Skocz do zawartości
IGNORED

Końcówka mocy lub monobloki które godnie zastąpią Audia Flight FLS 4


dfx5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tomter napisał:

Czasami się zastanawiam czy słuchanie czy przełączanie kabelków jest fajniejsze haha;-)

Jeśli napisałeś to szczerze, ale chyba nie, to Ci współczuję 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Adi777 napisał:

Jeśli napisałeś to szczerze, ale chyba nie, to Ci współczuję 😉

W życiu ważne jest by znaleźć hobby sprawiające jak najwięcej radości. Może to być słuchanie muzyki lub kolekcjonowanie sprzętu audio. Nie ma co współczuć. 😉 Tak serio, to przez kilka dobrych lat niczego w swoim systemie nie zmieniałem i tak mogło zostać, ale dałem się namówić znajomemu na wypróbowanie kolumn i teraz buduję system od nowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TubeAudioMusic napisał:

Cześć.

Czy to te zbalansowane od pana Piotra?

nie.

ale wszystkim polecam pre od WBA.najlepiej wypasione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wypasiona wersja WBA.

full balance

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek7776 ten preamp od Piotra z czym byś połączył, gdybyś miał w kieszeni ok 20 tys złotych?

Warunki dla brzmienia - drive, wykop, energia i rytm.

dzięki. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowka Bat vk 600 np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

przez pewien czas gralo z Reymio koncowka.

a kolega kupil do A klasowej koncowki accuphase.

bo firmowy za 80 kola okazal sie.kupa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo Nowe vs Używane

Nowy Dzielony Naim Nap 300 Dr + Nac 252 = prawie 120k Zł a Używany 50-60k Zł

Gryphon Diablo 300 = 70k Zł a Używany 50-60k Zł

W konfrontacji tych 2 używek.: Cena vs radość grania nie pozostawiła żadnych złudzeń… duński Diabeł 300 może Brytolowi 300 za przeproszeniem buty czyścić..

I pewnie mi ktoś zaraz „po-współczuje” ale ja i tak wiem swoje. 
Pan od którego kupiłem ww Naima kupił (tańszego) dzielonego Gryphona bo jeszcze nie jest finansowo gotowy na Naim Nap 500 i Nac 552… tyle że on tylko Nowe bierze..💰🙈🤷‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To którego kupił tego tańszego i dzielonego Gryphona? Tańszego niż 120 tys? Końcówka plus pre? Jeśli Essence, to wątpię czy zmieścił się w tej cenie. Ale pomijając cenę, to będzie bardzo zadowolony z Essence. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, Niepokorny said:

Tańszego niż zestaw Naim 500

To tylko essence jest tanszy o jakies £12k. 

34 minutes ago, Niepokorny said:

Cenowo Nowe vs Używane

Nowy Dzielony Naim Nap 300 Dr + Nac 252 = prawie 120k Zł a Używany 50-60k Zł

Gryphon Diablo 300 = 70k Zł a Używany 50-60k Zł

W konfrontacji tych 2 używek.: Cena vs radość grania nie pozostawiła żadnych złudzeń… duński Diabeł 300 może Brytolowi 300 za przeproszeniem buty czyścić..

I pewnie mi ktoś zaraz „po-współczuje” ale ja i tak wiem swoje. 
Pan od którego kupiłem ww Naima kupił (tańszego) dzielonego Gryphona bo jeszcze nie jest finansowo gotowy na Naim Nap 500 i Nac 552… tyle że on tylko Nowe bierze..💰🙈🤷‍♂️

Mysle, ze gdybys sie zapytal kogos kto zna I naim I Gryphon i wybral gryphon jakie ma zdanie o naim to by Ci napisal, ze naim jest kiepski I wyglada jak praca domowa z technikum do Gryphona 😉 

A tak na marginesie...jaki jest sekret, ze Diablo tak dobrze trzyma cene w uzywce? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Huberto1984 napisał:

To tylko essence jest tanszy o jakies £12k. 

