Skocz do zawartości
IGNORED

Ochrona wątków tematycznych przed antyaudiofilskim spamem i hejtem


McGyver

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, porlick napisał:

A potem wpada mod i wycina tych "nieprawomyślnych"...

I mamy cenzurę, jak za komuny.

Nie taki diabeł straszny. Owszem, wpadnie mod i posprząta przede wszystkim nieregulaminowe i obraźliwe wpisy, a jeżeli kablarz będzie wyzywał antykablarza, to i kablarz punktami oberwie. 
Ale lepiej zapobiegać niż później musieć sprzątać, i lepiej żeby kłótnie nie odstraszały "świeżaków". 

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

To zablokuj tego, co pierwszy siegnął po sztachetę

Po fakcie to już za późno, gdy "świeżak" się wystraszył i uciekł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ów ktoś nie jest zainteresowany takim "uświadamianiem" to tak, jesteś trollem i będziesz zablokowany.

A ty decydujesz kto jest czym zainteresowany,
Dobre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, popej napisał:

To skąd będzie wiadomo, co jest dyskusją a co naruszeniem zasad forum? Poza kablami, o których już napisałeś.

Było zacytować cały wpis.

 

26 minut temu, McGyver napisał:

Nie dostaniesz żadnej listy. Nie pisz tam gdzie cię nie chcą czytać. Proste. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

za radę aby wymienić wzmacniacz przez dziesiątki stron byłem obrażany, a za taką samą radę kolega słyszący kable usłyszał "dziękuję".

To jest sedno jeżeli chodzi o twoją osobę, jak się czegoś czepisz to nie znasz umiaru a, że dodatkowo masz irytujący styl pisania więc się nie dziw. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, McGyver napisał:

Po fakcie to już za późno, gdy "świeżak" się wystraszył i uciekł. 

Nie będę traktować tego zbyt dosłownie, bo musiałbym zgłosić na "góre" deklerację przez moda cenzury. Usuwaj tych co argumentują waleniem sztachetą po łbie, a świeżak będzie mieć miły wątek i obiektywny obraz sytuacji z obu stron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szpakowski napisał:

To jest sedno jeżeli chodzi o twoją osobę, jak się czegoś czepisz...

A to ja się czepiłem tych co słyszą kable? A może miałem im lajki klikać gdy mnie obrażali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 20:25, szymon1977 napisał:

gdy piszę bardziej opłaca się zmienić kolumny niż kabel, to tekst szymon1977 to skąpiec to właśnie sztacheta w łeb.

Zapracowałeś sobie na to w pocie czoła. Taki sam tekst napisany dajmy na to przez Szpakowskiego takiej reakcji nie wywoła. Tak więc sam żeś sobie winien i pluj sobie teraz w brodę. Nie oznacza to oczywiście przyzwolenia na agresję, jest tylko ilustracją zjawiska.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

A to ja się czepiłem tych co słyszą kable?

Szymon, jak zwykle nie rozumiesz. Nie zawsze trzeba przekonywać wszystkich na siłę, za wszelką cenę i "po trupach". Niektórzy tego nie chcą, ba ... oni nawet nie zasługują żebyś przekazał im swą merytoryczną wiedzę ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, McGyver napisał:

Zapracowałeś sobie na to w pocie czoła. Taki sam tekst napisany dajmy na to przez Szpakowskiego takiej reakcji nie wywoła.

Ale to nie tekst jest niezgodny z Regulaminem a reakcja, więc jako moderator uczciwie i bezstronnie zajmij się reakcją a tekstem olej. I nie ja sobie zapracowałem, a wypracowali to Twoi poprzednicy, Ty za to pracujesz, aby stało się standardem. Bo co innego pisać na temat w uszczypliwej formie, a co innego pisać tylko po to by przyj...ć się do autora cytowanej wypowiedzi.

