Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  162 członków

Fezz Audio Klub
IGNORED

Pytanie odnośnie opcjonalnego wyposażenia do Silver Luny


Kid Rock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy urządzeń Fezz Audio!😊

Zastanawiam się nad kupnem Silver Luny i chciałbym zasięgnąć info na temat wyposażenia dodatkowego. To będzie mój pierwszy kontakt ze wzmacniaczem lampowym, dlatego przepraszam za mój brak podstawowej wiedzy😉

Czy do wyjścia pre-out mogę użyć opcjonalnie zewnętrznej końcówki mocy i stworzyć coś na bazie wzmaka hybrydowego. Czy ktoś z Was używał takiego połączenia?

Czy profit program 5-3-14 dotyczy wymiany lamp po 3 latach tylko na te które są standardowo dodawane do Luny czy mogę za dopłatą różnicy w cenie wymienić je na inne, które są w ofercie fezza?

Czy żeby używać pilota wystarczy, że w dowolnym momencie dokupie pilota, bo moduł odbiornika radiowego jest fabrycznie montowany czy trzeba wysłać wzmaka do serwisu i go zainstalować? 

Obecnie Luna będzie grała zamiennie z Epos K2 lub Castle Knight 2 w pokoju 20 M2. W przyszłości myślę o Audiovector QR3 lub Triangle Comete Ez. Czy ktoś z Was słuchał na takich kolumnach? Jak to brzmi i czy da radę je napędzić?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł sterowania głośnościa jest dodatkowy, wstawiają potencjometr z silniczkiem, który sterujesz przez BT ergo zeby dolozyc trzeba odeslac do serwisu

 

notabene, regulacja głośności w silver lunie to dla mnie największa bolączka, jest mocno nieprecyzyjna, głośność zmienia się skokowo, jedno kliknięcie w dół za cicho, a jedno w górę za głośno 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kid Rock napisał:

 

Obecnie Luna będzie grała zamiennie z Epos K2 lub Castle Knight 2 w pokoju 20 M2. W przyszłości myślę o Audiovector QR3 lub Triangle Comete Ez. Czy ktoś z Was słuchał na takich kolumnach? Jak to brzmi i czy da radę je napędzić?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

😊

Swojej sluchalem z kolumnami Vandersteen 1c oraz Thiel CS 2.4 - i tu i tu miala problem z napędzeniem kolumn. O ile przy mniej dynamicznej muzyce dawala rade (Dylana grala swietnie) to przy cięzszej muzyce pojawiał się ogromny problem z kontrola na basie. 

Generalnie byl bardziej rozlazlym tlem niz rzeczywistym basem. Chociaz moze to byc zdanie wyrobione przez porownanie z porzadnymi integrami tranzystorowymi ze znaczaco wyzszej polki (hegel h200 i h300). 

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.