Skocz do zawartości
IGNORED

Szlachetne ZDROWIE - skuteczne i naturalne sposoby oraz metody życia w zdrowiu.


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Chcesz chłopów puścić z torbami? 

To z reguły, jedni z niewielu porządnych, mądrych i niezwykle pracowitych ludzi.

Są jednak solą w oku wielkich producentów i możych tego świata. Dlatego, robi się wiele by ich zniszczyć, ewentualnie zrobić nich "naszych", co to na potęgę szczepią bydło (oczywiście przeciw chorobom, które... wywołano) oraz sypią tony nawozów i pestycydów na uprawy (oczywiście by sztucznie zwiększyć wydajność z ha). A wtedy nie będzie zdrowej i przepysznej żywności, którą produkują...:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz związku między ograniczaniem jedzenia a spadkiem produkcji rolnej?

Gdyby - teoretycznie - cały kraj słuchał Waszych rad o 30-dniowych głodówkach, to jak bardzo spadła by produkcja rolna i dochody chłopów?

Pytałem o to półżartem, ale widzę, żeś aluzji nie poniał.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, toptwenty napisał:

Nie widzisz związku między ograniczaniem jedzenia a spadkiem produkcji rolnej?

Gdyby - teoretycznie - cały kraj słuchał Waszych rad o 30-dniowych głodówkach, to jak bardzo spadła by produkcja rolna i dochody chłopów?

Pytałem o to półżartem, ale widzę, żeś aluzji nie poniał.

 

Jak spoglądniesz dalej niż końcówka nosa to zobaczysz że na świecie panuje głód . 

Ciekawe spostrzeżenie . Mamy jeść chłam byle by ktoś zarobił . 

 

6 minut temu, toptwenty napisał:

Gdyby - teoretycznie - cały kraj słuchał Waszych rad o 30-dniowych

Teraz nie byłoby tyle zgonów davidowych i tych ponadnormatywnych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, toptwenty napisał:

Pytałem o to półżartem, ale widzę...

że rzuciłem perły przed w.....e. 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Riczi75 napisał:

Jak spoglądniesz dalej niż końcówka nosa to zobaczysz że na świecie panuje głód . 

Ciekawe spostrzeżenie . Mamy jeść chłam byle by ktoś zarobił . 

 

11 minut temu, Riczi75 napisał:

Teraz nie byłoby tyle zgonów davidowych i tych ponadnormatywnych .

Nie widzi takich oczywistości:(

Współczesny Jurand. Lecz, nieustannie przejawia fałszywą troskę...

Nie bój żaby. Mali, wiejscy producenci, dadzą sobie radę. Tylko trzeba zostawić ich w spokoju. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

 

Nie widzi takich oczywistości:(

Współczesny Jurand. Lecz, nieustannie przejawia fałszywą troskę...

Nie bój żaby. Mali, wiejscy producenci, dadzą sobie radę. Tylko trzeba zostawić ich w spokoju. 

Marny manipulant i nieudacznik . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 12:44, toptwenty napisał:

Bracia są przeciwnikami zakorzenionej wśród Polaków tradycji, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, bo w propagowanym przez nich odżywianiu śniadania po prostu nie ma. Twierdzą, że takie odżywianie z 16 – godzinną przerwą, jest zdrowe i zmienia życie na lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tymczasem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Masz tu kilka wyników profesjonalnych badań . Nie pisała tego pani z Gościa Niedzielnego . Badania dotyczące diet niskowęglowodanowych i wyższości tych diet nad tuczeniem populacji paszą . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Riczi75 napisał:

Badania dotyczące diet niskowęglowodanowych i wyższości tych diet nad tuczeniem populacji paszą . 

Nie na temat.

Patrz - taki wieloryb. Pije tylko wodę i wcina plankton.

A jaki tłusty!

😜

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, toptwenty napisał:

Nie na temat.

Patrz - taki wieloryb. Pije tylko wodę i wcina plankton.

A jaki tłusty!

😜

 

 

Dla ciebie może nie na temat , poniewaź dla ciebie  jest on zupełnie obcy .

