Skocz do zawartości
IGNORED

Ochrona wątków tematycznych przed antyaudiofilskim spamem i hejtem


McGyver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, audiofan01 napisał:

Jak się kliknie „cała aktywność” to widać doskonale. Można to zrobić niewidoczne ale tylko dla użytkowników premium co jest płatne. Reszta czyli większość żeby zobaczyć co ciekawego na forum musi się przedzierać przez kilka stron „całej aktywności”.

Też możesz bez żadnego płacenia uczynić niewidocznymi wybrane treści, ale wymaga to trochę zachodu. Musisz sobie (jednokrotnie) poustawiać "Twoje kanały aktywności". Jak to zrobisz dobrze, to będziesz mógł sobie jednym kliknięciem wyświetlać nową zawartość wyłącznie taką, jaką jesteś zainteresowany. A przy tym możesz to w każdej chwili zmienić, możesz bez zmieniania tego wyświetlić sobie całą nową zawartość bez selekcji, możesz też wejść w dowolną zawartość że tak powiem "ręcznie". Warto się pobawić.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

karaj tych co atakują.

Tych co prowokują również. A czasem nawet bardziej. 

 

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Ja nie łamię Regulaminu, ale  jestem karany

Prowokowanie też jest naruszeniem regulaminu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon1977 daj już spokój. Dalej robisz z siebie ofiarę. Może zamiast pisać na forum weź sobie jakąś dodatkową pracę? Zarobisz na lepszy sprzęt i będziesz miał jakąś skalę porównawczą. A może skoro lubisz pisać to napisz książkę? Sprzedasz ją potem jakiemuś wydawcy i za zarobione pieniądze kupisz sobie coś, na czym usłyszysz różnicę w kablach sygnałowych, cyfrowych, zasilających. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, McGyver napisał:

Prowokowanie też jest naruszeniem regulaminu. 

Wyrażanie swojego zdania to jest konstytucyjne prawo a nie prowokowanie. Post, w którym nie zaprezentuję swojego zdania możesz uznać za prowokację. A post, w którym ktoś nie pisze ani słowa na temat, a na moje zdanie odpowiada pyskówką, Twoja rola usunąć.

Rzecz jest prosta i jakbyś nie kombinował, to nie wywrócisz jej do góry nogami.

-----

2 minuty temu, Franz-007 napisał:

...kupisz sobie coś, na czym usłyszysz różnicę w kablach sygnałowych, cyfrowych, zasilających. 

Nie jestem audiofilem tylko zwykłym konsumentem, a nie ma w audio takiego pułapu cenowego, w którym więcej wniesie kabel niż np kolumny. A jak ktoś chce, to kable słyszy nawet na gorszym sprzęcie niż moje małe Onkyo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, już Ci pisałem że znaczenie ma nie tyko treść postów, ale forma też. Skończ już  namolnie wiercić dziurę w brzuchu bo znów kogoś sprowokujesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, McGyver napisał:

Szymon, już Ci pisałem że znaczenie ma nie tyko treść postów, ale forma też.

A audiofile mi się kłaniają? Miłośnicy aut elektrycznych? Albo kobiet szczupłych i tych o uroku nastolatek?

 

16 godzin temu, McGyver napisał:

Skończ już...

Ok. Tylko nie napisz dla zasady czegoś wymagającego odpowiedzi. Dyplomatycznie poproszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szpakowski napisał:

Teraz też jest śmietnik ... z biegającymi po nim bezkarnie szczurami ...

A zostanie tylko ołtarzyk z wierzeniami... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ripper napisał:

Dokładnie. Jest jak wrzód na doopie ze swoją merytoryką niemal w każdym wątku. Ale do tego można przywyknąć lub dodać takiego czy innego natręta do ignora. Z żalem, tu muszę już napisać poważnie, że z żalem tylko „patrzę” na userów z którymi można było jaszcze kilka lat temu podyskutować w przyjemnym nastroju, wymieniając się doświadczeniami na podstawie dokonanych zmian swoich gratów, metodą na słuch. Teraz nie można, tzn. w pewnym sensie nawet strach napisać, że mój nowy wzmacniacz gra lepiej od poprzedniego, bo gdyby mogli to wpadliby na chatę jak jakiś oddział antyterrorystyczny z jakimiś żeliwnymi najlepiej oscyloskopami i rozłupali ci łeb. „Robiłeś pomiary, testy różnicowe, że twierdzisz jakoby gra lepiej itp”. Zmysły nie są doskonałe, ale czy to znaczy, że całkowicie już nie można na nich polegać. Z niektórych userów z jakiegoś powodu chyba wylewa się jakaś frustracja i krytykują łącznie z dość często nieukrywaną pogardą wszystkich, którzy ośmielą się napisać, że słyszą różnicę. I nie chodzi bynajmniej o kable głośnikowe czy zasilające, bo to mocno wątpliwe również w mojej ocenie, ale elektronika czy kolumny? Po ch*j za przeproszeniem mi jakiś miernik, oscyloskop czy inny licznik Geigera. Jak zrobię się już prawie głuchy jak pień, będę słuchał muzyki z podpiętym oscyloskopem, a na razie wystarczy mi ocena brzmienia ufając zmysłowi słuchu. 

