Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha + Paradigm7v4 czy Missiona m34


Kynio_s

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze proszę Was o obiektywną ocenę/porównanie ww kolumn. Wiem, że kolumny należy wybierać na własne ucho oraz że było o tych kolumnach wiele napisane, ale nie mam możliwości wysłuchania mission m34 a myślę, że są dobrą konkurencją dla Paradigm 7v4. Będzie to napędzane na razie Yamahą 450 (35 m2), którą na pewno wymienię, ale teraz chcę skupić się na głośnikach.

Ostatnio słuchałem Paradigm 7 oraz dla porównania koda nt 306 i zauważyłem a właściwie usłyszałem że Paradigm nie mają kompletnie basu (może to przez ten aplituner kody) 306 zmiażdżyły je jeżeli chodzi o bas, lecz jeżeli chodzi o resztę to wypadły cieniutko. Podoba mi się szczegółowość 7v4 tylko ten bas czy yamaha go ożywi. Czy mission jest podobna brzmieniowo czy to jest już inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.