Skocz do zawartości
IGNORED

Ochrona wątków tematycznych przed antyaudiofilskim spamem i hejtem


McGyver

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na to, co zacytowałem:

20 godzin temu, McGyver napisał:

Bo następny logiczny krok polegający na usunięciu wszelkich namolnych sceptyków rzekomo tak bardzo szkodzących w tych interesach nigdy nie nastąpił. 

Napisałeś coś takiego: "Nie zrobię tego, bo tego nie zrobiłem." Co to ma być, nowa obowiązująca logika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, przemak napisał:

Napisałeś coś takiego: "Nie zrobię tego, bo tego nie zrobiłem."

Nieprawda. Czytasz między wierszami, do tego bardzo tendencyjnie. Nie rozumiem po co. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, McGyver napisał:

Nieprawda. Czytasz między wierszami, do tego bardzo tendencyjnie. Nie rozumiem po co. 

Jak tendencyjnie? Jak między wierszami? Dokładnie zacytowałem - "nieprawda, że to nastąpi, bo nigdy nie nastąpiło".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 19:21, przemak napisał:

Dokładnie zacytowałem - "nieprawda, że to nastąpi, bo nigdy nie nastąpiło".

No niestety, chciałem normalnie ale się nie da. Nie napisałem tak. Złośliwie kłamiesz.
Cytuję cały wpis żeby nie było wątpliwości: 

 

W dniu 24.03.2021 o 22:23, McGyver napisał:

Tylko jakoś dziwnie przerwany. Bo następny logiczny krok polegający na usunięciu wszelkich namolnych sceptyków rzekomo tak bardzo szkodzących w tych interesach nigdy nie nastąpił. 
Wniosek prosty, bardzo przeceniasz wasze znaczenie. Jesteście tylko irytujący i niewiele ponadto. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
typo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, McGyver napisał:

No niestety, chciałem normalnie ale się nie da. NIE NAPISAŁEM TAK, ZŁOSLIWIE ZŁOŚLIWIE KŁAMIESZ!. 
Cytuję cały wpis żeby nie było wątpliwości: 

 

 

Cały wpis brzmi identycznie. Piszesz, że coś nie nastąpi, bo nie nastąpiło i do tego w TYM wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemak, nie, nie brzmi identycznie, w dodatku był odpowiedzią na coś, co całkowicie zignorowałeś, na zarzut że antykablarze rzekomo psują interesy właścicielom forum. Sorry, ale nie rozumiem po co to robisz, po co prowokujesz? Co chcesz uzyskać takim zachowaniem? Liczysz na to że mnie zdenerwujesz i Cię zwyzywam? Doprawdy dziecinada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, McGyver napisał:

Przemak, nie, nie brzmi identycznie, w dodatku był odpowiedzią na coś, co całkowicie zignorowałeś, na zarzut że antykablarze rzekomo psują interesy właścicielom forum. Sorry, ale nie rozumiem po co to robisz, po co prowokujesz? Co chcesz uzyskać takim zachowaniem? Liczysz na to że mnie zdenerwujesz i Cię zwyzywam? Doprawdy dziecinada.

Nie musisz się denerwować, bo to wszystko rozrywka jest przecież. A całość przeczytałem, inaczej bym nie pisał. Oczywiście, że jest to odpowiedź na to, że antykablarze psują interesy. Właśnie dlatego w tym wątku i sytuacji, którą stworzyłeś jest to bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przekręcasz i sugerujesz jakieś drugie dno. Nie, nie ma drugiego dna. Wpływ antykablarzy na "interesy" jest marginalny, i bynajmniej nie polega na odstraszaniu ludzi od zakupów. Polega raczej na odstraszaniu użytkowników od forum. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, McGyver napisał:

Znowu przekręcasz i sugerujesz jakieś drugie dno. Nie, nie ma drugiego dna.

Uff. Uspokoiłeś mnie, bo już się bałem. Ale jak tak, to oczywiście 😉

3 minuty temu, McGyver napisał:

Polega raczej na odstraszaniu użytkowników od forum. 

Wszystko jedno, nie uważasz?

Kończąc, bo szkoda czasu - założyłeś wątek, w którym zapowiadasz ostrzejsze traktowanie jakiejś grupy użytkowników. I zgadzam się, żeby to wycinać, aczkolwiek ja i tak tego nie czytam, bo mogę 😉  Fragment który zacytowałem, że to traktowanie nie będzie ostrzejsze, bo dotychczas nie było, jest nie na miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, przemak napisał:

Fragment który zacytowałem, że to traktowanie nie będzie ostrzejsze, bo dotychczas nie było, jest nie na miejscu.

