Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Lector Klub
IGNORED

Serwis upgrade CDP06T


Aron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Forumowiczów. Czy ktoś wysyłał w/w źródło do Włoch, przez Panią Joannę? Interesuje mnie przegląd, ewentualna wymiana podzespołów. Moja 0,6 ma już 10 lat. Nadal jestem zadowolony. Wymieniłem tylko lampy. Jednak ma już dekadę, nie stać mnie kupić 7. Może da się dostosować do obecnych osiągnięć techniki, może jakiś upgrade? Jakie koszta całej operacji? Czy cała eskapada jest warta? Czekam na wszelkie podpowiedzi. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Mam Docet Lector cdp-7t chyba 14-letni. Wymieniłem kondensatory na Alexandry jak polecali Koledzy z forum ale czułem niedosyt. Zmieniłem na Jupiter Copper Foil Paper & Wax 1uF (w zupełności wystarczą). Wymiana gniazd RCA na WBT 0210 Ag nextgen Signature, zasilające FI-03 R, lampy Brimar ECC801 6060.

To "inna bajka" niż wcześniej. Też chodziła mi po głowie wymiana lasera we Włoszech ale w obecnych czasach...?

Koszt lasera to ok. 1200zł. Póki co raczej nie ma w Polsce serwisu Lectora. Choć zawsze można samemu ale wtedy to już bez regulacji (o ile jakieś się przeprowadza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.