często bywa.

pzdr,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez treborzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kulavi55 napisał:

@KALIBER @piku bb @Winylomaniak  - dzięki za odpowiedzi ;).

Już rozumiem, na czym polega ta kwestia jakości dźwięku. Chodzi o sposób, w jaki te drgania powstaną, a im stabilniejsza konstrukcja, tym to odwzorowanie będzie najwierniejsze/najprzyjemniejsze. Już rozumiem, w jaki sposób gość z komisu chciał mnie przyciąć ?.

Jak już zaczęliśmy temat Kenwood'ów to te:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w przedziale od 950 do 1700 zł już są czymś wartym zwieszenia ucha?

Myślę, że na forum winyl.net  znajdziesz więcej zrozumienia i być może ktoś nawiąże tam z tobą dyskusję.

Oni lubują się tam w tanich gramofonach a wkładka nie może być dla nich w sklepie droższa niż 150zł, nad płytą Hanki Kunickiej czy Kapeli Czerniakowskiej pochylać się będą z atencją i ze zrozumieniem.

Dobrze miejsce na dziadowanie w analogu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, treborzg napisał:

Troszkę więcej luzu w gatkach, tu są ludzie/koledzy co nie jeden zęby zjadł na analogu. Nikt ci nie chce zrobić na złość tylko w zdecydowany sposób odradzić coś co się do muzyki po prostu nie nadaje. A że ciężko to odbierasz ... no trudno, są ludzie i ludziki. Po jednych to spływa a inni biorą sobie do serca.

Zrób jak ci napisałem a będziesz pan zadowolony. A ... i nie zapomnij zdać relacji jak to często bywa.

pzdr,

 

Też tendencyjnie parafrazujesz to co napisałem, bo główne pytanie dotyczyło tego, które elementy wpływają właśnie na wzrost ceny, a samo ruganie mnie zaczęło się od przyjęcia tego, co ja zacytowałem i o czym napisałem, że w to WĄTPIĘ, jako moich słów.

Zobacz, w którym miejscu nastąpiła spina - czy w moim pytaniu nie było tego luzu, czy w odpowiedziach na źle zrozumiane pytanie?

Luzu nie musisz mnie uczyć, nie będę Cię przekonywał jakim jestem człowiekiem, chcesz to sobie dziel tychże na "ludzi i ludzików", jakby nie starczyło Ci w życiu dookoła podziałów.

Ja rozumiem chęci przekazania pewnego spojrzenia na gramofony, tylko te odpowiedzi pojawił się dopiero po kilogramach żółci, praktycznie na 2 stronie. 

Interpretuj sobie to jak chcesz - mnie obchodzi dyskusja na temat, a nie podziały kastowe tutaj panujące. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, treborzg napisał:

Jak bawisz się w DJkę to zainwestuje w Reloopa, też nowy w okolicach 2, 2.5 tys. ale masz gramofon do tego typowo przystosowany i zamkniesz również temat na lata.

Nigdzie tak nie napisał że bawi się w dj-napisał tylko że ma mikser..

W dniu 6.03.2021 o 00:06, kulavi55 napisał:

Stosuję gramofon praktycznie tylko do słuchania starych unikacików, bigbitu, folku, ogólnie tego, co ciężko znaleźć w sieci

To co bolo zasugerował wyżej wygląda sensownie.Ja też polecam na początek kenwooda 2100-chociaż rok temu chodził po ok.600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kulavi55 napisał:

Też tendencyjnie parafrazujesz to co napisałem, bo główne pytanie dotyczyło tego, które elementy wpływają właśnie na wzrost ceny

To też sam sobie odpowiedziałeś w treści:

4 godziny temu, treborzg napisał:

Reszta to cena za bajery typu sterowanie ramieniem, różne typu napędu, wyłączanie po czasie, sygnalizacja o końcu płyty, markę itp. Więc ciekawi mnie po prostu, który element z bebechów odpowiada za różnice w brzmieniu, wydobywanie z winylu większych pokładów jego potencjału poza wkładką i igłą.