Kurna, TAM NIC TAKIEGO NIE JEST NAPISANE! 
Tłumaczę teraz jak krowie na rowie, użytkownik podniósł zarzut że zapowiedziałem walkę z hejtem bo antykablarze rzekomo szkodzą interesom właścicieli forum. A ja odpowiedziałem że gdyby rzeczywiście szkodzili w jakimś istotnym stopniu to administracja już dawno by ich wycięła. DOTARŁO WRESZCIE CZY NADAL BĘDZIESZ MI WMAWIAŁ ŻE JESTEM WIELBŁĄDEM?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, McGyver napisał:

Kurna, TAM NIC TAKIEGO NIE JEST NAPISANE! 
Tłumaczę teraz jak krowie na rowie, użytkownik podniósł zarzut że zapowiedziałem walkę z hejtem bo antykablarze rzekomo szkodzą interesom właścicieli forum. A ja odpowiedziałem że gdyby rzeczywiście szkodzili w jakimś istotnym stopniu to administracja już dawno by ich wycięła. DOTARŁO WRESZCIE CZY NADAL BĘDZIESZ MI WMAWIAŁ ŻE JESTEM WIELBŁĄDEM?

Sory, logika do niczego. Co to znaczy "już dawno"? Dawno czyli kiedy? Pięć dni temu, miesiąc, rok, dziesięć lat temu? Piszesz, że zaostrzasz traktowanie. Teraz. Dlaczego nie "już dawno" a dopiero teraz? Co ma do tego czas i jakim jest argumentem? Zawsze jest jakiś moment i nic z tego nie wynika. A to już pięć dni od niedzieli, dla mnie dawno temu 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściciel nigdy nie zauważy przyczyny spadku zysków, bo gdyby ta przyczyna istniała to dawno już by ją dostrzegł.
Ma to sens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemak, Ty się na logikę nie powołuj bo wyraźnie widać że szukasz zaczepki i dążysz do konfrontacji. 
Piszę że zaostrzam walkę z hejtem. Teraz. Piszę również dlaczego teraz. Twierdzisz że przeczytałeś wątek. Skoro tak, to teraz celowo mataczysz żeby wywołać konflikt. Twoje wpisy tutaj to nic innego jak szukanie dziury w całym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, McGyver napisał:

Przemak, Ty się na logikę nie powołuj bo wyraźnie widać że szukasz zaczepki i dążysz do konfrontacji. 
Piszę że zaostrzam walkę z hejtem. Teraz. Piszę również dlaczego teraz. Twierdzisz że przeczytałeś wątek. Skoro tak, to teraz celowo mataczysz żeby wywołać konflikt. Twoje wpisy tutaj to nic innego jak szukanie dziury w całym. 

OK.

Tym razem siła argumentacji mnie przekonała 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej reagować na złośliwe insynuacje? 
Chciałeś SOBIE coś udowodnić, i sobie udowodniłeś. Ale inni też czytają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Franz-007 napisał:

Czyli ludzi słyszących więcej od Ciebie nazywasz głupimi? Jakie masz do tego prawo?

Po pierwsze nie nazywam ludzi słyszących kable czy inne bzdety  głupimi.

Każdy w tym ja w sprzyjających warunkach je usłyszy.

Nie che mi się po raz kolejny powtarzać tych samych argumentów, padały tutaj wielokrotnie. Po za tym nie jest to miejsce na takie dyskusje. Są źródła rzetelnej wiedzy sięgnij po nie. To forum , jak i inne fora audiofilskie wraz z audiofilskimi gazetkami mimo popularności i powszechności źródłami wiedzy nie są .

Na początek proponuje  osobą słyszącym "więcej" zapoznanie się z klasyką czyli wątkiem Jasia na triodzie (trioda to nie forum audiofilskie) i próbą pad warzenia jego argumentacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest sam Jasiu  to bez większego znaczenia dociekliwi zjadą sobie na internetach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, McGyver napisał:

A jak inaczej reagować na złośliwe insynuacje? 
Chciałeś SOBIE coś udowodnić, i sobie udowodniłeś. Ale inni też czytają.

Wyraźnie widać że szukasz zaczepki i dążysz do konfrontacji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, raven1985 napisał:

Są źródła rzetelnej wiedzy sięgnij po nie. To forum , jak i inne fora audiofilskie wraz z audiofilskimi gazetkami mimo popularności i powszechności źródłami wiedzy nie są .

Kolego ja nie urodziłem się wczoraj, a poza tym twardo stoję na Ziemi. Jeszcze niedawno też negowałem wpływ kabli na dźwięk. Wymieniłem cały zestaw stereo na lepszy i dalej negowałem wpływ przewodów. I zupełny przypadek sprawił, że spróbowałem lepszych przewodów głośnikowych. Poprawa była znaczna. Następny przypadek sprawił, że doświadczyłem faktu, że przewód Coaxial też ma wpływ na dźwięk. Następne były sieciówki - tu już nie było tak spektakularnie, ale także odnotowałem poprawę. Ale nie leczyłem systemu kablami, lecz sprawiłem, że najtańsze kable go nie ograniczają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Franz-007 napisał:

Następny przypadek sprawił, że doświadczyłem faktu, że przewód Coaxial też ma wpływ na dźwięk. Następne były sieciówki - tu już nie było tak spektakularnie, ale także odnotowałem poprawę. Ale nie leczyłem systemu kablami, lecz sprawiłem, że najtańsze kable go nie ograniczają.

