Skocz do zawartości
IGNORED

Ochrona wątków tematycznych przed antyaudiofilskim spamem i hejtem


McGyver

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, danadam napisał:

Zabrzmiało tak, że jeśli ty komuś nie dowierzasz to jest ok, a jeśli tobie ktoś nie dowierza to nie jest ok ?

Nic nie poradzę na to, że nie wczytałeś się w tekst i zabrzmiało wg Ciebie to w ten sposób. Nie mam takich zdolności, żeby jakąś formą telepatii wkraść się do czyjegoś umysłu i przekonać się co słyszy, co widzi, o czym myśli i w co wierzy ? Nie oceniam kto co słyszy, bo nawet sam często nie dowierzam w to co słyszę lub czytam, w szczególności na forum AS ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danadam napisał:

Tak mi się skojarzyło:

Oczywiście, tyle że drążąc temat o  tym pięknie podstawowym, dziewiczym zapominać nie można. "At the and of the day" patrząc na piękną dziewczynę, powinniśmy głównie to piękno dostrzegać, nie osobę z macicą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się taka ochrona kazdego tematu, a w szczególności tych dotyczących sprzetu vintage, bo grubka trolli rozwala kazdy temat jaki tylko się pojawi, nie szukając daleko ostatni temat o kolumnach vintage

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się też ochrona tematów przed pewnymi naganiaczami na stare przereklamowane wydmuszki vintage za gruba kase. Mamy tu takich którzy wyobrażają sobie ze maja najlepszy sprzet który kosi wszystko co nowe i stare, a w bezpośrednim porównaniu zwykly hegel za 4tys jest od tego vintage lepszy. Przydałoby się na takich delikwentow handlarzy szrotem uważać bo szkoda by ci naganiacze dalej prowadzili ten preceder i narazali innych niepotrzebne wydatki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bumpalump napisał:

...grubka trolli rozwala kazdy temat...

Jaki widzisz wpis niezgodny z Regulaminem to nie odpowiafaj tylko zgłoś, a moderator usunie. Bo jak zamiast zgłosić odpowiesz, to może się okazać, że to Twój post wyleci.

ŻADNEJ OCHORONY NIE POTRZEBA, TYLKO UCZCIWEJ I BEZSTRONNEJ MODERACJI.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bumpalump napisał:

Przydała by się taka ochrona (...) tych dotyczących sprzetu vintage, bo grupka trolli rozwala kazdy temat jaki tylko się pojawi

 

 

7 minut temu, Audio.Japan napisał:

Przydałaby się też ochrona tematów przed pewnymi naganiaczami na stare przereklamowane wydmuszki vintage za gruba kase.

Obie strony konfliktu mają jakieś tam swoje racje. Apeluję o wyrażanie swoich opinii w kulturalny i nienapastliwy sposób. 
Jeżeli pojawią się problematyczne wpisy to proszę nie eskalować sporów, tylko raportować. 
Będę się temu przyglądał i reagował. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, McGyver napisał:

Obie strony konfliktu mają jakieś tam swoje racje...

...ale jeden wspólny Regulamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bumpalump napisał:

Przydała by się taka ochrona kazdego tematu, a w szczególności tych dotyczących sprzetu vintage, bo grubka trolli rozwala kazdy temat jaki tylko się pojawi, nie szukając daleko ostatni temat o kolumnach vintage

Tak naprawdę, to prawie każdego komentarza, a nawet zdań w tych komentarzach. Wystarczy napomknąć o czymkolwiek, co kłóci się z ideologią pomiarowców, to z miejsca rzucają się na ciebie jak szczerbaty na suchary. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, szymon1977 napisał:

ŻADNEJ OCHORONY NIE POTRZEBA, TYLKO UCZCIWEJ I BEZSTRONNEJ MODERACJI.

No ładnie, ładnie ... tylko @McGyver zapowiedział walkę z audiosceptykami i od razu forum wywaliło ... 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy znika. Zbyt wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szymon1977 napisał:

Wiele rzeczy znika. Zbyt wiele.

Widziałem twoje wpisy, nie ma czego żałować ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem twoje wpisy, nie ma czego żałować ...
Wiesz, albo można napisać co się uważa (zachowując szacunek dla innych) albo szkoda czasu i trzeba skasować swoje konto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, msankowski napisał:
31 minut temu, szpakowski napisał:
Widziałem twoje wpisy, nie ma czego żałować ...

Wiesz, albo można napisać co się uważa (zachowując szacunek dla innych) albo szkoda czasu i trzeba skasować swoje konto.

Moja odpowiedź odnosiła się do Szymona1977 z którym sobie żartowałem a mod usunął wpisy zarowno moje jak i Szymona. 

Twoich wpisów nie widziałem, więc się nie wypowiadam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szpakowski napisał:

Moja odpowiedź odnosiła się do Szymona1977 z którym sobie żartowałem a mod usunął wpisy zarowno moje jak i Szymona.

