Skocz do zawartości
IGNORED

Kochane zwierzaki, nie tylko te nasze! Klub miłośników zwierząt


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, porlick napisał:

aż dzik zrobi inspekcję śmietnika. 😄😄😄

fajnie , marchewkę trzeba nosić by dzika przekupić.

po jezdni to jedno , ale mój to prosto po chodniku spacerkiem jak pies 😄 praktycznie to w zasięgu ramion moich był a po drugiej stronie pies. 

Zapewne do pracy szedł na pierwszą zmianę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bolo_senor napisał:

fajnie , marchewkę trzeba nosić by dzika przekupić

Lepiej nie, bo gdy się uczył w Gdyni, to dziki często łaziły w parku i na chama domagały się kanapek. Często musiał uciekać przed szczeciniastym namolem. 😮

Syn opowiadał, że był jeden, co dzika przy śmietniku w dupę kopnął. Musiał ostro gnać, bo dziku się wkurzył... 💀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wstawiał zdjęć bo drastyczne, ratowalem mojego psa,
kopalem i bilem pięściami labradora i bestie ponad 50kg, maszyna do zabijania człowiek nie ma szans, mam pozwolenie na bron ale w tym momencie nie wziąłem, sam zostałem przypadkowo pogryziony mój pies maj 8 ran, świadkowie powiedzieli żebym nie byl taki krzepki facet to by mi psa zagryźli, mam świadków będę mial protokoły i już z urzędem gadałem, teraz zgłaszam oficjalnie, a jak za***ie jej psa to  będę miał podstawy

Wyobrazcie sobie, moj pies wazy 22Kg, labrador jest wiekszy + drugi ponad 50kg
wchodzicie w klincz midzy takimi psami
Cale ubranie miałem we krwi, nie daruje ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zabrali jej psa i nie uspali to zgłaszam przez specjalny urząd pomijając Policje, błagała mnie, mógłbym odszkodowania się domagać, to właściciele są debilami a pies, pies  ma  ich pozwolenie na agresywne zachowanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Wyobrazcie sobie, moj pies wazy 22Kg, labrador jest wiekszy + drugi ponad 50kg

zdarza się , ile razy to mój po podrzucał yorka , ile to ja razy zszywałem psa a potem siebie , jak dopadł nas amstaf . Masę razy . Taka jest psia natura , trzeba ją zrozumieć.

osikany rewir dla psa jest bardzo ważny , tak jak dla ciebie mieszkanie , bo osikujący rości prawo do wszystkich samic na tym terenie.

Po jednym trawniku może chodzić dziennie do 50 psów , to i konflikty są nieuniknione . 

Dla porównania to tak jakby do twojego mieszkania wpadałoby dziennie 50-ciu facetów i każdy rościł prawo do twojej żony podczas twojej nieobecności.

Moja rada odpuść , niech właściciel/ka pokryje koszty leczenia , bo lepiej mieć osobę , która ma dług wdzięczności , niż robić sobie wrogów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Osobom, ktore nie panuja nad swoim psem, ktory przy kazdym wyjsciu jest ryzykiem dla innych , sie nie odpuszcza


PS.

Jak widac powyzej, nie tylko ryzykiem
Jak czesto wychodzisz z psem? Codziennie? Kilka razy?

Pokrycie kosztow leczenia nie rozwiaze problemu „uszkodzenia psychicznego“, ktore pozostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2022 o 00:52, bolo_senor napisał:

zdarza się , ile razy to mój po podrzucał yorka , ile to ja razy zszywałem psa a potem siebie , jak dopadł nas amstaf . Masę razy . Taka jest psia natura , trzeba ją zrozumieć.

osikany rewir dla psa jest bardzo ważny , tak jak dla ciebie mieszkanie , bo osikujący rości prawo do wszystkich samic na tym terenie.

Po jednym trawniku może chodzić dziennie do 50 psów , to i konflikty są nieuniknione . 

Dla porównania to tak jakby do twojego mieszkania wpadałoby dziennie 50-ciu facetów i każdy rościł prawo do twojej żony podczas twojej nieobecności.

