Skocz do zawartości
IGNORED

Ansuz acoustic


arek67

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem dobre opinie, znam przedstawiciela i proponował mi wypożyczenie na testy, przesuwam w czasie ale kiedyś sie zdecyduje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj odebrałem i przed kilkoma godzinami podpiąłem power box DTC i digital rca/bnc DTC.
Dwa tygodnie temu natomiast, wziąłem na testy sześć sieciówek D2 2m, DTC 4m i power dystrybutor DTC.
Z wiadomych względów o digital się dzisiaj nie wypowiem, ale sieciówki przeżuły i wypluły wszystkie inne kable jakie do tej chwili miałem. Transparent reference mm2, Opus, Shunyata sigma NR v2, Siltech double crown to cieniasy w zderzeniu z D2 w moim systemie.
Mam teraz ścianę, baaaardzo przestrzennego dźwięku, jakiej nigdy wcześniej u siebie nie słyszałem. Kable są trochę po analitycznej stronie, ale dobrze balansują ciemniejsze brzmienie mojego zestawu. Generalnie, rewelacja i jeśli jest możliwość, to polecam wsiąść na jazdę próbna. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku natomiast miałem etap kiedy wymieniałem wszystkie Stillpoint Ultra 5 i 6 serie na darkz dtc. Pod głośnikami efekt jest zdecydowanie najbardziej słyszalny, ale również całkiem dobrze działają pod wzmacniaczami, cd, dac.
Teraz, gdy kupiłem dystrybutor użyłem cztery darkz właśnie pod nim. Efekt jest bardzo wyraźny i porównywalny do tego, gdy odseparowałem głośniki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u nas dystrybucja ? Chyba nie ma. Czego używają w D2? Srebro?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avshowreports ma nagrana wizytę u producenta w czterech częściach na YouTube. W jednaj z nich Borresen dość dokładnie tłumaczy na czym polega technologia stosowana w ich kablach.

Z tego co doczytałem na anglojęzycznych forach to już seria A2 jest uznawana za Valhalla2 killer, a C2 jest dla wielu lepsza od Odin2. Nie miałem kabli Nordost, wiec się nie odniosę, ale miałem kilka innych jak wcześniej wspomniałem i nic nie stoi nigdzie blisko serii D2, tym bardziej DTC. Jeszcze jest flagowiec DTC Supreme i DTC Supreme dystrybutor.

Z pierwszych wrażeń po dzisiejszym zakupie mogę śmiało stwierdzić, ze podpięcie power box do dystrybutora bardzo wyciszyło prezentacje. Znacznie poprawiła się przez to cała dynamika, a wcześniej nieznaczne szczegóły są dużo bardziej i wyraźniej słyszalne. Nie jest to tak dramatyczna różnica jak wtedy, gdy podpiąłem dystrybutor, ale niemniej jednak jest bardzo wyraźna.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus, Maria to cennik:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kompletnie nie o to chodzi, że mnie nie stać na to, ale gdzie są granice rozumu kupujących? - kabel zasilający 3 m po 36 tys. euro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jednak, jest na tym samym poziomie jak wymiana wszystkich komponentów na komponenty, z kilku półek wyżej. Podkreślam, wszystkie równocześnie. Zmiana jest diametralna i nieporównywalna z jakimikolwiek zmianami, które miałem możliwość odsłuchać kiedykolwiek w swoim systemie. Wiec to twoja decyzja, czy chcesz wymieniać elementy systemu przez wiele lat i wydać te same pieniądze ratami, czy zmienić to jednorazowo.


Mój dealer wspomniał, ze pomimo cen z demo wraca mniej niż 10% kabli sieciowych i dystrybutorów. 


Digital DTC natomiast, wcale nie zaskoczył. Miał wymienić sextet v16-t i jak na razie nie dorównuje. Jeszcze mu dam kilka dni na wygrzanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Seth_A_Rider napisał:

Mieszkam w USA i mam kilku lokalnie.

Na swojej stronie, Ansuz nie pokazuje przedstawicielstwa w Polsce.

No właśnie, czyli nie ma tematu. Chętnie bym posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pantagruel napisał:

Kompletnie nie o to chodzi, że mnie nie stać na to, ale gdzie są granice rozumu kupujących? - kabel zasilający 3 m po 36 tys. euro...

Ja tam jeszcze widzę jakiś kabel za 57.600 zł...