Doświadczyłeś wpływu przewodu Coax na dźwięk? Możesz podzielić się tym doświadczeniem? Ten gorszy kabel był sprawny czy chiński, dołączany do ichnich zestawów? Bo jedynie z takim można mieć problemy, tam jest więcej izolacji niż przewodnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kopiko napisał:

Doświadczyłeś wpływu przewodu Coax na dźwięk? Możesz podzielić się tym doświadczeniem? Ten gorszy kabel był sprawny czy chiński, dołączany do ichnich zestawów? Bo jedynie z takim można mieć problemy, tam jest więcej izolacji niż przewodnika.

Tu bynajmniej nie chodzi o  sprawność, a o wpływ na dźwięk. Pamietam lata temu przytargałem z Top Hi Fi na nowogrodzkiej w  Wawie, bedzie z 2kg Coaxów. Róznej maści i. w różnych cenach. Różnice oczywiście były, ale najbardziej przypadł mi do gustu jakiś najtańszy AQ telewizyjny, (widocznie był zepsuty) To samo z kablami VDH, czy one nie są zepsute, Skoro maja po kilogramie węgla w przewodniku? czy jakiś zdroworozsądkowy inżynier zaprojektował by taki drut? Nie. Ale tu nie chodzi o poprawność konstrukcji, tylko o celowe wpływanie na sygnaturę brzmienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale tu nie chodzi o poprawność konstrukcji, tylko o celowe wpływanie na sygnaturę brzmienia. 

Jak tu nie być kablożercą, no jak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, msankowski napisał:


 


Jak tu nie być kablożercą, no jak?

Druciki to nie niejedyna metoda subtelnego wpływania na dźwięk. Dłubiący wiedzą doskonale, co można osiągnąć zmianami w stopniach analogowych przetworników, np, przez zepsucie dźwięku lampami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zetempowiec napisał:

Jeśli zjawisko istnieje tylko dla ciebie i nie ma możliwości go zweryfikować empirycznie, to sorry Winnetou...

Nie tylko, jest takich osób wiele. Sorry Winnetou ... 

Jeżeli kablosceptycy nie potrafią zweryfikować zjawiska to nie oznacza to, że ono nie występuje. Oznacza to jedynie, że nie potrafią się do tego należycie zabrać z powodu braku odpowiedniej wiedzy i sprzetu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zetempowiec napisał:

Niektórzy słyszą głosy w swojej głowie, inni rozmawiają z rozmaitymi bogami. Empiria drogi kolego. Jeśli zjawisko istnieje tylko dla ciebie i nie ma możliwości go zweryfikować empirycznie, to sorry Winnetou...

Gorzej jeśli istnieje dla grupy ludzi, i mają takie same spostrzeżenia. Hawgh!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jurek1 napisał:

Tu bynajmniej nie chodzi o  sprawność, a o wpływ na dźwięk. Pamietam lata temu przytargałem z Top Hi Fi na nowogrodzkiej w  Wawie, bedzie z 2kg Coaxów. Róznej maści i. w różnych cenach. Różnice oczywiście były, ale najbardziej przypadł mi do gustu jakiś najtańszy AQ telewizyjny, (widocznie był zepsuty) To samo z kablami VDH, czy one nie są zepsute, Skoro maja po kilogramie węgla w przewodniku? czy jakiś zdroworozsądkowy inżynier zaprojektował by taki drut? Nie. Ale tu nie chodzi o poprawność konstrukcji, tylko o celowe wpływanie na sygnaturę brzmienia. 

Aby zmienić sygnaturę brzmienia kablem COAX, musiałby on mieć w sobie co najmniej: odbiornik sygnału cyfrowego, układ DSP i nadajnik sygnału cyfrowego. Nanotechnologia?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2021 o 12:02, kopiko napisał:

Aby zmienić sygnaturę brzmienia kablem COAX, musiałby on mieć w sobie co najmniej: odbiornik sygnału cyfrowego, układ DSP i nadajnik sygnału cyfrowego. Nanotechnologia?

Nie trolling 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, malikali napisał:

Nie trolling 🙂

Jest to próba wyjaśnienia jakie są minimalne wymagania do zrobienia DSP.
Sprawny przewód cyfrowy w klasycznej formie tych wymagań nie spełnia więc nie może wpływać na modyfikację brzmienia.

To bardziej cenna informacja niż podawanie nazw kabli cyfrowych wraz z opisem zaimplementowanej korekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Froju napisał:

Jest to próba wyjaśnienia jakie są minimalne wymagania do zrobienia DSP.
Sprawny przewód cyfrowy w klasycznej formie tych wymagań nie spełnia więc nie może wpływać na modyfikację brzmienia.

Idąc tym tokiem rozumowania jedynym sposobem na modyfikację brzmienia jest DSP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, szpakowski napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania jedynym sposobem na modyfikację brzmienia jest DSP.

Tak.
To jedyna metoda modyfikacji barwy czy "przestrzenności" dźwięku w domenie cyfrowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Froju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.