Moja rada odpuść , niech właściciel/ka pokryje koszty leczenia , bo lepiej mieć osobę , która ma dług wdzięczności , niż robić sobie wrogów.

Moj pies bawi się z bitbulami i nie ma problemu, przechodząc nie szczeka na inne psy i na większość nie zwraca uwagi, reaguje w obronie tylko w sytuacjach jak obcy facet chciał poćwiczyć na tej samej ławce w parku co moja zona, gdy nagle z za rogu wyjdą obcy faceci przechodząc za blisko mojej zony, gdybyś chciał mnie uderzyc wtedy dopiero włącza mu się instynkt obrony
Jak sąsiada Bichon kąsał mojego psa w po łapach to ten go odepchnął dupą, wlazł mu do domu u zeżarł jedzenie, mógł był rozszarpać ale warknie odepchnie i nic mu nie zrobi
Tak powinien zachowywać sie pies

Pies ktory pogryzł mojego jest już znany, świadkowie zajścia sami mnie zaczepiają i chcą być świadkami bo się boją o swoje psiaki i widząc tamtego psa uciekają, to nie może byc tak żeby jakich pies robił terror


Babka wydzwania do mnie, chcą się spotkać, powiedziałem ze sie spotkamy, na razie pies jest w fazie leczenia
Powiedziałem jej ze mógłbym ją przez urząd od takich rzeczy podać (ciągle jest to otwarte, czekam na protokół od weterynarz), gdzie już jest podobno kilka razy zgłoszona, dodatkowo na Policje i żądać odszkodowania dla mnie
Ona mi ciągle powtarza ze koszta pokryje, ja jej powiedziałem ze o to sie w ogolę nie martwię, mamy 2022 i chce aby moj pies i moja rodzina chodziła po parku bez stresu a nie sie bali

Sprawa w toku, tez wole takie sprawy sam załatwiać, wstępnie jej oznajmiłem ze zbiorę dokumentacje i zachować, to od niej zależy czy w przyszłości będę musiał tego użyć przeciw niej, powiedziałem ze w przyszłości bez wahania użyje gazu przeciw jej psu (i nie daj Panie Boże żebym miał coś w reku, juz bylem w sklepie chciałem kupić teleskopową pałkę ale podobno wysuniecie przy ludziach jest karalne, pistoletu mogę strzelnic ale palki nie można wystawić, takie .... prawo)
Tym razem trafili na gościa który nie będzie uciekał na widok jej psa,
jej pies jest agresywny i niewychowany(kropka)
To ona jest za niego odpowiedzialna i powinien chodzić na smyczy(kropka)


Moim zdaniem powinna przejsc z nim szkolenie
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, nie wiem co za rasa ale się dowiem, z jednej strony labrador którego odrzucałem prawą ręką a jeszcze większego psa lewą, miedzy czasie mój pies sie bronił ale zaplątałem nas w rozwijanej 8m smyczy i próbując go wciągnąć z tej walki chyba mu przeszkodziłem się porządnie bronic, to są reakcje w szoku, następnym razem będę juz naszykowany, spuszczenie psa i gaz do reki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, ale czy paralizator nie byłby skuteczniejszy? Co z jego legalnością? W krótkim spięciu gaz raczej nie jest dobrym pomysłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, porlick napisał:

Nie znam się na tym, ale czy paralizator nie byłby skuteczniejszy? Co z jego legalnością? W krótkim spięciu gaz raczej nie jest dobrym pomysłem.