Więc czego jeszcze nie rozumiesz lub oczekujesz ?

4 godziny temu, kulavi55 napisał:

Ja rozumiem chęci przekazania pewnego spojrzenia na gramofony, tylko te odpowiedzi pojawił się dopiero po kilogramach żółci, praktycznie na 2 stronie. 

Dlatego starałem się ci wytłumaczyć w czym rzecz i co zrób a będziesz zadowolony.

4 godziny temu, kulavi55 napisał:

Interpretuj sobie to jak chcesz - mnie obchodzi dyskusja na temat, a nie podziały kastowe tutaj panujące. 

Nikt tu niczego do żadnej kasty nie sprowadza. Po po prostu dla większości ludzi tu obecnych jakakolwiek dyskusja o gramofonie pokroju kuchennego radyjka nie jest żadną dyskusją lub debatą bezproduktywną.

4 godziny temu, kulavi55 napisał:

Luzu nie musisz mnie uczyć, nie będę Cię przekonywał jakim jestem człowiekiem, chcesz to sobie dziel tychże na "ludzi i ludzików", jakby nie starczyło Ci w życiu dookoła podziałów.

No właśnie tego luzu ci brakuje bo łykasz wszystko jak pelikan a potem się żalisz że ktoś coś na ciebie wylewa. 

Osobiście nawet mnie nie interesuje jakim jesteś człowiekiem. Napisałem ci kulturalnie jaki jest stan rzeczy na twój temat, ale jak nawet przy tym strzelasz focha to już sam nie wiem, czy chcesz porady czy nie masz komu się wyżalić.

Bo jak to drugie to ... kup sobie gramofonik za 500pln w Lidlu i nie zawracaj tutaj więcej ludziom głowy.

A czy w ogóle przeczytałeś ze zrozumieniem to co ci napisałem ? Jaka jest twoja opinia na ten temat ? Bo oprócz twoich żali to nic się ciekawego od ciebie nie dowiedziałem.

Godzinę temu, piku bb napisał:

Nigdzie tak nie napisał że bawi się w dj-napisał tylko że ma mikser..

Wiem że nigdzie nie napisał ale wspomniał iż ma mikser. Dlatego też trochę tym się zasugerowałem, że bawi się w DJkę lub może ma ochotę się w to bawić. Dlatego też Reloop to jedna z lepszych opcji do tego typu rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez treborzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, treborzg napisał:

Wiem że nigdzie nie napisał ale wspomniał iż ma mikser. Dlatego też trochę tym się zasugerowałem, że bawi się w DJkę lub może ma ochotę się w to bawić. Dlatego też Reloop to jedna z lepszych opcji do tego typu rzeczy.

No jakby wspomniał o dj-ce to od razu by odpadło wiele gramiaków,a na polu walki zostały Technicsy i wszystko co próbuje je udawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, treborzg napisał:

A czy w ogóle przeczytałeś ze zrozumieniem to co ci napisałem ? Jaka jest twoja opinia na ten temat ? Bo oprócz twoich żali to nic się ciekawego od ciebie nie dowiedziałem.

Gościu, ty oprócz tendencji do nadinterpretacji masz nawet problem z chronologią w czytaniu ze zrozumieniem, po prostu szkoda mi czasu na chociaż jedno więcej odpisywanie tobie, więc jak chcesz to czekaj sobie na tę opinię - będziesz miał chociaż co robić. O kulturze chce mówić ten, co od razu wyjechał w pierwszym poście z paroma cynicznymi kawałkami ?

@piku bb

A jak jest z tymi Kenwood'ami produkowanymi w tamtych latach - one mają wbudowany wzmacniacz? A bardziej ten konkretny model 2100? U mnie mikser ma takie parametry na wejściu:

Inputs:

Line/CD/iPAD/AUX: ........................ 51K OHM /-14dBV (200mV) +/- 1dB

Phono: .............................................. 47K OHM /-50dBV (3.16mV) +/- 1dB

Mic: ................................................... 12K OHM /-54dBV (1.99mV) +/- 1dB.