Chociaż, jak napisał kolega poniżej, zmiana jest wielka. W sumie, to zacząłem się nad tymi kablami zastanawiać. Nie mam topowego systemu, bo tylko laptop Huawei D14 Matebook ze zintegrowaną kartą dźwiękową, plus pierdziawki komputerowe Altec Lansing MX-5020, ale w takim wypadku nie będę musiał kupować ani audiofilskich kolumn za pierdylion złotych, ani 100 kilogramowych pierdofilskich wzmacniaczy, laptop zostaje 😎

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Mój dealer wspomniał,

Trochę dwuznaczny wydźwięk ma ten zwrot 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adi777 napisał:

Ja tam jeszcze widzę jakiś kabel za 57.600 zł...

Chociaż, jak napisał kolega poniżej, zmiana jest wielka. W sumie, to zacząłem się nad tymi kablami zastanawiać. Nie mam topowego systemu, bo tylko laptop Huawei D14 Matebook ze zintegrowaną kartą dźwiękową, plus pierdziawki komputerowe Altec Lansing MX-5020, ale w takim wypadku nie będę musiał kupować ani audiofilskich kolumn za pierdylion złotych, ani 100 kilogramowych pierdofilskich wzmacniaczy, laptop zostaje 😎

Chciałbyś ale nie musisz ?

W tym jest jakiś haczyk, nie wspominając o podtekstach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

 

Jest trochę rzeczy na audio-markcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,cyrk dosłownie ,, po pierwsze cena przekracza granice zdrowego rozsądku ,po drugie kupujący biorą na zasadzie ,drogi to będzie na pewno lepszy ,kosmiczne pieniądze za druty które wg .opisu kolegi nawet nie starają sie grać neutralnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Zmiana jednak, jest na tym samym poziomie jak wymiana wszystkich komponentów na komponenty, z kilku półek wyżej. Podkreślam, wszystkie równocześnie. Zmiana jest diametralna i nieporównywalna z jakimikolwiek zmianami, które miałem możliwość odsłuchać kiedykolwiek w swoim systemie. Wiec to twoja decyzja, czy chcesz wymieniać elementy systemu przez wiele lat i wydać te same pieniądze ratami, czy zmienić to jednorazowo.

 

Od lat czytam audiostereo, ale nie przypominam sobie, żebym wyczytał większa bzdurę. Wg mnie świadczy to tylko o tym, że autor nie wie o czym pisze albo/i pracuje na zlecenie - taka robota i już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tez, skąd pomysł braku neutralności. Wspomniałem o tym, ze producent przykłada wielka uwagę do wygłuszenia zakłóceń i uziemienia. Dystrybutor, dodatkowo potęguje efekt ciszy. Dlatego właśnie dynamika i szczegółowość, ogrom sceny, wielki szybki bas, eliminacja sybilantow są efektami słyszalnym na moim sprzęcie. Co wielokrotnie podkreśliłem. Na moim, moimi uszami.

Warto poczytać fora angielskojęzyczne w temacie sieciówek Ansuz i opisywanych zmian słyszanych przez innych ludzi. Na następnych targach skupić się natomiast na pokojach Borresen albo Raidho.

Słuchamy prądu.

Pominę aluzje reklamowania, bądź sprzedaży czegokolwiek.

Inaczej, mam teraz na sprzedaż cztery kable sieciowe transparent plmm2x i trzy opus gen 5. Trzy pimm i dwa reference mm2. Wszystko 110v.

29 minutes ago, pantagruel said:

Od lat czytam audiostereo, ale nie przypominam sobie, żebym wyczytał większa bzdurę. Wg mnie świadczy to tylko o tym, że autor nie wie o czym pisze albo/i pracuje na zlecenie - taka robota i już.

Ignorancja załatwia problemy......daje wytchnienie

Gratuluje uszu

Zazdroszczę zaoszczędzonych pieniędzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Seth_A_Rider said:

Nie wiem tez, skąd pomysł braku neutralności. Wspomniałem o tym, ze producent przykłada wielka uwagę do wygłuszenia zakłóceń i uziemienia. Dystrybutor, dodatkowo potęguje efekt ciszy. Dlatego właśnie dynamika i szczegółowość, ogrom sceny, wielki szybki bas, eliminacja sybilantow są efektami słyszalnym na moim sprzęcie. Co wielokrotnie podkreśliłem. Na moim, moimi uszami.