Poziom debaty publicznej w dzisiejszych czasach sięga niestety dna. frustracja i inne stany emocjonalne są widoczne, i dają się odczuć również na naszym forum niestety (szczególnie da się to zjawisko zaobserwować na bocznicy) Swoją drogą, ciekaw jestem, w jaki sposób odbierają muzykę ludzie, dla których priorytetem jest niemal wyłącznie pomiar, i przebieg widziany na oscyloskopie ? Czy jest też u nich miejsce, na doznania estetyczne związane z odbiorem rzeczonej? Czy jest miejsce na ekscytację, uniesienia itd... Lata temu pracowałem w kilkoosobowej firmie, gdzie włączone było non stop radio z programem pierwszym. O 12:00 leciał codziennie hejnał z wieży mariackiej, w tamtych czasach do punktu honoru trębacza należało notoryczne fałszowanie znanej i lubianej melodii. Byłem w tym gronie jedyną osobą która zwracała na to uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ripper napisał:

„Robiłeś pomiary, testy różnicowe, że twierdzisz jakoby gra lepiej itp”. Zmysły nie są doskonałe, ale czy to znaczy, że całkowicie już nie można na nich polegać.

Pomiary koniecznie powinien robić konstruktor/producent a co najwyżej recenzent ... chociaż recenzenci też pewnie mają mizerne pojecie o pomiarach ... ale przynajmniej wyniki były by w jakiś sposób usystematyzowane. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szpakowski napisał:

Pomiary koniecznie powinien robić konstruktor/producent a co najwyżej recenzent ... chociaż recenzenci też pewnie mają mizerne pojecie o pomiarach ... ale przynajmniej wyniki były by w jakiś sposób usystematyzowane. 

Recenzenci są od kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jurek1 napisał:

Swoją drogą, ciekaw jestem, w jaki sposób odbierają muzykę ludzie, dla których priorytetem jest niemal wyłącznie pomiar, i przebieg widziany na oscyloskopie ?

Na chłodno z wyrachowaniem rozpiszą muzykę na nuty i sprawdzą czy artysta gdzieś nie falszuje ... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szpakowski napisał:

Pomiary koniecznie powinien robić konstruktor/producent a co najwyżej recenzent ... chociaż recenzenci też pewnie mają mizerne pojecie o pomiarach ... ale przynajmniej wyniki były by w jakiś sposób usystematyzowane. 

Zgadzam się. Przecież kiedy pojadę do salonu audio czegoś posłuchać to nie zabieram ze sobą torby z miernikami jak jakiś serwisant elektronik. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ripper napisał:

Zgadzam się. Przecież kiedy pojadę do salonu audio czegoś posłuchać to nie zabieram ze sobą torby z miernikami jak jakiś serwisant elektronik. 

Nie wiem jak inni ale ja zabieram na odsłuchy swoje ulubione płyty ?

11 minut temu, jurek1 napisał:

Recenzenci są od kasy.

Tys prowda. Jednak pomimo tego bardziej ufam jednak pomiarom recenzentów niż forumowym pomiarowcom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szpakowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jurek1 napisał:

Swoją drogą, ciekaw jestem, w jaki sposób odbierają muzykę ludzie, dla których priorytetem jest niemal wyłącznie pomiar, i przebieg widziany na oscyloskopie ? Czy jest też u nich miejsce, na d

Może pytanie powinno brzmieć dlaczego dla niektórych priorytetem są niemal wyłącznie pomiary ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, szpakowski napisał:

Na chłodno z wyrachowaniem rozpiszą muzykę na nuty i sprawdzą czy artysta gdzieś nie falszuje ... ?

 

Pod warunkiem że usłyszą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli miałem racje ?   ;  >

 

a takie było oburzenie    : ]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ripper napisał:

Może pytanie powinno brzmieć dlaczego dla niektórych priorytetem są niemal wyłącznie pomiary ?