Mysle, ze gdybys sie zapytal kogos kto zna I naim I Gryphon i wybral gryphon jakie ma zdanie o naim to by Ci napisal, ze naim jest kiepski I wyglada jak praca domowa z technikum do Gryphona 😉 

Myślę że nie napisałbyś tego 👆👆Gdybyś czytał mój komentarz ze zrozumieniem 😉.
Rozmawiałem z kimś kto zna i Naim i Gryphon.. Człowiek od którego nabyłem Naim 300 zamówił Dzielonego Essence a w oczekiwaniu na niego dostał z salonu Diablo 300 które konfrontował sobie do woli z Nap 300 - stąd taki wniosek, już chyba wiarygodniej sie nie da..

Skoro tobie Naim 300 jest kiepski bo „Nie Wygląda” a z porównania gra lepiej od Diablo 300 to wnioski są 2.: 1 Diablo to przerost Formy nad TREŚCIĄ. 2 kasa gra - patrząc na cenę wyjściową obu wymienionych i nowych sprzętów skądś ta różnica przecież wynika.. Nap300 już z założenia powinien być lepszy od Diablo 300. 

Czy Gryphon trzyma cenę nie wiem bo zacytowałem tylko Diablo 300 który jest stosunkowo młodą konstrukcją więc brak wiekowych egzemplarzy. 

Na marginesie.. zastanawiające jest dla mnie to że w miare świeże Diablo 300 ludzie szybko odsprzedają..
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, Niepokorny said:

👆👆
Rozmawiałem z kimś kto zna i Naim i Gryphon.. 

😁 dobrze, ze od tego zaczales. Czyli sam nie slyszales a ja tak. Do tego opierasz sie na opinii kogos, kto chcial Ci sprzedac naima...co mial Ci powiedziec? Nie bierz, bo tanszy Diablo jest lepszy?

13 hours ago, Niepokorny said:

Gryphon Diablo 300 = 70k Zł a Używany 50-60k Zł

Za swojego ponad 2 lata temu zaplacilem 35tys... za tyle sie uzywki sprzedaja bez opcjonalnych kart. Wiec to co piszesz jest nieprawda a jeszcze Ci za to tu klaszcza. Zreszta I tomek I Ronaldo9 by polubili kazdy post, ktory sie z moim zdaniem nie zgadza. Pozdrawiam serdecznie  😀 

5 hours ago, Niepokorny said:

Diablo 300 który jest stosunkowo młodą konstrukcją więc brak wiekowych egzemplarzy.

Wydany w tym samym roku co naim nap 300dr. 2015. Zatem roznicy w wieku nie ma z tego co pamietam. 

5 hours ago, Niepokorny said:

zastanawiające jest dla mnie to że w miare świeże Diablo 300 ludzie szybko odsprzedają

Moge zadac to samo pytanie...dlaczego ludzie pozbywaja sie tak samo mlodych naim nap 300dr? Cos z nimi nie tak? 

Teraz jak tak opierasz sie na opiniach innych, bo sam nie masz doswiadczenia to proponuje poczytaj na zagranicznych forach jak ludzie wymieniaja dzielone zestawy na Diablo... nawet na forum naima diablo jest chwalony. Mozesz tez zdac sie na moja opinie I gust I przyjac, ze diablo jest super. Niczego Ci sprzedac nie zamierzam. Na pewno nie mojego Gryphona.

5 hours ago, Niepokorny said:

Nap300 już z założenia powinien być lepszy od Diablo 300.

Ale (wedlug mnie) nie jest. Zwykla kontrola Gryphon jest lepszy (ale nie tylko). Poza tym cena naim w Polsce 120tys...(?) w UK naim pre i power jakies £16000. Diablo £14750...

5 hours ago, Niepokorny said:

kasa gra - patrząc na cenę wyjściową obu wymienionych i nowych sprzętów skądś ta różnica przecież wynika

13 hours ago, Niepokorny said:

Nowy Dzielony Naim Nap 300 Dr + Nac 252 = prawie 120k Zł a 

£1250 roznicy. Jezeli Twoja cena naim w PL to 120tys to jest napompowana clem, marza itd... jak myslisz, skoro cena gra to clo I marza co dodaja do dzwieku I jakosci? Na szczescie spojrzalem na ceny I 300dr I nac 252 kosztuja w Polsce razem ok 84tys. Troche roznica miedzy 120 a 84tys. Czyli wedlug Twojego toku myslenia naim wlasnie gra o 36tys gorzej. Twoj sprzedajacy chyba zrobil Cie w balona. Gryphon kosztuje 76tys. 