Czasami sie obwąchują i nagle jest spięcie ale to najczęściej krótkie spięcie ostrzegawcze,
trzeba być czujnym, jak się zna wrogiego psa to wyjść mu na przeciw i pryskać już 2m do niego

Gaz jest legalny i można przeciw psom stosować, a o paralizator się dowiem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra Gerard....współczuję sytuacji, a tam nie ma nakazu by pies chodził publicznie na smyczy i w kagancu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc podatek za psa - dzięki temu są wyznaczone miejsca, najczęściej parki, trawa wystrzyżona, co kilkanaście metrów woreczki na odchody i kosze, regularna pielęgnacja, są tez słupki jako wyznacznik ze nie można wprowadzać tam psów, prawnie w takich parkach nie można puszczać psa wolno, są wyznaczone specjalne miejsca gdzie można ale mimo to na odpowiedzialność właściciela

Przekroczenie takich słupków grozi grzywną, a pies który mojego zaatakował wciągnął nas na pole gdzie bawiły się dzieci i dokładnie przekraczając taki słupek, w tym parku nie wolno puszczać psa wolno, policja czy służby opiekujące się terenem od razu zwracają właścicielom uwagę aby brali psy na smycz albo będzie grzywna, mógłbym ja porządnie udupić.

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaganiec jest wymagany jadąc środkami komunikacji albo gdy pies może być agresywny, wiec taki który był meldowany przez kogoś jako agresywny, takze rasy które znajdują się na liście jako agresywne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaganiec jest wymagany jadąc środkami komunikacji albo gdy pies może być agresywny, wiec taki który był meldowany przez kogoś jako agresywny, takze rasy które znajdują się na liście jako agresywne

Poniewaz jej pies byl „recydywa“ powinien miec zalozony kaganiec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Tak powinien zachowywać sie pies

pies powinien zachowywać się jak pies

człowiek jak człowiek , dziecko jak dziecko , a nie jak dorosły.

to lenistwo właścicieli , jak wymagają by pies zachowywał się jak człowiek - zresztą ludzie często zachowują się jak zwierzęta , to i od czasu do czasu pies może zachować się jak zwierzę. Trzeba być tego świadomym.

To że twój pies próbuje bronić żony , to też jest nie dobrze. Znaczy , że uważa ją za słabszą .
To jest też złe zachowanie , kiedyś kogoś pogryzie bo ktoś się zaśmieje przy twojej żonie za blisko i co ?

Trochę sam winny jesteś , bo jakby pies okazał uległość do niczego by nie doszło. Szkoliłeś by bronił to bronił - i przegrał . Nawet nie świadomie mogłeś go do tego wyszkolić.

wynika , że jeden i drugi pies bronił lidera. 😄

7 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

To ona jest za niego odpowiedzialna i powinien chodzić na smyczy(kropka)

stanowcze NIE , każdy pies ma prawo chodzić bez smyczy. To człowiek powinien wybierać bezpieczne miejsca , bo takie są obowiązki lidera. Dzieci też na smyczy powinny chodzić , bo się biją , rugają i są niewychowane.

Nie narzucajmy swojej woli innym , dla własnego interesu.

Każdy pies tak samo potrzebuje wybiegać się bez smyczy , osoby nie spuszczające psa , się znęcają nad nim.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy pies ma prawo chodzić bez smyczy.

u ciebie w ogrodku
Dzieci też na smyczy powinny chodzić , bo się biją , rugają i są niewychowane.


tak, sa miejsca, do ktorych dzieci nie maja wstepu i nikogo to nie dziwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xajas napisał:

u ciebie w ogrodku

nie , nawet w środku miasta.

1 minutę temu, xajas napisał:

tak, sa miejsca, do ktorych dzieci nie maja wstepu i nikogo to nie dziwi.

i są miejsca gdzie z psem nie wejdziesz.

są też place zabaw dla psów gdzie pies może se pobiegać , ale trzeba pójść późno lub bardzo wcześnie jak piesek jest konfliktowy , czasem podjechać , jest pies są i obowiązki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
26 minut temu, bolo_senor napisał:

stanowcze NIE , każdy pies ma prawo chodzić bez smyczy

Też puszczam psa bez smyczy, ale z prawem, to nie ma nic wspólnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bolo_senor napisał:

pies powinien zachowywać się jak pies

człowiek jak człowiek , dziecko jak dziecko , a nie jak dorosły.

to lenistwo właścicieli , jak wymagają by pies zachowywał się jak człowiek - zresztą ludzie często zachowują się jak zwierzęta , to i od czasu do czasu pies może zachować się jak zwierzę. Trzeba być tego świadomym.

