Jump to content
IGNORED

Kochane zwierzaki, nie tylko te nasze! Klub miłośników zwierząt

sly30
 Share

Recommended Posts

8 minut temu, porlick napisał:

aż dzik zrobi inspekcję śmietnika. 😄😄😄

fajnie , marchewkę trzeba nosić by dzika przekupić.

po jezdni to jedno , ale mój to prosto po chodniku spacerkiem jak pies 😄 praktycznie to w zasięgu ramion moich był a po drugiej stronie pies. 

Zapewne do pracy szedł na pierwszą zmianę.

34 minuty temu, bolo_senor napisał:

fajnie , marchewkę trzeba nosić by dzika przekupić

Lepiej nie, bo gdy się uczył w Gdyni, to dziki często łaziły w parku i na chama domagały się kanapek. Często musiał uciekać przed szczeciniastym namolem. 😮

Syn opowiadał, że był jeden, co dzika przy śmietniku w dupę kopnął. Musiał ostro gnać, bo dziku się wkurzył... 💀

Nie będę wstawiał zdjęć bo drastyczne, ratowalem mojego psa,
kopalem i bilem pięściami labradora i bestie ponad 50kg, maszyna do zabijania człowiek nie ma szans, mam pozwolenie na bron ale w tym momencie nie wziąłem, sam zostałem przypadkowo pogryziony mój pies maj 8 ran, świadkowie powiedzieli żebym nie byl taki krzepki facet to by mi psa zagryźli, mam świadków będę mial protokoły i już z urzędem gadałem, teraz zgłaszam oficjalnie, a jak za***ie jej psa to  będę miał podstawy

Wyobrazcie sobie, moj pies wazy 22Kg, labrador jest wiekszy + drugi ponad 50kg
wchodzicie w klincz midzy takimi psami
Cale ubranie miałem we krwi, nie daruje ....

21 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Wyobrazcie sobie, moj pies wazy 22Kg, labrador jest wiekszy + drugi ponad 50kg

zdarza się , ile razy to mój po podrzucał yorka , ile to ja razy zszywałem psa a potem siebie , jak dopadł nas amstaf . Masę razy . Taka jest psia natura , trzeba ją zrozumieć.

osikany rewir dla psa jest bardzo ważny , tak jak dla ciebie mieszkanie , bo osikujący rości prawo do wszystkich samic na tym terenie.

Po jednym trawniku może chodzić dziennie do 50 psów , to i konflikty są nieuniknione . 

Dla porównania to tak jakby do twojego mieszkania wpadałoby dziennie 50-ciu facetów i każdy rościł prawo do twojej żony podczas twojej nieobecności.

Moja rada odpuść , niech właściciel/ka pokryje koszty leczenia , bo lepiej mieć osobę , która ma dług wdzięczności , niż robić sobie wrogów.

Edited by bolo_senor

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.