Jump to content
IGNORED

Szafki rtv Hubertus

conri

Recommended Posts

Całkiem ciekawe wzornictwo jednak nie przemyślane rozwiązania szerokości półek dla klocków. Nie ma standartu który pozwalałby na wstawianie sprzętu o zróżnicowanej szerokości. Albo 43, albo 44 albo 44,5.Jak pasuje wizualnie to nie misći się sprzęt.Oglądanie z centymetrem w rękach. Dodatkowy problem dla klienta , to sprawa egzekwowania gwarancji. Niechlujnie gwintowane elementy , wymagajace naciągania konstrukcji dla spasowania, elementy plastikowe w różnych odcieniach ,i brak reakcji na monity klienta. Do tego brak sprzedaży bezpośredniej., posirednik DH Emilia w W-wie to muzealny zabytek systemu handlowego rodem z PRL.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I tu masz 100% racji.

O tym się przekonałem ,że trafiłem na "odstrzał" dopiero podczs składana reklamacji na ich wyrób. A że firma z zagłebia lub Śląska, zawsze miałem problem z geohistorią, to fedrowanie im w przeszłosci chyba liej szło niż pseudo ślusarka aluminiowa.

Hidden Content

• 2 weeks later...

Sprzedaję szafki Hubertusa w sklepie internetowym meblea. Miałem parę zgłoszeń reklamacyjnych ale wszystkie załatwiłem pomyślnie. Myślę, że bardziej niż producent winna jest Emilia.

Hidden Content

Niestety jako klient nie miałem szczęścia zrówno do producenta i pośrednika. Poza tym co to za konstrukcja do samodzielnego montażu , która wymaga naciągania elementów przy składaniu . Aluminium jako niewdzięczny materiał lubi nie wytrzymywać próby sil -I co wtedy?.Producent powie że wina klienta , sprzedawca tez powie że klient uszkodził przy montażu. Ponadto elementy nichlujnie ( niedokladnie nawiercane -chyba na kolanie .

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM SZAFEK made by HUBERTUS

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.