Pasowałoby to do wkładki MM?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, piku bb napisał:

No jakby wspomniał o dj-ce to od razu by odpadło wiele gramiaków,a na polu walki zostały Technicsy i wszystko co próbuje je udawać.

Jak wspomniał, ze ma mikser i jeszcze Reloopa to co sobie można pomyśleć. Chyba napisałem, że trochę się tym zasugerowałem ... Co tu jeszcze jest niejasne ?

I wcale nic by od razu nie odpadło. Bo czy to Technics, czy Reloop czy cokolwiek innego co próbuje je udawać to jako nowe nie kosztuje 500 czy 800pln.

A z drugiej strony choć trochę nie w temacie to ciekawe jak taka maszynka sprawowała by się vs. Technics w wersji 1210:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kulavi55 napisał:

Gościu, ty oprócz tendencji do nadinterpretacji masz nawet problem z chronologią w czytaniu ze zrozumieniem, po prostu szkoda mi czasu na chociaż jedno więcej odpisywanie tobie, więc jak chcesz to czekaj sobie na tę opinię - będziesz miał chociaż co robić. O kulturze chce mówić ten, co od razu wyjechał w pierwszym poście z paroma cynicznymi kawałkami ?

@piku bb

A jak jest z tymi Kenwood'ami produkowanymi w tamtych latach - one mają wbudowany wzmacniacz? A bardziej ten konkretny model 2100? U mnie mikser ma takie parametry na wejściu:

Inputs:

Line/CD/iPAD/AUX: ........................ 51K OHM /-14dBV (200mV) +/- 1dB

Phono: .............................................. 47K OHM /-50dBV (3.16mV) +/- 1dB

Mic: ................................................... 12K OHM /-54dBV (1.99mV) +/- 1dB.

Pasowałoby to do wkładki MM?

Nie mają wbudowanego pre-spasuje ci do mixera...ale głównie chodzi o to że ten gramofon jest w miarę dobrze zbudowany i nie rezonuje jak podkręcisz gałe...(do pewnego momentu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, bolo_senor napisał:

bo od patrzenia na te plastiki jeszcze oczy mi pękną.

Specjalnie dla Ciebie

 

"Sprzedam z prywatnej kolekcji radio z gramofonem w bardzo dobrym stanie, radio gra na wszystkich zakresach również FM, radio ma wzmacniacz na dwóch lampach el84 i cztery głośniki więc potrafi ładnie zagrać, gramofon Dual 1004 pełen automat z możliwością podłączenia zmieniarki po przeglądzie wszystko sprawne super mebel a do tego gra lata 50 cena oczywiście do negocjacji tel 602781519"

1Pioneer (1).jpg

1Pioneer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bolo_senor napisał:

wal od razu link do twojego sklepu , bo od patrzenia na te plastiki jeszcze oczy mi pękną.

No pękają...ale chociaż na tle winylopodobnym-bez urazy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kulavi55 napisał:

Gościu, ty oprócz tendencji do nadinterpretacji masz nawet problem z chronologią w czytaniu ze zrozumieniem, po prostu szkoda mi czasu na chociaż jedno więcej odpisywanie tobie, więc jak chcesz to czekaj sobie na tę opinię - będziesz miał chociaż co robić. O kulturze chce mówić ten, co od razu wyjechał w pierwszym poście z paroma cynicznymi kawałkami ?

Teraz widzę, że trochę szkoda że cokolwiek napisałem bo nie ma sensu się na ciebie strzępić. Pajacuj dalej a daleko nie zajedziesz. Żegnam.

8 minut temu, Winylomaniak napisał:

O kilka klas lepsza, niż wszystkie chińczyki, razem wzięte, oraz o kilka klas lepsza niż budżetówki reg, prodzektów, duali itp  

76 Ojro

Weź tak nie szalej, on nic nie jarzy co mu się tłumaczy a tylko szuka grajka kuchennego - a ty mu rarytas podajesz. 