Tolerujesz chamstwo z jednej strony, to no dziw się, że druga strona chamstwem odpowiada. Ja nigdy nie zaczynam, a jeśli pyskówka pomimo zgłoszenia pozostaje, tu jest jednoznaczne z przyzwoleniem aby pyskówką odpowiedzieć.

Obawiam się, że pomimo szczytnej idei, nic Ci z tego nie wyjdzie. Będziesz mieć forum drwiących złotouchych i sfrustrowanych głucholców. A może tego właśnie chcesz? Bo choć występujesz tu jako bezstronny z założenia modetator, to w każdym wpisie widać, po której stronie się ustawiasz.

-----

12 minut temu, szpakowski napisał:

Szymon...

Kliknę Ci haha, bo choć wpis mnie nie bawi, to doceniam szcere starania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, McGyver napisał:

Mnie się chce, i przyzwyczajcie się do tego. Nawet jeżeli czasem trochę przesadzę, to trudno. 

Ojej!

Chyba temat, po takim ambitnym podejściu, trafi na Bocznicę .

Bo - trolle tu się złośliwie mnożą ?

PS.

Liczę że nie wykrakałem samospełniającej się przepowiedni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Kliknę Ci haha, bo choć wpis mnie nie bawi, to doceniam szcere starania.

To nie facebook nie musisz wszedzie wstawiać swojej reakcji ... choć lepsze to niż twoje standardowe bycie "zmieszanym" ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon1997 - rozwaliłeś niejeden wątek a teraz robisz z siebie "ofiarę systemu".

Jestem przeciw cenzurze, ale przez Ciebie przestałem czytać niektóre wątki. 

Nie uszczęśliwiaj wszystkich na siłę.

Tym bardziej, gdy dyskutujesz o czymś, o czym nie masz pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ale to nie tekst jest niezgodny z Regulaminem a reakcja, więc jako moderator uczciwie i bezstronnie zajmij się reakcją a tekstem olej. I nie ja sobie zapracowałem, a wypracowali to Twoi poprzednicy, Ty za to pracujesz, aby stało się standardem. Bo co innego pisać na temat w uszczypliwej formie, a co innego pisać tylko po to by przyj...ć się do autora cytowanej wypowiedzi.

I po co się czepiasz skoro napisałem:

19 minut temu, McGyver napisał:

Nie oznacza to oczywiście przyzwolenia na agresję, jest tylko ilustracją zjawiska.

To co teraz piszesz jest typowym dla Ciebie irytującym wierceniem dziury w brzuchu bez powodu. Nie ma się co dziwić że na Twoje wpisy o dowolnej treści niektórzy od razu reagują irytacją.

 

6 minut temu, szymon1977 napisał:

Tolerujesz chamstwo z jednej strony, to no dziw się, że druga strona chamstwem odpowiada.

Kłamiesz. 

 

6 minut temu, szymon1977 napisał:

Ja nigdy nie zaczynam

Ale prowokujesz. 

 

7 minut temu, szymon1977 napisał:

Obawiam się, że pomimo szczytnej idei, nic Ci z tego nie wyjdzie. Będziesz mieć forum drwiących złotouchych i sfrustrowanych głucholców. A może tego właśnie chcesz?

Zawsze to jakaś odmiana. Bo teraz mam forum drwiących głucholców i sfrustrowanych złotouchych. Więc nawet gdyby mi faktycznie nie wyszło, to przynajmniej nastąpi akt sprawiedliwości dziejowej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 19:52, popej napisał:

Czy można prosić o listę tematów, gdzie racjonalizm nie obowiązuje?

O ! Wspieram ten kierunek całą swą osobą.

Werbalnie - w punkt.

Gratulacje za trafność i celność.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, McGyver napisał:

Więc nawet gdyby mi faktycznie nie wyszło, to przynajmniej nastąpi akt sprawiedliwości dziejowej ?