Nie idź drogą wieloryba . 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeżeli ktoś ma 20/25 lat i mówi o zdrowiu i o tym jak potrafi być aktywny, to wypada powiedzieć do kogoś takiego, zajrzyj do tego wątku za  jakieś 20/30 lat wtedy porozmawiamy na temat   zdrowia  i aktywności 😉 ....nie sztuką jest ''rozdawać'' karty mając 25lat ale już w wieku 50 lat??.......jestem starym koniem po 50tce który już od dzieciaka był bardzo  aktywny....mając zaledwie 9 lat rodzice zapisali  mnie na Judo i przez całe zycie coś robiłem/ćwiczyłem i nadal tak jest - oczywiście już nie z taką intensywnością....ćwiczenia dobrałem odpowiednio do mojego wieku i kondycji.....

jeżeli mając 20 lat ktoś by mi zaproponował post/głodówkę to zapewne odpowiedziałbym - spadaj na drzewo 😉 

ale dziś podchodzę do tego inaczej.....dlatego proponuję wszystkim dla pewnego wytchnienia organizmu i zdrowia post....ale o dobrodziejstwie czegoś takiego trzeba samemu się  przekonać, że tak powiem na własnej skórze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Mieć 25 lat i być aktywnym fizycznie, amatorsko uprawiać różne sporty - to dla nas, kiedyś wydawało się oczywistą oczywistością, którą ojciec nam przekazał (wieczna chwała Mu za to!).

Lecz, życie mija mija szybko. Owszem, trzeba wysiłku, by wejść na szczyt. Ale, jeszcze trudniej na nim się utrzymać. Tym bardziej, przez lata...

13 minut temu, Miroslav1 napisał:

dlatego proponuję wszystkim dla pewnego wytchnienia organizmu i zdrowia post....ale o dobrodziejstwie czegoś takiego trzeba samemu się  przekonać, że tak powiem na własnej skórze....

W pełni popieram!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miroslav1 napisał:

o dobrodziejstwie czegoś takiego trzeba samemu się  przekonać, że tak powiem na własnej skórze....

Czegoś takiego jak 30-dniowa głodówka?

Niektórzy tutaj pisali nawet o 42 dniach. Nie wspominali o wieku... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, toptwenty napisał:

Czegoś takiego jak 30-dniowa głodówka?

Niektórzy tutaj pisali nawet o 42 dniach. Nie wspominali o wieku... 

...wiesz co...nigdy nie robiłem tak długiej głodówki - u mnie max jest 7dni na wodzie i 3 dni na sucho....ale o zaletach tak długich głodówek może wypowiedzieć się Roxi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miroslav1 napisał:

ale o zaletach tak długich głodówek może wypowiedzieć się Roxi....

Właśnie się wypowiada. On się na czymś zna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 11:39, Riczi75 napisał:

Fantastyczny wykład młodych lekarzy wyjaśniający błedne podejście do zdrowego żywienia , które jest bardzo częstym powodem cukrzycy . Początki błednych zmian które nastąpiły w latach 50tych i trwają do dzisiaj .

Polecam , warto obejrzeć .

Dopiero obejrzałem. Dla mnie rewelacja:) Dzięki!

 

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Czegoś takiego jak 30-dniowa głodówka?

Niektórzy tutaj pisali nawet o 42 dniach. Nie wspominali o wieku... 

Do tego wieku brakuje Tobie trochę. A raczej - trochę więcej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, toptwenty napisał:

A jaki tłusty!

Super zwierzę:) Tłuszcz to zdrowie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

 

Lecz, życie mija mija szybko. Owszem, trzeba wysiłku, by wejść na szczyt. Ale, jeszcze trudniej na nim się utrzymać. Tym bardziej, przez lata...

W pełni popieram!