Widocznie nie ufają nawet sami sobie ... albo ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ripper napisał:

Teraz nie można, tzn. w pewnym sensie nawet strach napisać, że mój nowy wzmacniacz gra lepiej od poprzedniego, bo gdyby mogli to wpadliby na chatę jak jakiś oddział antyterrorystyczny z jakimiś żeliwnymi najlepiej oscyloskopami i rozłupali ci łeb. „Robiłeś pomiary, testy różnicowe, że twierdzisz jakoby gra lepiej itp”.

Panowie z tego wątku nie słyszą roznic między niczym. Nawet wzmacniaczami i kolumnami. Starość nie radość. Czas po prostu ich banowac i po sprawie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ripper napisał:

Teraz nie można, tzn. w pewnym sensie nawet strach napisać, że mój nowy wzmacniacz gra lepiej od poprzedniego, bo gdyby mogli to wpadliby na chatę jak jakiś oddział antyterrorystyczny z jakimiś żeliwnymi najlepiej oscyloskopami i rozłupali ci łeb.

Nie graj na emocjach bzdurnymi fantazjami, bo nikt Ci na chatę nie wpada, a co najwyżej ktoś równie bzdurną fantazją może odpowiedzieć.

Troli co łażą po Forum tylko po to by się do kogoś przy...bać jest tylko kilku, za to są oni PO OBU stronach. Swego czasu na pomysł poprawy kontroli basu sieciówką dwie osoby poradziły wymianę wzmacniacza*: audiofil przeczytał "dziękuję", a ja dostałem od troli po łbie. Na zgłoszenie atakujących mnie troli moderacja nie zareagowała, więc odpowiedziałem, to wszystko. Nie w charakterze kilku osób problem, a w przyzwalaniu im na takie zachowania.

* - tym samym dementuję pomysł, że wymiana wzmacniacza nie może skutkować zmianą brzmienia.

-----

35 minut temu, jurek1 napisał:

...ciekaw jestem, w jaki sposób odbierają muzykę ludzie, dla których priorytetem jest niemal wyłącznie pomiar, i przebieg widziany na oscyloskopie ?

Odbierają muzykę w taki sam sposób, "oscyloskop" to tylko pomoc w świadomym wyborze sprzętu. Brzmienie koniec końców i tak oceniają czy pasuje na ucho.

18 minut temu, ripper napisał:

Może pytanie powinno brzmieć dlaczego dla niektórych priorytetem są niemal wyłącznie pomiary ?

Istniejących faktów nie da się przeskoczyć, można je za to poddać świadomej i subiektywnej ocenie. Ja np przed zakupem B&W przeczytałem wiele subiektywnych opinii, ale kierując się wykresami zaryzykowałem i nie żałuję.

-----

33 minuty temu, szpakowski napisał:

Pomiary koniecznie powinien robić konstruktor/producent a co najwyżej recenzent ... chociaż recenzenci też pewnie mają mizerne pojecie o pomiarach ... ale przynajmniej wyniki były by w jakiś sposób usystematyzowane. 

Pomiar dwóch urządzeń w takich samych warunkach wystarczająco systematyzuje wyniki aby móc te dwa urządzenia porównać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szpakowski napisał:

nie ufają nawet sami sobie

Wiem że zmęczenie zmienia dobrostan.

Rozdrażnienie albo dekoncentracja zaburzają odsłuch.

Dlatego to jak się czuję rano albo wieczorem to stany nieporównywalne. Dyskutować można o obiektywnych cechach a nie o tym, co kogo drażni albo zachwyca indywidualnie. Porównywać można tylko obiektywne wartości, stąd konieczność weryfikacji subiektywnych przypuszczeń przez uciążliwe pomiary.

Tylko wtedy powstaje wiedza, czy tak jest rzeczywiście, w odróżnieniu od tego co nam się wydaje.

39 minut temu, jurek1 napisał:

ciekaw jestem, w jaki sposób odbierają muzykę ludzie, dla których priorytetem jest niemal wyłącznie pomiar, i przebieg widziany na oscyloskopie

Pomiar nie jest do muzyki.

Do różnic sprzętów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xetras napisał:

Pomiar nie jest do muzyki.

Do różnic sprzętów.

Niejednokrotnie zdarzało mi się mierzyć dwa rożne sprzęty, które pomiary miały niemal identyczne, a grały inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audio.Japan napisał:

Panowie z tego wątku nie słyszą roznic między niczym. Nawet wzmacniaczami i kolumnami. Starość nie radość. Czas po prostu ich banowac i po sprawie. 