Jak za komuny. Tyle tylko, że i im nie wyszło, i forum nie wyjdzie to na zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, porlick napisał:

forum nie wyjdzie to na zdrowie.

Wręcz przeciwnie, forum na tym zyska i nabierze blasku. Wielu z tych, którzy teraz tylko czytają i boją się zabrać głos zacznie pisać. Forum przyciągnie nowych. Przestanie w sieci być postrzegane jako śmietnik i hyde park.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, McGyver napisał:

Ale prowokujesz. 

Jak? Udzielając autorowi pytania szczerej i uczciwej odpowiedzi, ale odmiennej niż szczera uczciwa odpowiedź audiofila?

22 minuty temu, McGyver napisał:

Kłamiesz. 

Nie przesadzaj, zjadłem "jeśli".

22 minuty temu, McGyver napisał:

Zawsze to jakaś odmiana.

Ale Twoim zadaniem jako moderatora jest pilnować zgodności postów z Regulaminem, a nie z burdelu na kółkach zrobić kółka na burdelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno założyłem wątek odnośnie wyboru przewodów głośnikowych. Wpisy nie wnoszące nic do tematu zgłosiłem Moderatorowi do usunięcia, żeby uniknąć goownoburzy i zostały one natychmiast usunięte. Przewód kupiłem i jestem z niego zadowolony.

Może autor wątku weźmie na siebie część odpowiedzialności i będzie zgłaszał podobne przypadki? Wtedy Moderatorzy nie będą musieli być cenzorami, a założyciel wątku będzie dbał o poziom dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon1977 napisał:
23 minuty temu, McGyver napisał:

Ale prowokujesz. 

Jak? Udzielając autorowi pytania szczerej i uczciwej odpowiedzi,

Nachalnie i upierdliwie wciskając mu swój punkt widzenia nawet gdy on tego nie chce. 
Ja nie wątpię że wierzysz w to co piszesz. Ale liczy się również forma. W Twoim przypadku forma jest nie do przyjęcia, jest irytująca w swej namolnej wszędobylskości.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Franz-007 napisał:

Może autor wątku weźmie na siebie część odpowiedzialności i będzie zgłaszał podobne przypadki? Wtedy Moderatorzy nie będą musieli być cenzorami, a założyciel wątku będzie dbał o poziom dyskusji.

Kiedyś tak było: szybciej usunęli niż wprowadzili. To nie jest dobry pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Ale Twoim zadaniem kako moderatora jest pilnować zgodności postów z Regulaminem, a nie z burdelu na kółkach zrobić kółka na burdelu.

Zjedz snickersa. Bo znowu zjadłeś "jeśli". A nawet "nawet jeśli" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, McGyver napisał:

Forum przyciągnie nowych. Przestanie w sieci być postrzegane jako śmietnik i hyde park.

A jaki procent użytkowników chcesz wyciąć? Z pewnością niewielką cześć, która nie decyduje o wyglądzie forum. Usuniesz Hyde Park i zostanie Ci tylko śmietnik ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, popej napisał:

A jaki procent użytkowników chcesz wyciąć? Z pewnością niewielką cześć, która nie decyduje o wyglądzie forum. Usuniesz Hyde Park i zostanie Ci tylko śmietnik ?

 

Teraz też jest śmietnik ... z biegającymi po nim bezkarnie szczurami ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, popej napisał:

A jaki procent użytkowników chcesz wyciąć?

Nie chcę nikogo wycinać, chcę tu w miarę moich sił porządek wprowadzić. Po kilkunastu latach zaniechań nie będzie to proste, to prawda. Ale kiedyś, prawie dwie dekady temu bardzo polubiłem to forum. Nie chcę dopuścić do tego by po tamtym forum zostały tylko slumsy. A tak będzie jeżeli nikt nic nie zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, McGyver napisał:

Ale kiedyś, prawie dwie dekady temu bardzo polubiłem to forum.

Winyle, lampy, kiedyś było o czym dyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, popej napisał:

Winyle, lampy, kiedyś było o czym dyskutować.