Sumujac nie chodzi mi o to co dla Ciebie gra lepiej. Beda tu ludzie, ktorzy stwierdza, ze marantz pm6006 gra tak samo dobrze jak topowa integra Gryphon. Ich sprawa I klocil sie nie bede, bo nie ma o co. Kazdy ma prawo wyboru, swoj sluch, gust, inny zestaw, inne pomieszczenie itd... 

Jednak jak sie cos pisze to lepiej nie stwarzac blednych teorii, badz blednych pozorow o jakims produkcie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Huberto1984 napisał:

😁 dobrze, ze od tego zaczales. 

13 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Mysle, ze gdybys sie zapytal kogos kto zna I naim I Gryphon…

 

Nie rozumiem skąd twe „rżenie😁”  - pogubiłeś się  

Zasugerowałeś bym zapytał kogoś kto porównał oba sprzęty a gdy to zrobiłem Ty rżysz.. 🤔

Choć to ja namówiłem człowieka by sprzedał mi swojego Nap 300 to nie należę do męczenników którzy oddaliby tu życie za swoje stereo.. auto itp.

Swoich obliczeniach nie doliczyłeś Zasilacza Supercap bez którego preamp Nac 252 nie gra. Wiedziałbyś o tym gdybyś ww Naima porównywał ze swoim Diablo.. a tu twoje historie o jego dynamice itp stają się mało wiarygodne.😉 

A propos błędnych teorii to śmiem twierdzić że Ty nie dość że nie porównałeś ww sprzętów to nawet nie znasz nikogo kto je u siebie miał i porównał.. wówczas miałbyś wiedzę z pierwszej ręki a nie własne Teorie.

Amen

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Niepokorny said:

Nie rozumiem skąd twe „rżenie😁”  - pogubiłeś się  

Zasugerowałeś bym zapytał kogoś kto porównał oba sprzęty a gdy to zrobiłem Ty rżysz.. 🤔

Choć to ja namówiłem człowieka by sprzedał mi swojego Nap 300 to nie należę do męczenników którzy oddaliby tu życie za swoje stereo.. auto itp.

Swoich obliczeniach nie doliczyłeś Zasilacza Supercap bez którego preamp Nac 252 nie gra. Wiedziałbyś o tym gdybyś ww Naima porównywał ze swoim Diablo.. a tu twoje historie o jego dynamice itp stają się mało wiarygodne.😉 

A propos błędnych teorii to śmiem twierdzić że Ty nie dość że nie porównałeś ww sprzętów to nawet nie znasz nikogo kto je u siebie miał i porównał.. wówczas miałbyś wiedzę z pierwszej ręki a nie własne Teorie.

Amen

 

Odnosze sie do Twoich postow... czarno na bialym tego co napisales. A Ty juz dodajesz. 

Wybiorczo odpowiadasz na to co Ci pasuje.

To tak Ci dopowiem...

Gryphon bez kabla zasilania tez nie zagra a w komplecie ze wzmacniaczem go nie ma. Bez sensu gatka. Sprawdz ile taki kabel od Gryphona kosztuje jesli chcialoby sie takie cudo kupic. To, ze nie napisalem o tym wczesniej swiadczy, ze go nie mam albo nigdy nie sluchalem? 

Wstawialem tu zdjecia, filmy itd z niektorych odsluchow jak jeszcze kiedyś mi sie chcialo cos komus udowadniac.  Teraz na to leje, bo po co to. Ktos mi wierz czy nie. Bez roznicy dla mnie. Nie mam czasu na takie duperele. 

Wracajac do tematu nie sluchales tego o czym sie wypowiadasz. I to nie "moze" tylko "na pewno". Wiec to nie "teoria" w tym przypadku.  Zatem dyskusja o tym co jak gra jest bez sensu. Ty bedziesz teoryzowal, ze czegos nie sluchalem a ja ani nie bede mogl ani nawet chcial Ci udowodnic, ze sie mylisz (chociaz moglby wsiasc w samochod I podjechac do salonu zrobic lilka fotek). Tak mozna podwazyc prawie kazda wypowiedz na forum. 