Twój żarcik zostaje, a moje wyleciały też wpisy merytoryczne. To nie rola moderatora decydować kto, co i na jaki temat może pisać, dopóki to robi zgodnie z Regulaminem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź odnosiła się do Szymona1977 z którym sobie żartowałem a mod usunął wpisy zarowno moje jak i Szymona. 
Twoich wpisów nie widziałem, więc się nie wypowiadam. 
Wiem że Twoja wypowiedź dotyczyła Szymona1997. Moja natomiast problemu ogólnego, nie tylko posty Szymona1997 znikają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, msankowski napisał:

Wiesz, albo można napisać co się uważa (zachowując szacunek dla innych) albo szkoda czasu i trzeba skasować swoje konto.

Jakiś przewrażliwiony trochę chyba jesteś ... 

Oczywiście powinna być wolność słowa i brak cenzury jednak powinny jeszcze obowiązywać jakieś ramy w których prowadzona będzie dyskusja. Brak takich regulacji wykorzystywali antyaudiofilscy spamerzy i niszczyli ciekawie zapowiadajace się tematy. Wolność tak ale nie anarchia. 

5 minut temu, msankowski napisał:

Wiem że Twoja wypowiedź dotyczyła Szymona1997. Moja natomiast problemu ogólnego, nie tylko posty Szymona1997 znikają.

Poczekajmy, niech emocje opadną, dajmy szansę wykazać sie Mcgyverowi. Zobaczymy jak bedzie mu szło ...

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Twój żarcik zostaje, a moje wyleciały też wpisy merytoryczne. To nie rola moderatora decydować kto, co i na jaki temat może pisać, dopóki to robi zgodnie z Regulaminem.

Reszta moich żarcików poleciała tak samo jak twoje. Zapewnie chodziło o ostudzenie emocji. Dajmy sobie trochę czasu, zobaczymy co będzie się działo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określenie "antyaudifilscy spamerzy" to wygląda na objaw jakiejś psychozy.

Przyjmuję że wszyscy tutaj dyskutujący słuchają muzyki i lubią eksperymentować ze sprzętem audio. Różnią się natomiast wiedzą i doświadczeniem. Stąd różnice a nie zła wola.


Ja się z tego forum sporo dowiedziałem i szkoda by było...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, msankowski napisał:

Szymona1997

Ej, bo Cię zgłoszę za przekręcanie nicka! Jestem z małej literki i 77.

-----

21 minut temu, szpakowski napisał:

Reszta moich żarcików poleciała tak samo jak twoje. Zapewnie chodziło o ostudzenie emocji.

Ok.

21 minut temu, szpakowski napisał:

Dajmy sobie trochę czasu, zobaczymy co będzie się działo ...

Co się będzie dziać później, skoro wpisy na temat już wylatują?

-----

17 minut temu, msankowski napisał:

Przyjmuję że wszyscy tutaj dyskutujący słuchają muzyki i lubią eksperymentować ze sprzętem audio. Różnią się natomiast wiedzą i doświadczeniem. Stąd różnice a nie zła wola.

Zrobiłen wczoraj przegląd Forum... ale wyleciał, więc musicie sobie zrobić go sami. Ogólnie to trudno na Forum znaleźć wątek audiofilski, a zdecydowania większość to dylematy amatota przed zakupem sprzętu AGD. Twierdzenie, że jest to forum audiofilskie to błąd - to forum wszyskich lubiących słuchać muzyki i oglądać filmy.

17 minut temu, msankowski napisał:

Określenie "antyaudifilscy spamerzy" to wygląda na objaw jakiejś psychozy.

Niestety są na forum "antyaudiofilscy spamerzy", ale jest ich tylko kilku. Pozostali piszą zgodnie z tematem toczącej się dyskusji, choć czasem odbiega ona od tytułu wątku. Jest też kilku "spamerów audiofulskich".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

a moje wyleciały też wpisy merytoryczne.

Szymon, Twoje wpisy wylatują może już odruchowo, bo do merytorycznych wpisów Ci daleko, albo jest to pokuta za Twoje „wracaj do startu”, „skup się”, „nie potrafisz myśleć logicznie”. Ty i Twoi fumfle mierniczy nie muszą nikogo nazywać obraźliwie, wystarczy, że takimi wpisami odnoszą się do innych jak do szczyli, bo ich zdaniem nie masz prawa słyszeć tego, czego nie potwierdza ich pomiar lub jakiś wykres. To tak jakbym jechał 200km/h z zepsutym prędkościomierzem i nie mógł napisać, że jechałem szybko. Tak bardzo się zatracili w pomiarach i wykresach, że jeśli ktoś słyszy coś, czego nie potwierdza ich oscyloskop to jest niedouczony i powinien przenieść się do startu, albo w ogóle nie zabierać głosu na tym forum. To być może bardziej poniżające i chamskie niż kpiny i ubliżanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ripper napisał:

Szymon, Twoje wpisy wylatują może już odruchowo...

Być może. O prawidłowości takiego procederu wypowiesz się dopiero, gdy Twoje odruchowo wylecą?

22 minuty temu, ripper napisał:

...albo jest to pokuta za Twoje...