Ktoś gdzieś kiedyś użyły dość nietaktownego określenia „drewniane uszy”, ale też trudno się dziwić, kiedy ten ktoś ucieka się do takich obraźliwych określeń, jeśli upierdliwe ktoś inny wmawia ci, że to wyłącznie psychoakustyka, placebo czy „bo ałdifil zawsze słyszy wszystko”, nawet kiedy rozmawia się o elektronice, kolumnach, a nie o kablach czy jakichś voodoo gadżetach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szymon1977 napisał:

Troli co łażą po Forum tylko po to by się do kogoś przy...bać jest tylko kilku, za to są oni PO OBU stronach. Swego czasu na pomysł poprawy kontroli basu sieciówką dwie osoby poradziły wymianę wzmacniacza*: audiofil przeczytał "dziękuję", a ja dostałem od troli po łbie. Na zgłoszenie atakujących mnie troli moderacja nie zareagowała, więc odpowiedziałem, to wszystko. Nie w charakterze kilku osób problem, a w przyzwalaniu im na takie zachowania.

Szymon, zapracowałeś sobie na takie traktowanie. Przyzwalanie na twoje zachowanie było błedem moderacj a patrząc na twoją "twórczość" (moim zdaniem) powinieneś dostać "wieczystego bana" już dawno temu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jurek1 napisał:

Niejednokrotnie zdarzało mi się mierzyć dwa rożne sprzęty, które pomiary miały niemal identyczne, a grały inaczej.

A co mierzyłeś? Bo ja zmierzyłem Atolla in100se i Cyrusa One na tych samych kolumnach mikrofonem i programem REW. Przebieg charakterystyki był identyczny. Znieksztalcenia identyczne. Czyli obydwa to przysłowiowy  drut ze wzmocnieniem ? a każdy grał zupełnie inaczej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jurek1 napisał:

Niejednokrotnie zdarzało mi się mierzyć dwa rożne sprzęty, które pomiary miały niemal identyczne, a grały inaczej.

Bo "granie" jakiegoś sprzętu to przede wszystkim nie to, co sam z siebie wnosi, tylko jego współpraca ze wzmacniaczem w przypadku źródła i kolumnami, jeśli to wzmacniacz.

Pod sztucznym obciążeniem (zestaw rezystorów) w laboratorium, każdy praktycznie wzmacniacz w paśmie akustycznym jest prosty, jak drut. Różnice wyłażą dopiero po podpięciu trudnych obciążeń, jakimi są kolumny. W dodatku, ten sam wzmacniacz na jednych kolumnach pokaże inne cechy brzmieniowe, jak na innych i nie ma w tym nic dziwnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ripper napisał:

Ktoś gdzieś kiedyś użyły dość nietaktownego określenia „drewniane uszy”...

Ja mówię "złotouchy" ale za "głucholca" się nie obrażam - to chyba fair? Z "drewnianymi uszami" się nie spotkałem ale też jest spoko. Dopóki oczywiście ktoś nie zacznie powtarzać ZAMIAST argumentu, a tylko jako nakreślenie stanowiska w sprawie.

-----

27 minut temu, szpakowski napisał:

Szymon, zapracowałeś sobie na takie traktowanie.

Było minęło. Ja już nie łażę po Forum tylko po to by się z kogoś śmiać. Prezentuję swoje zdanie na temat, a Forum troluje kto inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, porlick napisał:

W dodatku, ten sam wzmacniacz na jednych kolumnach pokaże inne cechy brzmieniowe, jak na innych i nie ma w tym nic dziwnego.

Czytając to co piszecie dodatkowo utwierdzam się w przekonaniu, że poza wprowadzaniem zamieszania domowe pomiary nic nie wnoszą.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Ja już nie łaże po forum tylko po to by się z kogoś śmiać.

Czyli jednak przyznajesz, że tak robiłeś? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, jurek1 napisał:

Niejednokrotnie zdarzało mi się mierzyć dwa rożne sprzęty, które pomiary miały niemal identyczne, a grały inaczej.

Trzeba było też dołączyć do rozważań o różnicach pomiar pomieszczenia w którym go dokonywałeś ?

A na poważnie - pomiary nie są dla muzyki (powtarzam się, ale trudno).

W pomiarach nie odczujesz, czy sygnał "gra", "buja", czyli czy jest muzyka (Bo muzyka jest interaktywna). Po coś te pomiary są bo: słuch na pewno nie jest obiektywny. Czyliuprawdopodobniają pewność.

PS.

Czy naprawdę ktoś jest pewny wrażeń słuchowych ?

Np. po miesiącu, roku - dalej jest pewny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Dopisek

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ja mówię "złotouchy" ale za "głucholca" się nie obrażam - to chyba fair?

Hee??? Twoje posty to jakieś kalambury. Właśnie takimi wpisami zaśmiecasz wątki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.