To że twój pies próbuje bronić żony , to też jest nie dobrze. Znaczy , że uważa ją za słabszą .
To jest też złe zachowanie , kiedyś kogoś pogryzie bo ktoś się zaśmieje przy twojej żonie za blisko i co ?

Trochę sam winny jesteś , bo jakby pies okazał uległość do niczego by nie doszło. Szkoliłeś by bronił to bronił - i przegrał . Nawet nie świadomie mogłeś go do tego wyszkolić.

wynika , że jeden i drugi pies bronił lidera. 😄

stanowcze NIE , każdy pies ma prawo chodzić bez smyczy. To człowiek powinien wybierać bezpieczne miejsca , bo takie są obowiązki lidera. Dzieci też na smyczy powinny chodzić , bo się biją , rugają i są niewychowane.

Nie narzucajmy swojej woli innym , dla własnego interesu.

Każdy pies tak samo potrzebuje wybiegać się bez smyczy , osoby nie spuszczające psa , się znęcają nad nim.

 

 

 

 

Nie masz pojęcia o wychowaniu psa ani jak powinien się zachowywać,
oczywiście ze psy trzeba puszczać wolno i ja tez to robię ale to właściciel powinien wykazać się rozumem, jeżeli pies rzuca się na inne bez powodu to nie mów mi to naturalne zachowanie, wiec właściciel powinien myśleć kiedy i gdzie psa puszczać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .:Gerard:. napisał:

Nie masz pojęcia o wychowaniu psa ani jak powinien się zachowywać,

a co tylko myśliwi mają jedyną słuszną wiedzę na temat wychowania psa ? (po avatarze widzę , żeś myśliwy)

zdziwiłbyś się ile wiem o psach. (choć chciałbym jeszcze więcej)

zdziwiłbyś się jak traktuję swego psa

i zdziwiłbyś się jak on mnie traktuje.

i zdziwiłbyś się jak prosta etykieta obowiązuje psy przy powitaniu z innym psem. 

i uwierz , że nic samo się nie dzieje , agresywny bez powodu pies , trafia się jeden na sto , zazwyczaj winni są ludzie ciągnąc swoje psy za smycz do "stójki" na tylnich łapach , bądź nie zsocjalizowanie psa z innymi psami.

A jak już poznasz swojego psa lepiej to sam będziesz wiedział , gdzie chodzić , a gdzie nie .

Nie piszę , że to twoja wina , piszę że czasem wina może leżeć po zupełnie innej stronie. Trzeba obserwować także swojego psa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przechodzę obok (nie na przeciw) z psem z 10m od innych psów w miejscu publicznym i nagle podbiegają od tylu, jeden atakuje drugi idzie za nim, to jest normalne zachowanie albo wina moja czy mojego psa ? Pies który notorycznie jest zgłaszany jako agresywny.

Agresywny pies powinien przejść terapie i nie ma żadnego wytłumaczenia ani usprawiedliwienia na takie zachowanie

Ja tez jestem po pijaku agresywny, wasza wina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez jestem po pijaku agresywny, wasza wina

Czy wtedy zakladasz kaganiec?

OK, moze nie gryziesz, ale juz kiedys chciales do mnie przyjechac, zeby mi nawalic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xajas napisał:


Czy wtedy zakladasz kaganiec?

OK, moze nie gryziesz, ale juz kiedys chciales do mnie przyjechac, zeby mi nawalic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakbym przyjechał to znaczy trzewny a wtedy jestem kochany 😉 , po pijaku moglem coś pie... głupiego nawet nie pamiętam takiej sytuacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresywny pies morderca, który terroryzuje otoczenie, atakuje inne psy i koty, powinien być uśpiony. Czasem nie ma innej opcji dla dobra otoczenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem misiomor, że najchętniej zlikwidowałbyś wszystkie psy, gdyby tylko była taka możliwość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.