Warto poczytać fora angielskojęzyczne w temacie sieciówek Ansuz i opisywanych zmian słyszanych przez innych ludzi. Na następnych targach skupić się natomiast na pokojach Borresen albo Raidho.

Słuchamy prądu.

Pominę aluzje reklamowania, bądź sprzedaży czegokolwiek.

Inaczej, mam teraz na sprzedaż cztery kable sieciowe transparent plmm2x i trzy opus gen 5. Trzy pimm i dwa reference mm2. Wszystko 110v.

Ignorancja załatwia problem najlepiej, daje wytchnienie i samozadowolenie.

Gratuluje uszu

Zazdroszczę zaoszczędzonych pieniędzy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 03:33, Seth_A_Rider napisał:

Właśnie dzisiaj odebrałem i przed kilkoma godzinami podpiąłem power box DTC i digital rca/bnc DTC.
Dwa tygodnie temu natomiast, wziąłem na testy sześć sieciówek D2 2m, DTC 4m i power dystrybutor DTC.
Z wiadomych względów o digital się dzisiaj nie wypowiem, ale sieciówki przeżuły i wypluły wszystkie inne kable jakie do tej chwili miałem. Transparent reference mm2, Opus, Shunyata sigma NR v2, Siltech double crown to cieniasy w zderzeniu z D2 w moim systemie.
Mam teraz ścianę, baaaardzo przestrzennego dźwięku, jakiej nigdy wcześniej u siebie nie słyszałem. Kable są trochę po analitycznej stronie, ale dobrze balansują ciemniejsze brzmienie mojego zestawu. Generalnie, rewelacja i jeśli jest możliwość, to polecam wsiąść na jazdę próbna. 

 

No przecież jak byk kolega pisze że ma ciemniej grający system 😁kable dające dużo przestrzeni ,analityczności ,więc gdzie ta neutralność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 11:12, pantagruel napisał:

Jezus, Maria

 

 

Skoro te Ansuz są takie dobre w rzeczywistości, skoro jest to przez wielu słuchaczy potwierdzone w stosunku do uprzednich liderów, cena ma prawo to odzwierciedlać.

Absolutnie mnie to nie dziwi, przeciwnie, nie wyobrażam sobie by w zachodnim świecie mogło być inaczej.

Tam za darmo nikt raczej nie pracuje.

20 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Zmiana jednak, jest na tym samym poziomie jak wymiana wszystkich komponentów na komponenty, z kilku półek wyżej. Podkreślam, wszystkie równocześnie. Zmiana jest diametralna i nieporównywalna z jakimikolwiek zmianami, które miałem możliwość odsłuchać kiedykolwiek w swoim systemie. Wiec to twoja decyzja, czy chcesz wymieniać elementy systemu przez wiele lat i wydać te same pieniądze ratami, czy zmienić to jednorazowo.


Mój dealer wspomniał, ze pomimo cen z demo wraca mniej niż 10% kabli sieciowych i dystrybutorów

Piszę od 10 lat że właśnie tak się rzeczy mają, - gdyż mam za sobą badania trwające ponad dekadę dotyczące wszystkich tych zagadnień, które towarzyszą transmisji energii.

 

Dziękuję za ten wpis i serdecznie pozdrawiam.

 

Jakość energii zasilania jest fundamentalnie i kluczowo ważna, a jakość zasilań źródeł wręcz bezcenna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 09:02, Seth_A_Rider napisał:

Słuchamy prądu

...aaaaaaaaa, to wiele wyjaśnia  😂

W dniu 7.05.2021 o 09:02, Seth_A_Rider napisał:

Ignorancja załatwia problemy......daje wytchnienie

O, to to! - będzie się już całkiem zgadzało gdy wstawimy za "ignorancja" - słowa "kupujących i słyszących to".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, iro III said:

...aaaaaaaaa, to wiele wyjaśnia  😂

O, to to! - będzie się już całkiem zgadzało gdy wstawimy za "ignorancja" - słowa "kupujących i słyszących to".

 

Nie zrozumiałeś. Nic się nie będzie zgadzało. Kupujący i słyszący nie znają wytchnienia.
 

Oni wciąż poszukują i więcej wydają.
 

Ignoranci nie.

 

Dlatego zazdroszczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio tez widać, ze nie rozumiesz. Oczywiście, ze słuchasz prądu. Cała reszta, to próby zmodulowania mikro napięć urządzeniami.
 