Tam wciąż sporo się dzieje, ale jest inny problem. Również tam dociera nerwowa atmosfera z innych zakładek. Ludzie są najeżeni by default, z każdej strony spodziewając się ataku. Wystarczy czyjaś niejednoznaczna wypowiedź, źle zrozumiany żarcik, byle pierdółka żeby wywołać gównoburzę. Kiedyś tak nie było, ludzie byli dla siebie życzliwi. Warto się wysilić by tamto wróciło. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, popej napisał:

Winyle, lampy, kiedyś było o czym dyskutować.

Teraz króluje Spotify, Onkyo i pttp ... i chyba nie ma o czym dyskutować, bo ciągle dyskutujecie o kablach itp. czyli o rzeczach które teoretycznie was nie interesują ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, szpakowski napisał:

Teraz też jest śmietnik ... z biegającymi po nim bezkarnie szczurami ...

Pisałem już o tym w innym miejscu. Forum jest śmietnikiem bo zostało zdominowane przez nawalankę w wątkach polityczno-religilno-niewiemnawetjakichjeszcze ale na pewno nie związanych z audio. Nie wiem czy jest taka statystyka ale to pewnie obecnie grubo ponad  połowa postów. Jak się kliknie „cała aktywność” to widać doskonale. Można to zrobić niewidoczne ale tylko dla użytkowników premium co jest płatne. Reszta czyli większość żeby zobaczyć co ciekawego na forum musi się przedzierać przez kilka stron „całej aktywności”. No ale rozumiem, jest ruch, nieważne jaki byle biznes reklamowy się kręcił. Sam pisuję w kilku tematat nie audio ale mógłbym bez tego przeżyć jakby się zrobił porządek. Polityczno-ideologicznej wojny wszędzie pełno, po co jeszcze tutaj?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, McGyver napisał:

Ale kiedyś, prawie dwie dekady temu bardzo polubiłem to forum. Nie chcę dopuścić do tego by po tamtym forum zostały tylko slumsy.

Ale 20 lat minęło i jeśli twierdzisz, że to forum audiofilskie, to część z tych lat Ci umknęło. Dziś audiofilski jest tu dział hiend, może lampa i analog (nie wiem, nie bywam). Większość forum to zwykli konsumenci, którzy nie są pasjonatami sprzętu audio, a po prostu chcą tak wydać kasę, by z przyjemnością muzyki posłuchać lub film obejrzeć.

Godzinę temu, McGyver napisał:

Nachalnie i upierdliwie wciskając mu swój punkt widzenia nawet gdy on tego nie chce. 

Ostatnio komuś coś poradziłem. Podziękował, wyjaśnił dlaczego, więc zniknąłem. Po jakimś czasie kilku userów zamieściło tam posty, w których ANI SŁOWEM nie odnieśli się do tematu, za to czepili się mnie. Pomimo, że ich posty zgłosiłem, nie było ze strony moderacji żadnej reakcji. Reakcja była dopiero gdy im odpowiedziałem. Moje odpowiedzi zniknęły, a dostęp do wątku mam zablokowany. 

-----

Godzinę temu, popej napisał:

Winyle, lampy, kiedyś było o czym dyskutować.

Są działy lampa i analog?

51 minut temu, szpakowski napisał:

Teraz króluje Spotify, Onkyo i pttp ...

Takie czasy.

-----

52 minuty temu, McGyver napisał:

Ludzie są najeżeni by default, z każdej strony spodziewając się ataku.

Więc karaj tych co atakują. Po jakimś czasie przestaną atakować albo nas opuszczą. To wszystko. Będziesz moderatorem forum z kulturalnymi userami i merytorycznymi dyskusjami.

-----

Godzinę temu, McGyver napisał:

W Twoim przypadku forma jest...

Forma formą, oponenci łamią Regulamin, a ja jestem karany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.