Jump to content

Open Club  ·  532 members

Hegel Klub
IGNORED

Hegel h120

AdBr_2020
 Share

Recommended Posts

Witam jestem od niedawna bo od miesiąca posiadaczem Hegla 120, mam takie pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników tej marki sprzętu, gdyż obsługuję go głównie z pilota lub przez aplikację.

Ale dziś podczas porządków świątecznych gdy wycierałem z kurzu komodę zauważyłem patrząc z góry na wzmacniacz że gałka potencjometr wyboru źródła wystaje bardziej niż gałka głośności. Czy to jest normalne w tym modelu ? czy tak to ma być ???
Przesyłam zdjęcia bo na nich to widać w szczególności widać tam gdzie na gałkach są otworki montażowe, w drugim zdjęciu zaznaczyłem o co mi chodzi.

A jeśli tak ma nie być to jak to poprawić czy w tych dziurkach są jakieś śrubki montażowe czy zatrzaski ???

Jak bardziej osadzić tą gałkę wyboru źródła ???

Dzięki za porady

Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Posted (edited)
15 godzin temu, AdBr_2020 napisał:

Ale dziś podczas porządków świątecznych gdy wycierałem z kurzu komodę zauważyłem patrząc z góry na wzmacniacz że gałka potencjometr wyboru źródła wystaje bardziej niż gałka głośności. Czy to jest normalne w tym modelu ? czy tak to ma być ???

Gałki wystają na tyle samo, zmierz Sobie suwmiarką/linijką ich głębokość w tych samych miejscach np. od strony wyświetlacza

Edited by Prewwit

Panasonic DVD-S53(coaxial)/Xonar ST(coaxial)-->Nostromo 5H(OPA2134) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy (kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

Posted (edited)
W dniu 27.03.2021 o 19:23, AdBr_2020 napisał:

Witam jestem od niedawna bo od miesiąca posiadaczem Hegla 120, mam takie pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników tej marki sprzętu, gdyż obsługuję go głównie z pilota lub przez aplikację.

Hej. Sprawdziłem jak to wygląda u mnie. Wydaje mi się, że jest symetrycznie. Każde pokrętło ma dwa otwory: mniejszy i większy. Zrobiłem zdjęcie tym większym, ustawionym w tej samej pozycji.

Hidden Content

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by sojer2005

• 1 month later...

Cześć, chciałbym dołączyć do klubu ze swoim H120 i przy okazji zadać pytanie bardziej obytym ze sprzętem. Sprzęt kupiłem między innymi ze względu na moduł sieciowy. Muzykę będę głównie po sieci przesyłał. Teraz pytanie. Jakiej aplikacji używacie? Hegel sugeruje mconnect i bubble upnp. Zainstalowałem sobie obie na tablecie i jeśli chodzi o dostęp do zasobów lokalnych na NAS to wszystko działa spoko. Chciałbym jednak jeszcze używać radia internetowego np vTuner. W mconnect player tego nie ma, a może źle patrzę. Jest w mconnect control, ale tu z kolei apka nie widzi H120. W bubble upnp też chyba tunera nie ma. Czego używacie w tym zakresie, a może się nie da?

Z góry dziękuję za pomoc.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.