....tak, życie szybko mija, dlatego warto zadbać o siebie.....jest mi trudno ocenić co jest ważne a co ważniejsze ale.....moim zdaniem wszelkiego rodzaju post/głodówka jest na pierwszym miejscu....ruch/ćwiczenia nie muszą być intensywne nawet   szybki marsz czy rower przez 1godzine lub 1.5 godz w zupełności wystarczy....mój dużo starszy kolega (68lat) jest w tak doskonałej formie że tylko pozazdrościć..... przestrzega kilku zasad....post/głodówka...zdrowe odżywianie/ćwiczenia i oddychanie....dla  niego jest to recepta na zdrowie....i dlatego wzoruję się na nim 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie podobne zdanie:)

Z tym, że wzoruję się na Stanisławie (w kwestii odżywiania organizmu czy, oddychania, czy wiedzy o życiu), który "trafił do mnie" (znaczy - ja do Niego), gdy medycyna klasyczna zupełnie zawiodła i poddała się. Ale, to w sumie nieważne na kim, byleby były to wzory godne naśladowania:) Efekty mówią same za siebie...

Wiadomo. Jeszcze daleka droga przede mną...

Jeden z filmików na YT:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

A jaka to naturalna metoda?

Ktoś produkuje, dał chwytliwe tagi; św. Hildegarda... i próbuje robić biznes. 

Nie zaczynaj przygody z naturalnymi metodami od takich przypadkowych sklepików w Internecie. 

Kup i wypróbuj , prawdopodobnie nie zaszkodzi... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 21:25, toptwenty napisał:

że rzuciłem perły przed w.....e. 😁

Rzucasz sobie jedynie kłody pod nogi , swoje , nie cudze, żeby było jasne . Może zrozumiesz , chociaż wątpię. 

Przechrzty tak mają 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zima jest - trzeba zapobiegać utracie ciepła. 20% ciepła tracimy przez głowę. Właściwe nakrycie głowy to absolutna podstawa w czasie mrozów.

Dlatego zamówiłem sobie na znanym portalu aukcyjnym czapkę z żółwia. +10 do aparycji Prawdziwego Janusza! 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A tu najstarszy zachowany egzemplarz:

comment_V5HLzgt9wyAebUTzPldZVK8Lg6Lbxjfk

A jeśli nie chcecie wyglądać jak Janusz to chociaż taką ciepłą czapkę sobie kupcie:

37964c7946f2ac60478d9581855d

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapka to trudny zawodnik szczególnie dziane   gryzie albo łeb swędzi :) , fajne są polarowe za dzieciaka miałem uszankę z prawdziwego królika  :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesięcy biorę witaminę C 2x1g i magnez z witaminą D 4x100mg 4x2000IU i czuje się niebo lepiej. Zmieniłem też dietę mniej węglowodanów więcej białka i tłuszczu. Czas zakwestionować promowane diety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wprowadzić codziennie te dwa soki. Odczujesz ich wpływ na organizm już po kilku dniach. Przy regularnym, codziennym ich piciu nie będziesz potrzebował żadnych suplementów.
Poprawisz wiele życiowych parametrów.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym nawykiem jest pościć chociaż jeden dzień w tygodniu - nie musi to być post stuprocentowy. Można oszukiwać organizm garścią orzechów włoskich, zjeść awokado, wypić kilka kaw, ale raczej nie jeść niż jeść. I w ogóle stosować zasadę 'jeść mniej niż więcej'. Wtedy będzie wszystko super. Oczywiście polecam zero kiełbas i przetworzonego mięsa w ogóle. Czosnek, czerwona cebula, warzywa, owoce, zero soków owocowych, zero cukru jak można, jak najmniej soli. Wstawać od stołu z uczuciem głodu. I wszystko będzie dobrze. Stosuję taką dietę od lat i śmigam jakbym miał trzydzieści kilka lat, ale za to rak skóry się do mnie przypierdolił. Za dużo słońca w przeszłości. Generalnie słońce i woda jest  życiem, ale za dużo słońca, to agresja i raki skóry. Będę miał operację gdzieś tak na początku stycznia, więc w lutym już powninem śmigać na 100%, albo umrę, ale i tak mam to w doopie. Najważniejsze, żeby się nie męczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyt Gramatycznty

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak post to zero posiłków. Żadnych kawek, herbat czy orzechów. Można sok z selera i np. herbaty ziołowe jak np.mięta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stosuję post 8/16. 

Dobre odżywianie. Witamina D, cynk,... Wszystkie cuda świata...

... i k**wa takiego przeziębienia jak załapałem przed tygodniem to od 20 lat nie miałem... 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.