To jest oczywiste i bardzo słyszalne, nawet na niższej klasy sprzęcie. Na odpustowych urządzeniach pewnie nie. Jesteśmy w dziale hifi, więc tak to miejsce traktuje.

Będę kiedyś użytkownikiem na forach rolniczych, to zgodzę się ochoczo z ogółem, ze kabel nie ma znaczenia i snopowiązałka działa albo nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/7/2021 at 12:35 AM, tedi02 said:

No ,cyrk dosłownie ,, po pierwsze cena przekracza granice zdrowego rozsądku ,po drugie kupujący biorą na zasadzie ,drogi to będzie na pewno lepszy ,kosmiczne pieniądze za druty które wg .opisu kolegi nawet nie starają sie grać neutralnie.

Kupujący na zachodzie produkty za kosmiczne pieniądze to najbardziej niewdzięczna cześć klienteli z jaka możesz się spotkać.

To ludzie bardzo wybredni i najczęściej skąpi, wiec jeśli wydają na coś duże pieniądze, to jest to poprzedzone długim procesem decyzyjnym. 


Mit, ze bogaci to jakieś durnie, funkcjonuje z powodzeniem w Polsce, gdzie rzeczywiście fortuny powstawały i nadal powstają nieskorelowane z cechami osobowościowymi właścicieli biznesów.

 

Spotykam tych ludzi w USA czasami. Oderwani od cycka układów, są jak zagubieni sołtysi w walonkach w wielkim mieście.
 

Wiec w ten sposób, mogę  próbować uzasadnić postrzeganie ludzi bogatych przez kolegę.
 

Nie ma to jednak odniesienia na cały świat.
 

To jedynie lokalna, kolonialna specyfika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

jeśli wydają na coś duże pieniądze, to jest to poprzedzone długim procesem decyzyjnym. 

Tak, hmm, jaki kabel by tu wybrać, ten za 36 tysięcy Euro, czy może dorzucić do tego za 70 tysięcy, myślę, że ten droższy pokaże więcej planktonu, a nawet mikroplanktonu, ten mikroplankton wręcz wyleje się z kolumn i przeczyści mi uszy, podejrzewam też, że scena dźwiękowa nie będzie trójwymiarowa, tylko minimum 6D, czyli dźwięk będzie też można wręcz czuć, wliczając w to audiofilskie pierdy, które powstaną w wyniku zachwytu nad jakże niesamowitymi zmianami, które dokonają się w moim systemie audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajmy,że jesteśmy w zakładce hi-end....tu prawa fizyki obowiązują inaczej,spójrzmy na to jednak z innej strony: bardzo bogaci ludzie mający systemy za setki tysięcy ,albo nawet za miliony, czym mają okablować swoje audio-kablem za 100zł za metr? toż to profanacja... i właśnie dla takich ludzi są firmy kablarskie,sprzedające swoje wyroby za setki tysięcy dolarów,jak wiadomo audiofilia to choroba😉znam bardzo bogatych ludzi,którzy słuchają muzyki na zestawie yamahy za 10tys. za to często bywają na koncertach,kiedy im pokazać dużo lepsze systemy za dużo większą kasę,mówią ,że wolą wydać te pieniądze na co innego,bo brzmienia live i tak się nie osiągnie....

bywają też audiofile z dużo mniejszym portfelem,którzy w mieszkaniu za 300tys. mają system warty więcej....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wszystkim się zgodzę że bogaci,że drogi sprzęt ,tylko niech mnie ktoś oświeci z czego jest zrobiony kabel za 100000zl 🤔 wtyki ogólnodostępne to koszt ok .4tys ,druty z czego by nie były  to ile ? Wiem że podatki itd .... Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tedi02 napisał:

Że wszystkim się zgodzę że bogaci,że drogi sprzęt ,tylko niech mnie ktoś oświeci z czego jest zrobiony kabel za 100000zl 🤔 wtyki ogólnodostępne to koszt ok .4tys ,druty z czego by nie były  to ile ? Wiem że podatki itd .... Pzdr.

Np z tego: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No srebro monokrystaliczne neotecha np.ogolnodostepne  ,proszę spojrzeć ile kosztuje ,nie majątek ,to marketingowy bełkot . Audio note Kondo srebro monokrystaliczne ,to litz ,cena 500 euro metr .to szczyt szczytów .Akurat na temat kabli sieciowych coś tam wiem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.