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Huberto1984 napisał:

😁 dobrze, ze od tego zaczales. Czyli sam nie slyszales a ja tak. Do tego opierasz sie na opinii kogos, kto chcial Ci sprzedac naima...co mial Ci powiedziec? Nie bierz, bo tanszy Diablo jest lepszy?

Za swojego ponad 2 lata temu zaplacilem 35tys... za tyle sie uzywki sprzedaja bez opcjonalnych kart. Wiec to co piszesz jest nieprawda a jeszcze Ci za to tu klaszcza. Zreszta I tomek I Ronaldo9 by polubili kazdy post, ktory sie z moim zdaniem nie zgadza. Pozdrawiam serdecznie  😀 

Wydany w tym samym roku co naim nap 300dr. 2015. Zatem roznicy w wieku nie ma z tego co pamietam. 

Moge zadac to samo pytanie...dlaczego ludzie pozbywaja sie tak samo mlodych naim nap 300dr? Cos z nimi nie tak? 

Teraz jak tak opierasz sie na opiniach innych, bo sam nie masz doswiadczenia to proponuje poczytaj na zagranicznych forach jak ludzie wymieniaja dzielone zestawy na Diablo... nawet na forum naima diablo jest chwalony. Mozesz tez zdac sie na moja opinie I gust I przyjac, ze diablo jest super. Niczego Ci sprzedac nie zamierzam. Na pewno nie mojego Gryphona.

Ale (wedlug mnie) nie jest. Zwykla kontrola Gryphon jest lepszy (ale nie tylko). Poza tym cena naim w Polsce 120tys...(?) w UK naim pre i power jakies £16000. Diablo £14750...

£1250 roznicy. Jezeli Twoja cena naim w PL to 120tys to jest napompowana clem, marza itd... jak myslisz, skoro cena gra to clo I marza co dodaja do dzwieku I jakosci? Na szczescie spojrzalem na ceny I 300dr I nac 252 kosztuja w Polsce razem ok 84tys. Troche roznica miedzy 120 a 84tys. Czyli wedlug Twojego toku myslenia naim wlasnie gra o 36tys gorzej. Twoj sprzedajacy chyba zrobil Cie w balona. Gryphon kosztuje 76tys. 

Sumujac nie chodzi mi o to co dla Ciebie gra lepiej. Beda tu ludzie, ktorzy stwierdza, ze marantz pm6006 gra tak samo dobrze jak topowa integra Gryphon. Ich sprawa I klocil sie nie bede, bo nie ma o co. Kazdy ma prawo wyboru, swoj sluch, gust, inny zestaw, inne pomieszczenie itd... 

Jednak jak sie cos pisze to lepiej nie stwarzac blednych teorii, badz blednych pozorow o jakims produkcie. 

Huberto,ja lubie Gryphona,tylko juz ci kiedys pisalem,to co obecnie koledzy,ze dosc czesto nowi nabywcy go sprzedaja,jak moj znajomy 4l temu szybko sie pozbyl.ato jest bardzo doswiadczony i osluchany audiofil.moze nie spelnil jego oczekiwan.juz niepamietam konkluzji.

co nie zmienia faktu ze to swietny wzmacniacz.

tak jak ja Audii,dobra byla ale.....

 

stad te polubienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, tomek7776 said:

Huberto,ja lubie Gryphona,tylko juz ci kiedys pisalem,to co obecnie koledzy,ze dosc czesto nowi nabywcy go sprzedaja,jak moj znajomy 4l temu szybko sie pozbyl.ato jest bardzo doswiadczony i osluchany audiofil.moze nie spelnil jego oczekiwan.juz niepamietam konkluzji.

co nie zmienia faktu ze to swietny wzmacniacz.

tak jak ja Audii,dobra byla ale.....

 

stad te polubienia.

I taka wypowiedz rozumiem. Bo kazdy ma inne gusta. To bylo vs dzielonka krell evo 402e z pre. I sie nie dziwie. Nawet sie nie zdziwie jak ktos napisze, ze jakis unison research s8 czy cos podobnego, tanszego gralo mu lepiej. To zupelne przeciwienstwa dzwieku. 

Rozwala mnie jednak jak ktos pisze, ze jakis klocek zwalcowal albo zmiazdzyl cos innego. Czesto to okreslenie odnosnie topping tu padalo. 

