Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Dynaudio Evoke 10 vs Dynaudio Focus 110


Sławoj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś miał możliwość porównania w/w monitorów?  Focus 110 mam i bardzo lubię ale rozsmakowałem się w dźwięku Dynaudio i chciałbym wejść na wyższy poziom dźwięku jeśli to możliwe. Proszę o ewentualne sugestie. Pomieszczenie 17m otwarte w dużej części na kuchnie i przedpokój. Dodam że bas z Focus w moim pomieszczeniu jest potężny. Więcej absolutnie nie trzeba. Elektronika Cyrus 8xp i CDi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam. Kupiłem ostatnio Focus 160. Mam więc 110 i 160. Co to brzmienia obydwu zestawów to napiszę za kilka dni. Mam już pewne wnioski jednak jest trochę za wcześnie na konkret. Natomiast czytałem że F160 są do małych i średnich pomieszczeń. Trudno powiedzieć jaki metraż firma miała na myśli. Mój pokój ma 18mkw i jest otwarty na kuchnie i przedpokój. Kolumny stoją na części ściany która została. Są w odległości 1.20m od siebie, 2,5m od słuchacza, 38cm od ściany tylnej, około 1.5m od ścian bocznych.  Stereo to Cyrus 8xp i CDI na psx r, kable Kimber 8tc. Grają te F160 naprawdę zacnie ale w moich warunkach jest bardzo dużo dolnych częstotliwości. Bas refleks niewiele daje ale za to degraduje odrobine całe pasmo. Czy można coś zaradzić prostym sposobem jak bas trap czy może zmiana kabli? Zmiana ustawienia na chwile obecną jest niemożliwa. Próbowałem dać załącznik rysunku pokoju ale nie jestem w stanie zrobić zdjęcia 1MB🤨
Dzięki za odpowiedzi. 

Edytowane przez Sławoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.