A może ten Twój post powinien wylecieć, bo cośtam, kiedyśtam do kogośtam... piszę tak jak piszę, więc gdy za złamanie Regulaminu jestem karany to nie marudzę.

22 minuty temu, ripper napisał:

To tak jakbym jechał 200km/h z zepsutym prędkościomierzem i nie mógł napisać, że jechałem szybko.

Jak już pisałem

46 minut temu, szymon1977 napisał:

Niestety są na forum "antyaudiofilscy spamerzy"...

Ale rozróżnijmy dwie sprawy:

Jedno to wpaść z miernikiem, testami różnicowymi  i psychoakustuką gdy kilku audiofili ot tak wymienia się wrażeniami.

Drugie to poddać do rozważenia wymianę wzmacniacza, gdy ktoś wpadł na pomysł poprawić kontrolę basu wymieniając sieciówkę.

22 minuty temu, ripper napisał:

Tak bardzo się zatracili w pomiarach i wykresach, że jeśli ktoś słyszy coś, czego nie potwierdza ich oscyloskop to jest niedouczony i powinien przenieść się do startu, albo w ogóle nie zabierać głosu na tym forum. To być może bardziej poniżające i chamskie niż kpiny i ubliżanie. 

 

25 minut temu, szpakowski napisał:

Tak zwani "kablosceptycy" tak się rozzuchwalili przez długie lata bezkarności, że zrobiło się to nie do zniesienia.

W kwestii zachowania macie rację, ale niestety podstawą wielu teorii jest zwykła niewiedza. 

-----

5 minut temu, szpakowski napisał:

Przepraszam...

To tylko żarcik był. Bo pisać mój nick przez wielkie "S" to tak, jakbyś mnie nagle wielkim szacunkiem obdażył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, msankowski napisał:

Mój post z pytaniem zniknął...
A nie był anty-audiofilski.

Spokojnie. Moje też znikają. Zaczyna się kolejna krucjata. Historia uczy że zawsze z takiego czegoś wychodzi coś jeszcze bardziej złego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szymon1977 napisał:

W kwestii zachowania macie rację, ale niestety podstawą wielu teorii jest zwykła niewiedza. 

W tym przypadku wyjatkowo zgadzam się z tobą w 100 procentach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Drugie to poddać do rozważenia wymianę wzmacniacza, gdy ktoś wpadł na pomysł poprawić kontrolę basu wymieniając sieciówkę.

23 minuty temu, ripper napisał:

I w tym problem. Napisać o słyszeniu kabli, sieciówce czy bezpieczniku. To jest nawet przez tych tzw. słyszących temat dość delikatny, ale najlepiej wpleść to gdzieś w wątek i już doklei się setki mierniczych z kpinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, szpakowski napisał:

I to powinno dać ci poważnie do myślenia. Brak audiofilskich tematów spowodowany jest wlaśnie idiotycznymi pyskówkami ze sceptykami.

Po części tak, ale ptzede wszyskim już patrząc na spus działów i poprzypinane wątki, Forum się bardzo otwotzyło. Dlatego wielokrotnie proponowałem otworzenie działu np " Kable i inne gadżety", do którego z miernikiem nie ma co wchodzić.

31 minut temu, szpakowski napisał:

Od świeżaka to nawet o AGD za wiele się nie dowiesz.

Ale to świeżak piwinien się od Ciebie dowiedzieć, że jak kupi monitorki 135mm, i jakimi kablami ich nie podłączy, to dyskoteki czy koncertu rockowego w salonie 25m² nie będzie.

-----

16 minut temu, ripper napisał:

I w tym problem. Napisać o słyszeniu kabli, sieciówce czy bezpieczniku. To jest nawet przez tych tzw. słyszących temat dość delikatny, ale najlepiej wpleść to gdzieś w wątek i już doklei się setki mierniczych z kpinami.

Ale tym razem to problem Ty dorabiasz, bo ja piszę o sytuacji, która na Forum zaistniała, a nie gantazjuję celem zrobienia sobie z kogoś cyrku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ale to świeżak piwinien się od Ciebie dowiedzieć, że jak kupi monitorki 135mm, i jakimi kablami ich nie podłączy, to dyskoteki czy koncertu rockowego w salonie 25m² nie będzie.

To zależy od oczekiwań. Zdziwiłbys się jak zagrały by w 25m Chario Millenium2 na dwóch 135mm głośnikach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sytuacja: poleciłem Daphile. Jak się później okazało, autor jest "słyszący", ale nie tylko kultutalnie podziękował, ale też w kilku słowach wyjaśnił dlaczego nie jest zainteresowany. Więc zniknąłem. Autor się nie przyj...ł - przyje...ło się kilku troli, ale audiofilskich. Czepili się mnie nie pisząc ani słowa w temacie. Moderator nie zareagował pomimo, że ich zgłosiłem. Zareagował gdy im odpowiedziałem, usunięciem mojego postu i zablokowaniem mi możliwości pisania.

7 minut temu, szpakowski napisał:

Zdziwiłbys się...

Mnie jeszcze wiele rzeczy w audio zdziwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.