Skocz do zawartości
IGNORED

Lyngdorf 2170 pytanie o streamer


jace699
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od tygodnia czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Lyngdorfa 2170 i teraz mam pytanie.

Jako transport używam malinki 3B+ z wersją moode 7.01, zasilacz liniowy ( produkcja kolega z forum Muzg ), wejście tylko i wyłącznie kablem USB typ B.

Miałem wcześniej Marantz 7005 też z tą Malinką i moode i grało to bardzo dobrze ale Lyngdorf to już inna bajka.

Od gościa którego kupiłem tego używanego Lyngdorfa wcześniej odsłuchiwałem na jego zestawie czyli miał on komputer stacjonarny i na tym postawiony Roon i jako transport miał Sotma 200 Ultra ( 6000zł ), zasilacz liniowy Tomanek, Grało to przepięknie, bardzo szeroko.

Po wpięciu mojej malinki ( też podczas odsłuchu u tego gościa od którego miałem zakupić Lyngdorfa ) z zasilaczem liniowym od kolegi Muzg gra to też bardzo ładnie ale niestety usłyszałem scena się jednak delikatnie zważyła ( nie mocno ale jednak ).

I teraz mam pytanie nie chcę iść w jakieś wielkie koszty, dodam że tylko mnie interesuje dalej streaming oprogramowania moode w malince  ( jest super ) przez wejście USB typ B.

Ale chodzi mi o to czym mogę ciut, odrobinę poszerzyć tą scenę jak to miało miejsce w Sotma 200 Ultra? też po usb typ B, czy dokupując np: taki Allo Kali 44/48 - reclocker dla Sparky / Raspberry Pi? czy ta scena mi się poprawi? Czy np: zakupić Allo USBridge signature?

Dodam że szumów żadnych nie mam, gra to bardzo detalicznie ale troszeczkę brakuje mi tej szerokości sceny jak z Sotma 200 Ultra.

Koledzy co możecie mi jeszcze doradzić?

Mój zestaw działa mi teraz cały czas poprzez WIFI, nie łączę kablem lan malinki, działa płynnie bez przerw i tutaj nasuwa się pytanie czy USBridge Signature może też działać z WIFI czy tylko kablem lan i wtedy musiałbym jeszcze  dokupić jakiś reduktor szumów Lan?

Sparky też odpada bo korzystam z Moode a Moode na Sparky nie ma.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

jace699

Edytowane przez jace699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.