Jump to content
IGNORED

Kolumny Bellwood

jakobs

Recommended Posts

Czy mial ktos okazje odsluchu tych Kolumn. Czy warto kupic zestaw tych wlasnie 5 kolumn Bellwood Comfort do kina domowego za 999 zl niestety nie mam kasy wiecej na lepszy sprzet. Jesli ktos mial z nimi stycznosc prosze o opinie

Dzieki.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 2 weeks later...

Kupiłem te kolumny jakiś miesiąc temu.

Powiem ci że są rewelacją, (oczywiście w swojej klasie) . Przy nich Sony SS FCR 500(to kicha jak nic). Gorąco polecam będziesz miło zaskoczony brzmieniem tych cudeniek. Tymbardziej że taraz można kupić komplet nowych na allegro już za 500 zł !! :( (kurcze ja dałem 850 zł). Pozdrawiam

Hidden Content

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy rzeczywiście te kolumny są ekstra mam je dopiero 2 dni (kupiłem na allegro he he) i jestem BARDZO ZADOWOLONY !!! :) genialnie pracuje niski ton Bas przenosi już od 35 Hz To lepiej niż tonsil który kosztuje około 1000 zł i i ma pasmo niskie od 40 Hz nie mówiąć już o tym dziadostwie które miałem okazje słuchać ELTAX to przenosi bas tak jak moje surroundy to jest od 50 Hz przy takich kolumnach żeby był dobry bas musi być jeszcze dodatkowo Subwoofer . Ja używam tego na pokoju 20 m kwadratowych, efekt niesamowity . Polecam i jeszcze raz polecam! Marek

Hidden Content

też brałem je pod uwagę, ale niestety niemiałem gdzie i przesłuchać, w każdym razie prezentują się nieżle.

Hidden Content

Witam

Na Allegro sa za 500 pln ale Zestaw kolumn 5.0 HiFi Belwood Live ciekawy jestem jak one graja bo tu opisujecie chyba comfort zestaw? Tez teraz mam problem co kupic do 900 pln bez suba - M-Audio 501 lub KODA ZESTAW F-51, KODA SG-550 moze Magnat MOTION 990 SET jest tego w tej cenie(AudioMega, SENSE THX-3,VOICE KRAFT)sporo doradzcie cos sensownego w tej cenie :)Pozdrawiam

Hidden Content

Kody maja troszke za małą moc jak dla mnie. Osobiście preferuje coś o mocy 100w znamionowej.

Hidden Content

Tzn ja opisywałem Bellwood Live (faktycznie w pierwszym temacie jest "Comfort" nie zwróciłem na to uwagi) Comfortów nie miałem okazji przesłuchiwać. Więc nie mogę nic sensownego powiedzieć na ich temat no ale skoro Livy grają tak dobrze to i Comforty muszą grać ok. pozdrawiam Marek

Hidden Content

Rzeczywiście parametry imponują. Zakres dolnego pasma, podany przez producenta jest fikcją. Ciężar kolumn - 23 kg/ szt. to też pewnie przekłamanie. Audiofil3 czy mógłbyś coś więcej napisać na temat tych kolumn, jakie jest ich wykonanie, jakość dzwięku. Pytanie co znaczy w swojej klasie - kolumn do 500 zł? Dzisiaj spróbuje je poszukać i przesłuchać. Jak mi się to uda to opiszę moje wrażenia.

Pozdrawiam

Hidden Content

Witam

Ja szukałem tu u siebie tych kolumn niestety nie znalazlem ale czekam jak ktos opisze te kolumny Bellwood comfort lub live :),odsłuchałem za to Amteh hts-506 i Koda f51 podobnie graja (dla mnie nie za specjalnie ale co tu wymagac za 900 pln - Koda bardzo slabo wykonczona kiepska okleina i duzo lzejsze glosniki od Amtecha za to Amtech duzo lepiej wykonczony:) ) a i odsłuchałem Rubicony 26 no te juz lepiej graja ale cena za dwa przody tyle co kpl Kody lub Amtech.Moze ma lub mial ktoś te Amtechy 506 i podzieli sie wrazeniam odsłuchowymi :)

Pozdrawiam

Hidden Content

Cieszę się, że tak dobre opinie zbierają te kolumny, bo od dzisiaj mam je w swojej ofercie, a jutro chętnie ich posłucham w stereo i w dolby digital

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.