Co to w ogole znaczy? Czy to znaczy, ze zagralo najcieplej, najzimniej, najnaturalniej, najsterylniej, najbardziej nasycenie, najciemniej, najjasniej...bez jaj...co dla jednej osoby jest dobre dla innej bedzie beznadziejne. Jedni wola sterylne zrodla, inni cieple...to ktore walcuje ktore? 

Naimy za kazdym razem jak sluchalem w dobrym zestawieniu byly postawione na stoliku jak w szafie. Kilka roznych urzadzen. Dawno temu wrazenie zrobil na mnie zestaw nap 500 z neat ultimatum. To byl chyba pierwszy drogi zestaw jakiego sluchalem. Ale pozniej przyszly inne. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne kolumny:-) Specyfika grania Diablo w porównaniu do mojego McIntosha 8900 to więcej czego i lepiej w których zakresach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Niepokorny said:

PMC Fact 12

Zgadza sie. 

Pamietam w tym czasie jak sprzet kupowalem to duzo jezdzilem na odsluchy. Przez ostatnie 2 lata zdecydowanie mniej, ale tez duzo tanszych klockow kupowalem I sluchalem w domu. 

Pamietam jak diablo przytarmosilem po chyba 2-3 miesiacach czekania do domu i zagral...kiepsko. Sie musialem narobic z pokojem i dopasowaniem zrodla, zeby to zagralo naprawde dobrze. I tak stoi od 2-3 lat jakos. 

38 minutes ago, tomter said:

Zacne kolumny:-) Specyfika grania Diablo w porównaniu do mojego McIntosha 8900 to więcej czego i lepiej w których zakresach?

8900 chyba nie sluchalem. Sluchalem ma8000. Mac mial bardziej nasycony dzwiek, jakby slodszy. Diablo gral precyzyjniej, dynamiczniej. Co kto woli. 

Kolumny sa OK, ale do tego wzmacniacza moglyby byc lepsze. I zdaje sobie z tego sprawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cenowo Nowe vs Używane
Nowy Dzielony Naim Nap 300 Dr + Nac 252 = prawie 120k Zł a Używany 50-60k Zł
Gryphon Diablo 300 = 70k Zł a Używany 50-60k Zł
W konfrontacji tych 2 używek.: Cena vs radość grania nie pozostawiła żadnych złudzeń… duński Diabeł 300 może Brytolowi 300 za przeproszeniem buty czyścić..
I pewnie mi ktoś zaraz „po-współczuje” ale ja i tak wiem swoje. 
Pan od którego kupiłem ww Naima kupił (tańszego) dzielonego Gryphona bo jeszcze nie jest finansowo gotowy na Naim Nap 500 i Nac 552… tyle że on tylko Nowe bierze..

A z jakimi kolumnami gra naim u ciebie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
tylko to cena za sztuke. a i pre do tego kosztuje kosmos.
 
i to chyba bylo....juz sie nie pojawi w takiej kasie.
na olx jest Bat vk600 za 26tys zl tego tez warto przytulic.

Panowie czy sądzicie że cytowany VK-600SE zagra na basie "szybciej" niż obecnie posiadamy VK-200 z Pre VK-30SE (nowe lampy nowe kondy 6uF x2 złote olejowe mundorfy) . Gra z JBL L300 czyli 93dB i prawdziwe 8ohm no ale 15" na basie ciut trzeba ruszyć. Jak dla mnie jest bardzo dobrze tylko ciut brakuje szybkości na basie właśnie . Reszta bajkowo i kolorowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wielgus

wszystko wskazuje ze jak najbardziej.ale.....nalezy to sprawdzic.

oraz to jak bedzie z innym pre.

58 minut temu, ciszyn11 napisał:

Marc Levinson 20.6 ktoś zna? Monobloki w klasie A. Mam do kupienia ponizej 6 tys Eur

znajomy ma.powazny sprzet.ale z orginalnym pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

 

znajomy ma.powazny sprzet.ale z orginalnym pre.

Lamm LL2 zmianę z Cadenza Viola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Marc Levinson 20.6 ktoś zna? Monobloki w klasie A. Mam do kupienia ponizej 6 tys Eur

Jacek nie zapomnij o Fotowoltaice do tych monoblokow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.