Taki można mieć za 2 stówki. Full wypas z głośnikami a i z 500pln jeszcze na kilka LP do skrobania wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piku bb napisał:

No pękają...ale chociaż na tle winylopodobnym-bez urazy

ciągle ten sam scenariusz takie coś kupiłem , polecam . Szukanie jelenia w każdym wątku.

3 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Chińskie drewno, za  3 tys ?

a co , lepsze plastikowe ramię na drucie zamiast łożysk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Winylomaniak napisał:

Taki sobie kupiłem

Winylowy...kłamczuszku jeden?

Kupiłeś tego plasticzka nie dla siebie tylko po to żeby go odpicować i opchnąć komuś przy okazji próbując uświadomić potencjalnego klienta ,że albo Technics albo nic.

24 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Przecież to chińskie gówno 

Może i gówno,ale przynajmniej nowe i ma gwarancję. Twoje mimo że japońskie to bardzo stare i już "wyschło" i żaden glanc i picowanie już mu nie pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Przecież to chińskie gówno

Ty mas z jakieś zboczenie w temacie wszystkiego co jest lub jest w okolicach CHRL.

Gdybyś wiedział gdzie twój złom powstał w całości lub po części to by ci się włos zjeżył i okazałoby się że samą chińszczyzną handlujesz. Oczywiście bez urazu bo to twój biznes i twoja sprawa.

Ale i tak nie zmienia to faktu, że nic merytorycznego nie napisałeś. A samo stwierdzenie że to CHRL nic produktywnego nie wnosi. Więc albo tego Denona widziałeś tylko na zdjęciu albo nie masz o nim zielonego pojęcia i chlapnąłeś coś bez sensu dla samego chlapnięcia. 

7 minut temu, gitarrra napisał:

Może i gówno,ale przynajmniej nowe i ma gwarancję. Twoje mimo że japońskie to bardzo stare i już "wyschło" i żaden glanc i picowanie już mu nie pomoże.

Nie ma sensu ... kompletny brak merytoryki mówi sam za siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, gitarrra napisał:

Kupiłeś tego plasticzka nie dla siebie tylko po to żeby go odpicować i opchnąć komuś przy okazji próbując uświadomić potencjalnego klienta ,że albo Technics albo nic.

taki to pic by omijać regulamin. 
i tak pójdzie do "nasze analogowe ustroje"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, treborzg napisał:

Teraz widzę, że trochę szkoda że cokolwiek napisałem bo nie ma sensu się na ciebie strzępić. Pajacuj dalej a daleko nie zajedziesz. Żegnam.

że też chciało Ci się pisać, przecież w kilku postach udowodnił kim jest.

dziwię się że po takich jego słowach z pierwszej strony i ogólnym braku jakiejkolwiek wiedzy chciało się komukolwiek odpowiadać.

moda na winyl powróciła więc gostek nie chce odstawać od rówieśników a że we łbie głupio i w kieszeni słabo to gwiazdorzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek_z napisał:

że też chciało Ci się pisać, przecież w kilku postach udowodnił kim jest.

dziwię się że po takich jego słowach z pierwszej strony i ogólnym braku jakiejkolwiek wiedzy chciało się komukolwiek odpowiadać.

moda na winyl powróciła więc gostek nie chce odstawać od rówieśników a że we łbie głupio i w kieszeni słabo to gwiazdorzy.

Racja - mój błąd. Ale rzeczywiście większość na niego od razy wjechała wiec sądziłem że na spokojnie wypadałoby mu wytłumaczyć w czym rzecz i na czym sam stoi.

Czasami, a nawet więcej niż czasami trafią się ludzie którzy są nowi, zainteresowani ale nic nie wiedzą o temacie i dlatego uważam, że każdy zasługuje na chwilę uwagi.

Ale ten przeszedł sam siebie. Trudno, stało się - jak mu choć trochę zaiskrzyło to jakiś sukces jest. A jak nie to nie i nie ma co się dalej nad tym rozwodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.